Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złota Piłka i inne nagrody
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Złota Piłka i inne nagrody
W tym roku do nagrody dla najlepszego pilkarza glownie jest przymierzanych 3 zawodnikow - Kaka,Cristiano Ronaldo oraz Leo Messi.Kolejnosc w jakiej ich wymienilem nie jest przypadkowa,bo tak wlasnie wiekszosc mediow wypowiada sie na ten temat.Piszcie swoje opinie na ten temat.

Moim zdaniem niedorzecznoscia bedzie przyznanie Zlotej Pilki Kace.To,ze Milan wygrak LM a Kaka do tego sie przyczynil nie jest wystarczajacym argumentem.A postawa Milanu w lidze w poprzednim sezonie i w tym takze ? W pucharze Wloch tez nie bylo o nich glosno.Jurrzy nie moga patrzec jedynie na jego wyszkolenie technicznie,ale w glownej meirze powinni zwracac uwage na porzytacznosc dla calego zespolu.W reprezentacji Brazylii tez nie popisuje sie niczym nadzwyczajnym.

O wiele bardziej Zlota pilka nalezalaby sie CR7 i nie mowie tego tylko dlatego,ze jestem fanem United,ale dlatego Cristiano jest lepszym pilkarzem niz Kaka.spojrzmy na poprzedni sezon.Ronaldo z United osiagnal mistrzostwo Anglii,doszedl do polfinalu LM oraz final prestzowego FA Cup.Nie wspominajac juz licznych nagrod,ktore otrzymal za gre w Premiership.

Leo Messi mimo swietnej gry w tym sezonie nie jest faworytem,poniewaz w poprzednim sezonie dlugi czas zmagal sie z koztuzja.Ale i tak jego nadydatura jest dla mnie bardziej zasadana niz Kaki.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
04-11-2007 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #2
Złota Piłka i inne zagrody
coz zbliza sie koniec roku i jak zwykle France Football wyda kolejna złota piłke,wiec zrobmy miedzy soba mała symulacje , przy przyznaniu tej nagrody decyduja dzienikarze ktorzy wybieraja 5 piłkarzy grajacych w europie, wiec niech kazdy z nas wymieni 5 piłkarzy od 1 do 5(1 ma najwiecej 5 punktow ostatni czyli 5 otrzyma 1punkt) z pełna argumentacja 8)
18-11-2007 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
1. Ricardo Kaka - stanowił główny motor napędowy ekipy z Mediolanu w pierwszej części roku, gdyby nie on Milan nie wygrał by Ligi mistrzów

2. Cristiano Ronaldo - Konstruował grę Manchester United przez cały sezon to on strzelał najważniejsze gole na wagę trzech punktów, które w efekcie dały tytuł mistrza Anglii (mam tu na myśli choćby mecz z Fulham czy także Manchesterem City)

3. Leo Messi - kapitalny rok w wykonaniu argentyńczyka, piękne akcje, piękne bramki.(Szczególnie ta z Getafe w półfinale Pucharu Hiszpanii, kiedy przebiegł z piłką pół boiska). To on kreował grę Barcelony na początku tego sezonu kiedy słabo grał Ronaldinhio.

4. Ruud van Nistelrooy - Po przeprowadzce do realu szybko stał się podstawowym graczem jedenastki królewskich, król strzelców ligi Hiszpańskiej, w głównej mierze przyczynił sie do mistrzostwa jakie zdobył Real.

5. Cesc Fabregas - Młody Hiszpan już w końcówce tamtego sezonu sygnalizował swój wielki talent, co potwierdza w tym sezonie. Jest liderem ekipy z Emirates Stadium
18-11-2007 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Jabol napisał(a):4. Cesc Fabregas - Młody Hiszpan już w końcówce tamtego sezonu sygnalizował swój wielki talent, co potwierdza w tym sezonie. Jest liderem ekipy z Emirates Stadium

Pod uwage bierze sie okragly rok pilkarski w Europie ( sierpien 2006 - maj/czerwiec 2007 ).

Kandydatura Fabreagasa jak najbardziej nie trafna. Boruca juz w ogole, temat troche prowokujacy do klotni, bo rozumiem kazdy ma swoje zdanie, ale sa granice. 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2007 20:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Cytat:Pod uwage bierze sie okragly rok pilkarski w Europie ( sierpien 2006 - maj/czerwiec 2007 ).

A nie rok 2007 przypadkiem? Nie wiem, ja się na tym nie znam, ale tak mi się wydawało. Gdyby to było za sezon to raczej robiliby to w lecie, a nie pod koniec roku?
18-11-2007 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Panowie o1 stycznia anie od lipca ubieglego roku :roll:

1. Kaka bo wygrał LM i to on doprowadził ta druzyne do pucharu, kapitalne gole asysty , zagrania w decydujacych spotkaniach.

2 Ronaldo - doprowadził MU do mistrzostwa angli oraz do pofinału LM, w całym sezonie lepszy od Kaki ale gorszy w decydujacych spotkaniach lecz jego zwyciestwo nie bedzie zaskoczeniem

3. seedorf - po kace najlepszy w milanie ,wielka forma w lm w najwazniejszych spotkaniachm wazne gole w monachium i w mediolanie z nami

4. Messi - za forme z poczatku tego sezonu oraz koncowke poprzedniego, niesmak budzi jednak jego gol rekaz espaniolem

5. Kanoute- sweitny zawodnik , zdobył puchar uefa gdzie grał naprawde bardzo dobrze, strzelał wazne gole
18-11-2007 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Od 1 stycznia ? Naprawde nie wiedzialem, w takim razie bezsensem jesli liczyc forme zawodnika z polowy jego sezonu i z poczatku nastepnego.

1.Ricardo Kaka ( AC Milan ) - nikt chyba nie ma watpliwosci, ze to dzieki jego wspanialej wspolpracy z Pirlo Milan siegnal po raz kolejny po LM, gole, asysty, gra w rep kraju u boku Ronaldinho, nalezy mu sie.

2.Cristiano Ronaldo ( MAN UNITED ) - walczyl w UNITED na kazdym szczeblu rozgrywkowym, LM, Prem, FA Cup, takze w CC no i w reprezentacji zaliczal dobre wystepy, gole no i w koncu opaska kapitanska. Ustapil tylko Kace.

3.Zlatan Ibrahimovic ( Inter Mediolan ) - po przejsciu do Interu, ze zdegradowanego Juve prezentuje sie wspaniale, byly z nim male klopoty, na linii Mancini - Ibra, mimo wszystko potrafi ucieszyc oko kazdego kibica strzelajaca naprawde piekna bramke.

4.Leo Messi ( FC Barcelona ) - praktycznie dopiero w tym sezonie pokazuje co potrafi, wczesniej mial kontuzje i gral tylko na poczatku roku, strzela bardzo wazne gole dla Barcy, mysle, ze 5 powinien sie znalesc.

5.Ruud van Nistelrooy ( Real Madryt ) - nie pamietam sezonu w LM zeby strzelil mniej niz 5 goli, co roku gol za golem i goni w klasyfce Inzaghiego, w Primera takze prezentuje sie wysmienicie.

Na 6 miejsu ex-quo umiescilbym Seedorf'a, Pirlo, Fabregasa, Vidic'a i Henrego.

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2007 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
Wyedytowałem tamtego posta, ale naprawdę o messim zapomniałem, gdyż wogóle nie patrzałem na Barcelonę, dlatego ,że nic nie ugrała. Rijkard zapowiadał 6 trofeów, a wszystko zakończyło ie fiaskiem i marnym Superpucharem Hiszpanii.

Zeby nie było jakiś spięć tutaj na forum ze względu na dziwne wybory to typujmy spośród nominowanych tak jak zrobią to dziennikarze.

Oto wszyszcy nominowani do złotej piłki France Football za rok 2007

Eric Abidal, Thierry Henry, Nicolas Anelka, Franck Ribery, Daniel Alves, Rogerio Ceni, Diego, Kaká, Robinho, Ronaldinho, David Beckham, Steven Gerrard, Wayne Rooney, Paul Scholes, Gianluigi Buffon, Francesco Totti, Fabio Cannavaro, Andrea Pirlo, Gennaro Gattuso, Luca Toni, Filippo Inzaghi, Iker Casillas, Francesc Fabregas, Fernando Torres, Raul, David Villa, Petr Cech, Cristiano Ronaldo, Ricardo Quaresma, Frederic Kanoute, Samuel Eto, Idriss Carlos Kameni, Didier Drogba, Kolo Toure, Michael Essien, Emmanuel Adebayor,Obafemi Martins, Clarence Seedorf, Miroslav Klose, Younis Mahmoud, Ruud van Nistelrooy, Lionel Messi, Juan Roman Riquelme, Carlos Tevez, Zlatan Ibrahimovic, Ryan Giggs, Ismael Bangoura, Dianbobo Balde, Shunsuke Nakamura
18-11-2007 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #9
 
1.Ronaldo - Braklo szczescia w LM,ale za to był naszym najlepszym strzelcem w premiership, w Anglii wygrał każdy plebiscyt,do tego bardzo dobra postawa w reprezentacji.
Mimo tak młodego wieku zasłużył sobie!

2.Kaka - tak jak moi poprzednicy, uważam że to dzieki niemu Milan zwyciężył w LM,bardzo ważne bramki,swietny technik. Długo sie zastanawiałem,ale mimo wszystko Ronaldo grał dobrze w każdych rozgrywkach,Kaka z Milanem w lidze grali bagno.

3.Van Nistelrooy - Co roku jest w gronie najlepszych strzelców Europy, filar drużyny,jego bramki bardzo pomogly Realowi w zdobyciu Mistrzostwa.

4.Messi - Nic nie wygrał z Barcą,ale jego gra mi bardzo imponuje! Swietna technika,doskonala szybkosc i do tego bardzo waleczny,nadawał by sie do ligi Angielskiej.

5.Drogba - Czołowa postac jesli chodzi o najsilniejsza lige ,król strzelców no i bohater finału FA CUP,w ktorym to jego trafienie pozbawiło United koncowego sukcesu.

Pochwały należa sie również dla Scholsa,Pirlo i Gerrarda!
18-11-2007 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #10
 
Jak mozna przeczytac w prasie, Kaka twierdzi, ze to CR7 jest najlepszy. Mysle jednak, że to Brazylijczyk zgarnie Złotą Piłkę. Najwieksi konkurenci? Wspomniany Cristiano i Messi. Będą z pewnoscia na 2-3 miejscu - mozliwa inna kolejnosc. Kto będzie wysoko? Rooney, Ribery, może Drogba..

amor patriae nostra lex
19-11-2007 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
Skull napisał(a):bardzo waleczny,nadawał by sie do ligi Angielskiej

Messi? on jest bardzo podatny na kontuzji i czuje ze po 1 ostrzejszym wejsciu dostałby znowu paromiesiecznej kontuzji
19-11-2007 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
1.Cristiano Ronaldo Wielka forma w tamtym sezonie.Multum nagord.Polfinal LM,fianl FA Cup i Mistrzostwo Anglii.Jak dla mnie murowany kandydat.

2.Leo Messi Przejal paleczke od Ronaldinho w Barcelonie.Wileki talent.

3.Paul Scholes Jeden z ojcow sukcesow United w poprzednim sezonie.Mieszanka wielkiego doswiadczenie z talentem.Swietny sezon w jego wykonaniu.

4.Didier Drogba Zupelnie obiektywnie postaram sie napisac i ale robie to z zacisnietymi zebami Big Grin.Bardzo dobry sezon Drogby.Zdobyl tytul Krola strzelcow ligi angielskiej.Lider druzyny ze Stamford Bridge.

5.Daniel Alves Najjasniejsza gwiazda zespolu Sevilli.Gwiazda formatu swiatowego.Nie bez powodu Sevilla nie chce go sprzedac

Kaki nie umiescilem,poniewaz jego dokonania sa o wiele mniesze od dokonan wymienionych wyzej graczy...
Gdyby dostal te nagrode to byloby cos w stylu jak nagroda dla najlepszego obroncy LM w poprzednim sezonie dostal Paolo MAldini, czyli po prostu KPINA :!:

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-11-2007 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
Maro11 napisał(a):
Skull napisał(a):bardzo waleczny,nadawał by sie do ligi Angielskiej

Messi? on jest bardzo podatny na kontuzji i czuje ze po 1 ostrzejszym wejsciu dostałby znowu paromiesiecznej kontuzji

Może i jest podatny na kontuzje,ale mam na mysli jego styl,a chyba nie zaprzeczysz że Messi nie należy do walecznych?
Wydaje mi sie że szybko zaaklimatyzowałby sie na wyspach.

p.s - Owen H. tez jest podatny na kontuzje,ale miano walczaka posiada :wink:
19-11-2007 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
Literówka w temacie.Zamiast nagrody jest...zagrody :lol:.


Ja myślę,że nagrode jednak dostanie Ricardo Kaka.Pewnie dlatego,ze wygrał Ligę Mistrzów i był królem strzelców tej imprezy.Na drugim miejscu znajdzie się pewnie CEER7 za króla strzelców i Mistrza Anglii.Na trzecim Lionel za Superpuchar Hiszpanii i za najlepszego gracza Barcelony :wink:.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
19-11-2007 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Tylko zeOwena meczy uraz kolana cały czas wiec nie mozna go nazwac podatnym na kontuzje, pozatym Owen wykonuje mase wslizgow i odbiorow ktore bardziej sie koncza urazami niz gra Messiego wiem naprawdenie widze go w tej lidze, tutaj nie gwizda sie przwinien ktore sa gwizdane w hiszpani, ale kazdy ma swoje zdanie :wink:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
19-11-2007 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości