Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United - Fulham (03.12.2007)
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #31
 
A dlaczego zdjeto Ferdinand'a, wiadomo juz o jakims info ? Sorry, ale nie chce mi szperac po BBC i innych zmeczony jestem, wiec jak ktos jest laskaw to prosze o info. Jakos dziwnie szybko zszedl z boiska. Na serial sie spieszyl czy co ? 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
04-12-2007 00:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Wojtek3 napisał(a):Jakos dziwnie szybko zszedl z boiska. Na serial sie spieszyl czy co ?

Widocznie te tabletki od bólu głowy nie pomogły :lol:
A tak poważnie to mam nadzieje ze nic mu nie jest! A co z Evrą? bo przegapilem początek drugiej połowy...
04-12-2007 00:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
Skull napisał(a):A tak poważnie to mam nadzieje ze nic mu nie jest! A co z Evrą? bo przegapilem początek drugiej połowy...

Evra nie zaczal w ogole drugiej polowy, wiec wchodza dwie opcje w gre, albo sie lekko potlukl i Fergie go zdjal, albo poprostu dal odpoczac i wprowadzil O'Shea. A jak gra John to kazdy wie, nie trzeba bylo nawet meczu ogladac by ocenic.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-12-2007 00:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Rzeczywiście, po obejrzeniu tej powtórki, którą dał Wojtek, łatwo stwierdzić, że jednak Ronaldo zanurkował. Za szybko się położył, zdecydowanie. Zwracam honor 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-12-2007 06:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Uff, cieszy mnie to zwycięstwo, bo po przegranej z Boltonem i wymęczonej wygranej ze Sportingiem miałem pewne obawy, na szczęście niesłuszne. Meczyku nie oglądałem, więc specjalnie się nie będę wypowiadał co do jego przebiegu. A no i brawa dla J. O'Shea za... asystę 8)

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
04-12-2007 08:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Wojtek3 napisał(a):WolaK - troszke obiektywizmu.
Zgadzam sie z toba ,ze rowniez Saha oraz Ronaldo mieli takie sytuacje,w ktorych mogli podac i pewnie padla by bramka.Ale Teves mial bardzo duzo takich sytuacji i powinien chciaz raz podac.

Mowcie co chcecie,ale ja podzielam opinie komentatorow z C+,ze karny powinien byc.Bramkarz podniosl reke do gory i to uniemozliwilo przeskoczenie go.Nie bylo konataktu miedzy nimi,ale sam zamiar faulu powinien byc odgwizdany.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
04-12-2007 09:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Wojtek3 napisał(a):A dlaczego zdjeto Ferdinand'a, wiadomo juz o jakims info ? Sorry, ale nie chce mi szperac po BBC i innych zmeczony jestem, wiec jak ktos jest laskaw to prosze o info. Jakos dziwnie szybko zszedl z boiska. Na serial sie spieszyl czy co ? 8)

Może go sraczka złapała, a w przerwie zażył coś ala no-spa :lol:

Mecz, tak jak napisali koledzy, średni w naszym wykonaniu. Odniosłem wrażenie, że po pierwszej bramce nasi oczekiwali aż Fulham padnie na kolana i będziemy mogli im wbić kolejne, a tak się nie stało. Cieszy występ Andersona, Wazza gorzej - miejmy nadzieję, iż na Liverpool wybiegnie w lepszej formie. No i ta jego agresja przy zejściu, jak uderzył w siedzenie kogoś ze sztabu Smile potem nikt nie chciał koło niego siedzieć Tongue . Kolejne spotkanie z derby, miejmy nadzieję, że Tevez weźmie się w garść, bo chociaż rozpracowywanie rywala jako tako mu idzie, to wykańczanie akcji prawie że na poziomie Ferdka :roll:

Sytuacji Sahy nie komentuje, bo chyba nie ma czego - dodam tylko, że coraz bardziej przychylam się do przekonań Wojtka co do jego osoby...

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę ma doping towarzyszący piłkarzom 8) Odniosłem wrażenie, że był naprawdę niezły. Podobało mi sie "12 days of Cantona" :wink:
04-12-2007 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
Szkoda, że Carlitos nic nie wbił do siatki, bo mu się należało za tą aktywność w ofensywie, zabrakło zimnej krwi Smile Cris jak to Cris, symulowania chyba prędko się nie pozbędzie Smile
Co do Louisa. Otrzymał w ostatnim czasie parę szans na pokazanie, że jest godny gry w pierwszym składzie, ale mnie przynajmniej nie przekonał do tego.
04-12-2007 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Thevil napisał(a):Szkoda, że Carlitos nic nie wbił do siatki, bo mu się należało za tą aktywność w ofensywie, zabrakło zimnej krwi

Ja naliczylem 6 sytuacji, w ktorych Argetynczyk mogl zdobyc gola. Zabraklo mu szczescia, a pare razy dobra interwencja popisal sie Niemi.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-12-2007 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
WolaK napisał(a):Zgadzam sie z toba ,ze rowniez Saha oraz Ronaldo mieli takie sytuacje,w ktorych mogli podac i pewnie padla by bramka.Ale Teves mial bardzo duzo takich sytuacji i powinien chciaz raz podac.

Saha i Ronaldo tez powinni podac.

WolaK napisał(a):Mowcie co chcecie,ale ja podzielam opinie komentatorow z C+,ze karny powinien byc.Bramkarz podniosl reke do gory i to uniemozliwilo przeskoczenie go.Nie bylo konataktu miedzy nimi,ale sam zamiar faulu powinien byc odgwizdany.

Poczytaj inne nasze posty. Ronaldo 30 cm przed juz sie klad a sedzia mial na niego oko centralnie. Nie bylo szans nawet na fart, ze strony sedziego. Zreszta o czym mowa, na Canal + sa chyba zawsze 3 slabe powtorki.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-12-2007 19:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Zgadzam sie z Wojtkiem, a co do Ronaldo, to gdyby byl wiekszym cwaniakiem, to nie musial przeciez az tak wysoko przeskakiwac na bramkarzem, wystarczylo tylko wpasc na Niemiego, a wtedy bylby juz na pewno faul.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-12-2007 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Również nie jestem zachwycony stylem gry w niektórych momentach meczu, bo czasami Fulham klepało nas, my biegaliśmy, a oni stwarzali dobre okazje do zdobycia gola. Dobrze, że na 2:0 na początku drugiej połowy dal Ronaldo, bo moglo być źle. Tevez mnie strasznie denerwował, w początkowej fazie spotkania dobrze, był bliski bramki, zachował się dobrze, ale dwukrotnie zabrakło szczęścia. Później to już przeginał, gdyby podawał stworzyłyby się dobre sytuacje i możliwe, że sam którąś by wykończył, a tak nic. Mam nadzieję, że z Derby "Czerwone Diabły" zaprezentują się o niebo lepiej :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
04-12-2007 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości