Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #826
RE: Wayne Rooney
Zapewniam Cię, że na głowę nic mi nie upadło. Być może wpływ na taką opinię, ma fakt, że kiedyś Rooney'a ubóstwiałem. Za walkę, determinację i poświęcenie dla zespołu. A teraz jestem zawiedziony bardzo mocno... (w sumie to zawiedziony byłem w 2010, teraz jego zachowanie już mnie zupełnie nie dziwi).



Mój Blog: Pod presją czasu
15-05-2013 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #827
RE: Wayne Rooney
No właśnie ja mam tak samo. Zawiedziony niemiłosiernie byłem w 2010r.. Od tego czasu patrzyłem na Rooneya zupełnie inaczej i mnie nie zdziwiło jakoś wybitnie, że chce odchodzić. Toteż go nie hejtuję, bo mi się parę lat temu otworzyły oczy.

Gdzie jest Groszek?
15-05-2013 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #828
RE: Wayne Rooney
Wrzucałem na SB, wrzucę i tutaj:
Cytat:Manchester United likely to offer Wayne Rooney a new deal to stay
całość: http://www.guardian.co.uk/football/2013/...CMP=twt_gu
http://www.youtube.com/watch?v=25C8xGm-Pl4
22-06-2013 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #829
RE: Wayne Rooney
Jemu powinni w tym momencie dać nowy kontrakt, zmniejszając tygodniówkę. Jak dostanie nowy z większą tygodniówką - to będzie trochę parodia.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
23-06-2013 06:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #830
RE: Wayne Rooney
Dwa razy wypiął się na klub, a teraz jeszcze żąda (według mediów) przeprosin od klubu. Chyba nie wytrzymam...



Mój Blog: Pod presją czasu
23-06-2013 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #831
RE: Wayne Rooney
No, niesamowity troll. Ale jak sobie wyobrażę RvP, Rooneya [w formie, po ostatniej podwyżce to był znakomity zawodnik], Kagawę, Thiago, ogarniętym Zahą + może Strootmanem i jakimś mocnym skrzydłowym to trochę bania wybucha. Ale cóż - zobaczymy, jak to będzie wyglądało.
23-06-2013 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #832
RE: Wayne Rooney
Wydaje mi się, że nie ma opcji na grę Rooneyem, Robinem i Kagawą na ich nominalnych pozycjach. Więc albo RvP + Rooney, albo RvP + Kagawa albo Kagawa + Rooney. Z tym, że najlepsze opcje są numer 1 i 2.
23-06-2013 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #833
RE: Wayne Rooney
Nie no, wiadomo, że wszystkiego nie da się na boisku pomieścić na swoich nominalnych pozycjach. Chodziło mi bardziej o bogactwo/siłę rażenia. Wink
23-06-2013 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #834
RE: Wayne Rooney
Rzekomy wymóg Rooneya dotyczący oficjalnych przeprosin ze strony klubu wygląda na sensację dziennikarską, ja w to nie wierzę. Zaznaczam, że nie jestem jednym z obrońców snajpera z Liverpoolu, ale nie dajmy się zwariować. David Moyes moim zdaniem postąpił bardzo mądrze odkładając poważną rozmowę z Rooneyem o kilka tygodni do puki sam nie wróci z urlopu. Rooney ochłonął, miał czas zastanowić się na spokojnie co jest dla niego najlepsze podczas 6-godzinnego przeszczepiania włosów. Teraz kiedy już sierść z klaty powędrowała na czubek głowy może myśli nie będą z niej tak szybko uciekać? Panowie pogadają, potem Wayne poprosi żonę, żeby mu przetłumaczyła i w ciągu paru dni dowiemy się czy Rooneya czeka nowy początek w United, czy też w Chelsea, bo w inny kierunek typu Arsenal, czy Real nie wierzę wcale.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
25-06-2013 07:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #835
RE: Wayne Rooney
Ja za to kompletnie nie kupuję kierunku Chelsea.
25-06-2013 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #836
RE: Wayne Rooney
Hubson napisał(a):Ja za to kompletnie nie kupuję kierunku Chelsea.

Teraz wygląda na to, że Chelsea jest ustawione pod względem napastników, więc jest to może mniej realna opcja niż parę dni temu. Cavani, Ba, Torres, Lukkaku ta czwórka wygląda co najmniej przyzwoicie, a jeszcze niedawno nie miał kto tam strzelać goli...

Wszystko jedno gdzie Rooney odejdzie, moim zdaniem JEŚLI faktycznie miałby przyjść Thiago, to grzechem byłoby nie wystawiać mu do współpracy Kagawy. Jak dla mnie jeśli tylko udałoby się opchnąć Rooneya poza Premier League to należy to zrobić.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
26-06-2013 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #837
RE: Wayne Rooney
Mam wrażenie, że dla większości z was RVP jest już o wiele bardziej ceniony jako piłkarz United niż Rooney.
26-06-2013 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #838
RE: Wayne Rooney
Bo tak jest. Piłkarsko są na podobnym poziomie a w zeszłym sezonie pierdyliard razy bardziej przydatny był Robin. Nie ma się co dziwić że ludzie stracili zaufanie i sympatię do Roo po tych cyrkach (po raz drugi!!!) z kontraktem. A że doszła do tego kiepska forma i mały wpływ na drużynę tak wiele osób-w tym ja-jest zdania że Rooney temu klubowi niezbędny nie jest.
26-06-2013 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #839
RE: Wayne Rooney
Piłkarsko nie są na podobnym poziomie. Technicznie Holender zjada na śniadanie Anglika, a fizycznie ten drugi nie jest natomiast tak mocny jak kiedyś.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2013 15:15 przez michal85.)
26-06-2013 15:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #840
RE: Wayne Rooney
Dziwisz się? Rooney drugi raz dał wszystkim powód by cenić go mniej od każdego z zawodników w kadrze zespole.

Jeśli tolerujesz zawodnika, który ma głębokim poważaniu zespół, który dał mu wszystko, to już Twój problem.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-06-2013 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości