Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(01.04) AS Roma vs Manchester UNITED 0-2
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #31
 
Dziekujemy i zapraszamy na OT :*
Jak miło widzieć Scholesa w wysokiej formie Smile
01-04-2008 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
2:0 :twisted:

Follow Follow Follow
cause Man United is going to Moscow
there will be thousands of reda
who's will pissed your heads
cause Man United is going to Moscow

W dobrym stylu zwyciężamy Romę i nie musimy specjalnie obawiać się rewanżu na OT.

Najbardziej spodobała mi się atmosfera jaka zwapnowała na Stadio Olimpico po drugiej bramce dla United.Fani Romy szaaa,a tylko naszych słychać Big Grin

Na szczególne oklaski zasługują Rio,Park,Ron,Scholes i Wazza.
Czy są już jakieś informacje co z Vidicem ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
01-04-2008 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
Niezly wynik, choc moglo byc lepiej. Po 2 golu Roma calkowicie siadla, chyba zrozumiala ze dalej w Lidze Mistrzow juz nie zajda Big Grin
Dobry mecz rozegrala cala druzyna, ciezko kogos wyroznic. Na pewno w oczy rzucali sie Ronaldo, Rooney, Scholes i Ferdinand Wink

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
01-04-2008 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
przepraszam bardzo zamroczylo mnie.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
01-04-2008 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Wywozimy z Rzymu bardzo dobry wynik no i praktycznie jesteśmy już "ustawieni" przed rewanżem na Old Trafford. W pierwszej połowie wiele okazji sobie nie stworzyliśmy, jednak udało nam się wykorzystać jedną po ładnym podaniu Scholesa, który zresztą po raz kolejny zagrał bardzo dobry mecz, asystę wykorzystał nie kto inny jak Ronaldo Wink W drugiej połowie praktycznie analogiczna sytuacja, jednak tylko do szczęśliwej bramki Rooneya, bo później atakowaliśmy częściej i śmielej, byli blisko Ronaldo, Carrick i Wazza. Roma oczywiście też coś tam grała, nieraz Edwin musiał się wykazać, no ale to my wbiliśmy dwie bramki Doniemu i jesteśmy w świetnej sytuacji, tego już przegrać chyba się nie da 8)

... UNITED are going to Moscow!

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-04-2008 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
WoLaK napisał(a):W dobrym stylu zwyciężamy Romę i nie musimy specjalnie obawiać się rewanżu na OT.

Dobry jest wynik i świetne wypunktowanie Romy, ale styl? To ani nie było 4-5-1, ani 4-3-3. Jakiś misz masz - Park najpierw w ataku, później praktycznie cały czas jako defensywny prawy pomocnik (tak jakbyśmy grali 5 obrońcami). Rooney na skrzydle jest do bani - dobrze gra, gdy schodzi tam jako napastnik, ale nie kiedy gra cały mecz. Najważniejsze jednak, że ta taktyka przyniosła nam doskonały rezultat, jakże inny od tego z ubiegłego roku.

Zatem, proszę mi tutaj nie narzekać na taktykę 4-5-1 - nie po tym meczu :wink:

woyteq napisał(a):wg tej relacji w bramce stal dzisiaj van der sar.

A nie stał?
01-04-2008 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Pejter napisał(a):Dobry jest wynik i świetne wypunktowanie Romy, ale styl? To ani nie było 4-5-1, ani 4-3-3

To było coś w stylu 4-6-0, albo jeszcze inny kosmos, no ale narzekać w sumie to nie możemy, bo wynik jest bardzo dobry Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-04-2008 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
Kuba_^^ napisał(a):To było coś w stylu 4-6-0, albo jeszcze inny kosmos, no ale narzekać w sumie to nie możemy, bo wynik jest bardzo dobry Smile

no chyba najlepszy komentarz co do tego meczu Big Grin Po prostu kto chcial z pomocnikow pojsc do przodu to szedl i robil za "napastnika". Tak to wygladalo Big Grin coz za wspaniala taktyka ;]

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
01-04-2008 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Więcej o meczu napiszę jutro.

Dzisiaj tylko gratulacje dla Maćka, który właśnie wzbogacił się o stówkę 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
01-04-2008 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
Spodziewalem sie trudniejszej przeprawy,a tu taka zaliczka przed rewanżem na OT Big Grin Wynik dobry,ale widowisko do bani ,malo skladnych akcji,wielka kopanina i nic wiecej.
Atmosfera w pierwszej polowie fatalna,cały czas słyszalem tylko gwizdy,mimo iż bylo slychac fanów United,to tak w tv lepiej wypadli w meczu z Liverpoolem :roll: Pisze to zeby uswiadomic Wojtkowi jak mozna odebrac doping patrzac w ekran, jak bylo naprawde dowiemy sie jak wrócą chlopaki i cos napiszą o meczu.

Szkoda Vidica,po jego minie można wywnioskowac że to cos powaznego .... :?
01-04-2008 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
jestem totalnie zszokowany :shock: Zagraliśmy słaby mecz (coś się tam dziać zaczeło po drugiej bramce dopiero) a lewym jajem odsyłamy Romę do planowania kolejnego sezonu :shock:

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
01-04-2008 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
Widziałem tylko skrót meczu (w innym temacie podam powód), cieszy zwycięstwo, bramkę widziałem tylko Roo bo to był skrót drugiej połowy, także za wiele ciekawego nie powiem.

Dzisiaj, jak się wyśpię, podam swój numer konta koledze jednemu z malkontentów i odbiorę wygraną jakże zasłużoną

Jak my zagraliśmy słabo, to strach się bać co będzie jak zagramy dobrze, a na Romę to już nie ma określenia chyba... Ja cały czas typowałem 0-2 i formalność w rewanżu, takie głosy, że zagraliśmy słabo do mnie nie trafiają - to Roma, kandydat na mistrza Włoch i jedna z obecnie 8 najlepszych w Europie drużyn miała w tym meczu atakować i została zmuszona do odrabiania strat, a nie my. Potem dostali druga bramkę i pozamiatane, to są puchary, tutaj drużyna która prowadzi przeważnie będzie grała bardziej na NIE niż na TAK, szczególnie z nieobliczalnym rywalem

UNITED :!:

Także i nasza słaba gra na wyjazdach, i pech Sekiego i Erica zostały obalone, jest super.
02-04-2008 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #43
 
Mnie tam wynik nie dziwi,no bo nie gralismy z Milanem tylko z Roma w zadnym stopniu nie bedaca wielka(a w dodatku mocno osłabiona i notujaca spadek formy)
Jaki tam jeden z najlepszych klubów w europie?...oni graja ciekawa piłke,ale maja bardzo ograniczone mozliwosci i sa niefrasobliwi...,zreszta wystarczy spojrzec na ich historie i osiagniecia aby sobie uzmysłowic ze na pewno nie jest to rywal z najwyzszej połki(co nie znaczy ze na ich terenie mielismy wygrac tak spokojnie,ale ogolnie jak z Lyonem,do odprawienia)
02-04-2008 08:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Anonim napisał(a):Mnie tam wynik nie dziwi,no bo nie gralismy z Milanem tylko z Roma w zadnym stopniu nie bedaca wielka(a w dodatku mocno osłabiona i notujaca spadek formy)

Roma w tym sezonie jest na pewno bardziej godnym przeciwnikiem niż Milan.Milaniści w tym seoznie to przecież dno dna

[Obrazek: sorryvk6.gif]
02-04-2008 08:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #45
 
Znów widze nie do końca panuje zrozumienie... Roma jest drugi sezon z rzędu w ósemce najlepszych drużyn w Europie i to napisałem, z prawdą się nie mijając
02-04-2008 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości