Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #976
RE: Wayne Rooney
Czasem jak czytam to forum to mam wrażenie, że nigdy nie graliście sami w piłkę.
Opaska kapitańska trafia do piłkarza który ma posłuch w szatni i potrafi w trudnym momencie pociągnąć drużynę - nawet opierdalając ich na boisku za złe zagranie.
W tej chwili naprawdę jest niewielu lepszych kandydatów choć w United do tej roli stworzony jest Vidic.
29-09-2013 01:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #977
RE: Wayne Rooney
Czekałem właśnie na tego typu tekst z Twojej strony...
Żeby dostać opaskę kapitańską to w pierwszej kolejności trzeba sobie na nią zasłużyć. Z kolei Wayne swoim zachowaniem robił wszystko w kierunku wywalenia go z klubu, a nie dania mu opaski kapitańskiej.
I w mojej opinii on się nie bardzo nadaje na kapitana. Jedyne co potrafi to machać rękami z niezadowolenia.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2013 11:08 przez Foster.)
29-09-2013 11:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #978
RE: Wayne Rooney
Generalnie gdy czyta się wywiady piłkarze mówią że Wayne się raczej nie odzywa w szatni.
29-09-2013 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #979
RE: Wayne Rooney
Undermine napisał(a):Opaska kapitańska trafia do piłkarza który ma posłuch w szatni i potrafi w trudnym momencie pociągnąć drużynę - nawet opierdalając ich na boisku za złe zagranie.

Apropos posłuchu w szatni, to po pierwsze to co napisał Cepilek, a po drugie to naprawdę sądzisz, że reszta drużyny jakoś ubóstwia, albo ma chociaż szacunek do człowieka, który najpierw uznał ich za piłkarzy jedynie dobrych i niewystarczających takiemu klubowi, jak United, a potem jeszcze raz chciał odejść? Oczywiście to tylko domniemania, 100% prawdy pewnie nie poznamy. Ale sądzę, że moje przypuszczenia mają jakiś sens.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-09-2013 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #980
RE: Wayne Rooney
Undermine napisał(a):Czasem jak czytam to forum to mam wrażenie, że nigdy nie graliście sami w piłkę.
Plus to co jest chyba najśmieszniejsze w tym wszystkim. Co to cz któryś z nas grał (a grała chyba większość) ma do sytuacji opaski kapitańskiej w United?
Co Ty w ogóle porównujesz? Kolejny raz się wywyższasz lub wymądrzasz, a wychodzi tylko na to, że nie masz kompletnie pojęcia co piszesz...
29-09-2013 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #981
RE: Wayne Rooney
Moim zdaniem robicie z igły widły. Kto miał wczoraj być kapitanem? Rio, który swoją dyspozycją w tym sezonie zawodzi? Carrick? Michael nigdy do takiej roli nie aspirował, woli być cichym bohaterem niż liderem. Może Anderson? Moim zdaniem gość, który strzela ponad 200 bramek dla nas, jest z nami już tyle czasu to naturalny wybór. Być może to dodatkowo ma przesłanie, że nie ma znaczenia co zrobiłeś złego - nadal jesteś ważną częścią tego zespołu. Aczkolwiek rozumiem o co wam chodzi. Tylko czy naprawdę by to wiele zmieniło przy wczorajszej grze? Nie sądzę. Wróci Nemanja, wróci opaska kapitańska do Serba.
29-09-2013 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #982
RE: Wayne Rooney
Mi się wydaje, że nikt nie mówi, że opaska dla Roo miała w ogóle jakikolwiek wpływ na naszą grę. Po prostu przynajmniej mnie boli taki widok.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-09-2013 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #983
RE: Wayne Rooney
Nikt tu nie bierze pod uwagę piłkarskiej klasy Wayne, źle się patrzy na człowieka który niejednokrotnie udowodnił że nie łączy go nic z klubem w opasce kapitana w dodatku dochodzi fakt że sam Rooney nie ma charakteru kapitana.
29-09-2013 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #984
RE: Wayne Rooney
allfanmu napisał(a):Moim zdaniem robicie z igły widły. Kto miał wczoraj być kapitanem?
Jonny Evans.


Fan United od 1992 roku
29-09-2013 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #985
RE: Wayne Rooney
Staż w drużynie i wiek. Jonny jest materiałem na kapitana świetnym. Ale też nie wiem czy krzyknął by na Rio czy Michaela.
29-09-2013 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #986
RE: Wayne Rooney
Nie raz krzyczał Smile


Podejrzewam że David się jeszcze nie poznał na wszystkich graczach, albo poznał się lepiej od nas Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2013 15:44 przez Cepilek.)
29-09-2013 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #987
RE: Wayne Rooney
(29-09-2013 12:50)RedLucas napisał(a):  
Undermine napisał(a):Opaska kapitańska trafia do piłkarza który ma posłuch w szatni i potrafi w trudnym momencie pociągnąć drużynę - nawet opierdalając ich na boisku za złe zagranie.

Apropos posłuchu w szatni, to po pierwsze to co napisał Cepilek, a po drugie to naprawdę sądzisz, że reszta drużyny jakoś ubóstwia, albo ma chociaż szacunek do człowieka, który najpierw uznał ich za piłkarzy jedynie dobrych i niewystarczających takiemu klubowi, jak United, a potem jeszcze raz chciał odejść? Oczywiście to tylko domniemania, 100% prawdy pewnie nie poznamy. Ale sądzę, że moje przypuszczenia mają jakiś sens.

Szczerze? Nie wiem. W przypadku takich klubów jak United nie wiadomo za bardzo co się w tej szatni dzieje, tak jak nie wiadomo o co chodziło z Rooney'em w te wakacje. Na pewno jednak nie dostałby tej opaski gdyby drużyna go nie akceptowała.
29-09-2013 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #988
RE: Wayne Rooney
Undermine napisał(a):tak jak nie wiadomo o co chodziło z Rooney'em w te wakacje.

Naprawdę masz wątpliwości, że chciał odejść z klubu?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-09-2013 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #989
RE: Wayne Rooney
allfanmu napisał(a):Kto miał wczoraj być kapitanem?

Największy postęp a zarazem prezentuje od dłuższego czasu najlepszą formę jest De Gea, jednak jest za młody stażem i też wiekiem by wesprzeć drużynę mentalnie, ale opaskę mógłby dostać aby bardziej zmotywować go do pracy.
30-09-2013 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #990
RE: Wayne Rooney
Cytat: Naprawdę masz wątpliwości, że chciał odejść z klubu?
Mam wątpliwości czy chciał opuścić United czy może zakończyć współpracę z SAFem.
30-09-2013 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości