Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 4-0 Dynamo Kijów (07.11.2007)
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #31
 
Wojtek3 napisał(a):niech Saha uklada sobie reczniczek na lawce bo bedzie lapal ogony

Szkoda że Saha pewnie juz w grudniu bedzie kontuzjowany,bo chcialbym zobaczyc jak wygryza ze skladu Teveza :roll:
Ruuda posadzil na lawce - tego sie nie zapomina!

Wojtek3 napisał(a):a golami sie bede zaslanial, a czemu ? Bo nasza gwiezdzina Rooney ma ich nie wiele wiecej

Gwiazdzina mowisz? za drugiego takiego oddalbym Teveza i dorzucilbym Sahe do pakietu :wink:
08-11-2007 08:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Wojtek3 napisał(a):niech Saha uklada sobie reczniczek na lawce bo bedzie lapal ogony
No bez przesady ! Ja sie zgadzam ze Skullem,ze Saha zagral dobrze.Gdyby nie byl kontuzjowany chyba bylby lepszym gracze, niz Teves.

Wojtek3 napisał(a):a golami sie bede zaslanial, a czemu ? Bo nasza gwiezdzina Rooney ma ich nie wiele wiecej

Przegieles.Rooney gwiezdzina ? Moim zdaniem jest to nasz najlepszy napastnik i nie podlega to dyskusji.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
08-11-2007 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
Pewne zwycięstwo 4-0 które daje nam awans do 1/8 finału w LM.Cieszy premierowy gol Pique w Champions League.Znów strzelają Ronaldo i Rooney,a wreszcie znów trafił Tevez.Teraz na mecze z Romą i Sportingiem kilku graczy pierwszej jedenastki ustąpi miejsca rezerwowym. :wink:.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
08-11-2007 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Oglądaliśmy na OT jednostronne widowisko, bo tylko o takim mogła być mowa. I nie ma co oceniać oraz rozliczać zawodników, gdyż nie graliśmy o przysłowiowe "złote kalesony", co zresztą Ferguson doskonale ujął, podając wyjściowy skład.

Dynamo przyjechało bez większych ambicji, z kolei my dopełniliśmy formalności i przypieczętowaliśmy awans do fazy pucharowej, co na tym odcinku sezonu na pewno wyjdzie z korzyścią dla ławki rezerwowych. W pozostałych dwóch pojedynkach możemy spodziewać się sporych roszad Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
08-11-2007 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #35
 
Zashi napisał(a):Przeciez zagłosowałem na Roo, a on jeszcze nie strzelił. Licze, ze wpakuje w drugiej połowie.

Stało się. Ale przyznacie, dziwne troche? Teraz jeśli mi nie zapłacicie to nie zagłosuje! :twisted:

Po czesci widac było, ze Ukraincom sie normalnie nie chce. Szczegolnie pod koniec spotkania. Chyba wiedzieli, ze przegrają. Ja bym wiedział.

Czekam na komplet w punkach...

amor patriae nostra lex
08-11-2007 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #36
 
Skull napisał(a):Gwiazdzina mowisz? za drugiego takiego oddalbym Teveza i dorzucilbym Sahe do pakietu

No nasza gwiazda Rooney ktory jest naszym najlepszym napastnikiem ma nie wiele wiecej goli niz tevez, z tego tez powodu twierdze, ze jego czas spedzany na Ot jest wykorzystywany praktycznie w 100 procentach pozytywnie.

WolaK napisał(a):No bez przesady ! Ja sie zgadzam ze Skullem,ze Saha zagral dobrze.Gdyby nie byl kontuzjowany chyba bylby lepszym gracze, niz Teves.

Dla mnie jedna kiwka i przerzut to za malo by zapamietac pozytywnie. Dla Ciebie moze duzo.

WolaK napisał(a):Przegieles.Rooney gwiezdzina ? Moim zdaniem jest to nasz najlepszy napastnik i nie podlega to dyskusji.

Zle zinterpretowales moja wypowiedz.

Under The Boardwalk - United Warriors
08-11-2007 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości