Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #436
Re: Wayne Rooney
Jaroldz napisał(a):Może transfer Holendera pozwoliłby inaczej spojrzeć na nasz klub Rooney'owi, na naszą politykę transferową i na przyszłość klubu :?:

Tyle, że transfer nie ma się podobać Jego Eminencji Rooneyowi tylko ma być skuteczny.

Co nie oznacza, że nie chciałbym owego transferu.

Gdzie jest Groszek?
21-10-2010 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #437
Re: Wayne Rooney
Takie coś znalazłem na angielskim forum kibiców Man City:

Cytat:Telegraph reporting the sheikh has asked fir tevez's opinion about Rooney signing, tevez has said he would enable us to win everything. The report ends saying this is decisive in the decision to now go for rooney

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
21-10-2010 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #438
Re: Wayne Rooney
fidain napisał(a):Rooneya do City za 25 baniek + Adama Johnsona i Shaya Givena
Mega wymiana, ale chyba mało realna...

Paddy świetnie wypowiedział na cały ten temat i zgadzam się z nim w 100%. Utożsamiam się też z napisem kibiców, który wczoraj był prezentowany podczas meczu. Dla takich jak Rooney nie ma litości. Nie ważne czy zostanie w United czy nie (nie ma szans na to by został, no ale) po tych ostatnich wypowiedziach Rooney tak czy siak będzie dla mnie nikim.

Adieu Wayne!



Mój Blog: Pod presją czasu
21-10-2010 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #439
Re: Wayne Rooney
Nowe oświadczenie na stronie informuje że nie ma żadnego progresu w rozmowach z Rooneyem po dzisiejszych spotkaniach. Nie wiem jaki niby progres miałby być, zostać nie może bo się dupą wyparł na cały United, odejść na razie nie bardzo może, więc o co biega? Renegocjacje kontraktu...?

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
21-10-2010 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #440
Re: Wayne Rooney
Bez Givena proszę tę wymianę.

Jaroldz napisał(a):Czy nie martwią was nasze transfery z kilku ostatnich okienek transferowych
Z pewnością mieliśmy lepszy skład kiedy grali u nas Djemba-Djemba czy Richardson. Przez pierwsze trzy lata gry w United Rooney nie wygrał żadnego trofeum. Teraz, po czterech fantastycznych sezonach, stwierdza że skład jest za słaby. Większość tych za słabych dla niego zawodników była częścią zespołu, który trzy razy zdobył mistrzostwo kraju i dwa razy dotarł do finału Ligi Mistrzów.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-10-2010 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #441
Re: Wayne Rooney
premislav napisał(a):Nowe oświadczenie na stronie informuje że nie ma żadnego progresu w rozmowach z Rooneyem po dzisiejszych spotkaniach. Nie wiem jaki niby progres miałby być, zostać nie może bo się dupą wyparł na cały United, odejść na razie nie bardzo może, więc o co biega? Renegocjacje kontraktu...?

Dokładnie. Ponadto SAF prosi kibiców o cierpliwość i spokojne czekanie na to, co się wydarzy. Dzisiaj odbyli kilka rozmów z przedstawicielami Rooney'a ale na razie nie ma postępów. Będą rozmawiać w kolejnych dniach.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
21-10-2010 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #442
Re: Wayne Rooney
[flash=425,344]http://www.youtube.com//v/v_RdLGZ89uU&feature=player_embedded[/flash]

Holloway ładnie dorzucił do pieca.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-10-2010 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #443
Re: Wayne Rooney
Roy Keane rules. Cały komentarz jest dobry Smile

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
21-10-2010 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #444
Re: Wayne Rooney
Ciekawe czy jeszcze jakiś kibic MU, chce zatrzymać tego ...

Teraz ściągniemy jakiegoś młodasa, nie ma co liczyć na wielkie nazwisko Wink

LOVE UNITED!
21-10-2010 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #445
Re: Wayne Rooney
Również jest mi bardzo smutno z powodu Roo, i z lekkim niedowierzaniem i szokiem czytałem informację przedwczoraj podaną przez SAFa.

Cóż, tonącego okrętu się nie opuszcza. Przegraliśmy ligę zaledwie 1pkt, a mu jeszcze źle? Nie wiedziałem że to napiszę/powiem - ale nie czuję większego żalu pozbywając się go. Gorzej jak przejdzie do City, to dopiero będzie jazda. W sumie gdzieniegdzie nie odejdzie - dziękuje mu za wszystko. Jednak dla mnie powoli(podkreślam to słowo) staje się zerem. Rozstać się w takim momencie i to w takiej sytuacji - to boli.
21-10-2010 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #446
Re: Wayne Rooney
Ale przejście do City miałoby swoje plusy.

Miłe przywitanie na OT Smile

LOVE UNITED!
21-10-2010 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #447
Re: Wayne Rooney
Jak każdy to i ja wyrażę swoje zdanie. Rooney się ośmiesza swoimi argumentami, ale jeśli mu to odpowiada to proszę bardzo. Ja za nim tęsknić nie będę. Miał zadatki na prawdziwego diabła, ale żaden piłkarz nie jest ponad United. Pierwsza myśl po usłyszeniu wiadomości o chęci odejścia to oczywiście szok i niedowierzanie. Ale od razu pomyślałem sobie, że odchodzili tacy piłkarze jak Cantona, Beckham czy Ronaldo (każdy z nich miał dużo większy wpływ na naszą grę od Rooneya) i mimo to dawaliśmy radę.

I mam to w dupie czy Ferguson zacznie kupować gwiazdy czy nie. Ja tam mu ufam i niech sobie wprowadza swoje wszelkie pomysły. Możemy nawet mieć kilka sezonów bez sukcesów. Żadna rozkapryszona gwiazdeczka, która uważa, że wszystko kręci się wokół niej, nie jest tutaj potrzebna. Chcę widzieć w tej drużynie piłkarzy oddanych, którzy dają z siebie wszystko, nawet w chwilach kryzysowych. United było, jest i będzie i żaden Rooney nie ma na to wpływu. Nie podoba mu się? Do widzenia. Ja tam za nim nie będę płakał.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-10-2010 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #448
Re: Wayne Rooney
Patrząc na ten wczorajszy komunikat coś mi się wydaje, że nic nie jest przesądzone, a Rooney sam się w tym wszystkim pogubił. Mamy kilka wariantów:
1. Jest ścierwem.
2. Jest ścierwem i chce utargować więcej hajsu na kontrakcie.
3. Jest Mesjaszem Manchesteru i chce wymóc na Szkocie transfery siłą, bo widzi, że klub pod względem piłkarskim się stacza.
4. Jest jeszcze większym Mesjaszem - pójdzie do Realu za 60 milionów funtów, podpisze kontrakt na 2 lata po czym przejdzie do nas za darmo (wraz z Jose) - wszak nasz budżet potrzebuje gotówki.
5. Jest hiperproMesjaszem - pójdzie do ManCity i podłoży w przerwie meczu 3 kilo trotylu w szatni, po czym oddali się z satysfakcją pod pretekstem pójścia do ubikacji i naciśnie czerwony guziczek.

Kibicując Manchesterowi ostatnimi czasy można stać się zgoła niezłym pisarzem fantastyki (wszak to, co się dzieje, wymusza patrzenie na wszystko z wieeeelkim przymrużeniem oka).

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
22-10-2010 09:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #449
Re: Wayne Rooney
Mubinio napisał(a):Patrząc na ten wczorajszy komunikat coś mi się wydaje, że nic nie jest przesądzone
Kontraktu nie chciał podpisać już 14 sierpnia i do środy nadal podtrzymywał swoje stanowisko, dlatego nie ma siły żeby u nas został, z resztą on już sobie zdaje z tego sprawę, że w momencie wydania swojego ogłoszenia w United jest już skończony.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-10-2010 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #450
Re: Wayne Rooney
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/ne ... -home.html

"Sign for City and you're dead."
The Sun

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
22-10-2010 11:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości