Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Reading 0-2 Manchester United (19.01.2008)
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
Maro11 napisał(a):niech Alex go niewystawia.

Po powrocie Scholes'a bedzie naszym 5 pomocnikiem, jak O'Shea dostanie ataku formy na srodku zostanie 6, bedzie malo gral.

Under The Boardwalk - United Warriors
20-01-2008 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Wole Oshea bo chlopak jest niezly w destrukcji, wiekszosc gani go za rozgrywanie. fakt ze malo co potrafi ale w defensywie całkiem niezle, lepiej od fletcher do ktorego juz nie mam sił czasami.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
20-01-2008 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
A ja po tym co widziałem musze powiedzieć, że Carrick (nie wiem czy to przypadek czy czyta nasze forum, ale od czasu tego postu, w którym powiedzialem co myśle o jego grze w tym sezonie) złapał formę i gra naprawdę nieźle Wink Nie wiem czy ktoś wczesniej tu o tym pisał bo nie czytałem Waszych opinii, ale i w ofensywie i w destrukcji grał nieźle Wink Znów był blisko zdobycia gola, tym razem nawet powinien to zrobić

Swoją drogą urósł nam troche Michael chyba, ile on już ma wzrostu? pod 190-191 będzie chyba :roll: Jak stał obok Cristiano to widać było dość znaczną różnice wzrostu, wcześniej nie aż tak widoczną :roll:
20-01-2008 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Carrick mierzy 6,5 stóp, niewiele się pomyliłeś. Według wikipedii aż 189cm... Jestem mocno zdziwiony, a w wieku 27 lat to już się jednak raczej nie rośnie wzdłuż, tylko wszerz Wink

Mecz zacięty i równie dobrze to Reading mogło wygrać 2-0. Fatalny kiks Edwina, sytuacja z pierwszej połowy - "The Royals" nie mogli narzekać na brak szans. Ale komplet punktów jedzie na Old Trafford i lider na Emirates nadal w kwestii marzeń 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
20-01-2008 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
Maciek mnie uprzedził widzę bo też chciałem wspomnieć o tym że Carrick zagrał kolejny mecz na poziomie i widać że zaczyna być sobą na boisku. A razem z OH w środku stanowili swietny monolit defensywny co może tylko cieszyć

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
20-01-2008 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
moze to przez to ze roon mniej zelu wywalił na wlosy i przez to stal sie nizszy niz kiedys gdy dosc mocno je stawiał :wink:

Co do gry Carricka jest poprawa ito znaczaca i cieszy ze tak w trudnym meczu.

to juz 3 bardzo dobre spotkanie carricka z reading. w pucharze angli w tamtym sezonie(gol i kilka super podan) na OT w tym(piłkrz meczu dla mnie) oraz w sobote, widac lezy mu rywal.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
21-01-2008 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ciampel napisał(a):Carrick mierzy 6,5 stóp, niewiele się pomyliłeś. Według wikipedii aż 189cm... Jestem mocno zdziwiony, a w wieku 27 lat to już się jednak raczej nie rośnie wzdłuż, tylko wszerz
Dawno obalona teoria, że człowiek rośnie maks do 20 roku życia Wink Teraz granice wzrostu jest w okolicach wlasnie wieku w którym jest Carrick, w przeciwnym wypadku bym tego nie napisal Smile


Niech ta jego postawa zaowocuje bramką, najlepiej z Lyonem za niecały miesiąc Wink Chociaż nie ukrywam, że mnie najbardziej cieszy jego dobra postawa w destrukcji (nawet bardzo dobra) i te jego magiczne podania Wink Szkoda, że praktycznie nie wykonuje wolnych, a powinien być jednym z trzech głównych wykonawców Smile

Bardzo cenne zwycięstwo, na Madejski Stadium punkty stracić nie trudno, więc tym większa radość Wink
21-01-2008 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Maciek napisał(a):Dawno obalona teoria, że człowiek rośnie maks do 20 roku życia Wink Teraz granice wzrostu jest w okolicach wlasnie wieku w którym jest Carrick, w przeciwnym wypadku bym tego nie napisal Smile

A w szkołach dalej ją wpajają uczniom do głowy :wink:

Maciek napisał(a):Szkoda, że praktycznie nie wykonuje wolnych, a powinien być jednym z trzech głównych wykonawców Smile

Stałe fragmenty kręcą się ostatnio wokół Giggsa, Ronaldo, OH i niekiedy Naniego, głównie w przypadku kornerów. Ten trzeci też potrafi uderzyć, w sumie do dzisiaj się zastanawiam, jakim cudem Hahnemann wyciągnął jego strzał w okno :shock:

capo di tutti capi

MUSC PL
21-01-2008 13:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Rzeczywiście teraz nie możemy zbytnio narzekać na wykonawców rzutów wolnych, jest ich dość sporo, jednak Carrick jakoś mało wykonuje te stałe fragmenty gry, kilka razy popisał się dobrym podaniem przede wszystkim z rzutu rożnego, fakt, że nie w tym sezonie, no ale w zeszłym pamiętam jego podania m.in. przy bramce Vidica z Tottenhamem na wyjeździe, czy też podanie do Ronaldo w meczu z Everton również away, kiedy to Cris strzelił głową, a w wielkim zamieszaniu piłka ostatecznie wpadła do bramki (dzięki Phil ;* Tongue ).

Jednak od Michaela wykonywania perfekcyjnie stałych fragmentów gry nie oczekujemy, w końcu są inni od tego, ostatnio Anglik zaczyna grać i to powinno nas najbardziej interesować. Miejmy nadzieję, że teraz będzie prezentował taki poziom w każdy meczu Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
21-01-2008 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
Tak lekko odbiegając od tematu waszej dyskusji...

Co sądzicie o postawie Van Der Sara w spotkaniu z Reading? Może jeszcze za wcześnie na takie stwierdzenia ale uważam, że Edwin powoli się starzeje i oddala się od pierwszego składu. Wszystko zaczęło się już w poprzednim sezonie (m.in. mecz z Roma). Jak myślicie, czy SAF powinien wpuścić do bramki Tomka? Na kilka spotkań, może żeby VDS zobaczył, że jednak ma konkurencje i musi się bardziej postarać, żeby nie stracić miejsca w wyjściowej 11. Takie rozwiązanie nie byłoby najgorsze, a może nawet z korzyścią dla naszych bramkarzy, a i całego zespołu. Przy okazji moglibyśmy częściej widzieć Polaka w bramce naszej drużyny. Co wy na to?

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
21-01-2008 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #26
 
spalacz napisał(a):Jak myślicie, czy SAF powinien wpuścić do bramki Tomka? Na kilka spotkań, może żeby VDS zobaczył, że jednak ma konkurencje i musi się bardziej postarać, żeby nie stracić miejsca w wyjściowej 11.

Nie, z prostego powodu, vds ma sie swietnie.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-01-2008 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Wojtek3 napisał(a):vds ma sie swietnie.

Spójrz na jego sygnaturkę. I tak go nie przekonasz :lol:

Mecz ciężki, ale takiego się spodziewałem. Reading to mimo wszystko dobry zespół, choć trochę tych bramek potracił. W tym sezonie wygrał np. z Liverpoolem, co też świadczy o tym, że coś sobą prezentują.
21-01-2008 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości