Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #286
Re: Wayne Rooney
O żesz w chuj, co to się porobiło? No nic, jeśli mu nowy kontrakt nie pasi, to arrivederci. Szkoda tylko, że za ewentualne piniondze z jego transferu nakupimy pewnie znowu jakichś no-nameów z chuj-wie-skąd.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-10-2010 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #287
Re: Wayne Rooney
Ja póki co jestem spokojny, jak na razie widzimy tylko spekulacje, brak cytatów, żadnych konkretnych informacji. Chociaż sytuacja wygląda trochę dziwnie, szczególnie to wymyślanie kontuzji przez Fergusona. Cóż, zobaczymy, jaki ten Wayne jest diabelski :twisted:

Jeśli i on odejdzie, to już stracę nadzieję, że w dzisiejszych czasach można znaleźć grajka oddanego barwom klubowym.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-10-2010 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #288
Re: Wayne Rooney
Ja również liczę na jakieś konkretne dementi ze strony Rooneya odnośnie tego całego zamieszania. Niemniej ziarenko niepewności zostało już zasiane i nie będę przesadnie zaskoczony jeśli mimo wszystko pożegnamy się z Anglikiem. Im dłużej nie ma żadnej informacji od samego Wayne'a tym bardziej ludzie będą stwierdzać że coś jednak jest na rzeczy.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
18-10-2010 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #289
Re: Wayne Rooney
Znaczy jak wytłumaczysz te dwie sprzeczne wypowiedzi SAF-a i Rooney'a?

I czemu nie dopuszczasz do siebie myśli o odejściu Roo? Bo jest bardziej diabelski od samego Gary'ego?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-10-2010 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #290
Re: Wayne Rooney
A dlaczego miałby odejść? Tu, na Old Trafford jest jego miejsce. Oczywiście rozumiem, że jego życie prywatne jest na niemałym zakręcie jednak boss dobrze wie kim jest dla klubu Wayne. Pojawia się kwestia - dlaczego Wayne zasiadł na ławce w meczu z WBA? Wayne mówi, że jest zdrowy, boss mówi że kontuzjowany - jaki z tego wniosek? Konflikt? Nie wydaje mi się. Znając Wayne'a - on chciałby grać w każdym spotkaniu, nawet z niezaleczoną do końca kontuzją. Tak było w tamtym roku z Bayernem. Może Ferg wyciągnął z tamtej sytuacji wnioski i wolał oszczędzić Roo i wprowadzić go do składu w mniejszym wymiarze czasowym.

Na razie nie ma co panikować już wokół niejednego piłkarza były rozsiewane podobne plotki, gdy ten negocjował swój kontrakt.

matys napisał(a):I czemu nie dopuszczasz do siebie myśli o odejściu Roo? Bo jest bardziej diabelski od samego Gary'ego?

Od Gary'ego nie, ale twierdzę że jest jednym z najbardziej "diabelskich" grajków jakich obecnie posiadamy w naszej kadrze.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-10-2010 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #291
Re: Wayne Rooney
Czary napisał(a):Pojawia się kwestia - dlaczego Wayne zasiadł na ławce w meczu z WBA?
Bo jest w tragicznej formie. A że Fergie nie chce w mediach opowiadać, jak to Roo się do gry w takiej dyspozycji nie nadaje, to wymyślił mu kontuzje. Albo Roo jest jeszcze głupszy niż mi się wydaje i nie skumał o co chodziło, albo zrobił to specjalnie, czyli, że jest jeszcze głupszy niż mi się wydaje.
Czary napisał(a):Znając Wayne'a - on chciałby grać w każdym spotkaniu, nawet z niezaleczoną do końca kontuzją.
Chcieć to on se może. Jeszcze bym zrozumiał jakby wrócił po jakiejś poważnej kontuzji do gry i SAF by mu nie dał pograć, ale w sytuacji, gdzie sam se jest winien takiej sytuacji, powinien zamknąć mordę i zapierdalać na treningach 3 razy bardziej niż to robił wcześniej.
Czary napisał(a):Na razie nie ma co panikować już wokół niejednego piłkarza były rozsiewane podobne plotki, gdy ten negocjował swój kontrakt.
Panikować to ja nawet nie zamierzam, jak się okaże, że go sprzedajemy. Prawda jest taka, że ma 1,5 roku do końca kontraktu i jak mu nie będzie spieszno, żeby go przedłużyć, to go opylimy, póki jeszcze będzie można trochę siana na nim zgarną.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-10-2010 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #292
Re: Wayne Rooney
Nie wiem czy jest w aż tak tragicznej formie jak mówisz. Jak na moje brakuje mu tylko przełamanie strzeleckiego, a żeby takie nastąpiło to musi grać.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-10-2010 16:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #293
Re: Wayne Rooney
No a nie jest? Piłki nie potrafi przyjąć.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-10-2010 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #294
Re: Wayne Rooney
Proszę Cię nie przesadzaj matys...

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-10-2010 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #295
Re: Wayne Rooney
No serio, on ma problemy z przyjęciem piłki obecnie. To nie jest tylko to, że on goli nie strzela. Odbierają mu piłki, niedokładnie podaje, nie asystuje.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-10-2010 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #296
Re: Wayne Rooney
Czarek, zobacz sobie MOTD z ostatniej kolejki i zobaczysz, że matys ma racje.



Mój Blog: Pod presją czasu
18-10-2010 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #297
Re: Wayne Rooney
Ja oglądałem ostatni mecz Foster...

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-10-2010 16:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #298
Re: Wayne Rooney
Nie wątpię Tongue Jednak tam dokładnie pokazali jak słaby jest Rooney. Nie potrafi przyjąć, kiwnąć, podać, a nie mówiąc już o strzeleniu bramki. Po prostu Rooney nie ma formy i taka jest prawda.



Mój Blog: Pod presją czasu
18-10-2010 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #299
Re: Wayne Rooney
Ciężka sprawa z tym. Po części zgadzam się z Matysem. Niech posiedzi trochę, może spokornieje.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
18-10-2010 18:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #300
Re: Wayne Rooney
A czy ja gdzieś napisałem, że ma formę? Dla mnie jest oczywiste, że żeby ją odbudować musi grać. Lekcję pokory już od SAFa imo dostał.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-10-2010 18:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości