Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #676
RE: Wayne Rooney
Cepilek napisał(a):Mówię o meczach na szczycie na pozycji którą się oznacza "10"
Tu kwestia formy. Rooney w Formie to najlepszy wybór na tę pozycję.Jedynie Kagawa jest alternatywą,nikt inny.
09-04-2013 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #677
RE: Wayne Rooney
To mamy problem bo ja będę się upierał że nie Big Grin

btw właśnie "w formie"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2013 12:58 przez Cepilek.)
09-04-2013 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #678
RE: Wayne Rooney
widocznie nie wiesz co to pozycja 10 skoro wg ciebie Welbeck to ta pozycja.
09-04-2013 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #679
RE: Wayne Rooney
Napisałem że jest tam lepszy, widocznie ty nie wiesz o czym mówisz
09-04-2013 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #680
RE: Wayne Rooney
Cepilek napisał(a):Napisałem że jest tam lepszy, widocznie ty nie wiesz o czym mówisz
Welbeck nie grał na tej pozycji. Lecz zwykły cofnięty napastnik lub skrzydłowy.
09-04-2013 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #681
RE: Wayne Rooney
Zachęcam do obejrzenia powtórki drugiego meczu z Realem, oczywiście do pewnego wiadomego momentu Big Grin

Rooney we wczorajszym meczu nie grał jak 10.
09-04-2013 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #682
RE: Wayne Rooney
Cepilek napisał(a):Zachęcam do obejrzenia powtórki drugiego meczu z Realem, oczywiście do pewnego wiadomego momentu
10 nazywasz pozycję zawodnika który ma za zadanie nękać Alonso?
Ta pozycja z definicji jest wyłączona z zadań defensywnych odpowiedzialna za atak tylko i wyłącznie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2013 14:15 przez samcro.)
09-04-2013 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #683
RE: Wayne Rooney
Tak sobie dzisiaj pomyślałem, abstrahując od tego czy to wszystko jest w ogóle możliwe. W ostatnim czasie dotarło do nas trochę informacji na temat nowych umów ze sponsorami, które zapewniają nam niemałą kasę. I tak rozmyślając w tym temacie, nie gniewałbym się, gdyby w ramach zbierania środków (jeśli takie ma miejsce) na transfer Ronaldo, sprzedano Rooneya za fajne pieniądze, oczywiście poza Anglię.

Nani - Kagawa - Ronaldo
van Persie


Czy takie coś nie wygląda pięknie? Jestem pewien, że prócz pięknej prezentacji na obrazku gwarantowałby nam masę radości i sukcesów. Jak mówię, jest to takie rozważanie nieco oderwane od rzeczywistości.

Wracając już do samego Rooneya, tak bliżej rzeczywistości. Od czasu wymuszenia od klubu wyższego kontraktu (nie potrafię inaczej traktować szopki, która miała miejsce) zupełnie inaczej patrzę na osobę Anglika. Wcześniej nie wyobrażałem sobie United bez Wayne'a, dziś jest zupełnie inaczej.
Rooney nie potrafi na dłużej utrzymać swojej formy. Miał być zawodnikiem z samego topu, tymczasem do Ronaldo, Messiego czy paru innych brakuje mu sporo. Jak nie kontuzja, to brak formy i tak kręcimy się w kółko. Kilka świetnych spotkań w przeciągu całego sezonu to zdecydowanie za mało, jak na takiego zawodnika (no właśnie, czy on taki dobry?), który w dodatku jest w czubie najlepiej zarabiających.
Nie chce na siłę pozbywać się go z zespołu, bo dobrych zawodników nigdy za wiele, jednak w przypadku oferty spoza Anglii o wysokości 30 - 50 mln nie miałbym żadnych oporów. Oczywiście pod warunkiem, że jego odejście wiązałoby się z transferem kogoś kto będzie potrafił w pojedynkę wygrywać spotkania.



Mój Blog: Pod presją czasu
09-04-2013 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #684
RE: Wayne Rooney
Foster napisał(a):Czy takie coś nie wygląda pięknie?

Nie.

Gdzie jest Groszek?
09-04-2013 19:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #685
RE: Wayne Rooney
Bo?



Mój Blog: Pod presją czasu
09-04-2013 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #686
RE: Wayne Rooney
Bo w celu pozyskania kasy wolałbym wykopać Naniego, który ma 5x większe wahania od Wayne'a za to średnią jakości ma od niego znacznie niższą, a do tego jest południowcem w pełnym tego słowa znaczeniu, bo van Persie to nie jest żaden Bóg pokroju CR7 czy Messiego i też potrafi grać słabiej (widzimy od zimy), bo nie ma chyba klubu, który by nie chciał Rooneya u siebie (co świadczy o jego wartości piłkarskiej, a nie o tym, że warto go upchnąć), bo van Persie młodzieniaszkiem nie jest, bo ktoś ściągnięty za niego (może poza Ronaldo) będzie mniej związany z klubem i przy byle dołku, ofercie, zmianie nastroju będzie chciał pójść w pistu, bo to Anglik, bo nie znajdziemy gościa, który może grać w napadzie, środku pomocy, i wszędzie, gdzie gra Wayne, bo pozbywanie się najlepszego napastnika nie ma sensu, bo generalnie chęć wywalenia Rooneya jest spowodowana oślepnięciem przez blask Robina i nostalgią za czasami Ronaldo.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2013 20:14 przez Kosma.)
09-04-2013 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #687
RE: Wayne Rooney
Krix napisał(a):...bo generalnie chęć wywalenia Rooneya jest spowodowana oślepnięciem przez blask Robina i nostalgią za czasami Ronaldo.
Nie tęsknię za Ronaldo, tylko za piłką jaką graliśmy za jego czasów. Nie oślepia mnie żaden blask RvP. Holender jest piłkarzem lepszym niż Rooney. I przecież nie mówiłem o wywaleniu Rooneya, tylko o braku rozpaczy w przypadku jego odejścia.

Co do związania z klubem, to Wayne był tak związany, że w taki, a nie inny sposób wymusił nową, wyższą tygodniówkę.



Mój Blog: Pod presją czasu
09-04-2013 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #688
RE: Wayne Rooney
Foster napisał(a):Holender jest piłkarzem lepszym niż Rooney.
Imo nie. Zwłaszcza na tylu pozycjach.

Foster napisał(a):Co do związania z klubem, to Wayne był tak związany, że w taki, a nie inny sposób wymusił nową, wyższą tygodniówkę.
Wiem i sam to przypominam, choćby Gryzakowi. I na te 9 lat był to jeden wybryk. Poza tym zawsze orał ze wszystkich sił. Znajdź mi piłkarza na poziomie Wayne'a, który wobec naszej słabszej dyspozycji z mniejszą częstotliwością będzie robił takie cyrki, jeśli topowe kluby będą się po niego zgłaszać z takimi ofertami. Poszedłbym o duży zakład, gdyby to się dało sprawdzić, że taki RvP w sytuacji Wayne'a zrobiłby jeszcze więcej by odejść.
Ale żeby nie szukać za daleko, czepiamy się Wazzy, to spójrzmy na gościa, który jest w twojej czwórce: Ronaldo. Przy patologii, którą CR7 odstawiał, Wayne jest wzorem wierności i cnót.

Gdzie jest Groszek?
09-04-2013 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #689
RE: Wayne Rooney
Krix napisał(a):Imo nie. Zwłaszcza na tylu pozycjach.
Tylko co nam po tym, że Wayne może grać na kilku pozycjach, skoro na żadnej nie potrafi przez dłuższy czas grać na najwyższym poziomie? Robin gra na jednej pozycji i jest tam znakomity.

Krix napisał(a):Wiem i sam to przypominam, choćby Gryzakowi. I na te 9 lat był to jeden wybryk.
Ten jeden wystarczył, by przekreślić wszystko co było wcześniej.

Krix napisał(a):Ale żeby nie szukać za daleko, czepiamy się Wazzy, to spójrzmy na gościa, który jest w twojej czwórce: Ronaldo. Przy patologii, którą CR7 odstawiał, Wayne jest wzorem wierności i cnót.
Co Ty porównujesz? Sytuację Ronaldo, który otwarcie mówił, że jego marzeniem jest gra w Realu, z sytuacją Rooneya, który deklarował miłość, a gdy przyszło co do czego to szantażował zespół?

Lojalność, choć zawsze będzie u mnie stała wysoko, w dzisiejszych czasach odchodzi w cień. Life is brutal, chce się grać i wygrywać trzeba płacić...



Mój Blog: Pod presją czasu
09-04-2013 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #690
RE: Wayne Rooney
Jak już sprzedawać Rooneya w celu znalezienia środków na klasowy transfer, to nie na Ronaldo. Lepszym transferem byłoby ściągnięcie Bale'a.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
09-04-2013 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości