Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Roma 1-1 Manchester United (12.12.2007)
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Jabol napisał(a):Miałem na myśli to że nawet bez CR7 i Wazzy powinniśmy wygrać z Boltonem bo mamy na tyle silną kadrę, a skoro nie daliśmy rady to co może być z Romą, która też zagra zapewne w dość optymalnym składzie.

No to ja też jestem tego samego zdania, ale nie uważam, że bez tej dwójki nie jesteśmy w stanie niczego ugrać. Bo jesteśmy, a nawet wygrać z każdym :wink:

dobra, wątek zamykam bo offtopicujemy Tongue
12-12-2007 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Nie ma to jak goscinosc Rzymian
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 75,00.html
Juz w koncu mogliby sie uporac z huliganami !

Ja po pierwszej polowie jestem zadowolony.Wygrywamy i to zasluzenie.Calkiem niezle sie prezntujemy.Wazza jeszcze nie w formie ,bo mu nie szlo za bardzo.Za to bardzo dobrze prezentuje sie Nani,ktory niezle kreci.

A Roma gra pierwszym skladem Big Grin

Bardzo ciekawa polemike prowadze na TvU

Ja:Sorry, is Totti a Kazach player ?
ktos: WTF !? HE IS ITALLIAN !
Ja: Oh rly ? I didn`t know,but he plays like a Kazach player

[Obrazek: sorryvk6.gif]
12-12-2007 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
bez przesady jaki to 1 sklad bez pannuciego,tonetto,de rossiego, perotty,vucinica,kuffoura czy giulego.
mozna sie spierac kto tam na codzien gra w 1 skladzie a kto nie, ale nie wmowisz mi ze nazwiska Barusso czy Antunes to trzon rzymian.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
12-12-2007 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #34
 
Jestem zawiedziony. W pierwszej połowie powinno być wyższe prowadzenie. Z drugiej strony Roma też nie miała szczęścia lub dobrze bronił Qshchac.

Jak Ssaha i Eagles mogli nie trafić w swoich sytuacjach?... :roll:

Dobry mecz szczególnie Pique i Nani`ego.

amor patriae nostra lex
12-12-2007 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Zashi napisał(a):Qshchac.

Big Grin A bys slyszal jak na Shanghai Sports wymawiaja Kuszczal xD To jest dopiro kupa smiechu

Szkoda troche tej straconej bramki,ale biorac pod uwage nasz sklad zaprezentowalismy sie calkiem przyzwoicie.Szkoda,ze Saha zle przyjal pilke po swietnym podaniu od Rooneya.Wogole chyba nasza najlepsza akcja,tylko szkoda,ze nie wykorzystana.
Mi tez podobala sie gra Eagles`a,gdyby Nani zagral ciut slabsza pilke z pewnoscia bylaby piekna bramka.Wazne,ze wygrywamy nasza grupe nie doznajac zadnej porazki.

Kiedy jest losowanie par 1/8 ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
12-12-2007 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #36
 
losowanie jest 21 grudnia w piatek o 12 a to dlatego ze jeszcze puchar uefa gra swoja kolejke w przyszlym tygodniu i trzeba do nich dolosowac odpady z LM z trzecich miejsc.

obawialem sie blamazu tymczasem gdyby w 2 polowie nie weszli giuly, de rossi i vucinic to oni mogli sie zblamazowac.

Saha gdyby strzelil w 70 minucie tuz przed golem wyrownujacym to by sie to inaczej skonczylo ale nie ma co narzekac.

jestesmy najlepsza druzyna po fazie grupowej i z radoscia czekam na lyon bo wydaje sie najsilniejszym zespolem z 2 miejca na jaki mozemy trafic

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
12-12-2007 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
Mecz całkiem przyzwoity, dobrze zaprezentował się zespół składający się w większości z dublerów. United na Stadio Olimpico zaprezentowali sie dobrze, przeważali, aczkolwiek Roma nie wystąpiła też w swoim najsilniejszym zestawieniu. United przeporowadzali ładne akcje, szkoda, że Saha nie strzelił a miał do tego okazję. Co do Romy to ładną bramkę strzelił Mancini.

WoLaK napisał(a):Kiedy jest losowanie par 1/8 ?
21 grudnia
12-12-2007 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
WoLaK napisał(a):Kiedy jest losowanie par 1/8 ?

21 grudnia chyba Smile

Było blisko kompletu punktów, szkoda, że mecz skończył się remisem, ale nie ma co rozpaczać. W pierwszej połowie przeważaliśmy, sporo okazji no i jedna wykorzystana po dobrym podaniu Naniego przez Pique i tym samym strzelił drugiego gola w LM Wink W drugich 45 minutach Roma wzięła się do roboty czego efektem był gol zdobyty przez Manciniego. Obrona czasami grała zbytnio chaotycznie, nie potrafili dobrze wybić za pole karne, choć Roma w tym elemencie też się czasami nie popisywała. Przede wszystkim zdenerwowała mnie sytuacja Sahy, on to po prostu musiał strzelić, innej opcji nie widziałem, to jest napastnik i takie okazje to powinien bez problemów wykorzystywać. Nie wiem dlaczego nie trafił :? Pomimo tego nie można się aż tak wściekać, wiadomo jakim zagraliśmy składem i z jakim nastawieniem Smile Czekamy na rywala.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-12-2007 22:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
WoLaK napisał(a):Mi tez podobala sie gra Eagles`a

A mi się niestety nie podobała. Praktycznie oprócz tej sytuacji po podaniu Naniego, drugiej po podaniu Donga i jednego dobrego podania do Carricka, niczym specjalnym się nie wyróżnił. Szkoda.

Simspon dzisiaj słabiej niż we wcześniejszych występach, ale miał na przeciwko wreszcie silnego przeciwnika - Manciniego. Widać było, że się trochę bał. Ale taki mecz na pewno dobrze mu zrobi. Paradoksalnie, Mancini strzelił bramkę wtedy, gdy już nie krył go Simpson, a Brown (który lepiej to robił, ale bramkę na spółkę ze środkowymi zawalił).

Pique i Evans też się gubili trochę, ale ogólnie nieźle. Tak trzymać.

Stało się to, czego się obawiałem. Dong pojawił się na boisku, a Brandy nie... W sumie to Chińczyk mógł zaliczyć asystę, ale poza tym to chyba ze 3 razy piłkę dotknął.

Co do sytuacji Sahy. Moim zdaniem, zrobił prawie wszystko ok. Nienajlepiej przyjął, ale skorygował to i uderzył. Pech chciał, że Doni akurat świetnie wyczuł sytuację i znalazł się we właściwym miejscu o właściwej porze. I proszę mi go tu nie zjeżdżać zaraz 8) Zagrał dobre zawody, jest lepiej.
12-12-2007 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
WoLaK napisał(a):bardzo dobrze prezentuje sie Nani,ktory niezle kreci

Kręcił? chyba mu sie w głowie kręciło,jeden z gorszych wystepów... był aktywny ,ale niewiele wnosił,sporo strat i niepotrzebnych kiwek.

Całe to spotkanie bardzo chaotyczne,jakos tak specjalnie nikt sie nie wyróżnił ,no może Pique który strzelił drugiego gola w drugim spotkaniu :roll: Fletcher słabo,Carrick lepiej,Eagles przeciętnie,Kuszczak? nie miał szans ,poza tym jedna dobra parada,Brown - winowacja utraty bramki,pozniej znowu dał sie zrobic i Vucinic był bliski,jednak uratował nas słupek.

Pejter napisał(a):Co do sytuacji Sahy. Moim zdaniem, zrobił prawie wszystko ok

Doni szybko wybiegł ,to napewno nie była setka jak piszą niektorzy... ogólnie nic specjalnego,chociaz takim składem to i tak wiele :wink:

http://i11.tinypic.com/85pb6fc.jpg

Noty Sky Sports

Roma ---------- Man Utd

Doni 6 ------- Kuszczak 6
Mexes 5 ------ Oshea 7
Ferrari 5 ---- Simpson 7
Cicinho 6 ---- Pique 8
Taddei 5 ----- Evans 7
Pizarro 7 ---- Eagles 7
Esposito 5 --- Fletcher 7
Totti 5 ------ Carrick 7
Mancini 8 ---- Rooney 7
Barusso 6 ---- Saha 6
Antunes 6 ---- Nani 7

De Rossi 6 --- Brown 6
Giuly 6 ------ Dong 5
Vucinic 7
12-12-2007 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
No i pomimo praktycznie rezerwowego skladu, "Czerwone Diabły" potrafiły ugrać remis na Stadio Olimpico. Możemy się tylko cieszyć z takiego faktu, bo to Roma musiala ratować się wprowadzeniem niektórych podstawowych zawodników, by wyrównać straty. Nie zanotowaliśmy w grupie żadnej porażki, a z 16 punktami zostalismy najlepszą druzyną fazy grupowej Ligi Mistrzów. Nic tylko się cieszyć i czekać na losowanie, w którym nie widze nikogo kto mogłby nam poważnie zagrozić :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
13-12-2007 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Gracek_11 napisał(a):losowanie, w którym nie widze nikogo kto mogłby nam poważnie zagrozić :twisted:

Dokładnie, też jestem podjarany "ustawieniem" drużyn. Mocne to tam tylko Arsenal i Liverpool są, ale jak na nich trafimy to moim zdaniem spokojnie damy radę.

O meczu pisał nie będę, bo nie oglądałem. Je**** ultrasi Romy. Zaatakowali naszych z nożami w rękach (z czego zresztą słyną). Wśród poszkodowanych jest 16-latek.
13-12-2007 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
KanT napisał(a):Je**** ultrasi Romy. Zaatakowali naszych z nożami w rękach (z czego zresztą słyną). Wśród poszkodowanych jest 16-latek.

Rzymianie zawsze sztyletowali (Juliusz Cezar, Pliniusz Mniejszy czy Kaligula...) Ale tak na powaznie, to tak nisko upadają tylko jacyś bandyci. Roma będzie naszym wrogiem już zawsze (przegrana 7:1 to potwarz) i będą zawsze spięcia.

[Obrazek: Ole201.jpg]
13-12-2007 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
KanT napisał(a):Dokładnie, też jestem podjarany "ustawieniem" drużyn. Mocne to tam tylko Arsenal i Liverpool są, ale jak na nich trafimy to moim zdaniem spokojnie damy radę.

KanT, w ilu tematach będziesz jeszcze siał tą herezję? :lol:

Cieszy mnie to, że nikt nas nie zdołał pokonać. Totti zapowiadał przed meczem, że zemsta za kwiecień będzie słodka, zaaplikują nam podobny worek goli do domu. W sumie to i remis ich kompromituje, bo naszego składu chyba wypisywać nie muszę...

capo di tutti capi

MUSC PL
15-12-2007 10:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Ciampel napisał(a):KanT, w ilu tematach będziesz jeszcze siał tą herezję? :lol:

Tutaj napisałem wcześniej bo byłem pewien, że jednak możemy. Ciekawy jestem skąd te cymbały (chyba nikt sie nie obrazi) miały te informacje.



Cytat:Roma będzie naszym wrogiem już zawsze

Dokładnie. Tak na dobrą sprawę stosunek Włocha do Anglika od czasów tragedii podczas spotkania liverpool - Juventus pozostaje wrogi.
15-12-2007 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości