Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11 sezonu
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1
11 sezonu
http://www.uefa.com/fanzone/teamoftheye ... 34772.html

tutaj głosujemy na 11 sezonu , podawajcie wasze 11 z argumentacja.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
23-12-2007 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
Bramkarz - Edwin van der Sar - bardzo dobry rok w wykonaniu naszego bramkarza, bardzo pomogl nam w zdobyciu tytulu mistrza kraju.

Prawa obrona - Sergio Ramos - solidny zawodnik, ktory z srodkowego zostal przekwalifikowany na prawego obronce. Strzelil kilka waznych goli dla swojej druzyny. Obecnie najlepszy prawy obronca.

Srodkowy obronca - Rio Ferdinand - praktycznie nieomylny, a jesli juz to pomylki zdarzaly mu sie bardzo rzadko. Stalowy obronca.

Srodkowy obronca - John Terry - Rio Ferdinand dla Chelsea. Ta sama argumentacja.

Lewy obronca - Patrice Evra - najlepszy lewy obronca na wyspach i w Europie. Mialem dylemat miedzy nim, a Lahmem, jednak Lahmowi jeszcze troche brakuje.

Prawy skrzydlowy - Cristiano Ronaldo - wszyscy wiemy jak dobry rok to byl w wykonaniu naszego pomocnika. Gral swietnie, duzo goli, duzo asyst - swietny rok dla Rona.

Srodkowy defensywny pomocnik - Cesc Fabregas - wybieralem glownie miedzy nim, a Pirlo, jednak to co hiszpan prezentuje w tym roku zapewnilo mu moj glos.

Srodkowy ofensywny pomocnik - Kaka - wiadomo, pilkarz roku 2007 musi sie znalezc w jedenastce roku. Tez bardzo dobry rok, zwlaszcza mecze przeciwko nam w zeszlej edycji LM.

Lewy skrzydlowy - Florent Malouda - najpierw doskonaly sezon w Lyonie, a teraz swoja ogromna wartosc udowadnia grajac dla Chelsea.

Napasnik - Zlatan Ibrahimovic - nieprawdopodobny czlowiek. To, co w tym sezonie robi z obroncami i bramkarzami przeciwnikow to jest masakra.

Napastnik - Ruud van Nistelrooy - nie bylem pewien jego losow w Realu po transferze, a holender prezentuje sie w Madrycie wprost wysmienicie.

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
23-12-2007 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Marek napisał(a):a teraz swoja ogromna wartosc udowadnia grajac dla Chelsea.

Hmm.. czy ja wiem, czy tak udowadnia tą wartość, na razie w Chelsea zagrał mało meczy, miał dość ciekawy początek sezonu kiedy strzelał bramki, jednak teraz wiadomo, szans nie dostaje tak wiele, zresztą nie jestem pewien, ale chyba ma uraz jakiś :roll:

PS. Swoją "11" podam może później Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
23-12-2007 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Moja jedenastka -

Trener - Sir Alex Ferguson - Doprowadzil Manchester United do 1/2 LM i odzyskał korone w Angli

Bramkarz - Petr Cech - Świetna gra , często ratował Chelsea od porażek , chyba najrówniejszy ze wszystkich nominowanych

Prawa obrona - Daniel Alves - Robił furore w Puchare UEFA i Primiera Division - fenomenalna gra zarówno w defensywie jak i ofensywie , powołanie i gra w reprezentacji Brazyli co jest wielkim sukcesem

Środkowy obrońca - Nemanja Vidic - przebojem wszedł do pierwszego składu ManUtd i grał świetnie - Nie do zdarcia w obronie a jego strzały głową często dawały zwycięstwo Diabełkom

Środkowy obrońca - John Terry - Jak zawsze - świetna gra , popełniał mało błędów , jednak nie był juz tak skuteczny pod bramka przeciwnika jak w poprzednich sezonach

Lewa obrona - Eric Abidal - Fenomenalna gra , zrobił na mnie wielkie wrażenie - transfer do wielkiej Barcelony mówi sam za siebie ...

Prawy pomocnik - Dwóch wielkich na tą pozycje - Messi jak grał był fantastyczny .. tylko ile on grał ? Więc wybrałem Ronaldo - głównie jemu Manchester zawdzięcza swoje sukcesy w sezonie 2006/2007 - wkońcu dojrzał jego gra zaczeła być nietylko efektowna ale też efektywna

Środkowy defensywny pomocnik - Cesc Fabregas - Świetna forma szczególnie w drugiej połowie 2007 roku

Środkowy ofensywny pomocnik - Kaka - Tryumf w LM z Milanem , wybrany zasluzenie najlepszym graczem 2007 roku

Lewy skrzydłowy - Ricardo Quaresma - Może nie gra w najmocniejszej lidze i w wielkim klubie ale to co robi z piłka i obrońcami jest cudowne

Napastnik - Rooney - Dużo bramek szczególnie w końcówce sezonu która dla ManUtd była najważniejsza

Napastnik - Zastanawiałem się nad Alvesem i Ruudem ponieważ tej jedenastce potrzebny byłby świetny snajper którym napewno są Alves i Ruud , Wybrałem Van Nistelrooya głównie ze względu że dobrze grał by z Rooneyem w patzeSmile
26-12-2007 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Bramkarz - Iker Casillas
Moim zdaniem jest obecnie najlepszym bramkarzem na świecie.Niejednokrotnie ratuje Realowi punkty swoimi świetnymi interwencjami.

Prawa Obrona - Daniel Alves
Ojciec sukcesów Sevilli z tamtego sezonu

Środkowy obrońca - Nemanja Vidic
Serb praktycznie w każdym meczu imponuje mi swoją grą.Po prosty się nie bawi z nikim.Głową gra dobrze nie tylko w defensywie,ale także potrafi nią strzelać bramki.

Środkowy obrońca - John Terry
Jak moi poprzednicy.

Lewa obrona - Patrice Evra
Oprócz kapitalnej gry w obronie te jego kapitalne rajdy skrzydłem Smile

Prawy skrzydlowy CR7
Chyba nie muszę nic pisać Wink

Srodkowy defensywny pomocnik - Steven Gerrard
Motor napędowy Liverppoolu.Doświadczenie i atmowy strzał.

Srodkowy ofensywny pomocnik - Diego
Mało doceniany,bo gra w średniej klasy klubie.Jego umiejętności techniczne są wspaniałe.Zdecydowanie zasługuje na grę w lepszym klubie niż Werder.

Lewy skrzydlowy - Ryan Giggs

Pomimo upływu lat nadal prezentuje dobrą formę.Klasa sama w sobie.

Napasnik - Didier Drogba
Napastnik Chelsea w poprzednim sezonie był nie do zatrzymania.Zdobył tytuł króla strzelców w PS.

Napasnik - Wayne Rooney
Waleczny,nieustępliwy i skuteczny.Wspaniałe występy w lidze i LM

Trener - Sir Alex Ferguson
21 lat pracy z jednym klubem i to jak owocnych !



Ale czemu na liście bramkarzy nie ma Didy !?



:twisted:

[Obrazek: sorryvk6.gif]
26-12-2007 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Bramkarz- Palop
w koncu to on dobrowadzil Seville do finalu, gdyby nie jego bramka z Szachtarem, Sevilla nic by nie osignela 8)
Prawa Obrona- Dani Alves
chyba najlepszy aktualnie prawy obronca na swiecie. Bardzo dobry w obronie, bardzo dobrze rowniez w ataku.
Srodek obrony- Rio
filar naszej obrony, czysci wszystko, dzieki niemu tracimy malo bramek.
Srodek Obrony- Terry
jak poprzednicy :wink:
Lewy obronca-
Evra podobnie jak Dani Alves
Prawy skrzydlowy- Ronaldo
wiadomo czemu... :wink:
Srodkowy defensywny pomocnik- Pirlo
swietny rozgrywajacy, ktory przyczynil sie w duzym stopniu do zdobycia przez Milan Ligi Mistzow
Ofensywny- Kaka
zwyciestwo Ligi Mistrzow i dostal juz w tym roku niejedna nagrode, takze tu na pewno sie znajdzie
Lewy pomocnik- Giggs
jest najstarszy z listy tych zawodnikow, ale nadal w swietnej formie, potrafi zagrac do partnera fenomenalna pilke
Napastnik- Tu chyba wybor jest najtrudniejszy bo sa naprawde swietni snajperzy do wyboru. Pierwszy z nich bedzie Rooney.

Waleczny, zacietny, swietny technucznie i gdyby nie te kontuzje...
Napastnik- Ibrahimovic
Cudowny technik, bramki jakie on strzela mozna ogladac i ogladac.
Trener- SAF
Uzasadnienie jak Wolak :wink:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
27-12-2007 09:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Oto jedenastka 2007 roku według "France Football":

Gianluigi Buffon (Juventus Turyn) - Daniel Alves (Sevilla FC), Nemanja Vidic (Manchester Utd), William Gallas (Arsenal), Patrice Evra (Manchester Utd) - Kaka (AC Milan), Cesc Fabregas (Arsenal Londyn), Steven Gerrard (Liverpool FC), Cristiano Ronaldo (Manchester Utd) - Didier Drogba (Chelsea), Ruud van Nistelrooy (Real Madryt).

Dziwi mnie obecność Gallasa,ale jeszcze bardziej Buffona.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
27-12-2007 23:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
Polecam wejsc na stronke realu madryt i poczytac ich propozycje, dano sie tak nue ubawiłem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Duzo zastrzezen było do Vidica heheheh oraz Evry, ale mniejasz z tym ktos chciał wpakowac Robinho SmileSmile

hala nara dzieci
:lol:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
28-12-2007 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Maro11 napisał(a):Polecam wejsc na stronke realu madryt i poczytac ich propozycje, dano sie tak nue ubawiłem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Duzo zastrzezen było do Vidica heheheh oraz Evry, ale mniejasz z tym ktos chciał wpakowac Robinho SmileSmile

hala nara dzieci
:lol:

hahah rzeczywiście ubaw po pachy Big Grin
Jednak u nas z tymi komentarzami na stronie nie jest tak źle Tongue

DA BEST
Cytat:vidic [*] - ramos
drogba [*] co on osiągnał w tym sezonie? powinien być messi totti ewentualnie smolarekWink

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-12-2007 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Komentarze są po prostu świetne. 8)

A co do sprawy bramkarza to Buffon jak najlepszy wybór.
Kto miał zostać?
Casillas,ten jak zachowa czyste konto to jest święto.
Cech pół sezonu leczył kontuzję, trzeba grać na najwyższym poziomie cały sezon.
Valdes Barcelona nic nie ugrała, co znaczy, że puszczał sporo bramek, więc nie
Van der Sar Jedyny kandydat obok Buffona, świetny sezon, osiągniecia w postaci tytyłu mistrza Anglii.
Buffon jak najbardziej zasłużenie Serie B to 42 mecze a do tego jeszcze świetne mecze w reprezentacji. Wiem, że inni mieli LM, ale poodpadali we wcześniejszych fazach, może jedynie Edvin grał do samego końca, ale Buffon nie popełniał błędów tyle co VDS
28-12-2007 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Ha! Wiemy dlaczego Real tak często triumfował w LM!

Cytat:uwazam ze casillas i ramos z realu oraz abidal z barcelony za evre powinni znalezc sie w "11"

..Tak, tak prosze państwa. W madrycie wyjściowy skład liczy 33 piłkarzy :mrgreen:

Next:

Cytat:ja zawsze miałem podobnie zdanie do was, czyli dlaczego daja takich ktorych czas przeminol. ale odpowiedz jest prosta:
KASA KASA KASA!!!

Cytat:ta jedenastka ona se nie poradzi

dalej juz nie patrze bo sie wkurzyłem. Ludzie uważają Vidica i Evre za słabych bo nie widnieją na okładce Bravo Sport. No bez jaj...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
28-12-2007 00:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
KanT napisał(a):Ludzie uważają Vidica i Evre za słabych bo nie widnieją na okładce Bravo Sport. No bez jaj...

Bravo Sport to można jedynie wykorzystać jako papier toaletowy, nic więcej. Jakie oni tam bzdury wypisują, ostatnio sobie kupiłem jeden numer bo był kalendarz, patrze na okładkę a tam tytuł 'Kaka czy Ronaldihnio kto jest nowym królem futbolu". Jak to zobaczyłem myśłałem, że padne ze śmiechu. W Bravo Sporcie jest tylko fajna rozrywka nic więcej. Ciekawe kto to pismo redaguje, czy ci panowie mają jakieś pojęcie o futbolu, a tak swojąd drogą ciekawe jaka była by ich 11 sezonu.

Kuba_^^ -> panowie, trochę odbiegliście od tematu, proponuję już bez off-topiców Wink
28-12-2007 00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
wiekszosc kibicow Realu czy barcelony ma tyle lat ile widnieje kolo mojego nicka, swiadcza tez o tym przerozne wypowiedzi ze strnek i inych. na obrone tej stronki- szkoda ze nie zrobi sie logowaia. wtedy nie bedzie takich zartow, az sie boje co by było gdyby na tamtych stronkach nie było logowania. :shock: :shock:

bramkarz- Iker, jedyna kwestia w ktorej sie zgadzam z hala dziecmi

obrona-Alves, zdobył puchar uefa, grał sweitnie, to co pokazywał z navasem w madrycie to poezja

srodek-Vidic, za niesamowity sezon, chłopak w sumie bez nazwiska a juz teraz je tuzów typu marqez canavaro czy metzelder jako sniadanko
Srodek-terry, za rowna forme


obrona-Evra, jak słysze argumentacje czemu nie on to mnie zalewa smiech, wysmienity obronca do ktorego byłem nastawiony bardzo sceptycznie ale to co widze w jego wykonaniu........


prawa pomoc- Ronaldo, co mam powiedziec?

srodek- Kaka , jw

srodek gerrard, za forme za bramki

lewa- seedorf, za wspaniałą gre w kocnowce sezonu szczegolnie w spotkanich z nami

atak

ruud- bo to geniusz pola karnego

Drogba- bo mu sie nalezy



brak messiego bo gdzie? za ronaldo na praa pomoc? :lol:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
29-12-2007 00:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
[Obrazek: 73nndrdao6.th.jpg]

Bramkarz: Iker Casillas - cały czas broni rewelacyjnie, często ratuje tyłek swojej drużynie.

Obrońcy środkowi: moim zdaniem najlepsza para obrońców na świecie, znakomite przywództwo w defensywie, spokój i opanowanie. Chciałem jeszcze dać Vidica, lecz zdecydowałem się na Terry'ego z podobną argumentacją jaką podał Marek.

Lewy obrońca: Patrice Evra - znakomicie spisuje się na lewej flance, bardzo dobrze w destrukcji i zarówno w ofensywie, równa forma.

Prawy obrońca: Dani Alves - podobnie jak Francuz, świetny obrońca, ale też bardzo aktywny w ofensywie.

Prawy pomocnik: Cristiano Ronaldo - tu chyba nie trzeba zbytnio się wysilać, dlaczego akurat on, znakomity zawodnik, wiele strzelonych bramek, zdobytych asyst, a wszystko to robi bardzo efektownie Wink

Środkowi pomocnicy: 'Milaniści' - Andrea Pirlo świetny wykonawca rzutów wolnych, dobrze asystuje i gra w destrukcji, Kaka - również, tak jak w przypadku Crisa, chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego Wink

Lewy pomocnik: Ricardo Quaresma - bardzo techniczny zawodnik, który strzela sporo goli, wiele z nich bardzo ładnych, jednak czasami gra zbyt samolubnie.

Napad: jeszcze do niedawna napad Czerwonych Diabłów, niestety bramkostrzelny Ruud odszedł do Realu gdzie cały czas strzela mnóstwo, prawdziwy 'sęp' w polu karnym.
Rooney - ambitny, waleczny zawodnik, nigdy nie odpuszcza, również strzela sporo.

Trener: Sir Alex Ferguson - nie dlatego, że jest trenerem UNITED czy takie tam. Po prostu 21 lat pracy na Old Trafford, wiele sukcesów z drużyną mówi samo za siebie, a Szkotowi ciągle marzą się kolejne trofea i kapitalnie prowadzi swój zespół to tych pucharów.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
29-12-2007 01:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #15
 
Szkoda Maro, ze nie udalo Ci sie zalozyc tematu szybciej to i ja bym sie wypowiedzial, coz, teraz to juz chyba nie ma sensu choc na pewno znalazlbym miejsce w skladzie dla Ruud'a, Kaki, Ronaldo, Vidic'a czy Farbreagasa. Osoboscie dziwi mnie obecnosc w skladzie Buffona, zreszta juz po raz kolejny.

Under The Boardwalk - United Warriors
29-12-2007 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości