Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(15.03) Derby County - Manchester United 0:1
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1
(15.03) Derby County - Manchester United 0:1
Po (mam nadzieje) pokonaniu kolejnego szczebla w drodze po FA Cup zmierzymy sie z Derby, które (lekko mówiac) zawodzą na całej lini. Tylko 9 pkt. w 27 meczach. Czyli co? Spacerek? Oby...

amor patriae nostra lex
07-03-2008 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
Zashi napisał(a):9 pkt. w 27 meczach. Czyli co? Spacerek? Oby...

Masz jakieś wątpliwości? Takie drużyny jak Derby nuszą byc deptane ,nawet jeśli zagrają zmiennicy! O wynik sie nie boje ,zastanawiam sie tylko ile goli bedziemy w stanie im wcisnac :roll: strzelili tylko 13 bramek a stracili aż 57 :!: Nie dośc że są do niczego to zostali jeszcze osłabieni do konca sezonu,kontuzji nabawil sie Barnes ,a moim zdaniem to najlepszy zawodnik Derby :roll:
07-03-2008 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ManUtd rlz !!! Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Zashi napisał(a):Tylko 9 pkt. w 27 meczach

Mają 10pkt! :lol:
07-03-2008 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #4
 
ManUtd rlz !!! napisał(a):
Zashi napisał(a):Tylko 9 pkt. w 27 meczach

Mają 10pkt! :lol:

Naucz sie czytac ze zrozumieniem. Napisałem po 27 meczach. Prawdą jest, że mają 10 pkt. , ale po 28 meczach.

amor patriae nostra lex
08-03-2008 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Z Derby będzie spacerek minimum.Myślę,ze szanse dostanie parę zmienników.Po tym,jak Barnes doznał kontuzji,to nie ma nawet cienia szansy na to,ze Derby strzeli choćby gola.On jedyny jeszcze coś tam grał.3-0 to jest dla mnie minimum.


UNITED!

EDIT:
N3M3SIS napisał(a):oczywiśie miałeś na myśli 0-3, bo gramy na wyjeździe Wink

Oczywiście. :wink:
08-03-2008 17:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
Dobrze, że po dzisiejszym meczu jedziemy do najsłabszego zespołu PremierLeague. Wayne musi postrzelać sobie, bo żal patrzeć jak nasz lider frajersko marnuje kolejne sytuacje.
Mam też nadzieję, że Scholes w końcu zacznie grać jak rudy sprzed kontuzji.
08-03-2008 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Już nie mogę się doczekać meczu z Derby,zawsze jak przegrywamy jakieś ważne spotkanie to cały tydzień jestem lekko przybity i z utęsknieniem czekam na weekend mając nadzieję że zobaczę ponownie zwycięskie United.

CONCILIO ET LABORE
08-03-2008 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Edwin musial wczoraj opuscic boisko z powodu problemów z pachwiną,niewiadomo jeszcze ile potrwa jego absencja,wiadomo natomiast że Kuszczak jest zawieszony na 3 spotkania,tak wiec swoją szanse moze miec Ben Foster :roll: Dobrze że wrócil kiedy trzeba :twisted:

Napewno nie zagra Saha ,który również jest kontuzjowany po wczorajszym meczu :lol: a racze rozgrzewce...
09-03-2008 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
N3M3SIS Offline
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
ziomo napisał(a):3-0 to jest dla mnie minimum

oczywiśie miałeś na myśli 0-3, bo gramy na wyjeździe :wink:

musimy pokazać w tym mecz klasę, a przede wszystkim skuteczność i jeszcze raz skuteczność, bo z taką grą jak wczoraj tak samo się skończy; chciałbym na boisku zobaczyć Bena Fostera, jestem ciekaw jego gry i formy (do tej pory jedyne co o nim wiem, to to, że jemu też gola przez całe boisko strzelił bramkarz Smile )

również myśle, że 3:0 dla nas to optymalny wynik, lecz jak zawsze najważniejsze będą 3 punkty

"Kiedy mê¿czyzna jest sam na sam z kobiet±, budzi siê napiêcie z którym nie mo¿na walczyæ..."
09-03-2008 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Nie wiadomo czy wróci VDS, raczej nie, Kuszczak zawieszony, może anulują kartkę ale nie wiadomo. Foster jest po kontuzji i niby jest zdolny do gry, ale wiele bym dał, żeby stał się cud - Edwin by ozdrowiał i mógł grać. Derby jest teoretycznie słabym przeciwnikiem i tutaj upatruję szansy dla naszych napastników (Roo&Tev) na rozstrzelanie się. Gdyby każdy z nich strzeliłby jedną, może dwie bramki to w tej części sezonu gdzie powoli, powoli zaczyna się coraz poważniejszy wyścig z czasem, ich skuteczność byłaby dla drużyny zbawienna. Ostatni mecz, w którym któryś z nich strzelił bramkę to chyba 23.02.08 z Newcastle. Teraz muszą się przełamać. Co najmniej 3:0 dla United...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
10-03-2008 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dejmen Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
Foster to rownież dobry Bramkarz a po drugie Derby to malo wymagajacy przeciwnik nie powinno byc problemu a tak na marginesie to VDS powinien juz odesc bo lata leca a Kuszcza to Swietny Bramkarz
10-03-2008 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Derby ostatnio dostało od Chelsea 6:1. Cala czołówka ich leje jak chce. Liverpool męczył się na Pride Park, ale tak poza tym to gospodarze jutrzejszego meczu to mało groźny przeciwnik. Nie możemy tam stracić punktow, chyba tylko fatalny pech mogłby sprawić, że stracimy tam cenne "oczka". Stawiam na 0:4, a ten niefart to chyba z Pompey juz został na maksa wykorzystany.

0:4 :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
14-03-2008 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
No chyba w tym spotkaniu nie będzie żadnej niespodzianki i o jakiejkolwiek porażce to możemy sobie w ogóle zapomnieć, bo praktycznie z Derby nie da się nie zdobyć punktów. Mamy wielką okazję po raz kolejny przegonić Arsenal, więc trzeba wygrywać mecz za meczem. Mam nadzieję, że będzie wysoki wynik, jednak mnie obchodzą najbardziej 3 punkty, szczerze to dla mnie może być nawet te 0:2 byleby UNITED ten mecz wygrali Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
14-03-2008 16:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Hehe, a na manutd.com jest zdjęcie Carolla z pamiętnego meczu z Tottenhamem i "Can Caroll keep the Reds out?" :lol: :lol:

Nie ma nawet co myśleć o ewentualnej stracie punktów. Drużyna, która ma 1 zwycięstwo w lidze i 14 goli zdobytych nie może nam zagrozić. Jeśli będzie inaczej to nie będę zły...tylko rozśmieszony.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
15-03-2008 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #15
 
Cytat:Nie ma nawet co myśleć o ewentualnej stracie punktów. Drużyna, która ma 1 zwycięstwo w lidze i 14 goli zdobytych nie może nam zagrozić. Jeśli będzie inaczej to nie będę zły...tylko rozśmieszony.
To miałeś wesołą 1 połowę Smile
Jak dalej będziemy grać jakbyśmy mogli a nie chcieli, to zamiast wymienianych wyżej 3:0, 4:0 będziemy mieć bezbramkowy wynik albo i wygraną, ale Derby.
Strasznie nieskutecznie gramy w polu karnym, 2 sam na sam poszły w trybuny, a jedna w boczną siatkę, dobrze chociaż, że Foster nie zapomniał jak się broni, bo mielibyśmy mały blamaż w pierwszych 45 min.
15-03-2008 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości