Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
zyga18 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #136
Re: Wayne Rooney
Rooneya nie powinno się krytykowac za to, że czasami nie strzela bramek, ponieważ to on biego przez całe boisko, rozgrywa i zalicza asysty. Dla mnie to strzelac może ktokolwiek, chociażby miał to byc Vidic. Liczy się to, że jest gol. Gol drużyny, nie zawodnika. Zawodnik meczów nie wygrywa. Roo nie jest takim zawodnikiem, że przez cały mecz stoi i czeka na piłke. On biega, prubóje ją zdobyc i zagrywa do lepiej ustawionego kolegi z drużyny wię o co sie rozchodzi??
08-06-2009 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Burżuj Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #137
Re: Wayne Rooney
Rozchodzi się o to, żeby grał bardziej pod siebie. Tak jest lepiej dla zespołu IMO, bo Rooney w gazie od Rooneya bez formy (strzeleckiej) różni się tym, że ten pierwszy zapierdala non stop jakby miał zapasowe płuca i walczy w każdej, najmniej istotnej sytuacji i strzela bramkę za bramką. Ten drugi zaś zapierdala non stop jakby miał zapasowe płuca i walczy w każdej, najmniej istotnej sytuacji.

Wolę tego pierwszego, Ty nie ?
08-06-2009 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #138
Re: Wayne Rooney
Ja gdzieś usłyszałem takie zdanie, które znakomicie oddaje rolę Roo w United:
"Rooney się musi napocić, żeby Ronaldo mógł pachnieć".
To Rooney wypracowuje większość sytuacji strzeleckich, to Rooney naciska przeciwników, to Rooney ich atakuje i przejmuje piłkę, to Rooney nie pozwala przeciwnikom grać i to Rooney rozpierdala im nogi. Takiego Rooneya nadal chcę. Mam w dupie, dla mnie może strzelać 1 bramkę na sezon, jeśli będzie walczył jak dotychczas to dla mnie jest pewniakiem w wyjściowej 11ce. A co do formy strzeleckiej, to być może nie zdobywa tylu bramek, bo nie gra na pozycji nominalnego napastnika. Jest wolnym elektronem, który z motorkiem w dupie popieprza po całym boisku. Ruud strzelił dla nas tyle bramek, bo stał na tym 11 metrze i wpychał piłę do bramki, Roo przebiegał te kilkadziesiąt metrów, by inni mogli to uczynić. I to, że nie strzela bramek czyni go gorszym .=>Actim Stats=>Anelka(19),Rooney (10)- czy naprawdę Anelka jest lepszy i więcej daje drużynie, tylko dlatego, że strzela bramki? Czcze gadanie. Amen

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
08-06-2009 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Burżuj Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #139
Re: Wayne Rooney
No racje masz, a czy uważasz, że gdyby Rooney zaczął grać nieco bardziej jako napastnik to od razu przestałby biegać, stanął na połowie przeciwnika jak Berbatov i anemicznie dobijał piłkę z linii bramkowej ?
08-06-2009 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zyga18 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #140
Re: Wayne Rooney
truered napisał(a):Rooney się musi napocić, żeby Ronaldo mógł pachnieć


To NAJTRAFNIEJSZE zdanie, jakie słyszałem. Wg mnie Ronaldo nie istniałby (lub przynajmniej nie strzelałby tyle), gdyby nie Roo. Przecież to ten duet (w którym Rooney raczej zagrywał i zaliczał asysty) był taki bramkostrzelny. Rooney wypracowywuje bramki, które strzela np. Ronaldo.
09-06-2009 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
erni13 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #141
Re: Wayne Rooney
Burżuj napisał(a):o racje masz, a czy uważasz, że gdyby Rooney zaczął grać nieco bardziej jako napastnik to od razu przestałby biegać, stanął na połowie przeciwnika jak Berbatov i anemicznie dobijał piłkę z linii bramkowej ?
My możemy chcieć.Roo ma już taki styl i nic nie poradzisz! Nie zmienisz stylu piłkarza który ma już dwadzieścia pare lat!
09-06-2009 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #142
Re: Wayne Rooney
Och gdyby nie ten Rooney, to Ronaldo nie potrafiłby piłki kopnąć.

Asystami dzielą się prawie po równo, Rooney 7, Ronaldo 6.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
09-06-2009 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Burżuj Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #143
Re: Wayne Rooney
erni13 napisał(a):My możemy chcieć.Roo ma już taki styl i nic nie poradzisz! Nie zmienisz stylu piłkarza który ma już dwadzieścia pare lat!
Pitolisz. Ja nie chcę zmieniać stylu gry, ja chcę, żeby Rooney zaczął grać bardziej pod siebie, bo wszyscy wiemy, że potrafi tak grać. Wielokrotnie to udowadniał. Ostatni taki okres miał na jesieni tego sezonu.
09-06-2009 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #144
Re: Wayne Rooney
Cytat:W 25. minucie rzut rożny z prawej strony wykonywał Giggs i do dośrodkowania Walijczyka najwyżej wyskoczył Ronaldo
Cytat:W 60. minucie arbiter spotkania, Rob Styles, podyktował rzut karny na korzyść Manchesteru United za faul na szarżującym w "szesnastce" Ronaldo
Cytat:W 64 minucie było już 2:0. Prawą stronę znakomicie obrońcom uciekł Cristiano Ronaldo, dokładnie dograł w pole karne do Rooneya, a ten znakomitym strzałem nie dał szans bramkarzowi.
Cytat:Napastnik Manchesteru United zagrał(Rooney) futbolówkę do wychodzącego na czystą pozycję Ronaldo, a ten nie miał problemów z pokonaniem golkipera gości
Cytat:W 51. minucie rzut wolny wykonywany przez Cristiano Ronaldo wprost pod nogi Berbatowa wybił Boruc
Cytat:Z lewej strony w pole karne dośrodkował niezwykle aktywny Nani, a Ronaldo lewą nogą z ok. 11 metrów bez problemu pokonał próbującego interweniować Roberta Greena.
Cytat:Wydawało się, że Bułgar niczego już w tej sytuacji jednak nie wymyśli. Piłka była blisko linii końcowej, a w pobliżu znalazł się nagle jeden z obrońców WHU. Berbatow dobiegając do piłki ustawił się jednak plecami do linii końcowej, w tym samym czasie przerzucając piłkę obok nadbiegającego Collinsa. Znalazł się tuż przed bramką Greena i spokojnie podał na piąty metr do Ronaldo. Portugalczyk nie miał problemu z trafieniem do siatki.
Cytat:Cristiano Ronaldo już w 4. minucie meczu zdobył swoją 100. bramkę w barwach Manchesteru United, uderzając piłkę bezpośrednio z rzutu wolnego.
Cytat:w 89. minucie Michael Carrick wywalczył rzut wolny przed polem karnym rywala. Do piłki ustawionej na 18. metrze podszedł Cristiano Ronaldo
Cytat:Już w trzeciej minucie Cristiano Ronaldo wyprowadził Manchester United na prowadzenie. Portugalczyk dostał mocne podanie od Dymitara Berbatowa, przyjmując piłkę od razu odwrócił się w kierunku bramki i uderzył. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

Tak z ciekawości przejrzałem pierwsze 10-15 spotkań United w zeszłym sezonie. Dalej mi się nie chce. Wink Nie przesadzajcie z tym pachnieniem....ja wiem, że każda teoria o tym że Roo jest super a Ronaldo be jest chwytliwa.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
09-06-2009 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #145
Re: Wayne Rooney
Kula chyba nie zrozumiałeś do końca. Tu nie chodziło (przynajmniej moim zdaniem) o asysty Rooneya do Ronaldo tylko pracę zabezpieczającą tyły, którą wykonuje Wazza żeby Ronaldo mógł szaleć z przodu. Taką pracę tylko na innej pozycji wykonuje też np. Hargo czy Fletcher i w protokołach meczowych tego nie znajdziesz więc to raczej kiepski argument. Chociaż oczywiście zgadzam się z tym, że Ronaldo jest lepszym piłkarzem niż Rooney (niestety bo to Anglika lubię zdecydowanie bardziej) to jednak w drużynie potrzebny jest i facet od błyszczenia (Ronaldo) i od czarnej roboty (Rooney). I chyba jedynie o to chodziło. A jeśli nie to przepraszam.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
09-06-2009 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #146
Re: Wayne Rooney
To samo robi Tevez i jest uważany za cieniasa.

Wiadomo, żeby napastnik miał swobode ktoś z tyłu musi zapieprzać, tyle że Rooney nie powinien tego robić w takim stopniu. Fajnie to wygląda, ale momentami jest to już frustrujące.
09-06-2009 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Burżuj Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #147
Re: Wayne Rooney
fidain napisał(a):Chociaż oczywiście zgadzam się z tym, że Ronaldo jest lepszym piłkarzem niż Rooney
Czy ja wiem..? Na początek ustalmy, że jest zawodnikiem zdecydowanie innym. A to czy lepszym ciężko oceniać.. Rooney nie pozwala sobie na błyszczenie techniką, efektowne strzały i zagrania (a szkoda troche) tak często jak Portugalczyk. To zupełnie inny typ zawodnika, nie można porównywać.

Chudy napisał(a):To samo robi Tevez i jest uważany za cieniasa.
Bo mu piła odskakuje i ogólnie ssie, po tym jak przeszedł do City. Jeszcze co prawda nie przeszedł, ale przejdzie, bo to judasz pieprzony. Wyrzucam wszystkie jego plakaty z BravoSport.
10-06-2009 08:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #148
Re: Wayne Rooney
To jest żenujące. Zaraz w każdym temacie będziemy czytać te głupawe posty nasiąknięte niskich lotów ironią.

Rooney jest piłkarzem co najmniej o klasę lepszym od Teveza. Kto tego nie widzi ten Scouser.

Odpowiednia osoba już została upomniana/ sebos

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-06-2009 09:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
erni13 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #149
Re: Wayne Rooney
Burżuj napisał(a):Pitolisz. Ja nie chcę zmieniać stylu gry, ja chcę, żeby Rooney zaczął grać bardziej pod siebie, bo wszyscy wiemy, że potrafi tak grać. Wielokrotnie to udowadniał. Ostatni taki okres miał na jesieni tego sezonu.
A czy to nie jest zmiana stylu? To ,że miał taki okres nic nie znaczy. Być może taką rolę powierzył mu Fergie...
10-06-2009 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zyga18 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #150
Re: Wayne Rooney
Kula napisał(a):Tak z ciekawości przejrzałem pierwsze 10-15 spotkań United w zeszłym sezonie. Dalej mi się nie chce. Nie przesadzajcie z tym pachnieniem....ja wiem, że każda teoria o tym że Roo jest super a Ronaldo be jest chwytliwa.


Znalazł się kolejny fanatyk domniemanego "geniuszu" Ronaldo... Ronaldo nie istniałby bez Rooneya!!! A z pewnością w poprzednim sezonie nie strzeliłby tylu bramek!
10-06-2009 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości