Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #391
Re: Wayne Rooney
Nie srać z tym tonącym statkiem - N-i-e m-a l-u-d-z-i n-i-e-z-a-s-t-ą-p-i-o-n-y-c-h!

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-10-2010 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #392
Re: Wayne Rooney
Olle - tyle, że żaden okręt nie tonie. Tylko ten "kapitan" się zachowuje jakby się za dużo rumem napierdolił i nie wie co robi. Zawsze może skoczyć z pięknej galery na tratwę pod banderą szejka.

E: w poprzednim sezonie brakło nam tylko trochę szczęścia.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
20-10-2010 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #393
Re: Wayne Rooney
ryba napisał(a):dybyśmy tylko mieli w tamtym sezonie klasowego zawodnika w formie
Nani, Evra, Fletcher. Szybko znalazłem trzech, którzy grali świetnie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
20-10-2010 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #394
Re: Wayne Rooney
Czary: no przecież o tym mówię. Dla Rooneya krzyżyk na drogę i kop w dupę. Jedyne czego się obawiam to tego, że to odejście może pociągnąć za sobą kolejne. Nie jest tajemnicą, że żona Vidica ciągle zadręcza go wizją słonecznej Hiszpanii, a Nani to południowiec i jego automatycznie ciągnie w tamtą stronę - w dodatku jest w formie, więc może liczyć na zainteresowanie klubów z Włoch i Hiszpanii.

Ściągnięcie w najbliższym okienku takiego zawodnika jak Kaka (lepszej okazji do jego sprowadzenia na OT nie będzie) albo Benzema na pewno ustabilizowałoby sytuację w szatni United.
20-10-2010 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #395
Re: Wayne Rooney
Olle napisał(a):Czary: no przecież o tym mówię. Dla Rooneya krzyżyk na drogę i kop w dupę. Jedyne czego się obawiam to tego, że to odejście może pociągnąć za sobą kolejne. Nie jest tajemnicą, że żona Vidica ciągle zadręcza go wizją słonecznej Hiszpanii, a Nani to południowiec i jego automatycznie ciągnie w tamtą stronę - w dodatku jest w formie, więc może liczyć na zainteresowanie klubów z Włoch i Hiszpanii.

Ściągnięcie w najbliższym okienku takiego zawodnika jak Kaka (lepszej okazji do jego sprowadzenia na OT nie będzie) albo Benzema na pewno ustabilizowałoby sytuację w szatni United.

Mam nadzieję, że oni nie trafią na Old Trafford.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
20-10-2010 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #396
Re: Wayne Rooney
Co do Benzemy też mam wątpliwości (ufam intuicji Fergiego), ale Kaka to klasa sama dla siebie. Może nie jest obecnie w najwyższej formie, ale ma przed sobą jeszcze ze 4-5 lat gry na najwyższym poziomie.

Tak jak wspomniałem wyżej - wolałbym żeby klub stracił trochę na transferze Rooneya, ale żeby w zamian za niego pojawiło się trochę świeżej krwi w zespole. Inaczej może nas czekać eksodus w letnim okienku.
20-10-2010 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #397
Re: Wayne Rooney
Wprawdzie dwa dni temu pisałem, że ewentualne odejście Rooneya nie będzie dla mnie specjalnym zaskoczeniem, ale mimo to wczorajsza informacja zwaliła mnie po prostu z nóg. Co się stało z tym człowiekiem, który jeszcze niedawno zarzekał się o swojej miłości do United, deklarował chęć pozostania w klubie dopóki go tutaj chcą?
A teraz odpierdala takie coś. Brak słów do opisania jak bardzo się na nim zawiodłem- przecież miał być Diabłem do końca życia, drugim Nevillem! A teraz nagle wyskakuje z tekstem, że chce odejść żeby móc zdobywać trofea. A United mu takiej szansy nie daje? No do chuja kto jak nie my?! Wiadomo, że zdarzają się gorsze okresy w klubie i teraz musimy się przygotować na pewną wymianę pokoleniową, ale zawodnik musi ufać trenerowi, wierzyć w cały zespół. Tak się nie robi, tak nie postępuje piłkarz Manchesteru United. Ferguson niejednokrotnie pokazywał, że Manchester United zawsze się podnosi i jest w stanie walczyć o każde możliwe trofeum i tak samo będzie tym razem!
Poza tym to co się obecnie dzieje niewątpliwie jest związane z tym jego skokiem w bok- nie mam wątpliwości i niech spierdala gdzie chce.

UNITED>anyone

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
20-10-2010 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #398
Re: Wayne Rooney
Lipa to będzie jak Giggsy, Paul, Gary czy Edwin odejdą bo to oni są legendami i dobrymi 'duchami' zespołu, Roo był tylko bardzo dobrym graczem.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-10-2010 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #399
Re: Wayne Rooney
Benzema w Realu pokazuje jakim jest piłkarzem, natomiast Kaka po transferze do Realu także gra piach. W dodatku ma jakąś kontuzję, która nie pozwala mu grać na 100%, a drugiego OH mi w tym klubie nie potrzeba.

Tak jak wspominałem wcześniej. Jeśli chodzi o napastnika to Dzeko lub Suarez, a jeśli pomocnik, to lepszy byłby od Kaki już Gourcuff.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
20-10-2010 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #400
Re: Wayne Rooney
Śliwa napisał(a):Takich wzmocnień po byku nam potrzeba!

Potrzeba to nam spokoju i ustabilizowania formy i sytuacji w szatni, z tym będzie ciężko bo to nie Big Brother i eliminacje nie odbywają się co tydzień. Do stycznia trzeba się będzie przemęczyć z całą sytuacją i dopiero wtedy dokonywać ewentualnych zakupów.

Na temat wzmocnień piszcie w odpowiednim temacie / Foster

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-10-2010 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #401
Re: Wayne Rooney
Cytat:- Dla mnie chodzi tylko i wyłącznie o wygrywanie trofeów, tak jak to było zawsze pod rządami sir Alexa Fergusona. Myślę, że nie prosiłem włodarzy o zbyt wiele.

Noooo, jakbym słyszał sezonowca...

Niech spieprza, nawet jakiegoś dream playera nie chciałbym w zespole po takich wypowiedziach...

LOVE UNITED!
20-10-2010 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #402
Re: Wayne Rooney
Jak widzisz, Roo to zbyt ambitny facet, aby reprezentować barwy klubu, który nie zdobył mistrzostwa Anglii po trzech triumfach z rzędu. Kwestie pieniężną także należy brać pod uwagę.

Jeszcze mi tak nie podpadł, abym pisał jego nazwisko z małej litery, ale w przyszłości, kto wie :lol:
20-10-2010 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #403
Re: Wayne Rooney
Nawet nie są w stanie wstukać mi się na klawiaturze wyrazy podziękowania za te wszystkie lata. Nawet Tevez mnie tak nie wkurwił.

Tyle o nim, dla mnie jest zerem. Jednak to co bardziej mnie martwi, to ta rzekoma informacja od Gilla, że w najbliższych latach nie będzie sensownych wzmocnień. Można wywnioskować, że nasza sytuacja finansowa rzeczywiście nie jest za wesoła i Fergie wcale nie jest pojebany i nie uważa, że mamy silną kadrę :/ To chyba martwi bardziej...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-10-2010 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #404
Re: Wayne Rooney
RedLucas napisał(a):to ta rzekoma informacja od Gilla, że w najbliższych latach nie będzie sensownych wzmocnień.
Link? Przecież Gill zawsze powtarzał, że mamy kasę i lubi się w niej tarzać, ale jak będzie trzeba, to przerzuci się na niższe nominały i kogoś kupimy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
20-10-2010 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #405
Re: Wayne Rooney
panopticum napisał(a):
ryba napisał(a):dybyśmy tylko mieli w tamtym sezonie klasowego zawodnika w formie
Nani, Evra, Fletcher. Szybko znalazłem trzech, którzy grali świetnie.

Nani pod koniec sezonu załapał formę i do tego grał tak jakoś w kratkę. Evra ok, ale przecież on bramek nie zdobywa, a Fletch jak to Fletch raz strzeli, a częściej nie. Być może źle się wyraziłem. Chodziło mi coś na zasadzie Rooneya, czyli bramkostrzelnego zawodnika. Już nie pamiętam, ale czy Fletcher też nie załapał kontuzji pod koniec, czy coś mi się pokiełbasiło??

EDIT:

Ale zobaczcie jaka pała z niego. Mówiąc, że działacze nie sprowadzają innych klasowych zawodników podważa autorytet innych zawodników United. Stąd taki smród w szatni i do tego takie słabe granie United z Rooneyem w składzie ...

---
20-10-2010 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości