Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(27.01.08) Manchester United - Tottenham Hotspur 3:1
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
(27.01.08) Manchester United - Tottenham Hotspur 3:1
Juz za tydzien na Old Trafford odbedzie sie 1/6 finalu FA Cup a przyjada do nas Koguty, ktorzy juz prawie w tym sezonie urwali nam 2 punkty na OT. Mecz na pewno nie bedzie latwa przeprawa, w wysmienitej formie jest Berbatov ktory napsuje nam zapewne sporo krwi, gramy u siebie wiec wynik powinien byc korzystny dla nas bo jak wiemy u siebie punkt tracic " nie potrafimy " 8)

Zapraszam do dysksuji.

Under The Boardwalk - United Warriors
20-01-2008 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ciężko wyczuc przebieg tego meczu,bo niewiadomo jaki skład wystawi Ferguson,chociaz z drugiej strony to wątpie by dokonywal wielu zmian,moze 1 góra 2 zawodników dostanie szanse by wybiec od 1 min. Mecz napewno trudny, Tottenham kryzys ma juz za sobą ,grają coraz lepiej,jednak to że gramy na OT sprawia że jestem pewny awansu.
20-01-2008 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Myślę,że Fergie da szansę gry od 1minuty kilku zawodników z rezerwy,czyli Kuszczak,Fletcher,O'Shea Simpson(?).Tottenham z meczu na mecz gra co raz lepiej,ale fakt,że gramy u Siebie uspokaja mnie.

Cytat:Powiedz, ze to byl zart, blagam Laughing


A co w tym śmiesznego?Po prostu wyraziłem swoje zdanie i tyle.jeśli właśnie TO Cię śmieszy to pozdro :?

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
21-01-2008 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
ziomo napisał(a):Myślę,że Fergie da szansę gry od 1minuty kilku zawodników z rezerwy,czyli Kuszczak,Fletcher,O'Shea Simpson(?).Tottenham z meczu na mecz gra co raz lepiej,ale fakt,że gramy u Siebie uspokaja mnie.

Powiedz, ze to byl zart, blagam :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
21-01-2008 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
ziomo napisał(a):Myślę,że Fergie da szansę gry od 1minuty kilku zawodników z rezerwy,czyli Kuszczak,Fletcher,O'Shea Simpson(?).

FA Cup to ulubione rozgrywki Fergusona zaraz po Premier League i na pewno znów będzie chciał w nich triumfować, zatem wystawianie Kuszczaka, Fletchera czy Simpsona w meczu z jedną z czołowych ligowych ekip byłoby IMO nieco niedorzeczne Wink Odradzam wysuwanie wniosków n/t Spursów na podstawie tabeli. Z dołka wyszli i robią się coraz groźniejsi.

capo di tutti capi

MUSC PL
21-01-2008 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
ziomo napisał(a):A co w tym śmiesznego?Po prostu wyraziłem swoje zdanie i tyle.jeśli właśnie TO Cię śmieszy to pozdro

Wyrazaj je w bardziej logiczny sposob kolego. :wink:

Under The Boardwalk - United Warriors
21-01-2008 19:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ManUtd rlz !!! Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
Moim zdaniem skład nie będzie sie duzo różnił od składu na ligowe potyczki gramy z Tottenhamem więc trzeba bedzie wystawic jedne z najmocniejszych naszych dział... :o A że gramy u siebie to będzie z 2:0 pewnie CR7 zasadzi brameczke jak nie dwie... i sie skończą marzenia Tottenhamu :twisted:
22-01-2008 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
Wojtek3 napisał(a):Wyrazaj je w bardziej logiczny sposob kolego. Wink

Nie widze w mojej wypowiedzi nic nielogicznego.


ManUtd rlz !!! napisał(a):pewnie CR7 zasadzi brameczke jak nie dwie... i sie skończą marzenia Tottenhamu Twisted Evil

Ronaldo na pewno coś ustrzeli.Watpię,żeby skończyła się jego znakomita passa.Na niego można liczyć.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
22-01-2008 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
ziomo napisał(a):Ronaldo na pewno coś ustrzeli.Watpię,żeby skończyła się jego znakomita passa

Ronaldo co mecz strzelać nie będzie i na pewno kiedyś trochę przystopuje, w końcu to tylko człowiek. Z Reading jak było widać nie zagrał najlepiej, no ale pomimo tego bramkę strzelił Wink

Tottenham jak wiadomo gra o wiele lepiej niż na początku sezonu, więc na pewno łatwo nie będzie, atutem UNITED jest oczywiście własne boisko, gdzie tylko Reading zdołało nam urwać jakieś punkty. Ferguson na pewno najmocniejszego składu nie wystawi, ktoś z rezerw na pewno dostanie szanse, liczę na występ Naniego, który coś ostatnio mało gra od pierwszych minut, więc myślę, że powinien dostać w końcu szansę. Myślę, że wygramy, ale po lekkich męczarniach. Przewaga jednej bramki - coś tak przeczuwam.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-01-2008 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
ziomo napisał(a):Ronaldo na pewno coś ustrzeli.Watpię,żeby skończyła się jego znakomita passa.Na niego można liczyć.
No już dajcie sobie spokój z takim pieprzeniem bo to sesnsu nie ma i żadna dyskusja ztego nie wyniknie.Może VDS strzeli ...

Najważniejsze żeby to spotaknie wygrać i nie doprowadzić do wycieczki na White Hart Lane.Co za dużo to nie zdrowo.
Tottenham jeszcze dzisiaj gra z Arsenalem w FA Cup więc Koguty w przeciągu tygodnia będą rozgrywać już 3 spotaknie.Poztywnie na zawodników to raczej nie wpłynie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-01-2008 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
WoLaK napisał(a):Tottenham jeszcze dzisiaj gra z Arsenalem w FA Cup więc Koguty w przeciągu tygodnia będą rozgrywać już 3 spotaknie.Poztywnie na zawodników to raczej nie wpłynie.

W Carling Cup, ale mimo to racja. Dwa ciężkie spotkania w pucharach. Dzisiaj sporo się namęczą i awansują do finału, a w niedziele dostaną bęcki na Old Trafford :wink: Nie lubie tylko, gdy przychodzi nam grać z ta samą druzyną w pucharze i zaraz później w lidze, a już 2 lutego jedziemy na White Hart Lane...

Typuję 2:0 :wink:

Rooney, Hargreaves :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
22-01-2008 17:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
W meczu który wspominaliscie - Spurs - Arsenal padł dosyc nieoczekniwany wynik 5 - 1 .Mimo ze Arsenal grał w pół rezerwowym skladzie to wynik , jak i forma Tottenhamu jest szokujaca ...No oby na OT bylo wszystko po naszej mysli
22-01-2008 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
simons45 napisał(a):manchester

Jak już to Manchester.Nazwy własne piszemy z wielkiej litery kolego :wink:.


bela napisał(a):jak i forma Tottenhamu jest szokujaca

Na jakiej podstawie piszesz,że forma "Kogutów"jest szokująca?Myślę,że Arsenal na pewno nie zagrał pierwszym składem i tyle.Sądze również,że Tottenham miał dobry dzień w przeciwieństwie do Arsenalu. :wink:

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
23-01-2008 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #14
 
ziomo napisał(a):Myślę,że Arsenal na pewno nie zagrał pierwszym składem i tyle.

No nie powiedziałbym:
Fabiański - Sagna, J Hoyte, Gallas, Traore (65. Eduardo) - Hleb, Gilberto, Denilson (18. Fabregas), Diaby - Walcott (65. Adebayor), Bendtner

Super pierwszy skład to nie jest, ale w zwykłym meczu ligowym, gdyby Wenger taki skład wystawił, nie zdziwiłbym sie.

Tottenham zagrał bardziej pierwszym składem jesli mozna tak powiedzieć:
Cerny - Chimbonda, Dawson, King, Lee - Lennon, Jenas, Tainio, Malbranque - Keane, Berbatov

Będą podbudowani, ale... United to United. 3 pkt. zostają na Old Trafford.

amor patriae nostra lex
23-01-2008 12:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Zashi napisał(a):3 pkt. zostają na Old Trafford

Chciales powiedziec awans jest nasz :wink:


Zashi napisał(a):Będą podbudowani, ale... United to United

Na pewno nie zlekcewazna naszej druzyny. Wiedza, ze sa w dobrej formie, ale do takiej formy, jak Manchester United zawsze podchodzi sie z powaga. Jesli nas zlekcewaza(w co watpie) to na pewno srogo beda tego zalowac.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
23-01-2008 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości