Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(19.03) Manchester UNITED - Bolton Wanderers 2:0
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
(19.03) Manchester UNITED - Bolton Wanderers 2:0
Już w środę gramy kolejne spotkanie, tym razem w zaległym meczu będziemy podejmować na Old Trafford drużynę Boltonu. W pierwszym pojedynku tych zespołów Diabły niespodziewanie uległy na Reebok Stadium 1:0. Tym razem taki wynik nie powinien się powtórzyć, choć ostatnio gra UNITED nie może zachwycać. Jeśli Diabły wygrają swój mecz umocnią się na pozycji lidera Premiership, jednak przewaga nad Arsenalem będzie wynosić już 3 punkty. Zatem liczymy na zwycięstwo przede wszystkim w dobrym stylu.

COME ON UNITED!

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
16-03-2008 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Takiej szansy nie można zmarnować.Możemy podwyższyć naszą przewagę nad Arsenalem i musimy to zrobić.Dodatkowo warto by się zrewanżować za porażkę na RS.Ostatnio United nie błyszczeli formą i to jest dobry moment aby zatrzeć złe wrażenie z poprzednich meczów.

Jeśli ktoś będzie wiedział to niech napisze czy będzie grał Rasiak ?

C`MON UNITED ! ! !

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-03-2008 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
WoLaK napisał(a):Takiej szansy nie można zmarnować

No nie można i oby tego nie zjebali,cos mam wrazenie ze Ferguson bedzie eksperymentowal,bo jak wiemy za tydzien wielki mecz i zapewne bedzie chcial dac odpoczac niektorym graczom. Chetnie zobaczylbym w wyjscioym skladzie Fletchera :wink:

Rasiak to pewnie zacznie mecz na ławce,chociaz kto wie :roll:
17-03-2008 02:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Jeśli tylko w środę skuteczność będzie lepsza niż w ostatnich spotkaniach to na pewno wygramy z Boltonem.Kłusaki ostatnio przegrały mecz o sześć punktów z Wigan,a warto dodać że przez duża część meczu grali w przewadze,więc wygląda na to że nie są w najlepszej formie.Zresztą nie zdobycie w tym spotkaniu kompletu oczek byłoby wręcz grzechem,jest idealna okazja by uzyskać przewagę trzech punktów nad Arsenalem.Natomiast co do składu też myślę że Ferguson trochę pokombinuje,spodziewam się że wolne dostanie Scholes,po pierwsze Anglik z Derby znów zagrał przeciętnie a po drugie już w niedzielę na Old Trafford przyjeżdża Liverpool,a sześć dni później bardzo solidna i groźna Aston Villa.Trudno też przewidzieć czy od pierwszych minut na boisku zobaczymy Ryana Giggsa,który dopiero co wrócił po kontuzji.Tak naprawdę jakim składem byśmy nie wyszli,w środę MUSIMY wygrać innej opcji nie widzę.

CONCILIO ET LABORE
17-03-2008 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Kolejny mecz z przeciwnikiem z dolnej części tabeli,który nie powinien nam sprawić większego trudu,chyba,że zagramy tak jak z Derby.Mam nadzieję,że nasi błysną skutecznościa.


UNITED!
17-03-2008 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kono1994 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
Myśle ze red devils pokażą na co ich stać i wkońcu wygrają w efektownym stylu

Myślę, że powinieneś pisać posty na wyższym poziomie // Pejter
18-03-2008 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Warto wspomnieć że jutro kończy się kartkowa karencja Tomka Kuszczaka,jak wiemy po sobotnim spotkaniu z Derby,Ferguson bardzo chwalił Bena Fostera który w tym meczu pod nieobecność Van Der Sara i właśnie Kuszczaka,stał między słupkami bramki United,i spisał się znakomicie.Wracając do rzeczy,jak już wspomniałem Sir Alex wypowiadał się w samych superlatywach o Angliku,jednak ani słowem nie wspomniał o tym by Ben miał stanąć w bramce podczas jutrzejszego starcia z Boltonem,tak więc trudno wyrokować kto jutro wyjdzie w podstawowym składzie Czerwonych Diabłów,Polak czy Anglik?myślę że nie tylko mnie z tego powodu zżera ciekawość,jutro się sporo dowiemy na temat przyszłości naszej bramki i powiem tak jeśli stanie Kuszczak to będzie to coś"normalnego"sam Foster mówi że w dalszym ciągu nie wyklucza wypożyczenia,i wie gdzie stoi że Kuszczak na dzień dzisiejszy jest bliżej bluzy z numerem jeden,natomiast jeśli Fergie postawi na Bena to moim zdaniem będzie to taki jasny komunikat ze strony Szkota że pozycja bramkarza number one na Old Trafford mocno oddala się od naszego rodaka.

CONCILIO ET LABORE
18-03-2008 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Dziwi mnie, że Canal+ nie pokaże tego meczu. Jak widać ludzie z tej stacji rożnią się od tych z tvp, bo gdyby Polska telewizja pokazywała Premiership, to byśmy mieli United na 100%. Rossi może wejść na parę minut, a Kuszczak zagra od początku.

Przełamać tą niemoc pod bramką rywala! Strzelić parę brameczek "Klusakom". Chłopcy powinni dostać solidny trening strzelecki przed meczem i pokazać, że potrafią wykorzystywać nadarzające się okazje. Lider jest nasz, trzeba jeszcze powiększyć tą przewaGę.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
18-03-2008 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Gracek_11 napisał(a):Dziwi mnie, że Canal+ nie pokaże tego meczu.

Patrząc obiektywnie no to mecz Tottenham - Chelsea zapowiada się na ciekawsze spotkanie niż nasz pojedynek z Boltonem. Oczywiście ubolewam nad tym, że nie będę mógł sobie obejrzeć na C+ w ładnej jakości i na dużym ekranie, jednak tak jak już mówiłem, derby Londynu chyba jednak ciekawsze...

Jeszcze co do samego spotkania, mnie najbardziej interesują 3 punkty, jednak ta nieskuteczność też już trochę irytuje...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-03-2008 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
Panowie, skuteczność jest super, ale w obronie, nie ma co narzekać


Co do transmisji, to ja sprawdzałem jeszcze w niedziele program na następny tydzień, konkretnie kliknąłem w piłkę nożną i premiership - jako następna transmisja wpisany był nasz mecz z LFC... teraz się dowiaduje, że jednak lecą derby Londynu, dobra wiadomość, choć nie jest optymalna
18-03-2008 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
1. Manchester United 29 meczów rozegranych 67 punktów
18. Bolton Wanderers 29 meczów rozegranych 25 punktów

Teoretycznie mamy 3 punkty w kieszeni. Jednak Bolton może sprawić niespodziankę - oby tak się nie stało. Plusem jest to, że nie mają już Anelki (szkoda, że poszedł do Chelsea, a nie do Manchester United), ale za to mają Rasiaka Tongue Grzesiu pewnie nie zagra od pierwszych minut, ale może wejść w końcówce.
Gracek_11 napisał(a):Rossi może wejść na parę minut, a Kuszczak zagra od początku.
Może źle myślę, ale czy to nie będzie czasem dopiero drugi mecz od czerwonej kartki dla Tomka? Może się mylę, ale zawieszenie jest na trzy mecze we wszystkich rozgrywkach angielskich. Także pewnie zagra Foster...
Wracając do meczu to liczę na trzy punkty. Postaram się załapać na SopCascie, może się uda.

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
19-03-2008 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
spalacz napisał(a):Może źle myślę, ale czy to nie będzie czasem dopiero drugi mecz od czerwonej kartki dla Tomka? Może się mylę, ale zawieszenie jest na trzy mecze we wszystkich rozgrywkach angielskich.

Też tak myślałem,ale okazało się że Kuszczak jest w kadrze i będzie mógł dziś zagrać.

CONCILIO ET LABORE
19-03-2008 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
spalacz napisał(a):Teoretycznie mamy 3 punkty w kieszeni. Jednak Bolton może sprawić niespodziankę - oby tak się nie stało.

Teoretycznie w Pucharze Anglii powinny teraz grać UNITED, Chelsea, Arsenal, Liverpool. Teoretycznie Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
19-03-2008 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Ale nam FERGIE zafundowal skład Big Grin
obrona:
Fletcher - Pique - Vidic - O'Shea

Chyba nigdy wiecej nie zagramy w takim ustawieniu z tyłu. Dobrze ze to tylko Bolton...

Dalej tez nie jest zbyt mocne ustawienie, Rooney i Scholes na ławce a Carrick na trybunach. Najbardziej jestem ciekawy co zaprezentuje Saha.

C'MON UNITED!
19-03-2008 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ciampel napisał(a):Teoretycznie w Pucharze Anglii powinny teraz grać UNITED, Chelsea, Arsenal, Liverpool. Teoretycznie
Dlatego też napisałem, że Bolton może (ale nie musi) sprawić niemiłą niespodziankę kibicom i piłkarzom UNITED...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
19-03-2008 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości