Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Liverpool 0-1 Manchester United (16.12.2007)
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
bela napisał(a):Mam przeczucie ze bedzie bardzo malo goli

Tam zazwyczaj jest mało goli, będzie to jak każdego roku wyrównane spotkanie. W każdym bądż razie w ostatnich trzech meczach na Anfield padły 2 bramki. W tamtym sezonie wygraliśmy 1:0, a dwa lata temu polegliśmy w FA CUP, w tym samym stosunku bramkowym. W lidze był wtedy remis. Mam nadzieję na dobrą grę naszych piłkarzy, może w końcu strzeli coś Rooney,czego mu życzę. Trzeba będzie pilnować Torresa, oraz Gerrarda, gdy tych piłkarzy wyeliminujemy z gry powinno być już conajmniej dobrze. Nie znaczy to, żę od razu wygramy ale szanse będą większe.

bela napisał(a):jakas telewizja z platformy Cyfrowego Polsatu bedzie ten mecz transmitowac?
Cyfrowy Polsat na żadnym kanale nie transmituje Premier League chyba, że może jakiś obcojęzyczny
15-12-2007 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Rooneyt nic nie stracil na szczescie przed kontuzje i jego forma nadal jest swietna Smile Jesli dopisze mu szczescie to moze jutro pokokonac Reine . Mysle ze jak przetrzymamy poczatkowy atak Liverpoolu , i uda nam sie kilka razy skontrowac to moze byc po meczu Wink i oby tak bylo



Dzieki za info Smile tak wlasnie myslalem , trzeba bedzie wiec sluchac relacji radiowej ( o ile bedzie ) albo ogladac zlagowany SopCast... ehhSmile
15-12-2007 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
bela napisał(a):Rooneyt nic nie stracil na szczescie przed kontuzje i jego forma nadal jest swietna

No tu bym az tak bardzo nie upraszczal. Roo przed kontuzja strzelal gole, a teraz od 3-4 meczy nie umie umiescic pilki w bramce przeciwnika. Na pewno zdaje sobie sprawe, ze swojej nieskutecznosci i jestem przekonany, ze bedzie chcial cos ustrzelic w jutrzejszym meczu.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
15-12-2007 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
Moze i fakty pokazuja to ze nic nie strzela ostatnio ale nie wiem czy ogladales ostatnie mecze - jesli tak to powinienes zobaczyc ze poprostu brakowalo mu szczescie (slupki , strzaly niecelne o centymentry , parady bramkarzy ). Po czesci masz racje bo moglo cos sie w nim zablokowac ale jednak wydaje mi sie ze to poprostu brak szczescia i , ze jak juz strzeli jednego gola to znowu wroci do swietnej dyspozycji strzeleckiej.
15-12-2007 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
bela napisał(a):jak juz strzeli jednego gola to znowu wroci do swietnej dyspozycji strzeleckiej.

Każdy czeka na jego przełamanie, a gdy strzeli tą pierwszą bramkę po urazie będzie już tylko lepiej. Masz po części rację, że Wazza miał pecha, bo naprawdę był bliski strzelenia gola, zwłaszcza w meczy z Derby, jednak nie jest jeszcze w swojej optymalnej dyspozycji. Pięknie by było, gdyby przełamał się właśnie na Anfield Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
16-12-2007 00:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #36
 
Kuba_^^ napisał(a):Pięknie by było, gdyby przełamał się właśnie na Anfield

Pięknie to by było gdyby Rooneya omineły te dwie kontuzje ,teraz może bylibysmy już liderami z 6pkt przewagi nad drugim zespołem :wink: No ale takie rzeczy w piłce to normalna sprawa,szkoda tylko że Wayne już po tej drugiej absencji nie wrócił z takim polotem jak po tej pierwszej.

Fajnie było by wygrac jutro po golu Rooneya,Teveza albo Andersona - każdy z nich potrzebuje tego trafienia :wink:
16-12-2007 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #37
 
Skull napisał(a):Fajnie było by wygrac jutro po golu Rooneya,Teveza albo Andersona - każdy z nich potrzebuje tego trafienia Wink

Tevez i Roo - oni chyba najbardziej potrzebują gola Smile Anderson wystarczy ze zagra dobry mecz bo jednak nie wydaje mi sie aby strzelil gola Smile

Zapewne i tak wyjdzie ze Ronaldo strzeli xD
16-12-2007 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Jak już wspominaliście, czasem takie spotkania to tzw. "piłkarskie szachy", przez co jeden błąd może zadecydować o wszystkim. Stąd zwykle pada mało goli. Jeżeli dziś będzie podobnie, Ronaldo musi być nieomylny! Pachnie mi karnym, nie wiem czemu 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
16-12-2007 10:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #39
 
Ciampel napisał(a):Jak już wspominaliście, czasem takie spotkania to tzw. "piłkarskie szachy", przez co jeden błąd może zadecydować o wszystkim. Stąd zwykle pada mało goli. Jeżeli dziś będzie podobnie, Ronaldo musi być nieomylny! Pachnie mi karnym, nie wiem czemu 8)

Karnym xD ale symulacja faulu czy normalnym ? Mi sie wydaje ze bedzie jakis mini skandal - np wlasnie symulacja karnego ,ktory moze przesadzic o losach meczu Smile

Jeszcze troszke ponad 4 h ;D
16-12-2007 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Ja sie obudzilem o 12 wiec nie musze za duzo czekac Smile
Ale mialem straszny sen.Snilo mi sie,ze zapomnialem o meczu i az sie zestresowany obudzilem Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-12-2007 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #41
 
WoLaK napisał(a):Ja sie obudzilem o 12 wiec nie musze za duzo czekac Smile
Ale mialem straszny sen.Snilo mi sie,ze zapomnialem o meczu i az sie zestresowany obudzilem Big Grin

Haha xD Dobre dobre Smile No jeszcze tylko 1,30 h Wink Oby Na stamford bridge padl remis a my zebysmy na Anfield wygrali Smile
16-12-2007 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
No i po pierwszych 45 minutach prowadzimy 1 - 0 po golu Teveza w 43 minucie

http://rs271.rapidshare.com/files/76970 ... _Tevez.wmv - link do bramki

Mecz moim zdaniem znakomity - troszke malo sytuacji podbramkowych ale te emocje i walka mmm... tylko szkoda ze SopCast sie tnie i udalo mi sie zobaczyc tylko ostatnie 20 minut pierwszej polowy ;(

Sry za podwojnego posta ...
16-12-2007 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Do polowy prowadzimy 0:1.Nasza gra prezentuje sie calkiem niezle,jest uporzadkowana i zorganizowana.Jedyne do czego mozna sie przyczepic to dwie fatalne pomylki Van Der Sara,ale na szczescie scousers ich nie wykorzystali.Kapitalne spotkanie rozgerywa Tevez.Walczy jak lew.Na oklaski zasluguja takze srodkowi,czyli Anderson i Hargreaves.Owen jest nie do przejscia.W obronie bardzo dobrze gra Vida.El Nino sie odbija od niego i ani razu nie przeszedl Nemanji.Na skrzydle jak zwykle groznie przeprowadza kontrataki Evra.

UNITED UNITED UNITED UNITED !!!

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-12-2007 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
No i Maro doczekał sie gola Teveza poza Old Trafford ,a ja doczekałem sie solidnej gry w meczu z wymagającym rywalem.
Tevez gra bardzo dobrze,na pochwały po 45 minutach zasługuje również Anderson,Evra i Owen ,słabo natomiast Van Der Sar ,dostał opierdziel od Ferdinanda ,również mało aktywni skrzydłowi Giggs i Ronaldo . Licze na wiecej dokładności w drugiej polowie bye :wink:
16-12-2007 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #45
 
Bardzo ladny ciekawy mecz. Choc prowadzenie nie do konca sluszne :wink: To gospodarze mieli spora przewage w pierwszej polowie, ale mieli pecha np. jak Evra wybil z linii. W drugiej polowie czekam na kolejne bramki i piekny football.
PS. a ten Kopite jakies dziecko Neo??

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
16-12-2007 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości