Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Święta
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Święta
Zblizaja sie swieta, jedni lubia jedni nie, ja tam lubie sie szwedac po sklepch, christmas shopping itp choinka, atmosfera, rodzinka, snieg. Co bedziecie robic, jak spedzacie i takie tam. Sami wiecie. 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
12-12-2007 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ja tam lubię święta, ale takie bardziej domowe i tradycyjne. Choinka, wigilia itp. Nie znosze natomiast tej całej amerykańskiej chały typu pajace przebrane za mikołajów latających z dzwonkami po hipermarketach i wciskających jakieś badziewne oferty. Dla mnie napewno święta to nie shopping tylko właśnie czas spędzony z bliskimi. Wysłanie kartek z życzeniami no i przedewszystkim czas kolędy Big Grin

Co do sylwestra, bo chyba też w tym temacie się mieści, to spędze go na domówce organizowanej przez moją kobitę, albo śmignie się na Jaworznicki rynek. Napewno nie wbiję na rynek w Krakowie jak rok temu, bo ledwo co wróciłem Tongue Nie ma to jak jechać w wagonie w 1000 osóh Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
13-12-2007 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja tam święta lubię,tylko szkoda,że śniegu nie ma,bo już nie ma tej atmosferki no wiecie.A jeśli chodzi o Sylwestra,to na 85% siedze w domu,ale planuje iść do kumpla więc nie na 100%.Szanse marne ale trzeba wierzyć.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
13-12-2007 12:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #4
 
Ja wigilie w tym roku spędzę z jednymi dziadkami i ziomem, jego bratem (Kuba - nadany przeze mna pseudonim to 'Kapsel' - 6 lat dopiero skonczył :wink: ). i rodzicami. Raz tu raz tam...

Sylwester to w sąsiednim miescie u kolezanki, ktora nawet nie wiem dokladnie gdzie mieszka. Ba! Nie wiem jak sie nazywa :lol: Ale ważne, że bedzie troche spoko ludzi. Wszystkich nie znam, ale po to są spotkania, aby sie zapoznać w "odpowiedni" sposób 8) :twisted:

amor patriae nostra lex
13-12-2007 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Swieta jak co roku w domu z dziadkami w bardzo fajnej atmosferze. Ewentualnie jakies wizyty u ciotki itp.

Sylwester ciagle pod znakiem zapytania. Staram sie robic wszystko, zeby nie spedzic go w domu i poszalec :twisted:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
13-12-2007 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Fajnie byłoby kiedyś zorganizowa Sylwestra dla Kibiców MU jak np. Meetingi na meczach.

Np wyjazd w góry na 3 dni. Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
13-12-2007 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja w wakacje moge jakies lokum zaaranzowac nad mozrem bo mam blisko.

Swieta tez spedzam w rodzinnym gronie w Człuchowie.Zawsze fajnie jak sie z cala rodzinka pogada,wypije razem kielicha i no jest ta rodzinna atmosfera.

A na sylwestra wracam do Słupska i gdzies pewnie zorganizuje sie jakas libacje,bo w sumie nie usmiecha mi sie placic kilkaset zl za impreze w lokalu.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
13-12-2007 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Święta oczywiście wraz z rodziną, teraz szykuje się taka większa Wigilia u mnie, no bo rodzina z Niemiec przyjeżdża, a tak zawsze stosunkowo mało osób było Smile

Sylwester jak zwykle w domu przed kompem... echh....

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
13-12-2007 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
WoLaK napisał(a):fajnie jak sie z cala rodzinka pogada,wypije razem kielicha i no jest ta rodzinna atmosfera.

Pijecie alkohol na wigilię?

[Obrazek: Ole201.jpg]
13-12-2007 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Tak.Zawszy przy takim rodzinnym spotkaniu sie cos wypije.W koncu rodzina nie codziennie sie spotyka.Wiadomo z umiarem...nie tak,ze na czworaka ktos wychodzi Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
13-12-2007 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
Święta jak co roku będe spędzał u babci na wsi. Zjedzie się cała rodzina, pogadamy, popijemy, oczywiście z umiarem, nie żeby ktoś miał zostać od stołu wyniesiony.

A Sylwester to są dwie opcje, albo sami coś zorganizujemy, albo się gdzieś wkręcimy. Co roku mamy taki wybór i zawsze staje na tym pierwszym, w tym roku pewnie też tak będzie.

Będziecie pić Jabola? :lol: // Pejter
13-12-2007 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
U mnie w moim regionie nie pija się w wigilię alkoholu... dlatego dziwne to dla mnie. Sylewster, urodziny, imieniny, czy inne takie imprezy to tak, ale w wigilię? Widocznie tego nie rozumiem :roll: .

[Obrazek: Ole201.jpg]
13-12-2007 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #13
 
U mnie to samo. Ewentualnie jakies wino, wiadomo ryba + wino = dobry smak. Ale niezbyt często. Alkohol to sie pije tydzień później i się nadrabia za ową Wigielie, co nie?...

amor patriae nostra lex
13-12-2007 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Dokładnie tak, ale możliwe że w innych regionach jest inaczej, lub z innych względów się pije w wigilię. W sylwestra wiadomo, kolorowo musi byc Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
13-12-2007 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Pejter napisał(a):Będziecie pić Jabola? // Pejter

Nie Pejter jabola nie będziemy pili, swoją drogą ,jeśli zasugerowałeś się moim nickiem to niestety nie jest on od picia tego napoju tylko od mojego nazwiska. Tak a propo nawet nigdy tego nie piłem, jak coś to tylko piwo, wódka i ewentualnie swojskie wino.
13-12-2007 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości