Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #766
RE: Wayne Rooney
Teraz tak się zastanawiałem nad ceną za Roo i zauważyłem, że znów zjebaliśmy. Znów dostaniemy mniej, niż powinniśmy. Myślę, że to będzie maks 30 mln. Czemu? A no bo po jakiego chuja Ferg mówił mediom, że Roo chce odejść, to obniża cenę. Do tego dochodzi konflikt z Moyesem, który na pewno ceny nie podbija i się zaraz może okazać, że 30 mln to my będziemy musieli brać z pocałowaniem w rączkę.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-05-2013 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #767
RE: Wayne Rooney
Po pierwsze to Fergie też nie chce go sprzedawać, mimo że już nie będzie o tym decydował, jak sam powiedział. Mam nadzieję, że Moyes nie będzie głupi i nie będzie go trzymał na siłę.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
12-05-2013 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #768
RE: Wayne Rooney
Czyli jednak transfer... Szkoda, że to się potoczyło w tym kierunku. Miałem nadzieję, że po tamtym jednorazowym wyskoku Roo się czegoś nauczy i dobrą grą odzyska zaufanie kibiców. Skoro jednak nie pasuje mu gra w United to nie ma co go na siłę do tego zmuszać. Na szczęście mamy kim grać akurat w tej strefie boiska i jakkolwiek chciałbym żeby grał u nas "stary, dobry Rooney" to jeśli obie strony mają się męczyć dalszą współpracą to rzeczywiście lepiej zrezygnować. Szacunek dla niego za to co zrobił dla United na boisku. Moim zdaniem należy mu się, bo zrobił niemało, a to właśnie z tego rozlicza się piłkarzy. O pozaboiskowych wyskokach lepiej nie mówić.
12-05-2013 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #769
RE: Wayne Rooney
Tak się też zacząłem zastanawiać nad ceną i myślę, że o 30 mln to możemy tylko pomarzyć :/

Fakt, należy mu się ogromny szacunek za dokonania dla klubu, ale jak mu nie pasi, płakać nie będę.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
12-05-2013 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #770
RE: Wayne Rooney
Szacunek? Rooney dwukrotnie okłamał zespół i kibiców. Za co mam go szanować? Hipokryta i oszust.
I jeszcze powody dla których chciał i teraz chce opuścić zespół. W 2010 zarzucał brak ambicji, a dzisiaj nie podoba mu się że jest zmieniany... no ja proszę. Jakim prawem facet zarzucał klubowi brak ambicji, skoro teraz nie potrafi podjąć walki o odzyskanie swojej pozycji w zespole?

Od dziś nazwiska Rooney i Tevez stawiam koło siebie. Dokonania boiskowe w tej chwili nie mają żadnego znaczenie. Wayne zachował się niegodnie i to po raz drugi. Zakpił sobie z kibiców, ze mnie, a ja tego tolerować nie będę.

Sprzedać do PSG, Bayernu do Ruskich. Nie odchodzi czym prędzej, bo nie mam zamiaru znosić jego widoku w koszulce z Diabłem na piersi.



Mój Blog: Pod presją czasu
12-05-2013 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #771
RE: Wayne Rooney
Rooney to idiotą jest jednak. Nie wiem, kto mu doradzał wychodzenie z takim żądaniem akurat teraz, ale to jakiś żart musiał być. Szkoda, bo nie wyobrażam sobie United bez niego.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
13-05-2013 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #772
RE: Wayne Rooney
Jeśli ktoś twierdzi, że Rooney chociażby w tamtym sezonie zapieprzał za dwóch, był zdeterminowany, to kompletnie nie pamięta jak ten zawodnik prezentował się kilka sezonów wstecz. Ja już mówiłem to w poprzednim - to nie jest materiał na lidera, jak mu nie idzie to jest wielka frustracja i problemy z wykonaniem najprostszych zadań piłkarskiego rzemiosła. Tak jak kiedyś pisałem, że wiele nie stracimy na odejściu Teveza, tak teraz to samo mogę powiedzieć o Roo. Niestety, bo kiedyś gościa ubóstwiałem.

Mam dla niego szacunek i będę miał zawsze za to co zrobił dla tego klubu, ale ani trochę nie będę żałował jego odejścia. Jego ego i zarobki są znacznie większe niż jego piłkarska klasa.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2013 07:17 przez michal85.)
13-05-2013 06:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #773
RE: Wayne Rooney
Dla mnie sprawa jest prosta. Poprosił o transfer to niech spieprza. Nikt na siłę nie powinien go tutaj trzymać.
Swoją drogą to zabawne, że nie tak dawno przecież po podpisaniu nowego kontraktu mówił, że nigdzie się nie wybiera i dopóki klub będzie go chciał to on również zostanie (po akcji, gdzie kwestionował ambicje i wartość klubu) Teraz trafił mu się gorszy sezon (kilka razy nie wybiegł w pierwszym składzie, tu kontuzja, zmiany w trakcie meczu) i nagle Roo chce transferu. Za pierwszym razem kwestionował ambicje i wartości drużyny a teraz ma chyba pretensje o to, że nie gra tak często jakby chciał co z resztą jest sam sobie winien. Bardzo istotne jest też to co powiedział Ferguson: Wayne nie został wystawiony, bo nie przejawiał chęci do grania. No ludzie, każdy zawodnik chce być częścią takiego wydarzenia i mieć swój udział a temu się nie chciało. Jak kogoś takiego można traktować poważnie?

Z ciężkim bólem serca to mówię, bo swego czasu widziałem w Waynie lidera United do końca jego kariery, ale taki zachowanie jest nie do zaakceptowania (co 2 lata mamy być świadkami takich wydarzeń?), dlatego uważam, że czas Rooney’a w United dobiegł końca. Dla klubu i samego Anglika to jest najlepsze rozwiązanie.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
13-05-2013 07:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #774
RE: Wayne Rooney
@ Foster
Napisałem o szacunku za dokonania na boisku, będę się upierał, że za to jak grał należy mu się uznanie. Jeśli natomiast chodzi o te żądania transferowe to z pewnością nie zachowuje się w ten sposób fair wobec klubu oraz kibiców i dyskwalifikuje go to jako symbol i legendę United (którym mógł się stać). Według mnie na tą chwilę to do Teveza jeszcze mu sporo brakuje i mam nadzieję, że nawet w sytuacji transferu Roo powstrzyma się od dalszych komentarzy na temat klubu żeby nie pogorszyć jeszcze swojej sytuacji względem fanów. Obecnie bardziej przypomina mi to kazus RvN, który nie mógł się pogodzić, że się na niego nie stawia i zaczęły się problemy (chociaż co by nie mówić Roo miał nieporównywalnie większy kredyt zaufania od SAFa).
13-05-2013 07:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #775
RE: Wayne Rooney
Właśnie również chciałem się ustosunkować do pytania Fostera, za co szanować Rooneya, ale napisałbym dokładnie to samo, co Sirius. Ponad 100 bramek to nie jest wcale mało (ile dokładnie?), chyba wszyscy pamiętamy, jak zapieprzał po całym boisku. Teraz rzeczywiście odstawia szopkę. W porównaniu do Teveza też byłbym ostrożny, mam nadzieję, że Wayne się tak nie ześcierwi i będzie mądrzej dobierał słowa.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
13-05-2013 07:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #776
RE: Wayne Rooney
Cytat: Szacunek? Rooney dwukrotnie okłamał zespół i kibiców. Za co mam go szanować? Hipokryta i oszust.
I jeszcze powody dla których chciał i teraz chce opuścić zespół. W 2010 zarzucał brak ambicji, a dzisiaj nie podoba mu się że jest zmieniany... no ja proszę. Jakim prawem facet zarzucał klubowi brak ambicji, skoro teraz nie potrafi podjąć walki o odzyskanie swojej pozycji w zespole?
Od dziś nazwiska Rooney i Tevez stawiam koło siebie. Dokonania boiskowe w tej chwili nie mają żadnego znaczenie. Wayne zachował się niegodnie i to po raz drugi. Zakpił sobie z kibiców, ze mnie, a ja tego tolerować nie będę.
Sprzedać do PSG, Bayernu do Ruskich. Nie odchodzi czym prędzej, bo nie mam zamiaru znosić jego widoku w koszulce z Diabłem na piersi.
Przede wszystkim, to zanim zaczniesz bić pianę sprzed monitora i żyłka Ci pęknie, to powiedz mi skąd znasz powody dla których Roo poprosił o transfer? Z medialnych spekulacji?
W takich sytuacjach, bylbym bardzo ostrożny, bo te teksty o tym, że jest zmieniany to tylko prasowe spekulacje. Jeśli na podstawie medialnych domysłów wydajesz wyroki to gratulacje.

Zachowanie SAFa jest niepoważne(bo to pierwszy raz?). Mówienie o tym publicznie to strzelanie sobie w stopę. Po takim żądaniu powinno się zacząć pracować nad tym by poprawić relacje na linii Rooney-klub, a nie wysyłać gracza na trybuny.

Celem nr.1 dla Moyesa powinno być zatrzymanie Rooney'a w klubie. I to nie zatrzymanie za wszelką cenę, tylko doprowadzenie do sytuacji w której Roo faktycznie będzie chciał grać na OT.
Cytat:Jeśli ktoś twierdzi, że Rooney chociażby w tamtym sezonie zapieprzał za dwóch, był zdeterminowany, to kompletnie nie pamięta jak ten zawodnik prezentował się kilka sezonów wstecz.
Brawo, ten tekst nie ma sensu.
13-05-2013 08:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #777
RE: Wayne Rooney
Cytat:Zachowanie SAFa jest niepoważne(bo to pierwszy raz?). Mówienie o tym publicznie to strzelanie sobie w stopę. Po takim żądaniu powinno się zacząć pracować nad tym by poprawić relacje na linii Rooney-klub, a nie wysyłać gracza na trybuny.
To miało sens w przypadku Ronaldo(tak postapiono), który pomimo tego, że chciał odejść to do ostatniego meczu dawał z siebie wszystko. Nie w przypadku Roo, który od dawien dawna wydaje się mieć na wszystko wyjebane. I nie mówię tego od dziś, wczoraj, od miesiące czy od dwóch.

Żaden zawodnik nie jest większy niż klub, a na pewno nie Rooney, który już drugi raz popisuje się taką "akcją", czym tylko utwierdza mnie w moim zdaniu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2013 08:22 przez michal85.)
13-05-2013 08:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #778
RE: Wayne Rooney
Undermine napisał(a):Zachowanie SAFa jest niepoważne(bo to pierwszy raz?). Mówienie o tym publicznie to strzelanie sobie w stopę. Po takim żądaniu powinno się zacząć pracować nad tym by poprawić relacje na linii Rooney-klub, a nie wysyłać gracza na trybuny.

Wut? Dajcie koledze link do pomeczowego wywiadu z Fergiem, gdzie ten mówi, że Roo poprosił o transfer ale klub tej prośby nie przyjął. To kto tu odstawia szopke? Klub, który drugi raz wyiąga rękę do zawodnika i karze mu się jeszcze raz zastanowić, czy piłkarz, który ma coraz chujowsze wymówki do tego by z klubu odejść?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
13-05-2013 08:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #779
RE: Wayne Rooney
Cytat:Wut? Dajcie koledze link do pomeczowego wywiadu z Fergiem, gdzie ten mówi, że Roo poprosił o transfer ale klub tej prośby nie przyjął. To kto tu odstawia szopke? Klub, który drugi raz wyiąga rękę do zawodnika i karze mu się jeszcze raz zastanowić, czy piłkarz, który ma coraz chujowsze wymówki do tego by z klubu odejść?
Szopkę odstawia ktoś kto idzie do mediów z wewnętrznymi sprawami klubu.
13-05-2013 08:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #780
RE: Wayne Rooney
Cytat:Przede wszystkim, to zanim zaczniesz bić pianę sprzed monitora i żyłka Ci pęknie, to powiedz mi skąd znasz powody dla których Roo poprosił o transfer? Z medialnych spekulacji?
W takich sytuacjach, bylbym bardzo ostrożny, bo te teksty o tym, że jest zmieniany to tylko prasowe spekulacje. Jeśli na podstawie medialnych domysłów wydajesz wyroki to gratulacje.
Przecież wczoraj Ferguson w rozmowie ze Sky Sports (co zresztą zostało potwierdzone przez MUTV) przyznał, że Rooney chce odejść i co jest powodem. Radzę bardziej się zainteresować.

Naprawdę dziwi mnie zachowanie niektórych... co mówił Rooney przed październikiem 2010? Kocha klub i chce tu zostać do końca kariery. KŁAMSTWO. Co mówił na jakiś czas po podpisaniu kontraktu? Że żałuje, że chce tu zostać do końca i bić rekordy Charltona. I co? KŁAMSTWO.
Jasne, tego co zrobił dla United nikt mu nie odbierze, jednak swym postępowaniem sprawił, że nie mam do niego za grosz szacunku.

Undermine
Skończ, bo Twoje teksty są wyjątkowo mocno irytujące. Idź lepiej zachwycać się polską ligą, tak jak to zrobiłeś wczoraj podczas meczu i koronacji United.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2013 08:47 przez Foster.)
13-05-2013 08:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości