Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #406
Re: Wayne Rooney
Albo jest dużo gorzej niż ktokolwiek z nas przypuszczał albo Rooneya rzeczywiście po$^%&ło w głowę bardziej niż ktokolwiek przypuszczał albo to gówno prawda i chodzi o kasę (co łączy się z naszą sytuacją), a Rooney jest większym bucem niż ktokolwiek przypuszczał.

Edytka: Anyway, jest mi po prostu smutno.

Edytka2: Chce ktoś kupić reprezentacyjną koszulkę Rooneya? Tanio! :evil:

Gdzie jest Groszek?
20-10-2010 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #407
Re: Wayne Rooney
[Obrazek: 77159481.jpg]

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
20-10-2010 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #408
Re: Wayne Rooney
mufc.pl napisał(a):Swoją opinię na temat oficjalnego oświadczenia Rooneya na gorąco napisał na swoim blogu legendarny piłkarz "Czerwonych Diabłów", Paddy Crerand:

- Jeśli pozostawała jakakolwiek nadzieja na to, by Wayne Rooney nie opuszczał Manchesteru United, umarła ona wraz z jego środowym wystąpieniem tuż przed ważnym spotkaniem w Lidze Mistrzów. Oświadczenie wydane przez Rooneya jest śmieszne i nasuwa wątpliwości na temat jego oraz jego doradców mentalności, szczególnie w kontekście zuchwałego zarzucania sir Aleksowi Fergusonowi i Manchesterowi United braku ambicji. Chciałbym tylko przypomnieć wszystkim, że klub przegrał mistrzostwo zaledwie jednym punktem, a z Ligi Mistrzów odpadł grając w dziesiątkę i żadna drużyna na świecie nie ma prawa do tego, by zwyciężać co sezon.

- Również żaden piłkarz nie ma prawa pytać i szukać zapewnień na temat obecnej i przyszłej kadry Manchesteru United, niezależnie od posiadanego talentu, a przecież, bądźmy szczerzy, w historii przez Old Trafford przewinęło się kilku bardziej od Rooneya utalentowanych piłkarzy, którzy w dodatku nigdy nie pozwoliliby sobie popełnić takiej głupoty. Jest oczywiste, że wydanie tego oświadczenia zostało zorganizowane za plecami zarówno menedżera, jak i całego klubu. Jestem pewien, że nie jestem jedyną osobą, która czuje się zawiedziony zachowaniem tego zawodnika, jednak w obecnych czasach akceptuję fakt, że odejście piłkarza może nastąpić niezależnie od tego, w jakim gra klubie. Różnica jest jednak taka, że współpracownicy Rooneya starali się zorganizować odejście lekceważąc ten wspaniały klub i menedżera i przez to cała sprawa jest jeszcze bardziej rozczarowująca.

- Wiem kogo ja i większość kibiców będzie wspierać, ale chciałbym, by wszyscy stanęli murem za naszą wielką drużyną i jej menedżerem.

Czytaj dalej: http://mufc.pl/aktualnosci/15415/legend ... z12vsZYFUU

Nic dodać, nic ująć ...

---
20-10-2010 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #409
Re: Wayne Rooney
Roo niech spieprza grać na playstation... CHWDRoo. Takich bzdur to ja dawno nie słyszałem jak w przeinteligentnej wypowiedzi Rooneya. Może ta dziwka mu to napisała. Ale po meczu z kebami widać że i bez Ser Łejna można wygrywać.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
20-10-2010 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #410
Re: Wayne Rooney
A ja to bym się nie zdziwił jakby to Coleen mu coś szepnęła jednak do tego ucha...
20-10-2010 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #411
Re: Wayne Rooney
Minh napisał(a):A ja to bym się nie zdziwił jakby to Coleen mu coś szepnęła jednak do tego ucha...

Np?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-10-2010 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #412
Re: Wayne Rooney
Np, że ma dość zamieszania wokół ich związku, jego zdrady i chce zamieszkać z nim w słonecznej Hiszpanii z dala od tej dziwki...?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
20-10-2010 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #413
Re: Wayne Rooney
Pantoflarz Tongue , jak się znajdzie na półwyspie iberyjskim masz piwo.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-10-2010 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #414
Re: Wayne Rooney
Paddy Crerand we wczorajszym wywiadzie o tym wspominał, że może agent coś mu podpowiedział a on się posłuchał, niestety złych doradców ma Roo. Żona możliwe, że też z tym miała coś wspólnego. Albo Włochy lub Hiszpania, albo rozwód, tak też mogło być.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
20-10-2010 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #415
Re: Wayne Rooney
O, to teraz mieszacie w to Coleen opierając swe domysły zupełnie na niczym. To zupełnie jak większość newsów transferowych.
Przecież w Hiszpanii media też ścigają piłkarzy jak dzikusy. Tak samo we Włoszech. Chyba w Niemczech nie zaglądają piłkarzom do sedesów i nie grzebią w śmieciach.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
20-10-2010 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #416
Re: Wayne Rooney
Rozważamy różne opcje, przeca nie powie wprost, że żona mu kazała, wiec sobie dyskutujemy. Hmm?
20-10-2010 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #417
Re: Wayne Rooney
Jak już to chce to ratować ze względu nie na żonę a syna, z czasem wszystko wyjdzie. Do najbliższego okienka jeszcze ponad dwa miechy, jeszcze niejedna sensacja wyjdzie na jaw przy okazji uruchamiając lawinę innych.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-10-2010 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #418
Re: Wayne Rooney
Możemy rozważyć również wersję że Roo jest jednak po prostu tylko głupi i myśli że z United nic nie wywalczy... Tak jak powiedział.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
20-10-2010 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #419
Re: Wayne Rooney
daniel napisał(a):jeszcze niejedna sensacja wyjdzie na jaw przy okazji uruchamiając lawinę innych.
Jakieś kolejne podboje łóżkowe? Smile

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
20-10-2010 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #420
Re: Wayne Rooney
Romans Rooney i MU:

Cytat:Wiesz, cudownie mi się z Tobą mieszkało i spało nieziemsko. Wiem, że Ci się oświadczyłem i mieliśmy wziąć ślub w sierpniu. W zasadzie nic nie mogę Ci zarzucić... ale widzę, że już nie przynosisz tylu pieniędzy do domu co kiedyś. Dlatego zdecydowaliśmy z Twoją bogatszą siostrą, że lepiej dla mojej przyszłości będzie, jak przeprowadzę się do niej. To nic osobistego, oczywiście.

Tyle w temacie. :P

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
20-10-2010 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości