Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Roma 1-1 Manchester United (12.12.2007)
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
Cristiano7 napisał(a):Big Grin Nie ma rady Manchester wygra! bo jest Cristiano ....

Sorry ale akurat nie ma go w kadrze na to spotkanie ,więc Twoim zdaniem przegramy? Na przyszłośc pisz dłuższe posty bo zaraz Cie tu ktoś zjebką poczęstuje :roll:
11-12-2007 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Wedlug mnie to jest najbardziej prawdopodobny sklad na mecz z Roma.

Tomasz Kuszczak

Danny Simpson - Wes Brown - Gerard Piqué - John O'Shea

Chris Eagles - Darren Fletcher - Michael Carrick - Nani

Wayne Rooney © - Louis Saha

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
11-12-2007 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
To ja również pokuszę się o mój skład.

Kuszczak
Simpson Pique Evans O'Shea

Eagles Carrick Fletcher Nani

Rooney Saha

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
11-12-2007 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
ziomo napisał(a):To ja również pokuszę się o mój skład.


Zbytnio Twoj sklad ziomo nie rozni sie od mojego. Watpie jednak, aby Fergie postawil na dwoch mlodych obroncow na srodku, wydaje mi sie, ze jednak bedzie chcial zostawic chociaz jednego bardziej doswiadczonego.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
11-12-2007 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Skull napisał(a):Sorry ale akurat nie ma go w kadrze na to spotkanie

Na 100%? Fergie coś mówił, że może go zabierze.

Cristiano7 napisał(a):Nie ma rady Manchester wygra! bo jest Cristiano ....

Żal mi Ciebie. To co pisał Skull: bez niego niby przegramy? Dość już takiego bezsensownego pier******a! Kadrę mamy na tyle silną żeby poradzić sobie bez niego czy Rooneya, a jeden piłkarz to nie cała jedenastka.

Co do samego spotkania, to tak troche niepoprawnie, ale wydaje mi się, że przegramy. Roma jest głupsza i tak sobie myślę, że Spaletti wystawi dosyć mocny skład (dla nich to wyśmienita okazja do rewanżu za ubiegły sezon). W dodatku nasze rezerwy na stadio olimpico.... oby tylko nie było blamażu.
11-12-2007 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
KanT napisał(a):Żal mi Ciebie. To co pisał Skull: bez niego niby przegramy? Dość już takiego bezsensownego pier******a! Kadrę mamy na tyle silną żeby poradzić sobie bez niego czy Rooneya, a jeden piłkarz to nie cała jedenastka.

Kadra jest silna, ale mecz z Boltonem pokazał wszystkie słabości, kiedy na boisku brakuje CR7 i Wazzy, tak więc przecenianie sił niektórych piłkarzy jest błędem, a Roma to nie Bolton.
11-12-2007 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Chciałbym by chociaz kilka minut zagral Brandy ,najlepiej u boku Rooneya 8) Dong ostatnio sporo strzelal w rezerwach,ale na tak eksepymentalny skład sobie nie możemy pozwolic bo nas Roma rozjedzie. Musi zagrac chociaz Roo albo Saha w napadzie ,to samo sie tyczy obrony.

p.s - Moderatorzy dlaczego jeszcze nie ma tamatu meczowego odnosnie soboty i pojedynku z Liverpoolem? :twisted:
12-12-2007 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Jabol napisał(a):a Roma to nie Bolton.

KanT napisał(a):Co do samego spotkania, to tak troche niepoprawnie, ale wydaje mi si�, �e przegramy.

Czytaj całego posta, a dopiero potem sie wypowiadaj ok? Kilka nieudanych spotkań to nie jest argument. Założę, się że gdyby w tamtym sezonie zabrakło Ronaldo i Rooneya na wyjeździe z Milanem, to tacy jak Ty rozpisywaliby sie że właśnie to było bezpośrednią przyczyną porażki. Kurde przejrzyjcie
12-12-2007 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Skull napisał(a):Chciałbym by chociaz kilka minut zagral Brandy ,najlepiej u boku Rooneya Cool Dong ostatnio sporo strzelal w rezerwach,ale na tak eksepymentalny skład sobie nie możemy pozwolic bo nas Roma rozjedzie. Musi zagrac chociaz Roo albo Saha w napadzie ,to samo sie tyczy obrony.

Do Donga to raczej nigdy się nie przekonam, bo już kilka razy dostawał szansę gry w pierwszym składzie i mógł nawet strzelić kiedyś tam bramkę, jednak IMO jest za słaby zawodnik na taki klub, no chyba, że na rezerwy Wink Tak jak już to kiedyś ktoś pisał, to tylko 'chłit marketingowy' Tongue Za to Brandy'ego chętnie zobaczę dzisiaj u boku Rooneya, bo szczerze mówiąc niewiele widziałem jego gry, a ponoć ma spore umiejętności Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-12-2007 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
KanT napisał(a):Czytaj całego posta, a dopiero potem sie wypowiadaj ok?
Zawsze czytam całe posty.

KanT napisał(a):Kilka nieudanych spotkań to nie jest argument. Założę, się że gdyby w tamtym sezonie zabrakło Ronaldo i Rooneya na wyjeździe z Milanem, to tacy jak Ty rozpisywaliby sie że właśnie to było bezpośrednią przyczyną porażki. Kurde przejrzyjcie

Nie nienapisałbym tak bo znam klasę Milanu, zagrali fenomenalne spotkanie, i zasłużenie wygrali. Przy ocenie patrzy się na klasę rywala także i ich zawodników. W Milanie jest kilku genialnych zawodników, porównywalnych do naszych oby nie lepszych. Miałem na myśli to że nawet bez CR7 i Wazzy powinniśmy wygrać z Boltonembo mamy na tyle silną kadrę, a skoro nie daliśmy rady to co może być z Romą, która też zagra zapewne w dość optymalnym składzie.
12-12-2007 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Jabol napisał(a):W Milanie jest kilku genialnych zawodników, porównywalnych do naszych oby nie lepszych.

No tak.
Najlepszy obronca zeszlorocznej edycji LM - Paolo Maldini.
Tak wogole to zagral chociaz jeden caly mecz ?

Najlepszy bramkarz zeszlorocznej edycji LM - Dida.
Doskonalosc bramkarskiego fachu.

Felippe Inzaghi - tzw. wieczny spalony...

Dla mnie jedyny gracz,ktory moze sie rownac z naszymi to Kaka,a reszty milanistow w zyciu bym nie postawil na rowni z graczami United,a juz za Chiny wyzej.

Jezeli sa tacy swietni to czemu sa 10 w lidze.Czemu w tamtym sezonie zajeli bardzo niskie miejsce w ligowej tabeli ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
12-12-2007 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
WoLaK napisał(a):Dla mnie jedyny gracz,ktory moze sie rownac z naszymi to Kaka,a reszty milanistow w zyciu bym nie postawil na rowni z graczami United,a juz za Chiny wyzej.

Troszkę przesadziłeś, bo o ile do zawodników, których wymieniłeś, można się rzeczywiście przyczepić to takiego Gattuso chciałbym widzieć w United (oczywiście w chwili obecnej go nie potrzebujemy). Pirlo też jest klasowym zawodnikiem. A Seedorf? W poprzednim sezonie Ligi Mistrzów wymiatał i chociaż nie lubię tego piłkarza to muszę mu to przyznać.

Co do meczu z Romą to obstawiam 3-1 dla gospodarzy. Mam jednak nadzieję, że pojedynczy młodzi zawodnicy dobrze się zaprezentują.
12-12-2007 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Pejter napisał(a):to takiego Gattuso chciałbym widzieć w United (oczywiście w chwili obecnej go nie potrzebujemy).
Fakt,ze Gattuso jest klasowym zawdnikiem,ale w jak bardzo lekko mowiac nienawidze tego pilkarza i w zadnym wypadku nie chcialbym go widziec w MU.Oczywiscie to tylko moja opinia,ale po prostu krew sie we mnie gotuje na jego widok...

Sorry za offtopa,ale musialem z siebie wyrzucic to Smile

[Obrazek: sorryvk6.gif]
12-12-2007 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
Ktos tam wyzej pisal, ze musimy wygrac by miec pierwsze miejsce w grupie. 1 miejsce mamy juz zapewnione dla jasnosci.

Rooney captain today pod nieobcnosc Giggs'a, Nevilla' i Ferdinand'a, czyzby Anglik byl szykowany na nastepne Nevy ? 8) chodzi rzecz jasna o Rio.

Jedzie tez Fabien Brendy, moze jakies 10 minut pod koniec ? Pewnie nie, ale kiedy z Juve szanse dostal Danny Pugh wiec kto wie.

Dodam, ze 6 meczy w grupie wygrano tylko 4x w calej histroii LM.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-12-2007 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
WhatARocket napisał(a):Dodam, ze 6 meczy w grupie wygrano tylko 4x w calej histroii LM.

Tak - w mojej zapowiedzi wszystko jest ładne opisane 8) Czyta to w ogóle ktoś? :lol:

Dodam, że te zespoły, które wygrywały wszystkie 6 spotkań, nie wygrywały całej edycji LM...
12-12-2007 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości