Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(10.02) Manchester UNITED - Manchester City 1:2
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
(10.02) Manchester UNITED - Manchester City 1:2
Najbliższy mecz to derbowa potyczka z citizens. Los sprawił, że w ten dzień obchodzimy też rocznicę upamiętniającą tragiczny wypadek w Monachium. Atmosfera zatem będzie szczególna nie tylko dlatego, iż gramy o prymat w mieście.

Ta batalia jest też ważna pod względem czysto piłkarskim. Ostatni remis z Tottenhamem skomplikował naszą ligową sytuację i teraz nie można sobie pozwolić na stratę punktów. Gramy jednak bez Rooneya i Evry.
02-02-2008 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
Rocznica przeciez jest we srode 6 wiec los nic nie sprawil tylko przy okazji "szczesliwego" terminarza nasi wlodarze postanowili podciagnac mecz derbowy kilka dni pozniej jako jesli sie moge tak wyrazic wspaniale zwieczenie tej okraglej smutnej rocznicy.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
02-02-2008 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Wiem o tym, że rocznice mamy 6go, ale chodziło mi o to, że w niedzielę ją obchodzimy :wink: , zresztą to nie ma znaczenia jak to odebrałeś Smile

Co do meczu to dodam jeszcze, że chciałbym zobaczyć Andersona w pierwszym zespole, bo chłopak wnosi sporo do naszej gry.
02-02-2008 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Martwi mnie to że Rooney nie bedzie mógł zagrac ,bo Saha chyba jest kontuzjowany? ,a to oznacza że bedziemy grac jednym napastnikiem :x No jest jeszcze Welbeck ,który trenuje z pierwszym zespole,ale taki ruch jest raczej mało realny ,zobaczymy co wymysli Alex.
03-02-2008 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Zapewne w ataku zagra Ronaldo z Tevezem jak to już było w tym sezonie, a to oznacza, że zagra także Nani. Mam nadzieję, że zagra tez Anderson od pierwszej minuty, wtedy na pewno strzeli bramkę (bliżej już być nie można niż on jest ostatnio)


Dla mnie to najważniejszy mecz sezonu w Premiership, zwycięstwo musi być. Już wczoraj będąc pod wpływem emocji meczu z City wyładowałem swoją niechęć na Tottenhamie, aż sam się boje co będzie podczas tych derbów

Rozumiem, ze Evra i Rooney nie zagrają za kartki 8)

UNITED :!:
03-02-2008 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Skull napisał(a):,zobaczymy co wymysli Alex.

Podejrzewam, ze zagramy tak, jak z Portsmouth, czyli 4-5-1 z Ronaldo przechodzacym w napastnika. Z Pompejami takie ustawienie bardzo dobrze sie sprawilo, wiec uwazam, ze tak powinnismy zagrac. Na skrzydle zamiast Ronny'ego wystawilbym Parka. Bardziej martwi mnie nieobecnosc Evry, bo na ta pozycje nie mamy zadnego zmiennika. Poza O'Shea'em, ktory tak wlasciwie jest zmiennikiem kazdego i kazdego zmienia z takim sobie skutkiem.

Mam nadzieje na powrot stylu z meczu wlasnie z Portsmouth i na wpakowanie City kilku bramek. Zwlaszcza licze na Ronaldo, bo Adebayor goni :wink:. Jednak niewazne kto strzeli, wazne sa trzy punkty i uhonorowanie wygranym meczem 'Busby babes'.

Citizens w ostatnim meczu z Gunners, nie pokazali wlasciwie nic i zagrali bardzo przecietny mecz. Wiec skoro Arsenal potrafil na wyjezdzie ograc City, to dlaczego My mamy nie ograc chlopakow zza miedzy na wlasnym obiekcie ? Licze oczywiscie na 3 punkty i na lepsza gre niz ta ze Spurs.

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
03-02-2008 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
Szczerze mówiąc to trochę obawiam się tego spotkania.City ma paru zawodników,którzy mogą nam napsuć sporo krwi.Mam na myśli Elano,Richards,Geovanni.Jednak minusem Citizens jest to,że brak im napastnika pełną gębą.W meczu z Arsenalem zagrał jakiś młodziak.Gramy u Siebie,a to jest duży +.Co do ustawienia,to myślę,że Ronaldo do ataku,a Nani na prawą flankę.Dlaczego Portugalczyk?Ano dlatego,że Ronaldo znakomicie się rozumie z Nanim o czym już pisałem w temacie o Luisie.

Marek napisał(a):Citizens w ostatnim meczu z Gunners, nie pokazali wlasciwie nic i zagrali bardzo przecietny mecz.

Nie zgadzam się.City zagrało z "Kanonierami" dobre zawody.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
03-02-2008 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
ziomo napisał(a):Mam na myśli Elano,Richards,Geovanni.

Elano odpocznie z Roo na trybunach, konsekwencja pięciu żółtych kartek 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
03-02-2008 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ManUtd rlz !!! Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
KanT napisał(a):Gramy jednak bez Rooneya i Evry.
Rooney nie może grać za kartki a Evra czego nie może grac ??
A co do meczu to nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo i nawet sie tego meczu nie obawiam. City ostatnio dopadła obniżka formy i nie chodzi mi o mecz z Arsenalem ale, o wczesniejsze szczególnie ten przegramy mecz w pucharze... :o
03-02-2008 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Derby to derby. Rządzą się swoimi prawami. My będziemy osłabieni brakiem Rooneya z przodu, u nich zabraknie Elano. Kluczowi zawodnicy w swoich zespołach. Pamiętamy porażkę z CoMS. Skoro też mowa o tej porażce to trzeba sobie przypomnieć fatalne pudło w ostatnich sekundach Teveza. 19 sierpnia przeważalismy na boisku, ale to gospodarze zgarnęli calą pulę. Na OT nie biorę pod uwagę innego rezultatu jak zwycięstwo. Najlepiej ich zmiażdżyć, choć nie będzie latwo. Tevez tym razem ich użądli, a i po stracie punktów na WHL trzeba wrocić do serii zwycięstw, najlepiej od tego niedzielnego meczu z rywalem zza miedzy.

3:0 :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
04-02-2008 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
City ostatnio nie popisało się z Arsenalem u siebie, przez co po raz pierwszy przegrali na własnym stadionie. Ostatnio tracą zbyt wiele punktów i zdecydowanie gorzej spisują się niż na początku sezonu. UNITED gra u siebie, więc nie ma innej opcji jak zwycięstwo Diabłów w zbliżającym się spotkaniu. Ten mecz musi się zakończyć naszym zwycięstwem, piłkarze muszą załatać tą plamę z soboty z WHL. Będziemy nieco osłabieni brakiem dwóch kluczowych zawodników, jednak nie jest tragicznie. Na pewno będzie coś w stylu, że Ronaldo zagra takiego fałszywego napastnika, podobnie jak to było z Portsmouth.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-02-2008 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
GargiAFC Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
Wiadomo mecz dla Manchester United na pewno nie łatwy , ponieważ derby rządzą się swoimi prawami. No i w dodatku przypada 4 dni po bardzo ważnej rocznicy dla Manchesteru United. Jadnak mimo wszystkich tych przeciwności myśle , że wygrają z "Citiziens". Ja oczywiście jako fan Arsenalu liczę na jakieś potknięcie "czerwonych diabłow" , ale przy obecnej formie drużyny Erikssona wydaje mi się mało prawdopodobne nawet wywiezienie jednego punktu z OT przez jego zespół.

Według mnie 4:1 dla MU.
07-02-2008 00:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
GargiAFC napisał(a):No i w dodatku przypada 4 dni po bardzo ważnej rocznicy dla Manchesteru United.

A co to ma za znaczenie, ze tak sie spytam ? Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
07-02-2008 01:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
GargiAFC Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Wojtek3 napisał(a):A co to ma za znaczenie, ze tak sie spytam ?

Ze Ci tak odpowiem , że to szczególny czas dla pilkarzy Manchester United. Sam Ferdinand mówił , że to bardzo przygnębiające. Ale wy jesteście fanami MU , więc wiecie lepiej :wink:
07-02-2008 01:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
N3M3SIS Offline
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
koniecznością jest zdobycie 3 punktów w tym meczu
dlaczego?
1. nie dać odskoczyć arsenalowi
2. odegrać się po porażce na wyjeździe
3. zmyć plamę po ostatnim remisie
4. bo to jest city :twisted:
po prostu musimy wygrać
mecz będę mógł oglądać i na pewno nie będzie to stracony czas

"Kiedy mê¿czyzna jest sam na sam z kobiet±, budzi siê napiêcie z którym nie mo¿na walczyæ..."
07-02-2008 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości