Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Wayne Rooney
Wayne Rooney - mój ulubiony piłkarz, potrafi zawalczyć, podać, zdryblować i strzelić.. Do tego jest szybki, do sukcesu brakuje mu czasami zimnej krwi ale tak jak piszecie nie warto na razie zmieniać jego stylu bo po odejściu Ronaldo (prawdopodobnym) to na Niego spadnie "strzelanie goli". Poki co jest OK i nie warto tego zmieniać.

Manchester United
25-06-2008 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #47
Re: Wayne Rooney
[Obrazek: z5398455X.jpg]
Rooney pali papierosy! Big Grin Będzie suszara od Fergiego? Tongue

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
30-06-2008 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Prezydent Offline
Member
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Wayne Rooney
http://redlog.pl/2008/06/30/ale-nie-kto ... a-karnego/
Zapraszam do lektury Smile

Redlog - Because We Are United!

Są dwa rodzaje ludzi: ci, co myślą i ci, co się bawią.
30-06-2008 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Eric C@ntona Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Wayne Rooney
Ja powiem tylko jedno:
Wayne Rooney...
Size 9 boot, but the size 20 heart. Big Grin
30-06-2008 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Wayne Rooney
kapitalny artukuł
Całkowicie oddaje to, co Roo robi na boisku. Do tego jeszcze dwie kontuzje w poprzednim sezonie dodatkowo go zaćmiły. (jedna na samym początku, druga w końcówce)

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
01-07-2008 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Wayne Rooney
Eric C@ntona napisał(a):Ja powiem tylko jedno:
Wayne Rooney...
Size 9 boot, but the size 20 heart. Big Grin
Ktoś skasował mojego posta, więc piszę jeszcze raz. Co to znaczy? To jakaś akcja wielka? Coś się stało?
01-07-2008 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Wayne Rooney
mally napisał(a):Ktoś skasował mojego posta, więc piszę jeszcze raz. Co to znaczy? To jakaś akcja wielka? Coś się stało?

http://youtube.com/watch?v=0yykH6cb5Ig&feature=related

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
01-07-2008 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Wayne Rooney
Roo to mój ulubiony zawodnik. Podoba mi sie jego waleczny styl gry, zawsze gra do końca nigdy nie odpuszcza i za to go bardzo lubię.
Mam nadzieję że w przyszłym sezonie postrzela więcej i chciałbym żeby został królem strzelców.
Powinien zostać bo jest napastnikiem a nie ciągle Ronaldo
19-07-2008 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Wayne Rooney
fredziul napisał(a):Mam nadzieję że w przyszłym sezonie postrzela więcej i chciałbym żeby został królem strzelców.
Powinien zostać bo jest napastnikiem a nie ciągle Ronaldo

A zwróciłeś również uwagę na to, że Wazza pracował na całym boisku, nie biegał tylko w pobliżu bramki przeciwnika tylko często brał się za rozgrywanie, czasami nawet wracał się do obrony.

fredziul napisał(a):Podoba mi sie jego waleczny styl gry, zawsze gra do końca nigdy nie odpuszcza i za to go bardzo lubię.

Podejrzewam że nie tylko Ty go za to lubisz Wink

Pele good, Maradona better, George Best
20-07-2008 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Wayne Rooney
dende napisał(a):A zwróciłeś również uwagę na to, że Wazza pracował na całym boisku, nie biegał tylko w pobliżu bramki przeciwnika tylko często brał się za rozgrywanie, czasami nawet wracał się do obrony.

Ja o tym bardzo dobrze wiem i bardzo to doceniam ale czasami właśnie za bardzo sie cofa i niekiedy nie ma do kogo zagrać z przodu. Jak jest Ronaldo czy Tevez to jest dobrze a czasami brakuje właśnie tam Roo żeby dokończył akcje.
20-07-2008 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #56
Re: Wayne Rooney
mufc.pl napisał(a):Wayne Rooney prawdopodobnie opuści początek sezonu – poinformował sir Alex Ferguson. Przyczyną absencji napastnika Manchesteru United jest wirus, którego Anglik nabawił się podczas tournee po Afryce Południowej.

"Zaczynam się niepokoić, czy będziemy mieli zespół przygotowany do nowego sezonu. Nani jest zawieszony za kartkę, a Anderson pojechał na Olimpiadę - powiedział Szkot". - "Wątpię też, że Wayne będzie gotowy do gry na mecz z Newcastle. To wirus, którego nabawił się w Nigerii i dotychczas nie powrócił on do treningu".
Nie jest to dobra wiadomość, bo pole manewru w formacjach ofensywnych trochę się kurczy jak dodamy jeszcze do nich Ronaldo.
A sezon wypadałoby lepiej rozpocząć niż w tamtym roku.


Fan United od 1992 roku
05-08-2008 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #57
Re: Wayne Rooney
No czytałem o tym :/ Jeśli Roo rzeczywiście nie będzie w stanie wystąpić w pierwszym meczu sezonu, to w podstawie zobaczymy Campbella? Sorry, ale ten chlopak na razie nie nadaje się do reprezentowania United w Premier League.

Na szczęście podobno na dniach jest tranfer Berbatova, który się zbuntował. Wiadomo, że Spurs nie będą trzymać zawodnika, który będzie psuł atmosferę i najprawdopodobniej już niedługo zawita na Old Trafford Smile Ponoć w jego miejsce na White Hart Line ma pojawić się David Villa Wink Szczerze, wątpię w powodzenie tego transferu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-08-2008 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #58
Re: Wayne Rooney
Cytat:Wiadomo, że Spurs nie będą trzymać zawodnika, który będzie psuł atmosferę
My jakoś Ronaldo trzymamy.

Mam tylko nadzieję, że ten jego wirus to nic poważnego i nie przywiózł stamtąd jakiejś malarii bo byłoby nieciekawie.
W meczach sparingowych na ataku ostatnio grał, a raczej był wysunięty Nani, ale już chyba wolałabym Campbella niż młodego Portugalczyka, który według mnie na ataku traci wiele swoich cech i jest bezproduktywny. Zresztą i tak jest zawieszony więc...
Może Fraizer geniuszem i doświadczeniem nie błyszczy, ale wątpię by Newcastle było super groźnym przeciwnikiem. Powinniśmy sobie z nimi gładko poradzić. Tevez obecnie jest na niesamowitym gazie i zachwyca mnie co spotkanie, liczę na niego i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Wracając do sedna sprawy. Mam nadzieję, że gwiazda Ronaldo troszkę w tym sezonie przygaśnie co pozwoli rozwinąć skrzydła Carlosowi i Wayne'owi (w transfer Berby zaczynam wątpić, a Saha odejdzie do Roy'a). Wydaje mi się, że obaj panowie byli za bardzo uciskani przez Portugalczyka, który po prostu grał genialnie. O ile Anglika będą omijać kontuzje to z Tevezem zgrają sie jeszcze bardziej i niemożliwe będzie nie-odnoszenie sukcesów. Oni już rozumieją się świetnie, a co dopiero będzie w nadchodzącym sezonie. Szczerze przyznam, że interesuje mnie postawa samego Rooneya, czy nadal będzie latał bez opamiętania po całym boisku? Zapewne tak, ale mam nadzieję, że tą funkcje przejmie Tevez. Rooney jednak ma większą siłę przebicia w starciu z wyższymi obrońcami, no i więcej siły w nodze.
Kiedy znowu ujrzę te jego precyzyjne loby, którymi kiedyś tak zachwycał?

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
05-08-2008 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #59
Re: Wayne Rooney
Kisia92 napisał(a):Rooney jednak ma większą siłę przebicia w starciu z wyższymi obrońcami, no i więcej siły w nodze.
Kłóciłbym się. Popatrz na Teveza jak bierze na siebie dwóch czasami trzech przeciwników i daje sobie z nimi radę. A co do siły uderzenia, to może i Wazza ma większą ale z niej nie korzysta.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-08-2008 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Wayne Rooney
Kisia92 napisał(a):My jakoś Ronaldo trzymamy.
A koleżanka w środku siedzi z piłkarzami i wie co gdzie jest popsute? ;P Z czego wnioskujesz jaka jest atmosfera w United? Z gazet?

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
05-08-2008 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości