Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
łukaszenko Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #166
Re: Wayne Rooney
Cytat:Z tego co wiem, miał być środkowym napastnikiem, a tymczasem co chwila wracał się po piłkę, szalał po skrzydłach....

Ej, a porównaj sobie występ Roo z występem Berbatova? <świr> Wayne jest środkowym napastnikiem, ale widocznie dostaje więcej swobody od Sir Alexa, poza tym doskonale wiemy jaki on jest, nie odpuszcza, walczy... Obaj pełnią tę samą funkcję, ale każdy spełnia ją na swój sposób. Lisek pola karnego i pracuś to doskonały duet, czekamy tylko na poprawienie celowników.. Osobiście wolałbym, aby Dimi bardziej angażował się w życie na boisku.
18-08-2009 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #167
Re: Wayne Rooney
Berbatov lisek w polu karnym. Większej głupoty nie czytałem dawno.
18-08-2009 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #168
Re: Wayne Rooney
łukaszenko napisał(a):Ej, a porównaj sobie występ Roo z występem Berbatova? <świr> Wayne jest środkowym napastnikiem, ale widocznie dostaje więcej swobody od Sir Alexa, poza tym doskonale wiemy jaki on jest, nie odpuszcza, walczy... Obaj pełnią tę samą funkcję, ale każdy spełnia ją na swój sposób. Lisek pola karnego i pracuś to doskonały duet, czekamy tylko na poprawienie celowników.. Osobiście wolałbym, aby Dimi bardziej angażował się w życie na boisku.
W pierwszej połowie Bułgar był aktywny, cały czas był pod grą, nie wyglądało to tak źle. A poza tym, jest to jego specyficzny styl, czyli "ślamazarne" poruszanie się po boisku i nic tego nie zmieni. Zresztą nie ma sensu wałkować tego tematu, bo pewnie był setki razy omawiany. Taki to jest po prostu piłkarz. Jeden walczy, biega przez cały mecz, a drugi gra bardziej spokojnie, na większym luzie.

A co do tego liska pola karnego, to tak można określić Owen'a, a nie Dimitara.
18-08-2009 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
łukaszenko Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #169
Re: Wayne Rooney
Minh napisał(a):Berbatov lisek w polu karnym. Większej głupoty nie czytałem dawno.
Lis, znaczy sprytny. Jeden ruch, dotknięcie piłki, inteligencja i piłka zmienia tor lotu i trafia do siatki albo pod nogi kolegi, który kończy akcję. Ja w ten sposób postrzegam pojęcie "lis pola karnego", ostatecznie egzekutor <świr> Ogólnie to dyskusja na poziomie podstawówki.

Cytat:W pierwszej połowie Bułgar był aktywny, cały czas był pod grą, nie wyglądało to tak źle.

Źle nie wyglądało, bo mogło być gorzej. Widziałem lepsze jego występy, ten był słaby.

Aha i absolutnie nikt nie mówi, że styl gry Dimiego jest zły <świr>
18-08-2009 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #170
Re: Wayne Rooney
łukaszenko napisał(a):Aha i absolutnie nikt nie mówi, że styl gry Dimiego jest zły <świr>
Nic takiego nie napisałem. Odniosłem się tylko do tego: "Osobiście wolałbym, aby Dimi bardziej angażował się w życie na boisku".

Koniec offtopa.
18-08-2009 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #171
Re: Wayne Rooney
łukaszenko napisał(a):Lis, znaczy sprytny. Jeden ruch, dotknięcie piłki, inteligencja i piłka zmienia tor lotu i trafia do siatki albo pod nogi kolegi, który kończy akcję. Ja w ten sposób postrzegam pojęcie "lis pola karnego", ostatecznie egzekutor <świr> Ogólnie to dyskusja na poziomie podstawówki.

Egzekutorem nie jest i wątpię, żeby był. Kreator gry, tak. Ale egzekutor? Zresztą ten mit był już wyjaśniany parę razy. Na poziomie podstawówki to zapewne masz poglądy na temat piłki nożnej. Poczytaj sobie posty w temacie o Berbatovie, wtedy możemy pogadać.
18-08-2009 23:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #172
Re: Wayne Rooney
Pierwszy gol Roo we wczorajszym meczu z Wigan był jego setnym trafieniem dla Manchesteru. Anglik ma dopiero 23 lata , a już zapisał się w historii klubu pod tym względem. Gol na wagę trzech punktów z Birmingham , wczorajsze trafienia dają powody do optymizmu. Liczę osobiście na 20 bramek w lidze oraz 10 w pozostałych rozgrywkach w obecnym sezonie.
Jak myślicie Waza zdobędzie dla nas 250/300 goli , a może i więcej? Big Grin

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
23-08-2009 10:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #173
Re: Wayne Rooney
Mata napisał(a):Jak myślicie Waza zdobędzie dla nas 250/300 goli , a może i więcej? Big Grin

Spokojnie Big Grin Przez 5 lat strzelił 100 a przecież Roo może jeszcze z 10 lat albo więcej na najwyższym poziomie pograć.
23-08-2009 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #174
Re: Wayne Rooney
[Obrazek: 100club.jpg]

Podziw kibiców +101 8-)
24-08-2009 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #175
Re: Wayne Rooney
Rooney nie zawodzi, 4 mecze i 4 bramki. Oby tylko tak dalej, to króla strzelców ma w kieszeni. Smile

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
29-08-2009 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #176
Re: Wayne Rooney
paolo napisał(a):to króla strzelców ma w kieszeni. Smile

Jeśli faktycznie utrzyma taką dyspozycję to jest to bardziej niż prawdopodobne, a ja muszę jednak przyznać się do błędu, bo przed sezonem nie wierzyłem, że Rooney jest w stanie powalczyć o króla Wink
30-08-2009 07:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #177
Re: Wayne Rooney
Nie Ty jeden nie wierzyłeś. Nadal przecież cofa się w głąb boiska, schodzi na skrzydło , ale mimo to już nie tak często jak dawniej. Wiemy dobrze jak to jest z naszym Wazą, gdy zaczyna strzelać gole przychodzą seriami, gdy znów zatnie się jest ciężko. Może w tym sezonie cały czas będzie strzelał , a niemocy strzeleckie nie doświadczymy. Oby, dla dobra drużyny!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
30-08-2009 07:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #178
Re: Wayne Rooney
Cytat:" Napastnik Manchesteru United, Wayne Rooney będzie kapitanem reprezentacji Anglii w towarzyskiej potyczce przeciwko Brazylii.

Zawodnik z Old Trafford przejmie tymczasowo opaskę kapitana od Johna Terry'ego, który w Dausze nie zagra z powodu kontuzji. Obok Rooneya, pod uwagę był też brany Gareth Barry.

- Jeśli John Terry nie gra, wówczas kapitanem będzie Wayne Rooney - jasno zadeklarował selekcjoner reprezentacji Anglii, Fabio Capello. - Wayne jest w pełni sił i w pełni formy, więc uważam, że będzie dobrym kapitanem. "
Big Grin
14-11-2009 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #179
Re: Wayne Rooney
Cytat:Działacze Manchesteru United w najbliższym czasie chcą zaproponować Wayne'owi Rooneyowi nowy kontrakt - informuje "News of the World". Anglik miałby zarabiać... 170 tysięcy funtów tygodniowo! Ta kwota zrobiłaby z niego najlepiej opłacanego piłkarza w historii Premier League.

Jak dla mnie była by to przesada, Roo niech zacznie grać jak należy bo jego obecna postawa na boisku bardziej skłania do ławki niż nowego lukratywnego kontraktu
22-11-2009 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #180
Re: Wayne Rooney
W ogóle płace piłkarzy to przesada. Zwłaszcza że niby szukamy oszczędności. Jak zwykle koszty cięć poniosą ci, których nie widać.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
22-11-2009 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości