Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 2-1 Sporting Lizbona (27.11.2007)
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
adingh napisał(a):Z tym kalkulowaniem to różnie może być bo równie dobrze z drugiego miejsca może wyjść lepsza drużyna niż z pierwszego, a młodzieży ogranie zawsze się przyda

No tak, w tym przypadku zawsze istnieje dylemat, jednak wydaje mi się, że mimo wszystko korzystniejsze będzie zwycięstwo w grupie. Nawet jeśli trafimy na mocnego rywala, nikt nikomu nic nie zarzuci, bo przecież fundamentalną cechą futbolu jest dążenie do zwycięstw i przodowania w rankingach Wink

Z kolei chcąc sięgnąć po ostateczny triumf w Champions League, po prostu nikogo nie możemy się bać - nieważne też w której fazie, bo prędzej czy później najlepszych i tak trzeba pokonać.

capo di tutti capi

MUSC PL
26-11-2007 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
Napewno zagra Kuszczak,Nani,Ronaldo,Fletcher i Oshea,to jest pewne,na konferencji prasowej Fergi podal te nazwiska.
Mowil tez ze nie bedzie siegal głeboko w rezerwy,gdyz chce wygrac to spotkanie. Dongaw kadrze nie ma tak wiec Zagra Saha z Tevezem,albo tylko jeden z nich osamotniony...
Mam tylko nadzieje ze kolejną okazje dostanie Simpson!

A co sie dzieje z Eaglesem?
26-11-2007 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
Skull napisał(a):albo tylko jeden z nich osamotniony...

Jesli zagramy jednym napastnikiem to na pewno przegramy ten mecz, przy dobrym ukladzie uda sie nam zremisowac. 4-5-1 nie jest nasza mocna strona.

Eagels siedzial ostatnio na lawce z Boltonem.

Under The Boardwalk - United Warriors
26-11-2007 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Wojtek3 napisał(a):Na pewno nie zagra Ronaldo i Vidic.

Mają obaj zagrać i to raczej w pierwszym składzie.

Będzie mieszanka młodości z doświadczeniem. I dobrze. Nie chcę Browna na prawej obronie - chcę Simpsona.

Remis nie będzie w sumie złym wynikiem. Obyśmy tylko zagrali dwoma napastnikami.
26-11-2007 23:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Ale gramy na Old Trafford, tutaj dzieją się rzeczy, które się nie śniły nawet filozofom 8) Co do ustawienia, Alex na pewno ma na względzie fatalne mecze z jednym napastnikiem i drugi raz tego błędu nie popełni. Przynajmniej mam taką nadzieję. Trener Sportingu z kolei patrzy na sprawę realistycznie i powoli zaczyna się koncentrować na Pucharze UEFA Wink

Kod:
Bento accepts that the most likely avenue for a long run in Europe could be to finish third and enter the Uefa Cup.

"This might be the Theatre of Dreams but we have to be realistic," he said.

capo di tutti capi

MUSC PL
27-11-2007 08:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
Dzisiejszy mecz moze dac nam awans, jednak Sporting chcac cos ugrac w Champions League musi ten mecz wygrac. W skladzie zobaczymy paru rezerwowych, jednak bez wiekszych rewolucji. Mysle, ze w tym meczu nie bedzie latwo i jak wygramy to w granicach 1:0( dawno nie bylo takiego wyniku)Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
27-11-2007 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
zaga92 napisał(a):Dzisiejszy mecz moze dac nam awans
Awans już mamy, nie zaklepaliśmy tylko jeszcze 1 miejsca, ale do tego wystarczy nam 1 punkt.
Nie można tu kalkulować, ten mecz trzeba po prostu wygrać. Choćby po to, aby zmazać fatalne wrażenie po meczu z Boltonem.
Nawet bez paru kluczowych zawodników jesteśmy o klasę lepsi niż Sporting, w dodatku u siebie każdy wie jak gramy. Jeśli nie będzie takich problemów ze skutecznością jak 4 dni temu to nie powinniśmy mieć problemów ze zdobyciem kolejnych 3 pkt Smile
27-11-2007 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adingh Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
zaga92 napisał(a):Dzisiejszy mecz moze dac nam awans
Awans to już mamy po meczu z Kijowem u siebie, teraz chodzi tylko o 1 miejsce w grupie.

Sklad: Kuszczak - O'Shea, Vidic, Rio, Evra - Fletcher, Carrick, Anderson - Ronaldo, Saha, Nani.

Myślę, że w takim składzie damy radę Smile
27-11-2007 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
adingh napisał(a):Myślę, że w takim składzie damy radę

Jak narazie nie idze! Myslalem ze zagramy ofensywnie,a to wygląda bardziej tak:
-------------- Kuszczak
Oshea --- Rio -- ---- Vida --- Evra
--------------- Carrick
-------- Fletcher --- Anderson
Ronaldo ---- Nani
------------ Saha

Padaka,jedynie kilka ładnych zagran Andersona i dwa niecelne strzaly (Ronaldo i Saha) poza tym nic!
Kuszczak puszcza gola z bardzo ostrego konta przy lini autowej!!! Spozniona interwencja i to jemu trzeba zapisac tę bramke!

Do tego sie wkurzyłem że nie gra Simpson! zasłużył sobie,a kiedy jak nie w tym maczu ma dostac szanse? Oshea nie gra nic.Czas na zmiane! Do tego Tevez za Fletchera i zobaczymy co bedzie.
27-11-2007 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Tomuś daje popis i do przerwy przegrywamy. Mecz ogólnie na remis, ale Kuszczak popełnił fatalny błąd i puścił po krótkim. Generalnie to spotkanie nie ma większego znaczenia i się bardzo nie przejmuję, ale wypadałoby coś po przerwie pokazać. Na to właśnie liczę.

capo di tutti capi

MUSC PL
27-11-2007 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #26
 
Skull napisał(a):Do tego Tevez za Fletchera

To przewidzialem 8)
Druga połowa już o niebo lepiej ,szczesliwy gol po strzale Ronaldo idzie w zamieszaniu miedzy nogi Teveza i odbita wędruje w bramce 8) No i ta brama z rzutu wolnego w doliczonym czasie gry,Cris pokazał swojemu ex klubowi w dwu meczu z nimi :wink:

Na szczególne pochwały zasłużył Anderson który popisał sie kilkoma świetnymi podaniami - szczególnie to do Owena.

p.s - ten gol Sportingu w I polowie na 2:0 ktory nie zostal uznany hmm musze to jeszcze raz zobaczyc ,bo cos mi sie zdaje ze nie bylo spalnego,a jesli juz to minimalny :wink:
27-11-2007 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adingh Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
No i jest wygrana :twisted: Po straconej bramce obawiałem się trochę, że Sporting broniąc się utrzyma taki wynik, ale na szczęście zdobyliśmy bramkę (moim zdaniem 1 gol dla UNITED to gol samobójczy, a nie bramka Teveza) Smile Później już Sporting się otworzył a piłkarze Man Utd nie forsowali tak bardzo tempa. Dopiero w ostatnich minutach ich przycisnęli i Ronaldo zdobył piękną bramkę z wolnego. WRESZCIE zdobywamy gola bezpośrednio po rzucie wolnym Smile

Ogólnie występ średni, ale wynik dobry i to się liczy. W meczu z Romą wystawił bym same rezerwy, bo trzeba będzie się oszczędzać na mecz z Liverpoolem.
27-11-2007 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Pierwsza połowa w wykonaniu UNITED wręcz katastrofalna, raptem dwie akcje na bramkę Sportingu i nic poza tym. Głupio stracona bramka, Kuszczak popełnił błąd, myślał, że będzie piłka bita na pole karne, jednak Abel zdecydował się na strzał no i trafił. Druga połowa już 100 razy lepiej, Ferguson dokonał zmian i od razu zaczęło się lepiej grać, więcej wychodziło, piłki dochodziły wreszcie do zawodników. Spore zamieszanie przy pierwszej bramce, nawet nie wiem kto strzelił, chyba jednak od jednego z gracza Sportingu ta piłka się odbiła, no ale nieważne Wink Myśląc, że będzie remis Ronaldo wykonuje świetnie rzut wolny w ostatnich minutach i UNITED wygrywa 2:1! Kapitalna sprawa Smile

THAT BOY RONALDO!
UNITED!

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-11-2007 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
adingh napisał(a):moim zdaniem 1 gol dla UNITED to gol samobójczy, a nie bramka Teveza)


Kuba_^^ napisał(a):Spore zamieszanie przy pierwszej bramce, nawet nie wiem kto strzelił, chyba jednak od jednego z gracza Sportingu ta piłka się odbiła, no ale nieważne

No teraz w powtórkach tez to zauważyłem,ale gola zapisali Tevezowi 8)
27-11-2007 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Pierwsza polowe pomine milczeniem...Bolton.

W drugiej Carlitos znacznie ożywił nasza gre.Wreszcie zaczelismy dynamicznie atakowac i zagrazac bramce Sportingu.Bardzo imponowal mi swa gra Evr,ktory mial duzy udzial przy bramce wyrownujacaej.A to co zrobil Criss z wolnego to po prostu miodzio.Piekna bramka.

GLORY GLORY MAN UNITED

[Obrazek: sorryvk6.gif]
27-11-2007 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości