Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Everton (23.12.2007)
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
Mecz wygrany nieco szczeliwie, ale w pelni zasluzenie. Przewazalismy przez dlugi okres czasu, a w koncowce to juz praktycznie nie opuszczalismy polowy Evertonu. Zagralismy wtedy chyba 4-3-3 czy czyms takim, gdzie Roo i Tevez grali na skrzydlach. Wtedy mialo miejsce to oblezenie podczas ktorego kilka razy fatalnie zachowal sie Carlos (moze to ta murawa) a potem wywalczylismy karnego.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
23-12-2007 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
królowie disco Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
Podsumowywać meczu nie mam zamiaru, bo zrobiło to za mnie parę osób wcześniej i to pewnie z o wiele lepszym zmysłem analitycznym. Chciałbym tylko powiedzieć, że dziękuję Bogu za takiego zawodnika jak Giggs , bo niech mi ktoś spróbuje wmówić że on tego specjalnie nie zrobił ...
23-12-2007 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
królowie disco napisał(a):bo niech mi ktoś spróbuje wmówić że on tego specjalnie nie zrobił ...

No wiadomo, ze Walijczyk szukal faulu i w duzej mierze dzieki swojemu doswiadczeniu i bezmyslnosci i Pienara, wywlaczyl dla nas karny, ktory na gola zamienil Ronaldo.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
23-12-2007 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Giggs szukał karnego? tylko głupota pienara ze chciał w tak podblokoway sposob odebrac piłke rywalowi, kto na takim poziomie odbiera piłki tyłem? nie robmy jaj

mecz dosc słaby ale everton nie mial wiele do powiedzenia , brak rio z tyłu widoczny w paru akcjach, sporty chaos, mielismy wiecej sytuacjii zasłuzenie wygralismy. Po simpsonie nie ma co jechac, wyrobi sie chłopak.

Powtorze raz jeszcze z evertonem gra sie ciezko zawsze, graja niesamowicie fizycznie z dobra ogranizacja gry , ich postawa od paru lat swiadczy o ich klasie i prasy jaka robi z nimi trener.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
24-12-2007 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości