Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #781
RE: Wayne Rooney
Undermine napisał(a):Szopkę odstawia ktoś kto idzie do mediów z wewnętrznymi sprawami klubu.

Ręce opadają, szkoda klawiatury.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
13-05-2013 09:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #782
RE: Wayne Rooney
Byłem zwolennikiem Roo przed tą informację. Jeżeli faktycznie poprosił o transfer to nie widzę innego wyjścia jak mu to umożliwić. Jak Michał napisał, nikt nie jest większy niż klub. Poradziliśmy sobie bez Ronaldo poradzimy bez Wayne`a. Jeszcze nie porównywałbym go do Teveza, bo nie ucieka do City, rozegrał więcej meczy, strzelił więcej bramek, zostawił więcej serca na boisku. Nadal uważam, że w formie to świetny piłkarz, ale skoro nie chce już tu więcej grać to droga wolna. Wayne jest dosyć impulsywny, chce grać zawsze i wszędzie i nie rozumie, że był zmieniany nie bez powodu. Troszkę żal, że brakuje mu ambicji sportowej, żeby nikt nawet nie pomyślał, żeby go zmieniać. Chłopak jest w tym klubie już prawie 10 lat. Zrobił dla klubu wiele, ale widocznie jest to idealna pora na rozstanie.
13-05-2013 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #783
RE: Wayne Rooney
Szczerze mówiąc jestem zaskoczony tym, jak bardzo wali mnie obecna sytuacja Rooneya... Nie przejmuję się tymi sensacjami mimo, że byłem jednym z niewielu, którzy go tu bronili, kiedy inni sprzedawali go nie tak dawno do innych klubów. W tym przypadku nie będę konsekwentny i nie mam zamiaru już go bronić, bo jak widać ma nasrane we łbie. Skoro chce odejść i nie chciał nawet zagrać w pożegnalnym meczu Fergusona, to łaski bez niech idzie w cholerę. Moim zdaniem on chce grać w Chelsea, która czai się na niego już od jakiegoś czasu i tylko czeka żeby zastąpić nim Torresa, w sumie z takim charakterem będzie tam pasował idealnie! United natomiast da sobie radę bez niego, nawet nie widzę sensu sprowadzania żadnego Lewandowskiego, czy innego snajpera w jego miejsce, trzeba dać szansę Kagawie i więcej minut Chicharito oraz Welbeckowi, natomiast forsę z tego transferu przeznaczyć na klasowego środkowego, albo dwóch np. Strootman + Fellaini (tylko przykład), albo łyknąć samego Strootmana i powalczyć za przyzwoleniem Glazerów o Balea i Moyes będzie miał jeszcze silniejszy skład nawet bez Rooneya. Klub jest najważniejszy i poradzi sobie bez niego, kiedyś zresztą uświadomi sobie, że to on bardziej potrzebował United, niż United jego.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2013 09:41 przez Silvan.)
13-05-2013 09:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #784
RE: Wayne Rooney
Do PSG nigdy nie pójdzie, ktoś sobie wyobraża Roo zamawiającego dziwkę po francusku?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
13-05-2013 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #785
RE: Wayne Rooney
Fajny obrazek odnośnie Rooneya w internecie krąży:

[Obrazek: 408526_492176610851541_227037143_n.jpg]
13-05-2013 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #786
RE: Wayne Rooney
Cytat: Skończ, bo Twoje teksty są wyjątkowo mocno irytujące. Idź lepiej zachwycać się polską ligą, tak jak to zrobiłeś wczoraj podczas meczu i koronacji United.
Co jest zlego w rzuceniu kątem oka na inny kanał i zaskoczenie, że jest remis 4:4? :O
Cytat:Skoro chce odejść i nie chciał nawet zagrać w pożegnalnym meczu Fergusona
A tak powiedział? "Nie zagram w tym meczu"? Czy to po prostu SAF go nie wziął do 18?

Cepilek, obrazek idiotyczny.
13-05-2013 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #787
RE: Wayne Rooney
Ja pierdziele, jaki ty jesteś toksyczny Big Grin

SAF powiedział że Roo nei chce grać nie wiem co chcesz osiągnąć ale wygląda mi to na robienie z SAFa tego złego

CO w tym obrazku takiego głupiego?
13-05-2013 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #788
RE: Wayne Rooney
Cepilek napisał(a):CO w tym obrazku takiego głupiego?
Bo wszystko czego nie pisze/ nie wstawia Under jest idiotyczne.

Błagam dopiszcie do regulaminu podpkt pozwalający zbanować za głupotę i trollowanie.

Koniec OT.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-05-2013 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #789
RE: Wayne Rooney
Oglądał ktoś dzisiaj z uwagą paradę? Bo już któryś raz widzę, że piszą o wybuczeniu Roo, a sam takiego momentu nie wyłapałem.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
13-05-2013 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #790
RE: Wayne Rooney
Nie wiem, jak na paradzie, ale w niedzielę na Old Trafford byłem i po wyczytaniu jego nazwiska, miało miejsce poważne buuuuuu.

Gdzie jest Groszek?
13-05-2013 23:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #791
RE: Wayne Rooney
Ja oglądałem i też nie wyłapałem, co prawda na początku trochę gadałem z kolegą także mogło mi umknąć. W każdym bądź razie na końcu na placu jak Rio zapodał: "Rooney, Rooney!" to z kilka razy zakrzyknęli i umilkli, ale buczenia nie było. Chyba tylko momentu przed Old Trafford to mogło dotyczyć.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
14-05-2013 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #792
RE: Wayne Rooney
Za kija nie rozumiem co siędzi w głowie Rooneyowi że wpadł na pomysł odejścia. Po pierwszym razie kiedy miało to miejsce zrozumiał i sam mówił że odejście to kok w tył itp. Tutaj ma a właściwie miał wszystko (bo o uwielbienie kibiców będzie mu teraz cholernie trudno), nigdzie indziej dużo więcej nie zarobi, nie teraz kiedy wymusił taki kontrakt, o trofea łatwo też nie będzie chyba ze faktycznie wybierze Bayern który na moje będzie miał monopol na lige na kolejne lata.

Szkoda bo to wciąż ważny element układanki, jak sobie przypomne niektóre jego bramy to aż mam ciary. Takich piłkarzy którzy zostawiają na boisku tyle zdrowia zawsze ceniłem. Szkoda że bania zryta ;/
14-05-2013 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #793
RE: Wayne Rooney
Może jest coś o czym nie wiemy.
14-05-2013 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #794
RE: Wayne Rooney
Może konflikt z Moyesem?

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
15-05-2013 05:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #795
RE: Wayne Rooney
Poprosił o transfer zanim wiadome było, że Fergie odchodzi, także odpada.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
15-05-2013 08:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości