Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #556
Re: Wayne Rooney
Wtedy Clattenburg utarł im nosa broniąc swojej decyzji, pewnie dlatego od tej pory nie sędziował żadnego naszego spotkania i do końca sezonu pewnie już żadnego nie posędziuje. Cunts i tyle, a my na koniec i majstra i mogą nam ssać.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
04-04-2011 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #557
Re: Wayne Rooney
Jeśli dobrze pamiętam to tera gramy z Fulham u siebie i z Newcastle na wyjeździe więc myślę, że Bebratov i Herbatov nie zawiodą. A jak Roobatov wróci to pierdolnie z 5 goli i gitara Big Grin. Tak BTW Scholesy i Roo mogą grać z Chelsea prawda?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
04-04-2011 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #558
Re: Wayne Rooney
Na miejscu Wazzy bym się odwoływał, chociaż sytuacja jest nieciekawa - jeden z najlepszych graczy United w ostatnim czasie oraz menedżer zostali zawieszeni. Mimo wszystko wykracza to poza moje postrzeganie piłki nożnej jako sportu. Wayne Rooney miał kamerę przystawioną niemalże do twarzy, nie chciał się bawić w jakieś pedalskie całowanie jak niektórzy z Liverpoolu, a warto mieć na uwadze sytuację:
a. nie szło mu przez cały sezon, odebrał taką ilość krytyki jak nigdy w swojej karierze
b. afera z prostytutką i wniosek o transfer
c. pozostawał w głębokim cieniu innych zawodników po raz pierwszy odkąd przywdziewa koszulkę United
Tak więc Wazza strzela hat-tricka w ciągu 14 minut, ratuje dla United punkty i czyni ogromny krok w celu odzyskania mistrzostwa Anglii. Biegnie cieszyć się do fanów, którzy wspierali swoich idoli przez całe spotkanie. Znajduje się tam również kamerzysta BSkyB, no i naprawdę bardzo mi przykro, że Rooney akurat wtedy nie zaczął deklamować "Trenów", czy rozmyślać nad sytuacją reaktora jądrowego w Fukushimie. Wykrzyczał to, co myśli o wszystkich swoich krytykach i miał do tego pełne prawo. Gdyby FA miało karać piłkarzy za przeklinanie w czasie meczów to Roy Keane przedwcześnie zakończyłby karierę przez te wszystkie zawieszenia. Decyzję traktuję wyjątkowo osobiście - FA ma dość dominacji United, prawdopodobnie za dobrą cenę wyłączyło w kluczowym momencie sezonu nasze dwa największe atuty - doświadczenie w osobie Fergiego oraz pasję i energię w roli Wayne'a . No cóż, jak zegar z liczbą 35 stanął, trzeba dopłacić, żeby zaczął chodzić.

"We are Man United, WHAT FUCKING WHAT"

P.S. Może być też tak, że nie chodzi o 2 meczowy ban. BBC tak twierdzi, ale oficjalny komunikat FA brzmi następująco:
TheFA.com napisał(a):Manchester United striker charged following game at West Ham.

The FA has charged Manchester United’s Wayne Rooney for the use of offensive, insulting and / or abusive language.

This charge relates to an incident during his side’s fixture with West Ham United at the Boleyn Ground on Saturday 2 April 2011.

Rooney has until 6pm on 5 April to respond to the charge.

Może to się odwoływać do zawieszenia lub kary finansowej, idź pan w chuj, jak widzę te przekręty to już PZPN wydaje się bardziej normalny z panem Olkowiczem i jego "no chujowo na razie".

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
04-04-2011 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #559
Re: Wayne Rooney
Dokładnie, w oficjalnych doniesieniach nie ma mowy o banie w postaci zakazu meczowego.

Co nie zmienia faktu, że FA solidnie pracuje na potwierdzenie nieoficjalnej nazwy :evil:

Gdzie jest Groszek?
04-04-2011 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #560
Re: Wayne Rooney
Z tego co wyczytałem to nie napisali, bo nie ma jeszcze pewnych ustaleń. Jeżeli Rooney przyjmie karę to dostanie 2 mecze, jeżeli odrzuci to może dostać 2-3, a jeśli uzna oskarżenie, ale będzie wnosił o lżejsze traktowanie - wtedy może być w dwie strony.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
04-04-2011 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #561
Re: Wayne Rooney
Nie wiem jak miałby się odwoływać, skoro już przeprosił.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
04-04-2011 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #562
Re: Wayne Rooney
@esde:
Przed meczem z Newcastle jest jeszcze mecz w FA Cup z M City, co wiele wyjaśnia:

Cytat:David Bernstein.
The former Manchester City board member and chairman was appointed the chairman of the FA at the start of the year. When leaving City he said:
“I would like to thank our wonderful fans for their backing. They have been fantastic in their support, which has never wavered even during the most difficult times. I have been touched by their kindness and enthusiasm. I have supported Manchester City since I was a boy and I am desperate for us to succeed.

Ban ma dotyczyć półfinału z MC.
Facet dotrzymuje słowa Wink

Więcej na:
http://therepublikofmancunia.com/so-who ... of-the-fa/

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
04-04-2011 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #563
Re: Wayne Rooney
panopticum napisał(a):Nie wiem jak miałby się odwoływać, skoro już przeprosił.

Jedno nie ma z drugim nic wspólnego - przeprosił, bo musiał - zażądali od niego tego klub, trener, menedżer, czy może z osobistych pobudek ( w co wątpię )

Odwołanie dotyczy kary, którą na niego nałożyli, może użyć przeprosin jako argumentu przeciwko tak surowej karze, przywołać przykłady innych piłkarzy, czy cokolwiek tam chce.

Patrząc na post powyżej wydaje mi się jasne, jaki los czeka odwołanie Wazzy.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
04-04-2011 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #564
Re: Wayne Rooney
No, ale na prawdę już przesadzają z tymi karami. Przeprosił ok, a karać go na 2 mecze? za 3 słowa? w tym jedno przekleństwo.

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
05-04-2011 07:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #565
Re: Wayne Rooney
To jest fucking disgrace.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-04-2011 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #566
Re: Wayne Rooney
Klub się odwoła w sprawie Rooneya. Mam nadzieję, że fani City z FA pokażą, że nie są aż takimi debilami...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
05-04-2011 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #567
Re: Wayne Rooney
Boję się, że to nie jest dobra decyzja, aby iść na wojnę z FA i obawiam się, że raczej to nam się odbije czkawką, niż cokolwiek pomoże. Mają władzę, mogą wszystko. Z tym trzebaby się odwoływać do jakiejś instancji stojącej nad FA (UEFA?), bo tak tylko możemy zyskać jeszcze większą nieprzychylność ze strony ów panów.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-04-2011 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #568
Re: Wayne Rooney
Jakby zmniejszyli na 1 mecz, od spotkania z Fulham to jeszcze nic.Najbardziej boli to, że nie zagra z City, a chyba o to właśnie chodzi FA.A myślałem, że tego zawieszenia Scholesa i Rooneya na 3 spotkania za czerwona kartke w meczu towarzyskim już przebić się nie da :plask: <ściana> Niepojęte kurwa, brak słów i jeszcze do tego te nominacje bez Naniego i Berby <świr>

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
05-04-2011 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #569
Re: Wayne Rooney
Jeszcze przed tym meczem jakoś bym się za bardzo nie zmartwił tym wykluczeniem, bo pewnie i tak zagramy jednym napastnikiem, więc byłaby okazja dla Berbatova albo Hernandeza. Teraz pomijając już sam absurd całej tej sytuacji najbardziej martwi mnie to, że kiedy Rooney w końcu coś pokazał znów będzie wybity z rytmu meczowego i nie będzie mógł ustabilizować formy.
05-04-2011 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #570
Re: Wayne Rooney
Wazza nie wziął udziału w 15-minutowej, porannej sesji treningowej otwartej dla dziennikarzy. Świetne posunięcie Fergiego - duże "What? Fucking what? w kierunku FA i mediów, bo chyba zawieszenie obejmuje również treningi Wink Fergie na konferencji stwierdził, że Rooney ma stłuczoną kość goleniową, ale wątpię, że to jest prawdziwe wytłumaczenie dzisiejszej absencji. Niemniej jednak, Rooney powinien jutro wystąpić w meczu z Cheskimi.

Jeżeli chodzi o odwołanie to Rooney zaakceptował zarzuty, ale nie zgodził się z wymiarem kary - chce ominąć tylko Fulham.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
05-04-2011 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości