Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-0 Roma (02.10.2007)
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
CL: Manchester United 1-0 Roma (02.10.2007)
Mamy replay lub jak kto woli małe deja vu z zeszłego roku. Roma wraca na Old Trafford... Z jakim nastawieniem? Rzymianie mają na pewno znacznie ambitniejsze plany i chcieliby zaprezentować sie o wiele lepiej niżeli w kwietniu. Są ku temu na pewno na dobrej drodze, bo grają dosyć ładnie, jednak nie można zapominać o tym, gdzie zostanie rozegrana ta potyczka. Na OT większość spotkań w ramach Champions League była jednak dominowana przez nas i liczę na podobny obrót spraw już we wtorek. Na pewno szykuje się wielkie starcie. Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Zapraszam do dyskusji.

capo di tutti capi

MUSC PL
28-09-2007 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
Przed tym meczem jednego jestem pewien. Nie powtorzy sie wynik z cwiercfinalu poprzedniej edycji. Roma w tym sezonie gra bardzo dobrze, prowadzi w Serie A. Jednak Rzymianie powinni byc byc przemeczeni po ciezkim tygodniu. Trzy mecz i to z nie byle kim Juve, Fiorentina i w niedziele z Interem. Mysle, ze nie powinnismy miec miec problemow z pokonaniem Romy i wyjsciem na samodzielne prowadzenie w grupie.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-09-2007 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
zaga92 napisał(a):Mysle, ze nie powinnismy miec miec problemow z pokonaniem Romy i wyjsciem na samodzielne prowadzenie w grupie.


Zgadzam sie.Tyle meczow w tak krotkim czasie napewno odcisnie sie na ich przygotowaniu fizycznym.
No Totti juz przed meczem sie zapowiadal,ze wygraja z nami.Trzeba bedzie utrzec nosa tym cwaniakom i pokazac,ze pierwsze miejsce w grupie jest zarezerwowane dla MU.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-09-2007 07:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
zaga92 napisał(a):Mysle, ze nie powinnismy miec miec problemow z pokonaniem Romy

Ja bym nie byl az tak pewny siebie. Rowniez wierze w zwyciestwo, ale takiej druzyny, jak Roma nie mozna lekcewazyc. Owszem, maja teraz napiety terminaz, ale oni rowniez maja szeroki sklad i az tak nie odczuja tych meczy. Poza tym juz na pewno przyzwyczaili sie do kilku meczow w tygodniu.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
29-09-2007 07:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Grzeho napisał(a):a bym nie byl az tak pewny siebie

Ja również.Roma jest silnym zespołem,a to ze grali trzy trudne mecze jeszcze o niczym nie świadczy.Mają oni szeroką kadrę,i te 3 mecze nie powinno i ch jakoś mocniej osłabić :wink:

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
29-09-2007 08:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
zaga92 napisał(a):w niedziele z Interem

Chyba w sobote,bo spuscili z tonu i dostali lanie 1:4 8)

Ten mecz pokazuje że są do ogrania,wzmocnili sie Giulym i Juanem ,rowniez swietnie radzi sobie Aquilani - trzeba sie nim zając. Grają dużo lepiej niż w tamtym sezonie,ale 4 bramki jestesmy im w stanie wsadzic :wink: ale znając życie bedzie 1:0 :roll:
29-09-2007 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Skull napisał(a):Aquilani

To bardzo dobry, mlody zawodnik. Dostaje juz powolania do seniorskiej reprezentacji Wloch. Dysponuje poteznym uderzeniem z dystansu(kiedys zlamal nawet reke jednemu z kibicow na trybunach). Ja juz pisal Skull trzeba bedzie sie nim zajac :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
29-09-2007 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Roma będzie bardzo zmotywowana, będą chcieli udowodnić, że to 7:1 z kwietnia tego roku było jednorazową wpadką. Spotkanie dla UNITED będzie trudne, Roma to solidna drużyna, która wzmocniła się kilkoma ciekawymi zawodnikami. Na własnym stadionie Diabły w LM bardzo silne, więc trudno będzie "Rzymianom" wywieźć jakieś punkty... Jak już wiadomo zadebiutuje w Lidze Mistrzów Tomek Kuszczak Wink

COME ON UNITED!

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
29-09-2007 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Grzeho napisał(a):Skull napisał:
Aquilani

To bardzo dobry, mlody zawodnik. Dostaje juz powolania do seniorskiej reprezentacji Wloch. Dysponuje poteznym uderzeniem z dystansu(kiedys zlamal nawet reke jednemu z kibicow na trybunach). Ja juz pisal Skull trzeba bedzie sie nim zajac

Oglądałem go w ME U-21 i niczym, poza tymi strzałami z daleka, mi nie zaimponował. Wystarczy nie dopuścić go do strzału i nic nam nie zrobi, bo nad pozostałymi elementami, moim zdaniem, musi jeszcze solidnie popracować.
29-09-2007 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Kuba_^^ napisał(a):Jak już wiadomo zadebiutuje w Lidze Mistrzów Tomek Kuszczak Wink

Jestem bardzo ciekaw jego postawy, tym bardziej ze to bedzie jego debiut w tych elitarnych rozgrywkach. Ciekawe czy bedzie mial duzo roboty, czy beda go wyreczali obroncy. Chce tylko, zeby nie przytrafil mu sie jakis koszmarny blad.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
29-09-2007 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
Pejter napisał(a):Oglądałem go w ME U-21 i niczym, poza tymi strzałami z daleka, mi nie zaimponował. Wystarczy nie dopuścić go do strzału i nic nam nie zrobi, bo nad pozostałymi elementami, moim zdaniem, musi jeszcze solidnie popracować.

Wystarczy nie dopuscic Ronaldo do strzalu i nic im nie zrobi, Pejter bez sensu pieprzysz.

Under The Boardwalk - United Warriors
30-09-2007 02:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Za Romą trzy ciężkie starcia oraz wczorajsza porażka w meczu kolejki Serie A. Nasza podstawowa jedenastka odpoczywała w środę, stąd jesteśmy nieco lepiej przygotowany fizycznie i wypoczęci, z kolei weekendowe wyniki odbiły się na mentalności ekip, oczywiście na naszą korzyść. Oby wszystkie te aspekty miały przełożenie na tablicy świetlnej po 90 minutach gry Wink

Zadebiutuje Tomek. Ten pojedynek zadecyduje w pewnym stopniu o rozkładzie tabeli grupy F i Polak musi zaprezentować się ze swojej najlepszej strony. Mam lekkie obawy, ale trzeba być dobrej myśli. I tak niczego więcej Fergie nie wykombinuje.

capo di tutti capi

MUSC PL
30-09-2007 07:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
No wlasnie gdy przyszlo do starcia z klasowym rywalem,Roma dostala tegie baty,bo przegrala az 1:4.Nadal jestem pewien zwyciestwa,bo forma naszych pilkarzy rosnie,co widac chociazby po CR7 i Tevesie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
30-09-2007 07:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
Wielki rewanż za ubiegłoroczne lanie w ćwierćfinale ligi mistrzów na Old Trafford. Należało by zadać pytanie z jakimi postanowieniami przyjedzie tym razem ekipa Tottiego i spółka? Po pierwsze będą chieli się zrewanżować za tamten mecz z kwietnia tego roku. Po drugie będą chcieli utrzymać fotel lidera grupy F Champions League. Po trzecie będą chcieli zmazać plamę sobotniej porażki z Interem 1:4 na Stadio Olimpico. Mecz zapowiada się bardzo interesująco tym fajniej że zagra w nim Tomasz Kuszczak. Ekipa United ma też swoje cele choćby taki aby wygrać i mniej stresować się przed kolejnymi meczami mając w dorobku 6 punktów. Komplet punktów na własnym stadionie to zasadniczo podstawa aby wyjść z grupy, miejmy nadzieję że United te pierwsze 3 zdobędą.
30-09-2007 07:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Jabol napisał(a):Komplet punktów na własnym stadionie to zasadniczo podstawa aby wyjść z grupy, miejmy nadzieję że United te pierwsze 3 zdobędą.

Dokładnie. Nie da się ukryć, że Europa rządzi się swoimi prawami i gra na wyjazdach czasami bywa naprawdę przytłaczająca, szczególnie w naszym wykonaniu. Trzeba zbierać te punkciki u siebie, to w przypadku pewnego awansu będzie można sobie nieco odpuścić piątą i szóstą kolejkę na rzecz ważniejszych ligowych starć w tym czasie :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
30-09-2007 07:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości