Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze Miss Women
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #46
 
Przecież to już finał więc się temat nieupaćka 8)
Tylko Skull Monica mimo wieku nadal jest piękniejsza niż dużo młodsze od niej kobiety, nawet w tym roku
26-02-2008 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #47
 
Maciek napisał(a):Przecież to już finał więc się temat nieupaćka

No w sumie masz racje :wink:

Maciek napisał(a):Tylko Skull Monica mimo wieku nadal jest piękniejsza niż dużo młodsze od niej kobiety, nawet w tym roku

Dlatego jest w finale :wink: No ale na chwile obecną taka Lima czy np Nemcova mają lepsze rysy twarzy,młode ciałka ,a uroda Moniki nieco podupada, zreszta wrzuce juz po zakonczeniu zabawy jakas jej obecną fotke,bo zapewne domyslacie sie że nie wsystkie zamieszone są obecne.
26-02-2008 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #48
 
Bez wzgledu na wynik tego pojedynku chcialem zwrocic uwage na podejrzane glosy na Lime Tongue konkretnie mam na mysli glosy dwoch osobnikow, ktorzy zalozyli konta w tym samym czasie i jedyne co zrobili na tym forum to napisali po 1 poscie... a dokladniej oddali swe typy na Lime Wink
Jako ze "wymyslam" spisek to przyznam sie, ze Monica jest moja muza, wiec ten moj post mozna traktowac niezbyt powaznie Big Grin

A tak powazniej to proponuje w nastepnej edycji wprowadzic takie cos, ze glosy moga oddawac osoby, ktore sa dluzej na forum albo maja okreslona liczbe postow...
Na tym swiecie sa rozni ludzie, wiec mnie tam by wcale nie zdziwilo gdyby ktos zalozyl kilka kont by przepchnac swoja ulubienica dalej Big Grin

Dobra... teraz mozecie mnie wysmiac Wink

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
29-02-2008 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #49
 
Fiend napisał(a):Dobra... teraz mozecie mnie wysmiac

:lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
29-02-2008 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
http://img341.imageshack.us/img341/5991/hyhbm5.jpg

Teraz, Wojtek, możemy ciebie wyśmiać :lol:

Oba głosy usuwam, są nieważne. Delikwentom usunę konta. Dzięki Fiend za wywęszenie "spisku" 8)
29-02-2008 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #51
 
Spox Wink Sprawiedliwosci stala sie zadosc :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
29-02-2008 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #52
 
Pejter napisał(a):Dzięki Fiend za wywęszenie "spisku" Cool

Prosze bardzo Wink Chcialem z tej okazji podziekowac mojej calej rodzinie... gdyby nie oni, na pewno nie odnioslbym tego sukcesu Big Grin

Korzystajac jeszcze z tego zamieszania, zachecam bardzo na oddawanie glosow na Monice Bellucci Big Grin ( to tak co by nie bylo calkowitego off topa Wink )

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
29-02-2008 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #53
 
Żaden sukces ( Tongue ), przecież po to jest Pejter i moderatorzy żeby nad tym czuwać 8) Od tego oni są, od tego są oni, od tego są

Dobrze, że ja z drugiego kompa na "fejkowym" profilu oddaje głosy i sam z sobą dyskutuje na forum Tongue I wszystko cacy nie wychodzi na jaw, a lekarz mówi, że taka terapia przynosi pożądane efekty więc będe ją kontynuował
29-02-2008 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #54
 
Pejter napisał(a):Oba głosy usuwam, są nieważne

Mogles usunac jeden głos,bylby remis,ale i tak pierwszy głos byl oddany na Monice wiec nic by to nie zmieniło :wink:

Brunetki rulezzzzz 8)

Tak więc Maciek doczekał sie konca tej zabawy i chyba jest szczesliwy z tego że Monica stanela na najwyzszym schodku na podium? Czas na mnie,zwijam manatki bo Wojtek3 chce tu chyba organizowac Miss Men 2007 ,a ja nie chce tego nawet widziec :roll: Do widzenia ludzie,dzieki za dobrą,wspolną zabawe,no i moje gratulacje Monisia :***
01-03-2008 01:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Skull napisał(a):Mogles usunac jeden głos,bylby remis,ale i tak pierwszy głos byl oddany na Monice wiec nic by to nie zmieniło

Oba były na Limę, więc wtedy to ona by wygrała. I nie będę zostawiał jednego głosu, skoro jego autor starał się oszukiwać :wink:
01-03-2008 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #56
 
Co mi z tego, że Monica wygrała, jak mnie zaraz trąba powietrzna zmiele i wypluje 8)
Stało się co miało stać 8) Następny konkurs tak za 4 lata gdzieś będzie trzeba zrobić, bo za rok kandydatki będą te same i głosowanie pewnie też
01-03-2008 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #57
 
Maciek napisał(a):Następny konkurs tak za 4 lata gdzieś będzie trzeba zrobić, bo za rok kandydatki będą te same i głosowanie pewnie też

A Wojtek3 taki napalony był juz organizowac nastepna edycje :lol: No ale zostaje jeszcze konkurs Mistera :lol:

p.s - tak na poważnie to zawsze można zorganizowac np Miss Polski ,inne panie ,inna branża :wink:
Chociaz ja sie wypisuje już z prowadzenia ,powiedzmy na nastepne 4 lata? :roll: :wink:
02-03-2008 00:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #58
 
Skull o co Ci chodzi ? Jaki miss men ? :shock: :shock: :shock: :shock:

I nie widze zadnych przeciwskazan by wkrotce rozegrac nastepna edycje, co stoi na przeszkodzie ? :wink:

Under The Boardwalk - United Warriors
02-03-2008 01:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #59
 
Wojtek3 napisał(a):I nie widze zadnych przeciwskazan by wkrotce rozegrac nastepna edycje, co stoi na przeszkodzie ?

lepiej nie,przecież Monica sie musi nacieszyć wygraną :lol:.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-03-2008 08:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #60
 
Wojtek3 napisał(a):Skull o co Ci chodzi ? Jaki miss men ?
Nie wstydź się, wszyscy wiemy ale i tak cię lubimy 8) Przynajmniej udajemy

Skull napisał(a):Chociaz ja sie wypisuje już z prowadzenia ,powiedzmy na nastepne 4 lata?
Nie ma tak. "Wycofać to się można z rajdu Paryż-Dakar" 8)

Wojtek3 napisał(a):I nie widze zadnych przeciwskazan by wkrotce rozegrac nastepna edycje, co stoi na przeszkodzie ?
To co napisałem było bez sensu znaczy? Tongue Myślisz, że konkurs przeprowadzony za 3-4 miesiące dałby inne wyniki albo byłby równie popularny?
02-03-2008 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości