Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 Wigan Athletic (06.10.2007)
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
4:0 !!!
Nareszcie mielismy przyjemnosc zobaczyc Manchester z najlepszej strony.Druga polowa cudna w naszym wykonaniu.Pierwsza bramka byla przepiekna.Szybka,sprawna kontra zakonczona sprytnie przez Tevesa.No wreszcie zaczal sie rozpychac i walczyc mocno o pilke jak Roo.Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu.Swietny debiu zaliczyl Simpson.Naprawde ma potencjal.Mysle,ze dal Fergusonowi argument do tego,ze moze na niego liczyc w przyszlych spotkaniach.Calkiem nizle zagral Anderson.Widac,ze znacznie lepiej czuje sie jako pomocnik niz jako napastnik.Rooney jak zwykle walczyl jak lew i strzelil brameczke.Dobre spotkanie rozegral takze strzelec drugiej i trzeciej bramki czyli Cristiano Ronaldo.Doskonala interwncja popisal sie Tomek Kuszczak,kiedy to sparowal strzal gracza Wigan za linie.

Wreszcie odnieslismy efektowne zwyciestwo i narazie mozemy cieszyc sie z fotela lidera.

Mam nadzieje,ze Vidiciowi i O`Shea nic powaznego sie nie przytrafilo i beda mogli wystapic w kolejnych spotkaniach.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
06-10-2007 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
W końcu jakieś pokażne zwycięstwo UNITED. Pierwsza połowa, mimo iż pod dyktando "Czerwonych Diabłów" nie przyniosla żadnych bramek i o wysoki wynik znów można było się obawiać. Na całe szczęście w drugiej polowie zawodnicy rozstrzelali się i szkoda tylko, ze w 90' Simpson, który już w pierwszej połowie zastąpil kontuzjowanego O'Shea nie pokonał Kirklanda. Bardzo dobrze zagrał mlodziutki obrońca dając zresztą ptysia na głowę Rooneya przy 4 bramce. Ładna też bramka Teveza, który zachował stoicki spokój i z zimną krwią wykończył akcję.

Glory! Glory! MANCHESTER UNITED!!!

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
06-10-2007 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
WoLaK napisał(a):Szybka,sprawna kontra zakonczona sprytnie przez Tevesa.No wreszcie zaczal sie rozpychac i walczyc mocno o pilke jak Roo

No jesli chodzi o gre Teveza to napewno na plus,ale można by sie bylo tez czepiac :wink: np w 25 min mimo ze mial czystego kolego wdał sie w akcje sam na sam i zabrakło mu szybkosci,w 45 min przestrzelil w bardzo dogodnej sytuacji,no ale jesli chodzi juz o te akcje po ktorej zdobyl gola to naleza mu sie brava. Do tego plus za zacietosc,ale jesli chodzi o skutecznosc to musi jeszcze pracowac.

Jesli chodzi o pozostałych zawodników to napewno trzeba pochwalic Evre,ktory rozegral doskonale spotkanie i dwa razy ratowal nam dupe!

Giggs rowniez nie najgorzej! podobal mi sie ten strzal ktory wyladowal na poprzeczce!

WoLaK napisał(a):Swietny debiu zaliczyl Simpson

Dokladnie,asystowal przy golu Roo, no i w samej koncowce sam mogl strzelic gola ale nieco sie zawachał.

WoLaK napisał(a):Calkiem nizle zagral Anderson

Jak dla mnie to cos wiecej niz niezle,widac że linia pomocy to jego miejsce,swietne podanie a zarazem asysta przy golu Teveza,do tego kilka dobrych podan - dobry mecz, mam nadzieje ze podczas absencji Owena i Carricka to wlasnie Brazylijczyk bedzie gral z Paulem w srodku pomocy.

Rooneya i Ronaldo nie chwale,bo to sie robi nudne :lol:

WoLaK napisał(a):Doskonala interwncja popisal sie Tomek Kuszczak

To prawda,Tomek pokazuje że warto na niego stawiac,zreszta jak narazie nie ma innego wyjscia,ale wystep na plus.

Ogolnie jesli chodzi o mecz to bardzo dobra druga połowa,a w pierwszej sędzia pomylił sie kilka razy,szczegolnie w 5 minucie gdy faulowany byl Ronaldo i należał nam sie karny.

Co do kontuzji kolejnych zawodników - Oshea (akurat mialem telefon i nie widzialem tego zdarzenia) a Vidic to moze byc chwilowe (jakies zawroty glowy) lub cos powaznego,oby to pierwsze,mimo wszystko wszystkim chorowitkom żecze powrotu do zdrowia.
06-10-2007 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
stal_mielec Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
W koncu swietny mecz!! Big Grin
Super gra, w swietnej formie podstawowi gracze!
I jestesmy na 1 miejscu chociaz i tak za niedlugo spadniemy Sad
Mam nadzieje ze bedzie wiecej takich meczów (oby wszystkie) :twisted:

[*]Antonio Puerta[*]

*Manchester United
**Stal Mielec
***FC Barcelona

Moje *** MiloSci :*
06-10-2007 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
Ja niestety ogladałem ostatnie pół godziny gry,i nie widziałem bramki na 1-0.Jesli chodzi o ostatnie 30 minut,to UNITED wrecz gromiło Wigan.Klepali ich jak chcieli,choć Wigan swoje szanse miało,np. kiedy to Kuszczak pięknie sparował piłkę po strzale jednego z zawodników w biało-niebieskiej koszulce.Bardzo dobrze zagrał Simpson.Nie wiecie czasem na jak długo wykluczony będzie z gry Vidić?Bo szkoda by go było stracić.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
06-10-2007 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Skull napisał(a):WoLaK napisał:
Calkiem nizle zagral Anderson


Jak dla mnie to cos wiecej niz niezle,widac że linia pomocy to jego miejsce,swietne podanie a zarazem asysta przy golu Teveza,do tego kilka dobrych podan - dobry mecz, mam nadzieje ze podczas absencji Owena i Carricka to wlasnie Brazylijczyk bedzie gral z Paulem w srodku pomocy.

To byl najlepszy wystep Brazylijczyka jak do tej pory w United. Popisal sie kilkoma dobrymi, dokladnymi podaniami, zaliczyl asyste i gral bardzo ambitnie, nie odpuszczal. To mi sie bardzo podobalo.

Jak juz pisaliscie swietnie zagral mlody Simpson. Zagral bez kompleksow i przy tym skutecznie, jako obronca.

Pique zagral poprawnie, to po jego doskonalym podaniu Rooney wybiegl na wolne pole i celnie dogral do nadbiegajacego Ronaldo.

Ogolnie jestem zadowolony z calej druzyny, mam nadzieje, ze urazy nie beda powazne, bo to juz lekka przesada...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
06-10-2007 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
N3M3SIS napisał(a):błysnęli Rooney, Ronaldo i Tevez, w końcu najważniejsi dla naszego ataku

Jasne... Najlepsi piłkarze to ci, którzy strzelili bramki. Oglądałeś mecz? Wydaje mi się, że nie, bo wg mnie nie wymienienie Andersona wśród tej trójki jest dużym błędem.

Skull napisał(a):Giggs rowniez nie najgorzej! podobal mi sie ten strzal ktory wyladowal na poprzeczce!

A mi się nie podobał, bo ten strzał powinien być w światło bramki. Coś Ryan nie potrafi ostatnio przymierzyć.

stal_mielec napisał(a):Super gra

Widziałaś mecz? Nie wydaje mi się, więc dlaczego piszesz, że graliśmy super?

Grzeho napisał(a):Pique zagral poprawnie, to po jego doskonalym podaniu Rooney wybiegl na wolne pole i celnie dogral do nadbiegajacego Ronaldo.

To był Anderson bodajże, ale mogę się mylić. Bardzo podobała mi się jednak gra tego zawodnika. Na pewno pewności siebie dodała mu doskonała asysta przy golu Teveza. Właśnie takich podań od niego oczekuję. Oprócz tego świetnie zagrał w odbiorze. Masa przechwytów. Brawo! Śmiać mi się chce, chociażby z "Przeglądu Sportowego", który po meczu z Coventry już przekreślał Brazylijczyka i drwił z Fergusona. Ten chłopak ma 19 lat, widać, że jest pod ogromną presją. Dzisiejszy mecz dobrze mu się ułożył i widać było zalążki tego, na co go stać.

Simpson - podczas Asia Tour, a nawet i wcześniej, pisałem, że to jego widzę jako następcę Gary'ego. Jest dużo lepszy od Bardsleya. Od Browna jest lepszy na pewno w ofensywie, ale w defensywie chyba mu jeszcze ustępuje.
06-10-2007 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Bardzo cieszy pierwsze, tak wysokie zwycięstwo w sezonie. Miałem okazję obejrzeć tą gorszą, pierwszą połowę spotkania, w której nic się nie działo i gra UNITED jakaś oszałamiająca nie była. Jak się okazało po raz kolejny Diabły w drugiej części meczu pokazały kawał dobrego futbolu. Cieszą informacje o dobrym występie Andersona jak i Simpsona. Oczywiście trzeba też pochwalić m.in. Ronaldo, a także innych zawoników, jednak większą uwagę zwraca się na nowych piłkarzy Wink

UNITED!

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-10-2007 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Widziałem bramki z meczu, więc może wypowiem się troszkę właśnie o nich. Podobało mi się to,co zrobił Tevez przy pierwszym golu. Ograł kilku rywali, w tym bramkarza i właściwie oddał strzał do pustej bramki. Naprawdę Carlos pokazał się z bardzo dobrej strony w tej sytuacji. Duży plus dla niego.

Pierwsza bramka Ronaldo, no cóż, jeżeli by tego nie strzelił, to byłoby się o czym wypowiadać, ale trafił z główki do pustej już wtedy bramki no i kolejny gol.

Trzecia bramka, jakaś taka nie nadzwyczajna. Akcja Rooneya na flance podanie po ziemi do środka i prostu strzał Crisa. Wydaje mi się, że trochę zaspała obrona, a i bramkarz mógł wcześniej wyjść do piłki.

Za to bramka Rooneya ładna, ładne podanie Simpsona no i Wazza zrobił to co do niego należało. Więcje nic dotyczącego meczu nie oglądałem, wypowiadać się nie będę.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
07-10-2007 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maykle Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
Manchester wygrywając z Wigan Old Trafford 4:0 pokazał moc czerwonych diabłów. Jest to coś niesamowitego bo Manchester w tym sezonie jest w wyśmienitej formie i oby tak dalej. Następny mecz diabłów jest z Aston Villa która w tym sezonie prezentuje przeciętną formę. Myślę że diabły na wyjeździe pokarzą co potrafią i pokonają Aston Ville. :twisted:
12-10-2007 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
maykle napisał(a):Następny mecz diabłów jest z Aston Villa która w tym sezonie prezentuje przeciętną formę.

Tutaj się nie mogę zgodzić, bo Villa w tym sezonie spisuje się dobrze, wystarczy spojrzeć na tabelę, a odbierała juz punkty drużynom z czołówki jak chociażby Chelsea.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
12-10-2007 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości