Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Blackburn (11.11.2007)
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
PL: Manchester United 2-0 Blackburn (11.11.2007)
No i juz nastepny mecz przed nami w Premiership. Bedziemy zaraz po meczu z LM z Dynamo, miejmy nadzieje wygranym, bo na pewno maly dopalacz sie przyda. Szkoda remisu z Arsenalem, bo mielibysmy 9 zwyciestw z rzedu, ale jestemy na dobrej drodze by juz w np w Boxing Days zaczac uciekac! COME ON UNITED!

Mecz jest dla mnie podwojnie wazny bo ekipa Red Army from Poland zaliczy ten mecz osobiscie w skladzie Wojtek3, adingh, Manchesterowiec, MUSC PL, Angel, Domin, Dev i victor. 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
03-11-2007 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
Z Blackburn zawsze sie męczymy,do tego w tym sezonie grają dużo lepiej niż w poprzednim,zreszta pozycja ktorą zajmują w tabeli chyba wszystko wyjasnia :roll: Benek i Rok sporo strzelają,jesli zagramy bezbłednie w defensywie to wsztstko bedzie wporządku,bo Rooney jednego napewno wcisnie :wink:
04-11-2007 02:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Widać,że Rovers od początku sezonu grają znakomicie.Wysoka pozycja w tabeli wszystko wyjaśnia.O trzy punkty łatwo nie będzie,Blacburn łatwo skóry nie odda.Jeśli nasza obrona zagra na pełnie swoich możliwości,to o zwycięstwo powinno być trochę łatwiej,bo ma u nas kto strzelać gole :wink:.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
04-11-2007 09:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
ziomo napisał(a):Widać,że Rovers od początku sezonu grają znakomicie.Wysoka pozycja w tabeli wszystko wyjaśnia

Wczoraj zawodnicy Blackburn zremisowali na wlasnym stadionie nie z byle kim, tylko z Liverpool'em, co pokazyje, ze nie mozna ich lekcewazyc, bo potrafia zaskoczyc. Mam jednak nadzieje, ze na Old Trafford pokazemy im, kto rzadzi w Angli.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-11-2007 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
To bedzie trudny mecz.Tak jak juz zauwazyliscie Blackburn spisuje sie bardzo dobrze w tym sezonie i wcale swoja zdobycza punktowa nie odstaje bardzo od czolowki.Na pewnie bedzie to bardzo zaciete widowisko.Mimo to uwazam,ze poradzimy sobie z rasistami i zwyciezymy.

COME ON YOU REDS

Wojtek ponagrywaj troche filmikow z meczu jak bedziesz mial okazje Smile[/b]

[Obrazek: sorryvk6.gif]
04-11-2007 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #6
 
Na to spotkanie wraca kwartet: Ryan Giggs, Owen Hargreaves, Rio Ferdinand oraz Wes Brown. Nasza obrona powinna być szczelniejsza z Brown`em i Rio, jednak trzeba zaznaczyć, że młodsi z meczu z Dynamem nie spisywali się źle. Z drugiej strony - uważam, iż Blackburn jest silniejszym zespołem. Jestem ciekaw czy Giggs wróci na skrzydło. W tym spotkaniu raczej nie, ze względu na przerwe. Zobaczymy co SAF zrobi w następnych bo Nani spisuje się dobrze.

amor patriae nostra lex
10-11-2007 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
Sytuacja przed tym meczem utrudnila sie poprzez uraz Rooneya. Najwieksza zagadka jest wiec teaz atak. Czy SAF wystawi Teveza i Sahe, czy moze zostanie jeden napastnik i Giggs bedzie cofniety. W drugim przypadku nasza gra wygladala by tak jak na poczatku sezonu, czyli malo efektownie. i wynik spotkania krecilby sie wokol 1:0, ale miejmy nadzieje, ze tak nie bedzie.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
10-11-2007 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ciekawe jestem jedynie co Ferguson zrobi z napadem na to spotkanie, czy zdecyduje się postawić na atak Saha-Tevez, czy też będzie coś kombinował. Carlitos sam z przodu - nie widzi mi się to zbytnio, już wcześniej w innym temacie pisałem, że on musi mieć kogoś u boku.

Co do meczu, łatwo nie będzie, ponieważ Blackburn gra w tym sezonie bardzo dobrze, jednak gramy na Old Trafford i mamy pod tym względem pewną przewagę. Ciekawe jak tym razem zaprezentuje się Friedel, który jak wiadomo, zawsze jakoś dziwnie podwójnie motywuje się na UNITED. Wątkiem może być spotkanie z poprzedniego sezonu, kiedy to Diabły wygrały 4:1. Wtedy Amerykanin nic ciekawego nie pokazał Wink

COME ON UNITED!

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-11-2007 23:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Mecze z Blackburn najbardziej zapadły mi w pamieci z sezonu 05/06, gdy dwukrotnie przegraliśmy z nimi w lidze, a także w Pucharach męczyliśmy się niemiłosiernie ( pamiętam też incydent RvN-Savage w tunelu). "Rovers" w tym sezonie spisują sie wręcz znakomicie. Zajmują 7 miejsce w tabeli ze stratą tylko 3 punktów do 3 pozycji i 1 spotkaniem zaległym. Niewątpliwie będzie ciężko, ale jak zawsze liczę na okazałe zwycięstwo. Trzeba przerwać ich dobrą passe, bo nie może być tak, że nie przegrywają na wyjazdach. Kiedyś to się musi skończyć, a ten dzień nadszedł dzisiaj :twisted:

Mój typ: 2:0 :twisted:

Ronaldo, Saha :!:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
11-11-2007 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Virus Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Oj będzie ciężko... i to mimo atutu własnego boiska. Jednak zwycięstwo jest bardzo ważne. Super by było gdyby jeszcze Arsenal przegrał z Reading, ale myślę, że to mało prawdopodobne..
Co do ataku to moim zdaniem powinien zagrać duet: Saha-Tevez, bo przecież wszyscy wiemy, że gra z jednym napastnikiem nie jest zbyt efektowna.
Ja obstawiam wynik 2-1 dla United po wyrównanym spotkaniu Smile
11-11-2007 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
MU 2:0 B`Burn

Pewnie,bez nerwow i w dobrym stylu pokonujemy Blacburn Rovers.Warto dodac,ze ten mecz wygrywamy bez Rooneya.Dzisiaj dwukrtnie wyreczyl go CR7.Bramki padly w przeciagu 2 minut.Na wielka pochwale zasluguje Carlos TeveZ,ktory walczyl jak lew.W drugiej polowie wspanialy popis swoich umiejetnosci technicznych dal Ryan Giggs.Dobrze funkcjonowala dzisiaj obrona.Zreszta zawsze nasi defensorzy bardzo dobrze graja Smile Poza poczatkiem pierwszej polowy i strzalem w koncowce meczu wybronionym przez Van Der Sara,Blackburn bylo praktycznie niewidoczne.Nie pozwolilismy im rozwinac skrzydel.Czerwone Diably ambitnie graly w pressingu i destrukcji.Nie czekalismy na ich ataki,tylko od razu chcielismy pozbawic przeciwnika pilki.

GLORY GLORY MAN UNITED

[Obrazek: sorryvk6.gif]
11-11-2007 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Blackburn troszkę atakowało, mieli kilka groźnych okazji, przecież raz Van der Sara uratowała poprzeczka, jednak myślałem, że 'Róże' będą dzisiaj groźniejsze. Cieszy oczywiście wygrana 2:0 z dość trudnym rywalem, jednak na Old Trafford jesteśmy trudni do pokonania i dzisiaj nie było inaczej Wink Rzecz jasna bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Ronaldo, dobry występ moim zdaniem zaliczył także Evra, który dużo grał w ofensywie, był często przy piłce, jednak nie zawsze wychodziło mu to co chciał. Czasami dość chaotycznie, jednak ogólnie na plus.

UNITED !

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-11-2007 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
Meczu niestety nie widzialem,ale śledzilem relacje,wynikało z niej że mecz był zacięty i napwno przyjemny dla oka (Wojtek i reszta pewnie dobrze sie bawili)Sędzia pokazał 6 żółtych kartoników w tym tylko jeden dla naszego zawodnika,który dorzucił jeszcze 2 bramki 8) Obawialem sie tego spotkania,jednak Alex nie zmianial taktyki i w wyjsciowym skladzie był i Tevez i Saha. Z tego co czytałem to Carlos dużo sie dzis napracował także jestem zadowolony :wink: Po tym meczu jestem już dużo spokojniejszy,bo teraz gramy z mniej wymagającymi ekipami, no chyba że sie myle ? :roll:
11-11-2007 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Gracek_11 napisał(a):Mój typ: 2:0 Twisted Evil

Ronaldo, Saha Exclamation

God bless you! 8)

Najgorsze już za nami, oczywiście w czasie absencji Rooneya. Tego meczu się nieco obawiałem, bo Rovers niedawno ucięli punkty chociażby Liverpoolowi, ale teraz każdy, kto przyjeżdża na Old Trafford, jest skazany na pożarcie. U siebie straciliśmy w lidze tylko jednego gola, wynik godny mistrza!

Skull napisał(a):Po tym meczu jestem już dużo spokojniejszy,bo teraz gramy z mniej wymagającymi ekipami, no chyba że sie myle ? Rolling Eyes

Bolton, Sporting, Fulham, Derby, Roma - dwa mecze o pietruszkę, plus kilka spacerków ligowych, do których i tak podeszlibyśmy z lekkim dystansem. Wazza trafił z tą kontuzją w najmniej "napięty" okres.

capo di tutti capi

MUSC PL
11-11-2007 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Virus Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Bardzo dobrze! Dziś Ronaldo strzelił dwie bramki, ale bardzo ładnie zagrał Tevez i Evra. Z kolei ja znów odczuwam mały niedosyt (!), bo kiedy Dunn ujrzał 'czerwień' chciałem by United strzelili jeszcze chociaż jedną bramkę. No ale ja wcale nie narzekam, wręcz przeciwnie. Podobnie jak pozostali, obawiałem się tego meczu i teraz powinno już pójść łatwo z kolejnymi rywalami aż do meczu z The Reds :twisted:

Glory Manchester United!
11-11-2007 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości