Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Birmingham City 0-1 Manchester United (29.09.2007)
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
stal_mielec napisał(a):Wkoncu wynik inny niz 1:0!

Pisales to po meczu z Chelsea,ale znowu wracamy do starego dobrego 1:0 :lol:

Meczu,ani skrótu nie widzialem i ciężko cos napisac...
Ważne że wygraliśmy i utrzymalismy pozycje w tabeli,bo nasi rywale również wygrali. Tevez znowu bez bramki :? Może on strzela tylko tym wielkim klubom? :lol: Nie no nie bedę go rozliczał za to spotkanie dopóki nie zobacze retransmisji.

Tyn razen brava sie należą Portugalczykowi za tego gola.
29-09-2007 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
ziomo napisał(a):O meczu UNITED pamiętałem.Zapomniałem że jest relacja LIVE,a to różnica.Nieprawdaż Pejter?

Ziomo, nie istnieje na to żadne wytłumaczenie, po prostu miałeś lenia w tyłku, nieładnie, oj nieładnie 8)

Mecz nie był w naszym wykonaniu nadzwyczaj porywający, szczególnie w pierwszej połowie. Dużo błędów i niedopatrzeń w szykach defensywnych, o mało co nie zeszliśmy do szatni z workiem bramek. Po przerwie nagła zamiana ról, zmasowane natarcie UNITED i gol Ronaldo, wówczas gra nieco się uspokoiła. Tym niemniej na pochwałę zasługuję Tomek, po tym rykoszecie było naprawdę gorąco.

GLORY GLORY MAN UNITED!

capo di tutti capi

MUSC PL
29-09-2007 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Mecz dość nudny, wiele działo się w środkowej części boiska, UNITED zagrało przyzwoite spotkanie, choć bez żadnych rewelacji. Czasami obrona szwankowała, szczególnie jakoś dzisiaj nieswój był Evra, który przegrał dużo pojedynków z piłkarza Birmingham. Słabo Giggs, zresztą nikt jakoś za specjalnie się nie wyróżnił, Ronaldo wykorzystał błąd obrony Birmingham i spokojnie strzelił Wink Kuszczak w bramce od drugiej połowie, miał dwie dobre interwencje, przy innych atakach wyręczała go obrona, albo po prostu piłki omijały z daleka bramkę strzeżoną przez Polaka Smile

UNITED!

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
29-09-2007 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Skull napisał(a):Tevez znowu bez bramki Confused Może on strzela tylko tym wielkim klubom? Laughing Nie no nie bedę go rozliczał za to spotkanie dopóki nie zobacze retransmisji.

Był jednym z lepszych zawodników na boisku. Cały zespół nie imponował, ale Carlos trzymał poziom. Jest na dobrej drodze do osiągnięcia optymalnej formy.
29-09-2007 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Pejter napisał(a):Był jednym z lepszych zawodników na boisku. Cały zespół nie imponował, ale Carlos trzymał poziom. Jest na dobrej drodze do osiągnięcia optymalnej formy.

Mimo tego,ze nie strzelil bramki,moim zdaniem rozegral swoje najlepsze spotkanie w Lidze.Widac,ze coraz lepiej gra mu sie w United.Zauwazylem tylko,ze jest troszeczke wolny.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
30-09-2007 07:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
WoLaK napisał(a):Mimo tego,ze nie strzelil bramki,moim zdaniem rozegral swoje najlepsze spotkanie w Lidze.Widac,ze coraz lepiej gra mu sie w United.Zauwazylem tylko,ze jest troszeczke wolny.

Fakt, nie może się poszczycić szybkością Ronaldo czy Naniego, ale z drugiej strony nie róbmy z niego jakiegoś słonia Wink Jak na swoją masę, trzyma pod tym względem poziom. Co cieszy? Wczoraj świetnie zastawiał piłkę ciałem i dużo działał w defensywie, takiego Teveza chcę widzieć dzień w dzień.

capo di tutti capi

MUSC PL
30-09-2007 07:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Co do Tevez'a to zagral dobre spotkanie, wszedzie go bylo pelno, poprostu zabraklo gola..

Mnie irytuje, ze znowu Saha nie strzelil..

Under The Boardwalk - United Warriors
01-10-2007 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
Wojtek3 napisał(a):Mnie irytuje, ze znowu Saha nie strzelil..

Oj takim przykładem mnie nie zdenerwujesz :lol: :lol:
Saha zagrał jedynie 20 minut ,a Tevez nie potrafił umiescic piłki w siatce przez całe spotkanie :wink:

Zresztą Saha jeszcze nie jest w optymalnej formie po tej ciężkiem kontuzji... :mrgreen:
01-10-2007 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Skull napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Mnie irytuje, ze znowu Saha nie strzelil..

Oj takim przykładem mnie nie zdenerwujesz :lol: :lol:
Saha zagrał jedynie 20 minut ,a Tevez nie potrafił umiescic piłki w siatce przez całe spotkanie :wink:

Zresztą Saha jeszcze nie jest w optymalnej formie po tej ciężkiem kontuzji... :mrgreen:

No od meczu z Sunderlandem o ile dobrze pamietam mial wchodzic z lawki i pokazywac na co go stac, no to pokazal...

Under The Boardwalk - United Warriors
02-10-2007 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości