Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #886
RE: Wayne Rooney
Ale nie można usprawiedliwiać jego wyborów i decyzji tylko tym, że jest głupi i ktoś tam ma na niego wpływ.
04-07-2013 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #887
RE: Wayne Rooney
A ja sądzę, że po części tak. Tak jak nie winimy Giggsa np., że nie może grać na prawym skrzydle tak nie możemy winić Wayne`a za potencjał intelektualny i podatność na wpływy. To również jest predyspozycja o pewnym potencjale, którego raczej nie przeskoczysz choćbyś nie wiem jak bardzo chciał.
04-07-2013 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #888
RE: Wayne Rooney
Od dłuższego czasu przyglądam się toczonej tutaj dyskusji, ale nie zabierałem głosu bo uważam że właściwie wszystko zostało już powiedziane, co więcej ludzie zaczynają się powtarzać. Cokolwiek postanowi zrobić Moyes powinien podjąć decyzję jak najszybciej, bo obecna sytuacja sieje ferment szczególnie wśród napastników. Decyzja trudna z gatunku "wybrać mniejsze zło", ale trzeba mieć jaja i ją podjąć i to niezwłocznie! Jak Rooney odejdzie to wypada mu podziękować za wszystkie piękne gole życzyć powodzenia i zamknąć temat, jeżeli zostanie to nie wiem co Moyes zrobi z tyloma napastnikami, z czego przynajmniej trzech będzie mocno sfrustrowanych brakiem gdy, lub grą na innych pozycjach. Jeżeli Moyes przekona Ronneya by został to nie zdziwię się, jak Hernandez po tym sezonie uderzy pięścią w stół i poprosi o transfer, po czym we Włoszech czy Hiszpanii zrobi większą furorę od Forlana bo stać go na to. Nie wspominając już, że Welbeck dalej będzie się uwsteczniał. Oczekuję od Moyesa przede wszystkim szybkiej decyzji, oceniać ją będziemy później.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2013 07:57 przez Silvan.)
05-07-2013 07:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #889
RE: Wayne Rooney
@Silvan bez Rooney'a nasz atak wyglądałby tak: RVP, Herandez, Welbeck. Wystarczy jakiś uraz RVP albo kartki i nagle z tego się robi atak śmiechu co najwyżej.
Przy całej sympatii do Groszka, uważam, że to świetny zmiennik, nawet gracz który może kilkanaście razy w sezonie wyjść w podstawie ale na nie wyobrażam sobie 3 miesięcy grania Hernandezem. Welbecka pomijam bo poza jednym golem w tym sezonie nic nie pokazał i mam poważne wątpliwości co do jego przydatności.

Ale zgadzam się, decyzję należy podjąć jak najszybciej.
05-07-2013 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #890
RE: Wayne Rooney
Przecież Moyes lubi zawodników-zapierdalaczy. Taki Welbeck będzie uber-alles. :o On nie może odejść, dla mnie ma materiał na legende. A jak odejdzie, to będzie szarym zawodnikiem. Tongue
05-07-2013 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #891
RE: Wayne Rooney
Welbeck poza golem w tym sezonie nic nie pokazał....
To mówi wszystko... I Ty kurwa pracujesz w jakimś klubie? Chyba jako sprzątacz bo kwalifikacji do niczego innego nie masz absolutnie żadnych i udowodniłeś to parę razy beznadziejnymi wręcz komicznymi postami takimi jak np ten. Śmiechu warte.
05-07-2013 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #892
RE: Wayne Rooney
To czy sprzedać Rooneya to bardzo trudna decyzja i każda podjęta decyzja ma i plusy i minusy. Jak odejdzie to wg mnie rozładuje się napięcie wśród napastników, ale stracimy dobrego gracza. Swoje szanse będą dostawać Welbeck i Groszek a zasłużyli na to by grać więcej. Poza tym zwolni się kasa ze sporej tygodniówki jaką pobiera Roo. Jeśli zostanie zatrzymamy świetnego napastnika, ale wtedy możliwe że domagać się odejścia będzie albo Groszek albo Welbeck. Jeżeli Roo nie będzie grać tyle ile by chciał to znów w środku sezonu może marudzić że chce odejść i będzie robić zamieszanie w szatni i psuć morale. No i nie wiadomo czy wróci do dyspozycji z jakiej go znamy i za jaką uwielbialiśmy.
05-07-2013 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #893
RE: Wayne Rooney
No i chyba wszystko jasne:

"Wayne's not for sale. He's a Man United player and will remain a Man United player."

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
05-07-2013 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #894
RE: Wayne Rooney
Nie byłbym taki pewny-David dość mocno kręcił i go komplementował zanim to z siebie wydusiłTongue Nawet gdyby chcieliby się go pozbyć to przecież by tego nie powiedział żeby nie zbijać jego wartości.
05-07-2013 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #895
RE: Wayne Rooney
Cytat: To mówi wszystko... I Ty kurwa pracujesz w jakimś klubie? Chyba jako sprzątacz bo kwalifikacji do niczego innego nie masz absolutnie żadnych i udowodniłeś to parę razy beznadziejnymi wręcz komicznymi postami takimi jak np ten. Śmiechu warte.
Z czymś się nie zgadzasz?? Masz do tego prawo.
Pamiętaj jednak, że tak jak Ty jestem człowiekiem i traktuj mnie tak jak sam chcesz, żebym Cię traktował.

Ciekaw jestem tylko, czy Moyes powiedział Roo "nie jesteś na sprzedaż" czy dogadali się, doszli do porozumienia. Jeśli Moyesowi udało się zjednać Rooney'a i przekonać go żeby tu został - jak dla mnie rewelacja.
05-07-2013 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #896
RE: Wayne Rooney
Wymigiwał się od pytania czy Roonej wyraził chęć zostania, a jedynie powiedział, ze nie jest na sprzedaż. Więc nie wiadomo Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
05-07-2013 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #897
RE: Wayne Rooney
Powiedział, że nie zostanie sprzedany i będzie zawodnikiem Manchesteru United. ;]
05-07-2013 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #898
RE: Wayne Rooney
Bo klub nie chce go sprzedać to proste, chcieliby mieć Rooneya w formie i chętnego do gry, Moyes też by chciał. Co nie zmienia faktu, ze jeśli Rooney będzie nalegał na odejście to będą musieli go puścić. A na pytanie o to czy Rooney powiedział, ze chce zostać w klubie Moyes wyraźnie nie chciał odpowiedzieć, czyli może coś być na rzeczy. Pożyjemy zobaczymy

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
05-07-2013 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #899
RE: Wayne Rooney
[Obrazek: 1045196_679054698801416_72270297_n.jpg]
05-07-2013 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #900
RE: Wayne Rooney
A pewnie miliard razy powiedział o jakimś zawodniku, że nie jest na sprzedaż i go nie sprzedali, nie lubię takich obrazków bo są tendencyjne i zakłamują rzeczywistość. Co nie zmienia faktu, ze w zostanie Rooneya uwierzę kiedy on sam powie oficjalnie i z całą pewnością, ze zostaje (ale nie, że podoba mu się Manchester czy chciałby pobić rekord Charltona tylko "zostaje na następny sezon")

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
05-07-2013 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości