Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Bolton 1-0 Manchester United (24.11.2007)
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Z pewnoscia byl to najgorszy mecz United w tym sezonie.Pierwsza polowa byla beznadziejna.Druga moze troche lepsza wizualnie.Cisnelismy,ale poza strzalem Hargreavsa i fatalnym pudlem Tevesa nie stworzylismy gorznych sytuacji.W koncowce Evra zagral samolubnie i nie podal do Sahy tylko huknal w trybuny.Pique zagral fatalne spotkanie.Bramka jest jego wina.

Przegrywamy,Arsenal wygrywa i dystans sie powieksza...

[Obrazek: sorryvk6.gif]
24-11-2007 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Powiedzmy sobie szczerze ,jak w składzie nie ma obu panów (Rooney & Ronaldo) to gramy wielką kaszane,początek sezonu to pokazał,a dzisiejszy mecz potwierdzil.
24-11-2007 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
Coz za beznadzieja, zagralismy najgorszy mecz w sezonie, juz bardziej mi sie podobal mecz z Reading gdzie przynajmniej napieralismy na przeciwnika, w tym meczu Bolton nas konsekwentnie wypychal na wlasna polowe, srodek katastroa, Carrick + Hargreaes to nie jest dobre rozwiaznie, przynajmniej na chwile obecna, wszedl Anderson i odrazu kilka prostopadlych podan i ciekawiej bylo. Ogolnie czuje zajebis*y niesmak i juz nie mam ochoty wiecej pisac. Pudla Carlitosa z 85 min komentowal nie bede bo po co ? :roll: Sad

Under The Boardwalk - United Warriors
24-11-2007 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #34
 
Śmiać się czy płakać?! :roll:

Kompromitacja na całej lini. BARDZO widać brak, jak dla mnie, głównie Rooneya. Nieobecność CR7 też jest zauważalna. Bez nego prawe skrzydło spisuje się dużo gorzej. Ehh.. Lepiej w ogóle nie komentować....

amor patriae nostra lex
24-11-2007 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Fakt, zdecydowanie należą nam się słowa krytyki, nie pochwały, ale świat się nie zawalił. Pierwsza połowa naprawdę mizerna i tragiczna, ale w drugiej w końcu coś się ruszyło. Nie wiem, może wszyscy byli przybici klapą kadry Anglii, dlatego się nie kleiło, no ale po przerwie graliśmy naprawdę o niebo lepiej.

Fergie trochę narzeka na sędziego i poniekąd ma rację. Davisowi wg mnie należała się czerwień. Tevez też dorzucił do porażki swoje trzy grosze "fantastycznym" uderzeniem. Szansa na "rozgrzeszenie" już we wtorek...

capo di tutti capi

MUSC PL
24-11-2007 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #36
 
Kiedys musialo to nadejsc, przeciez nie mozna ciagle wygrywac. Ten mecz utwierdzil jednak mnie jak i wielu z was, ze bez Rooneta i Ronaldo nie istniejemy. Nie dajamy sobie rady nawet z przecietnymi druzynami.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
24-11-2007 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Bardzo słaba gra, nic dzisiaj nie wychodziło graczom UNITED... Głupio stracona bramka, źle do piłki wyskoczył Pique, który zresztą nie był dzisiaj sobą, łatwo tracił piłki i ogólnie słabo w defensywie. Zresztą trudno dzisiaj kogoś pochwalić za dobrą grę, Anderson coś zagrał gdy wszedł na boisko, może byłoby lepiej, gdyby zagrał od początku spotkania? To tylko jednak gdybania, przegraliśmy, Arsenal się oddala, a inni przybliżają, myślałem, że będzie to jeden z łatwiejszych wyjazdów w tym sezonie, podobnie jak w zeszłym, jednak grubo się myliłem. Szkoda straconych punktów, można było wywieźć chociaż jedno 'oczko', jednak Tevez... ekhm... :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-11-2007 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
Czy mi się wydaje czy United jeszcze nie wygrał meczu sędziowanego przez pana Clattenburga ?

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
25-11-2007 11:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #39
 
Kuba_^^ napisał(a):można było wywieźć chociaż jedno 'oczko', jednak Tevez... ekhm...

Tak samo z City ,jednak Tevez...
25-11-2007 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
Brakowalo mi w tym meczu przeblysku Sahy. Ciagle mam w glowie slowa SAF'a po meczu z Sunderlandem kiedy powiedzial, ze Louis w koncu wraca do formy. Niestety ostatnio zaczynam co raz mniej wierzyc w slowa Fergusona i w gre Francuza.

Under The Boardwalk - United Warriors
25-11-2007 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Jak zobaczyłem wynik, to normalnie japa mi opadała. Czytałem wiele opinii na temat tego meczu, widze w nich duża krytykę sędziego. Niestety, spotkania nie oglądałem, relacji też nie czytałem, dlatego pozostaje mi wiara w to co czytam. Tylko, że taki team jak Man United nie powinien chyba całej winy zwalać na arbitra, jaki by on nie był. Po prostu powinniśmy wygrać wysoko i nie zwracać uwagi na co co wyprawa sędzia.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
25-11-2007 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
Wojtek3 napisał(a):Brakowalo mi w tym meczu przeblysku Sahy.

Saha nie może sie odnalezc po tej ostatniej kontuzji,zreszta zauwazylem ze obaj panowie grają lepiej w parze z Roo, i obaj (Saha i Tevez) grają dobrze tylko wtedy gdy cały zespol gra dobrze,żaden z nich nie jest typem zawodnika który może w pojedynke wygrac nam mecz.
25-11-2007 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #43
 
Skull napisał(a):Saha nie może sie odnalezc po tej ostatniej kontuzji,zreszta zauwazylem ze obaj panowie grają lepiej w parze z Roo, i obaj (Saha i Tevez) grają dobrze tylko wtedy gdy cały zespol gra dobrze,żaden z nich nie jest typem zawodnika który może w pojedynke wygrac nam mecz.

Tez to zauwazylem, mimo wszystko, po meczu z Sunderlandem mialo byc tylko lepiej, powrot do gry, gole, a tu spadek formy. Nic tylko sie zalamac.

Under The Boardwalk - United Warriors
25-11-2007 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Cytat:po meczu z Sunderlandem mialo byc tylko lepiej, powrot do gry, gole, a tu spadek formy. Nic tylko sie zalamac.

Fakt, że Francuz gra ostatnio bardzo słabo i nie może się przełamać, ale dajmy mu jeszcze trochę czasu. Tak jak moi poprzednicy, zwróciłem uwagę na to, iż Tevez nie pociągnie drużyny do przodu, jednak jemu też potrzebny jest czas bo przypominam że w klubie jest pierwszy sezon.

Co do meczu - pisał nic nie będę, bo wszystko zostało powiedziane, dodam tylko, że wcześniej pisałem o takim rozwiązaniu :oops:
25-11-2007 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
KanT napisał(a):Co do meczu - pisał nic nie będę, bo wszystko zostało powiedziane, dodam tylko, że wcześniej pisałem o takim rozwiązaniu Embarassed

Nie odwracaj kota ogonem, nie oglądałeś i tyle Tongue

A poważnie - jeszcze przed tym spotkaniem Ferguson mówił, że do czasu sprowadzenia Teveza mocno interesował się Anelką. Cóż, może z Francuzem po drugiej stronie barykady wynik byłby odwrotny, ale w sumie kto by chciał mieć w szeregach byłego zawodnika City?

capo di tutti capi

MUSC PL
25-11-2007 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości