Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United Supporters Club PL
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Manchester United Supporters Club PL
Pierwsze oficjalne stowarzyszenie kibiców Man Utd jest faktem! Sąd Rejonowy w Katowicach w dniu 20.02.2008 uznał pierwsze polskie stowarzyszenie kibiców Manchester United pod nazwą "Manchester United Supporters Club Poland" (MUSC PL) i wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000299444.

Oznacza to że otworzyły się przed nami wielkie możliwości. Każdy kibic United będzie miał szanse zapisać się do oficjalnego stowarzyszenia i stać się jego członkiem. Niebawem na stronach internetowych oraz na stronie domowej MUSC PL pojawią się szczegółowe informacje co do pierwszego naboru oraz o jego wymaganiach.
Wstępna datą pierwszego naboru jest 1-31 maja.

więcej informacji na domowej stronie: <!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w -->

[Obrazek: Ole201.jpg]
02-03-2008 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
Przeglądając członków złapałem się za głowę, że nie ma tam niektórych osób :| W tym tej, która jest dla mnie synonimem MUSC PL :|
Nie wiem o co chodzi
06-03-2008 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Maciek napisał(a):Przeglądając członków złapałem się za głowę, że nie ma tam niektórych osób :| W tym tej, która jest dla mnie synonimem MUSC PL :|
Nie wiem o co chodzi

Pewnie jeszcze nie dołączyli, ja dołacze jak zapoznam sie z całym progamem MUSC PL oczywiscie, bo nie ukrywam, ze jest jedna wazna rzecz ktora chcialbym zeby byla realizowana.

Under The Boardwalk - United Warriors
07-03-2008 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
EricRyan napisał(a):ale ze swojej strony moge powiedziec tyle, ze w Stowarzyszeniu kibiców UNITED nie powinno być "obrabiania dupy"
Zgadzam się w tej kwestii w 100%.
EricRyan napisał(a):Dlatego nie dziw się, że niektórym osobom "nie po drodze jest" do tego MUSC, bo akurat ja nie mam zamiaru współpracować z ludzmi którzy obgadują i obrażają innych bez obecności tych osoby.
Sory Eric, ale nie wiem jak inni, ja nikomu dupy nie obrabiam i nie zamierzam tego robić, tymbardziej, że też wiem o kogo chodzi i uważam, że wszystko leży w kwestii dogadania się i wyłorzenia wszystkich spraw wprost. Myślę, że zarówno ciebie jak i inne osoby powinno interesować to, by poprostu całą sytuację wyjaśnić. Co do wszelkich sporów, to byłem chyba na wszystkich możliwych zjazdach gdzie i ty byłeś obecny i uważam, że powinniśmy wszyscy siąść jeszcze raz i to jakoś dogadać bez obrażania się na siebie. Bo o ile kazdy ma prawo obrażać się na konkretne osoby, to olanie całej idei jest moim zdaniem zbyt pochopne.
EricRyan napisał(a):Może się to kiedyś zmieni ale obecnie mam obojętne podejście do tego stowarzyszenia.
Napewno się zmieni, jeśli nie będzie to obojętne ale każdy powie co mu leży i jakoś się zorganizujemy.
EricRyan napisał(a):Inicjatywa godna pochwały ale sposób w jaki było to "zapoczątkowane" mało profesjonalny.
Niefortunnie to wyszło... przyznaję, że atmosfera nie była najlepsza.

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-03-2008 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Bedzie cos robione w kierunku wyjazdow na UNITED ?

Under The Boardwalk - United Warriors
07-03-2008 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Maciek napisał(a):...
Masz coś konkretnego na myśli?
Wojtek3 napisał(a):Bedzie cos robione w kierunku wyjazdow na UNITED ?
Nie było jeszcze zjazdu zarządu więc nic na ten temat nie mogę powiedzieć.
Maciek napisał(a):tu mi, powiem wprost, troche "jedzie" uzurpacją i nietaktem...
Przesadzasz, to nie jest tak jak piszesz. Pozatym myęlę, że idea jest słuszna.
Maciek napisał(a):Inaczej mówiąc, nie wiem, jak mogło komuś przyjść do głowy zrobieniego TEGO bez NIEGO i NICH
Nie chce tutaj niczego przekręcac, ale rzeczywiście wszystko bardzo szybko zostało zorganizowane i nie wiem czy Shadow informował kogokolwiek o tym wcześniej. Jednak mimo wszystko już stało się i można się przyłączyć, albo być całkowicie przeciw .Znam tych o których mówisz "ONI" więc myślę, że przy odrobinie wolnej woli da się wszystko pogodzić, ale najlepiej nie za pośrednictwem forum czy gg tylko jawnie przy wszystkich.
Maciek napisał(a):Atmosfera taka była, że najlepiej o niej świadczy lista obecności na kolejnych spotkaniach i znikające z niej nazwiska.
To tez nie jest tak jak piszesz, w większosci częstotliwośc spotkań sprawia że nie jest nas full na kazdym meczu, sam na nie każdy jeżdżę i nie swiadczy to chyba o tym że mnie to znudziło, czy że atmosfera mi nie odpowiada. Po pierwsze, to uważam, że wszelkie niejasności i pretensje trzeba wypowiedzieć wprost ale nie na forum wirtualnym. Bo tak to nie będzie dobrej atmosfery nigdy. Bardzo szanuje Erica i Prezesa bo gdyby nie oni, pewnie bym nigdy na spotkaniu się nie pojawił, to oni zapoczatkowali tę ideę i nikt tego nie neguje.
Maciek napisał(a):może troche potrwać
Oficjalnie to dopiero raczkujemy z organizacją, bo samo stowarzyszenie istnieje tak naprawde od bardzo krótkiego czasu. Wszystko trzeba jeszcze ustalić i dopracowac, ustalić strategię i plany. Pomoc "tych" osób napewno byłaby bardzo budująca. Ja przynajmniej tak uważam. Ponadto aby określić czy komuś się ten pomysł podoba, czy nie trzebaby poznać wszelkie aspekty tego stowarzyszenia a potem ocenić.

[Obrazek: Ole201.jpg]
08-03-2008 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Co mam na myśli to mam na myśli, a Wam powodzenia życzę i krzyż na drogę

Zaczęliście jak to się mówi od dupy strony moim zdaniem, tekstów że coś tam szybko w ogóle nie biorę na poważnie, jako uzasadnienie tego, że zrobiliście to za plecami

A co do "zarządu", to ZARZĄD z tego co widze, jest poza tym MUSC PL... dziwi mnie obecność niektórych osób w tym MUSC PL, dziwi mnie to, że do tego moim zdaniem nietaktu, dołożyły cegiełkę i podpisały się pod tym


Tyle ode mnie, już się tu nie wypowiadam, życzę powodzenia
08-03-2008 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Wszyscy wiedzą jakie jest moje zdanie na ten temat, dlatego sie nie wypowiadałem, tylko chciałem zaznaczyc że w pełni popieram zdanie Macka w tym temacie, bo w jaki sposób powstało to "stowarzyszenie" xD kibiców MAN UTD nie podlega jakim kolwiek komentarzom.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
08-03-2008 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
To może przedstawcie te "niesnaski" wszystkim? Sam się tylko domyślam, o co poszło i gdzie tkwi kość niezgody, ale chciałbym znać fakty. Podejrzewam, że nie tylko ja :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
08-03-2008 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Maciek napisał(a):Co mam na myśli to mam na myśli, a Wam powodzenia życzę i krzyż na drogę
Powiesz czy masz coś konkretnie do mnie czy tylko tak ogólnie piszesz?
Maciek napisał(a):Zaczęliście jak to się mówi od dupy strony moim zdaniem, tekstów że coś tam szybko w ogóle nie biorę na poważnie, jako uzasadnienie tego, że zrobiliście to za plecami
"Zrobiliście" z tego co wiem i pamiętam to dostałem gotowy projekt do podpisania, wtedy jeszcze nikt nie wiedział, czy coś takiego wogóle da się załatwić. Powiem szczerze, że ja w większości spraw organizacyjnych nie miałem udziału więc nie zgodzę się z tym, że wszyscy mieli zamiar pominąc tych o których była wcześniej mowa, bo napewno ja takiego zamiaru nie miałem.
Maciek napisał(a):A co do "zarządu", to ZARZĄD z tego co widze, jest poza tym MUSC PL... dziwi mnie obecność niektórych osób w tym MUSC PL, dziwi mnie to, że do tego moim zdaniem nietaktu, dołożyły cegiełkę i podpisały się pod tym
Mnie to nie dziwi, bo jeśli ktoś czekał długi czas na taką inicjatywę to napewno nie miał wątpliwosci czy ją poprzeć. Wiem że ty rozróżniasz ekipę wyjazdową i ekipę stacjonarną. Wybacz, ale nie chce zeby ktoś powiedział o mnie, że coś za plecami robiłem. Uwierz mi, że gdyby było to tylko możliwe to dawno pojechałbym z ekipą wyjazdową na mecz. Zbierałem środki już na Lille, ale się nie udało i co mam z tego powodu czuć się jak jakiś zdrajca?
Maciek napisał(a):Tyle ode mnie, już się tu nie wypowiadam, życzę powodzenia
No jak chcesz...

[Obrazek: Ole201.jpg]
08-03-2008 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
Dobra tu byl komentarz, usunalem za namowa wojtka, bo nie ma wiekszego sensu jak widze tego pisac.

Ale pytanie pozostajer bez zmian. Jaki cel stawiacie sobie jako stowarzyszenie
09-03-2008 00:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
Cieszę się, że powstało MUSC PL i mam nadzieję, że ułatwi to kibicom United z Polski możliwości wyjazdów na mecze do Manchesteru, a także na wyjazdowe mecze naszej drużyny. Sam jeszcze nie miałem okazji oglądać na żywo United, ale myślę, że to się zmieni w najbliższej przyszłości.
Cytat:"zobaczyc UNITED bezcenne"
Z tym się zgadzam i trochę Ci zazdroszczę Seki, że tyle razy miałeś możliwość zobaczyć UNITED...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
10-03-2008 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
spalacz napisał(a):Cieszę się, że powstało MUSC PL i mam nadzieję, że ułatwi to kibicom United z Polski możliwości wyjazdów na mecze do Manchesteru, a także na wyjazdowe mecze naszej drużyny. Sam jeszcze nie miałem okazji oglądać na żywo United, ale myślę, że to się zmieni w najbliższej przyszłości.

Jeśli chodzi o bilety i kwestie meczowe, to jako mus uznałbym zapisanie się do One UNITED - gdy jest się członkiem tej "grupy", szanse na dostanie jakiejś wejściówki wzrastają dwukrotnie.

Ogólnopolska akcja z biletami ze strony MUSC PL jest raczej niemożliwa, pewnie będzie prowadzony tzw. ruch kibiców, tj. szaliki, czapki, koszulki, kubki, ale "tickets" to już wyższa półka.

Choć sam nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. Idea faktycznie ciekawa, ale sceptyczne nastawienie kilku osób, które w sprawach kibicowskich&UNITED uznaję za wzór godny naśladowania, jakoś skłania mnie do refleksji nad całym projektem Wink

Pozdrawiam.

capo di tutti capi

MUSC PL
10-03-2008 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
Ciampel napisał(a):szaliki, czapki, koszulki, kubki, ale "tickets" to już wyższa półka
Dobre i to :lol:

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
10-03-2008 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ciampel napisał(a):Jeśli chodzi o bilety i kwestie meczowe, to jako mus uznałbym zapisanie się do One UNITED - gdy jest się członkiem tej "grupy", szanse na dostanie jakiejś wejściówki wzrastają dwukrotnie.
Niestety ale to nie jest nasz wymysł tylko władców United i oczywiście bycie członkiem One United bardzo pomaga, ale nie jest konieczne by na mecz pojechać.
Ciampel napisał(a):Ogólnopolska akcja z biletami ze strony MUSC PL jest raczej niemożliwa
Jest niemożliwa z punktu widzenia takiego, że po pierwsze nie kazdego na taki wyjazd stać, po drugie nie możemy obiecywac niczego w momencie gdy nie jesteśmy pewni ile i czy wogóle uda się jakies bilety załatwić. Inna sprawa to mecze wyjazdowe United w ramach Europejskich Pucharów gdzie jest to zdecydowanie łatwiejsze.
Ciampel napisał(a):pewnie będzie prowadzony tzw. ruch kibiców, tj. szaliki, czapki, koszulki, kubki, ale "tickets" to już wyższa półka.
Otóż nie tylko, ale nie mogę nic konkretnego napisać przed pierwszym zjazdem zarządu. Napewno poinformuje o wszystkim na forum. Gadżety to nie jest idea tego stowarzyszenia, bo to nie jest kółko kolekcjonerów. Wiadomo takie akcje będą i myśle, ze to dobrze.
Ciampel napisał(a):Choć sam nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. Idea faktycznie ciekawa, ale sceptyczne nastawienie kilku osób, które w sprawach kibicowskich&UNITED uznaję za wzór godny naśladowania, jakoś skłania mnie do refleksji nad całym projektem
To troche bardziej skomplikowana sprawa, większosc z tych osób jest nie tyle sceptycznie nastawiona do Stowarzyszenia semego w sobie, co bardziej do tego, że miały trochę inną wizję tego i zostały pominięte w organizacji tego (Co uważam za błąd). Nikt przeciez z nich nie napisał, że jest przeciw czy że jest to do bani i wogóle porażka. Bardziej chodziło o organizację i o informowaniu o takim zamiarze.

Nie chciałbym by ktoś czytając posty czy Erica czy Sekiego powiedział, że nie dołączy, bo oni tak mówią. Myślę że zarówno Eric jak i Seki oraz cała reszta byliby w tym stowarzyszeniu gdyby była inna atmosfera jego powstania. Sam szczerze liczę na to, że się przekonają, że mimo kiepskich początków można sporo wspólnie zdziałać i zechcą wesprzeć to stowarzyszenie.

Narazie nie jest jasne tak jak kilka osób zauważyło, co zaoferuje nasze stowarzyszenie i dopóki nie zostaną przedstawione konkrety to jest to wszystko czysto teoretyczne, więc rozumiem dystans do tego, ale nie zapominajmy, że nie odrazu Kraków zbudowano.

Ekipa wyjazdowa ma ogromne doświadczenie w załatwianiu biletów i napewno ich wiedza i pomoc byłaby wielkim wsparciem dla wszystkich kibiców Man Utd.

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-03-2008 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości