Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #946
RE: Wayne Rooney
Cytat:głównie przez słabą formę Anglika
Raczej przez kontuzje, bo jak grał to nie zawodził.
20-09-2013 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #947
RE: Wayne Rooney
Zawodził. Jeszcze raz :

Cytat:He's got his energy back, his determination, his purpose to attack

Tego właśnie brakowało w ostatnich latach. Jak wróci ten Roo, to jestem w stanie przeboleć nawet jego widok w tej drużynie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-09-2013 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #948
RE: Wayne Rooney
Cytat:Tego właśnie brakowało w ostatnich latach.
Latach? Sezon 11/12 w wykonaniu Roo był fenomenalny, w 12/13 zahamowały go kontuzje.

Rooney to akurat jeden z nielicznych piłkarzy którzy zawsze(nie licząc pojedynczych gier) prezentują wysoki poziom, bez wielkich wahań i załamań.
20-09-2013 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #949
RE: Wayne Rooney
Myślałem, że to 22 w dymku obok głowy to IQ.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
20-09-2013 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #950
RE: Wayne Rooney
(20-09-2013 15:45)Undermine napisał(a):  
Cytat:Tego właśnie brakowało w ostatnich latach.
Latach? Sezon 11/12 w wykonaniu Roo był fenomenalny, w 12/13 zahamowały go kontuzje.

Rooney to akurat jeden z nielicznych piłkarzy którzy zawsze(nie licząc pojedynczych gier) prezentują wysoki poziom, bez wielkich wahań i załamań.

Chyba tracę wzrok.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-09-2013 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #951
RE: Wayne Rooney
Jak wróci ten Roo... Przecież nawet jeśli jako kibice chcieliśmy się z nim pożegnać to każdy sobie zdawał sprawę, że po przejściu do innego klubu Wazzie znów może się zachcieć i z miejsca stanie się wymiataczem. Nic się w tym względzie nie zmieniło. W formie Rooney jest jednym z najlepszych na świecie. Czy to na Old Trafford czy Parc des Princes, Stamford Bridge.
Kwestia tylko, żeby wykazywał więcej szacunku do klubu, kibiców, działaczy. Gość ma szansę stać się najlepszym strzelcem w historii Manchesteru United. Sama myśl o tym powinna być dla niego życiową nobilitacją. Teraz to i za pół darmo na jego miejscu bym zapieprzał, żeby zapisać się w annały tego sportu. Siadłby ktoś z nim przy wódce i mu to prosto wytłumaczył.


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2013 16:24 przez sebos_krk.)
20-09-2013 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #952
RE: Wayne Rooney
Ogromną szansą, ale też problemem dla Wayne`a było to, że zaczął bardzo wcześnie na bardzo wysokim poziomie. Cała Anglia na niego patrzy jak na zbawcę. Być może dlatego nie potrafi udźwignąć ciężaru presji i czasami mu taka szajba odwala albo jest daleki od optymalnej dyspozycji nie tyle fizycznej, bo to bardzo często nadrabia z meczu na mecz. Ale motywacja to u Roo obecnie główny problem. Bo nikt nie może zaprzeczyć, że gdy Anglikowi się chce to jest absolutnie jednym z najlepszych piłkarzy nie tylko tego klubu, ale i świata. 200 bramek nie wzięło się znikąd. Ma ogromną szansę tylko musi sobie uświadomić jak wiele to może znaczyć dla niego.
20-09-2013 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #953
RE: Wayne Rooney
Przecież to od początku chodziło o to [ten...wstręt wobec zachowania Rooneya], że nie ma motywacji. Umiejętności nikt mu nie odmawiał [chyba, trzeba się cofnąć do rozkminy z ~kwietnia/maja/czerwca]. A ja tylko przypomnę, jeszcze niedawno:
(20-04-2013 13:17)Pchela napisał(a):  Fajnie dyskutujecie sobie, chłopaki, na prawdę bardzo fajnie. Dodam tylko, że mam takie samo stanowisko jak uż. Silvan. Czekam z niecierpliwością na to, aż Rooney zamknie wszystkim mordy i zacznie grać jak na siebie przystało. Wasze posty zachowam sobie na trudniejsze chwile. Smile
...i wraca miłość do tego Rooneya, którego znamy. CHWILO TRWAJ!
20-09-2013 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #954
RE: Wayne Rooney
(20-09-2013 20:42)Pchela napisał(a):  ...i wraca miłość do tego Rooneya, którego znamy. CHWILO TRWAJ!

IMO żadna miłość nie wraca, tylko ludzie chcą, aby jeśli już został i blokuje miejsce Japończykowi zaczął grać na miarę możliwości i zrobił coś jeszcze dla tego klubu. Przynajmniej ja to tak widzę.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-09-2013 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #955
RE: Wayne Rooney
Dokładnie. Czy chce w drużynie Rooney'a ? Nie, ale jak już jest z nami i zostanie przynajmniej do końca sezonu, to niech przynajmniej pokaże, że mu się chce. Z Bayerem tak było i oby tak dalej.

Prawdą jest, że jak chcemy grać szeroko(a tak to wygląda również za Moyesa), to Rooney jest nam bardzo potrzebny. Mnie to podwójnie smuci, bo liczyłem na jakąś odmianę w naszym stylu. Przede wszystkim dlatego, że od lat nasze drużyny młodzieżowe grają już bardziej po europejsku i produkujemy zawodników, którzy lubią grać na jeden kontakt i rozgrywać piłkę krótkimi podaniami (Welbz, Clev, Januzaj, Lingard czy Cole).

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-09-2013 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #956
RE: Wayne Rooney
RedLucas napisał(a):IMO żadna miłość nie wraca, tylko ludzie chcą, aby jeśli już został i blokuje miejsce Japończykowi zaczął grać na miarę możliwości i zrobił coś jeszcze dla tego klubu

Japończyk w życiu nie zbliżył się nawet do poziomu Rooneya, więc nie rozumiem tego zdania. A tym, którzy go nie chcą "widzieć w drużynie", polecam bojkot meczów, w których Rooney gra. Obawiam się jednakże, że będziecie musieli w ogóle przestać oglądać mecze United Smile

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-09-2013 04:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #957
RE: Wayne Rooney
(21-09-2013 04:53)Mubinio napisał(a):  
RedLucas napisał(a):IMO żadna miłość nie wraca, tylko ludzie chcą, aby jeśli już został i blokuje miejsce Japończykowi zaczął grać na miarę możliwości i zrobił coś jeszcze dla tego klubu

Japończyk w życiu nie zbliżył się nawet do poziomu Rooneya, więc nie rozumiem tego zdania. A tym, którzy go nie chcą "widzieć w drużynie", polecam bojkot meczów, w których Rooney gra. Obawiam się jednakże, że będziecie musieli w ogóle przestać oglądać mecze United Smile

Po pierwsze, w życiu nie dostał nawet takiej szansy.
Po drugie, nie mówię, że w chwili obecnej jest zawodnikiem lepszym od Roo, ale na pewno jest zawodnikiem innym, który daje nam wiele nowych, ciekawych opcji, z których póki co niechętnie korzystamy.
Po trzecie, doprawdy zadziwiają mnie ludzie, dla których Roo znów jest królem świata. Po pierwszej szopce w jego wykonaniu także mi się udało znów go lubić. Nie była to miłość bezgraniczna, ale znów go lubiłem i mu kibicowałem. Jednak po drugiej takiej sytuacji nie potrafię gościa lubić i szanować. Facet przestał szanować ten klub, więc czemu ja mam szanować jego?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
21-09-2013 06:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #958
RE: Wayne Rooney
(21-09-2013 04:53)Mubinio napisał(a):  
RedLucas napisał(a):IMO żadna miłość nie wraca, tylko ludzie chcą, aby jeśli już został i blokuje miejsce Japończykowi zaczął grać na miarę możliwości i zrobił coś jeszcze dla tego klubu

Japończyk w życiu nie zbliżył się nawet do poziomu Rooneya, więc nie rozumiem tego zdania. A tym, którzy go nie chcą "widzieć w drużynie", polecam bojkot meczów, w których Rooney gra. Obawiam się jednakże, że będziecie musieli w ogóle przestać oglądać mecze United Smile

United>Rooney

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-09-2013 07:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #959
RE: Wayne Rooney
Ja nie mam zamiaru wypowiadac sie na temat Roo do maja, nie trawie go, nie moge zniesc jego widoku na boisku, uwazam ze spora czesc z jego umiejetnosci to mit w tym najwiekszy mit to jego charakter wojownika, po prostu mam nadzieje ze w tym sezonie nie da mi powodow do hejtowania go w temacie United 2013/14.

Ciezko kochac zawodnika ktory dwu krotnie wypial sie na klub

Pchela napisał(a):CHWILO TRWAJ!

Siadaj jeden, brakuje ci paru slow
21-09-2013 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #960
RE: Wayne Rooney
Poza tym wydaje mi się, że póki co to nic mega dobrego w tym sezonie jeszcze nie pokazał, żeby go tak nagle chwalić.
21-09-2013 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości