Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 Wigan Athletic (06.10.2007)
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
PL: Manchester United 4-0 Wigan Athletic (06.10.2007)
Na Old Trafford przyjeżdża w sobotę zespół Wigan, plasujący się obecnie w drugiej części tabeli. Ostatnia kolejka w wykonaniu "The Latics" to minimalna porażka u siebie z Liverpoolem. Wydaje mi się, że nie powinniśmy mieć problemów ze zgarnięciem całej puli w tym meczu. Jesteśmy na fali po ostatnich zwycięstwach, gramy u siebie, a poza tym goście niczego wielkiego nie prezentują Wink

Zapraszam do dyskusji.

capo di tutti capi

MUSC PL
04-10-2007 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #2
Re: (06.10) Manchester United - Wigan
Ciampel napisał(a):Jesteśmy na fali po ostatnich zwycięstwach, gramy u siebie, a poza tym goście niczego wielkiego nie prezentują Wink
Zapraszam do dyskusji.

Dokladnie jestem tego samego zdania.Coraz lepiej spisuja sie nasi nowi zawodnicy.Coraz lepiej gra Carlos,nie moiwac juz o Nanim,ktory dal popis w zeszly wtorek podzczas meczu z Roma.Po kontuzji forme odzyskuje Rooney.Jedynie mamy problemy w defensywie.Czy wiadomo juz jak dlugo potrwa absencja Browna ?
Kontuzji nabawil sie takze Carrick.Swoja droga ciekawe kto bedzie partnerem Scholesa w srodku pola.Owen caly czas nie jest zdolny do gry.Wszystko wksazuje na to,ze w tym meczu zagra nasz rodak.Oby znow zaprezentowal sie z dobrej strony.

Mimo wszytko uwazem ,ze spokojnie poradzimy sobie z Wigan.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
04-10-2007 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Mecz z Wigan nie będzie tak łatwy jak się wydaje.Szkoda,że Owen wciąż jest kontuzjowany,bo teraz nie ma kogo wstawić do środka,choć ja mam taką propozycję,żeby Giggs zagrał obok Scholsa,a Nani na lewą pomoc.Ryan już czasem musiał grać w środku,i ta pozycja dla niego obca raczej nie jest. :wink:.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
04-10-2007 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
stal_mielec Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Szczescie jest po naszej stronie! Gramy u siebie, jestesmy lepszym zespołem, mamy lepszych piłkarzy Tongue
Majac po swojej stronie tyle plusów nie ma innej możliwosci jak zgarniecie 3 pkt w tym meczu!! Big Grin
Musimy gonic Arsenal a wkoncu sie potknie i pownnismy wtedy ta sytuacje wkorzystac na zajecie 1 miejsca w tabeli :twisted:

[*]Antonio Puerta[*]

*Manchester United
**Stal Mielec
***FC Barcelona

Moje *** MiloSci :*
05-10-2007 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Z "The Latics" idzie nam póki co dobrze. 2 sezony temu 4:0 w finale CC i tak samo w lidze. Wyjazdowy mecz na JJB Stadium wygrany po męczarniach 1:2, ale wygrany. Sezon temu o ile dobrze pamietam dwukrotnie 3:1 tak więc nie widzę opcji, by w tym mialo coś się zmienić. SAF będzie musiał załatać dziurę głownie w środku pomocy, ale już nie raz miał taki problem do rozwiązania, więc teraz także coś wymyśli. Liczę na dobrą grę, ale niech będzie ona udokumentowana wiekszą ilością bramek.

Mój typ: 3:0 :twisted:

Ronaldo, Scholes, Giggs :twisted:

Come on UNITED!!!

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
05-10-2007 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Gracek_11 napisał(a):Liczę na dobrą grę, ale niech będzie ona udokumentowana wiekszą ilością bramek.

Ja rowniez mam nadzieje, ze nasi ulubiency pokusza sie o zdobycie wiecej niz jednej bramki, oczywiscie nie tracac przy tym zadnej. Jesli bedziemy skuteczni licze na dobry wynik.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
05-10-2007 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
W tym meczu sadze, ze bez wiekszych problemow wygramy, a co wiecej, ze przelamiemy passe zwyciestw po 1:0 i strzelimy nieco wiecej bramek. W tej kolejce za bardzo do Arsenalu nie nadrobimy, bo graja z Sunderlandem.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
05-10-2007 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Powinno pójść łatwo, Wigan nie jest jakimś mega wymagającym przeciwnikiem, gramy w końcu na Old Trafford, gdzie trudno UNITED traci się punkty Wink Liczę przede wszystkim na dobry mecz i tak jak Gracek chciałbym, aby Diabły trochę sobie postrzelały Wink Moim zdaniem będzie 2:0 z nadzieją, że bramki zdobędą napastnicy, choć oczywiście może być obrońca. Ważne, że mają być gole Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-10-2007 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
To będzie cięzkie spotkanie zresztą jak z każdym zespołem z drugiej części tabeli. Niewiele brakowało by aby spotkanie z Wigan nie doszło do skutku gdyż Wigan był już jedną nogą w Coca Cola Championship a ligowy byt uratował po zwycięstwie nad Sheffield które zostało zdegradowane. Licze na dobry występ Rooney i Teveza, znakomicie było by aby strzelili po bramce. Mam nadzieje że też na czyste konto ze strony Tomka Kussczaka no i oczywiście na zwycięstwo aby nie stracić punktu do Arsenalu bo raczej nie ma wątpliwości że The Gunners ograją The Cottagers
05-10-2007 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Jabol napisał(a):aby nie stracić punktu do Arsenalu bo raczej nie ma wątpliwości że The Gunners ograją The Cottagers

Coś ci się pomyliło. The Cottagers to Fulham, a Arsenal gra z Sunderlandem, czyli Black Cats :wink:

Mecz wygramy, nie ma innej możliwości. Może czas skończyć serię 1-0?
05-10-2007 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
Sorry mój bład The Cottagers to rzeczywiście Fulham a nie Sunderland, jednak faktu nie zmienia to że Arsenal raczej punktu z nimi nie straci więc musimy liczyć na zwycięstwo Czerwonych diabłów
05-10-2007 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Pejter napisał(a):Coś ci się pomyliło. The Cottagers to Fulham, a Arsenal gra z Sunderlandem, czyli Black Cats Wink

Jednakże Sunderland lubi płatać figle tym lepszym zespołom, o czym przekonaliśmy się między innymi na inauguracji. Oczywiście nie liczę na zdemolowanie Arsenalu przez Keane'a, bo to niemożliwe, ale chociażby ze względu na swoje byłe relacje z Kanonierami powinien być bardziej zdeterminowany, nastawiając się do tej potyczki Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
06-10-2007 06:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
zaga92 napisał(a):przelamiemy passe zwyciestw po 1:0

Przerwalismy z Chelsea :wink: tyle że zaczynamy od nowa :?

Wigan ogrywalismy zawsze dosc łatwo i potrafilismy im wbic zawsze kilka bramek,wiec mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie! Mam nadzieje ze dzisiaj w napadzie wystapie Tevez od poczatku bo cos czuje ze to bedzie jego dzien :twisted: tzn zaraz po Rooneyu :lol:
06-10-2007 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
N3M3SIS Offline
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
a teraz już 4:0, GO RED DEVILS!
nareszcie pokazaliśmy, że też gromimy rywala Smile
błysnęli Rooney, Ronaldo i Tevez, w końcu najważniejsi dla naszego ataku :wink:
oby tak dalej, do boju!

"Kiedy mê¿czyzna jest sam na sam z kobiet±, budzi siê napiêcie z którym nie mo¿na walczyæ..."
06-10-2007 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
No wreszcie jakies pokazniejsze zwyciestwo, ktorego nie mialem przyjemnosci zobaczyc. Pierwsza polowa nie zapowiadala takiego pogromu, w dodatku kontuzji nabwili sie O'Shea i Vidic. W drugiaj polowie skuteczna gra. Bramki Teveza, Roneeya i dwie Ronaldo. Po prostu pieknie. Teraz czekamy na potkniecia kogos z czolowki.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
06-10-2007 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości