Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(23.04) FC Barcelona 0-0 Manchester UNITED
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
(23.04) FC Barcelona 0-0 Manchester UNITED
Jadziem do Katalonii Tongue Camp Nou to raczej pozytywne wspomnienia, oby za jakiś czas nie zmieniły się w koszmary. Gramy w środę, mecz puszcza TVP.

W drużynie gospodarzy zabraknie Puyola, Ronaldinho, nie wiadomo, co z Messim - jednym z nielicznych zawodników Barcy, o których można powiedzieć coś miłego, jeśli chodzi o grę w tym sezonie. U nas z kolei do zdrowia wróci zapewne Vidic, do tego Nani też jest bliżej niż dalej odzyskania pełnej sprawności - reasumując, Ferguson będzie miał w czym wybierać.

COZ UNITED ARE GOING TO MOSCOW! Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
11-04-2008 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ciampel napisał(a):nie wiadomo, co z Messim

Powiedzmy sobie prawdę, pewnie nikt z nas nie chce by Messi wyzdrowiał do 23 kwietnia,Argentyńczyk ma niebywały wpływ na grę Barcelony,doskonale widzieliśmy to choćby w 1/8 finału Ligi
Mistrzów,kiedy Katalończycy grali na Celtic Park.

Realnie patrząc jeśli Messi nie zagra to awans do finału mamy prawie pewny,natomiast jeśli reprezentant Argentyny będzie gotowy na starcie z nami,to możemy mieć problemy.

CONCILIO ET LABORE
11-04-2008 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Danny93 napisał(a):Powiedzmy sobie prawdę, pewnie nikt z nas nie chce by Messi wyzdrowiał

Mi to obojętne,jeśli chcemy byc najlepsi to musimy pokonywac inne silne zespoly w skladzie z najlpeszymi ,zreszta Messi juz trenuje,więc ma wieksze szanse na wystep niz np Vidic.
Wiadome ze nie zagra Puyol,ale raczej to żadna strata gdyz w tym sezonie gra bardzo w kratke. Do skladu wrocil Marquez i zapewne to on zastapi Hiszpana. Ważne żeby Ronaldo utrzymal forme,a Messiego mozna wylaczyc z gry jak Torresa i innych :wink:

UNITED :!:
11-04-2008 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Obawiam się, że Messiego jest trudniej z gry wyłączyć niż Torresa, nawet jeśli Messi jest po kontuzji


Dawno z Barcelona nie graliśmy, na samą myśl o tym meczu mam ciarki bo to wielki pojedynek będzie bez dwóch zdań. A jeśli (...) to już w ogóle będzie super przeżycie


Gramy z drużyną która:
a) Od ponad 50 lat nieprzerwanie gra w europejskich pucharach
b) Jest w trójce najsilniejszych kadrowo drużyn na świecie
c) Potraktuje nas jako drużynę, po pokonaniu której mogą wrócić na szczyt i zrekompensować sobie i kibicom nieudany sezon (a na pewno sezon poniżej oczekiwań)
d) Taktycznie nam nie dorówna i niczym nie zaskoczy, co najwyżej indywidualności



Moje największe obawy, szczere obawy to:
a) Kontuzje stoperów
b) Sędziowie
c) Cristiano Ronaldo, który mam nadzieję, że tak nie będzie, ale chyba nie będzie specjalnie z Barceloną błyszczał
d) Samuel Eto'o i Lionel Messi, jeśli będą zdrowi i w formie
e) Nawet jak wygramy w Barcelonie 1-3 (a tak będzie), to Morgan malkontent będzie szukał dziury w całym i narzekał, że na wyjazdach gramy pyte blablabla, po czym przyjdzie Wojtek3 i dorzuci coś jeszcze o 4-5-1 (którym grając praktycznie nie tracimy bramek) i takie tam
11-04-2008 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ja jestem tylko ciekaw jak będzie z formą Barcelony na to spotkanie, bo ostatnio nie grają nic ciekawego, w lidze tracą regularnie punkty, czasami nawet z byle kim. Sądzę jednak, że tu nie będzie trzeba patrzeć na formę, po części też, ale nawet jeśli Barca cały czas będzie grała słabo to półfinał LM to jednak zupełnie co innego, na pewno do tego meczu przygotują się tak, żeby zagrać tak jak ta normalna Barcelona, a nie ta z tego sezonu. Messiego trzeba się obawiać najbardziej, bo gdy nie ma kontuzji i gra to gra pierwsze skrzypce i robi mnóstwo roboty. Eto'o także będzie stanowić spore zagrożenie...

Oczywiście wierzę w zwycięstwo na Camp Nou, jednak wywieźć z tego stadionu taki rezultat będzie strasznie ciężko, remisem (oczywiście bramkowym) będę się cieszyć i to bardzo, wynik 2:1 dla Katalończyków też moim zdaniem będzie dobrą zaliczką przed rewanżem na OT.

Do samego spotkania jeszcze sporo czasu, może się wiele zmienić - forma, może ubyć w obu zespołach kilku piłkarzy na rzecz urazów itp. Pożyjemy, zobaczymy...

UNITED ARE GOING TO MOSCOW!!!

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-04-2008 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Jeżeli Cię to mój katowicki przyjacielu uszczęśliwi i przyniesie chwałę MU na Camp Nou to chętnie ponarzekam 8) Od słów do czynów, a więc jeżeli wyjdziemy owym feralnym ustawieniem to owszem , będzie 1:3 ale w drugą stronę, a to 1 po naszej stronie wcale takie pewne nie jest Smile Jeżeli chcemy ugrać konretny wynik na wyjedzie (to jest strzelić jakieś gole) to musimy stoczyć z Katalonią regularną bitwe czyli zagrać ofensywnie. Barcelona to nie Roma bez Tottiego z którą można sie bawić i podarowywać im karne i klarowne sytuacje.

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
11-04-2008 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Barthezzz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Piłkarze United nie przegrali meczu w Lidze Mistrzów od dziesięciu spotkań. Zespół Sir Alexa Fergusona jest jednym z dwóch niepokonanych zespołów tej edycji Ligi Mistrzów. Drugą drużyną, która nie doznała porażki, jest Barcelona.

Moim zdaniem te wszystkie spekulacje o tym kto wygra mecz są tak naprawdę bez sensu, bo wszystko zweryfikuje gra albo szczęście. Jezeli miałbym jednak postawić wszystkie soje pieniądze na którąś z tych dróżyn, to z pewnością zaufałbym United.
11-04-2008 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Do meczu jeszcze sporo czasu i wiele w kadrach moze sie wydarzyc. Mnie najbardziej bedzie cieszyc obecnosc polskiej ekipy wyjazdowej na Nou Camp.

UNITED WE ARE, UNITED WE STAND, THE GREATEST BY FAR, THE BEST LAND :!:

Under The Boardwalk - United Warriors
11-04-2008 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #9
 
Teraz czas na Barcelone. Jesteśmy zdecydowanie mocniejszą ekipą od Dumy Katalonii, i nie powinniśmy mieć przegrać tej konfrontacji i znaleźć się w finale. Jak dla Mnie to dobrze że pierwszy mecz gramy na wyjeździe bo w drugim meczu będziemy mieli atut własnego boiska :wink:

Co do powrotu Messiego to dla Mnie bez różnicy czy wróci czy nie, fakt iż jest kluczowym zawodnikiem Barcelony, ale jednak nie powinniśmy mieć z nim większych problemów jeśli nasza obrona Go dobrze przypilnuje :wink: . Czasami wydaje mi się że Messi jeśli jest dobrze kryty to odechciewa mu się grać.
12-04-2008 07:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Wendland napisał(a):Czasami wydaje mi się że Messi jeśli jest dobrze kryty to odechciewa mu się grać.

Oberwie kilka razy po kostkach i juz na pewno nie bedzie taki skory do rajdow i drygblingow.

Barcelona moze nie jest w jakiejs wspanialej dyspozycji, ale nie wolno jej ani troche lekcewazyc. Liverpool tez nie gra jakos super w lidze, a w pol finale tez jest. Poza tym to sa puchary, a te rozgrywki rzadza sie wlasnymi prawami.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
12-04-2008 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Wczoraj Barcelona zremisowała 2:2 z Recreativo Huelva,które zajmuje czwarte miejsce od końca.Po raz kolejny potwierdza się,że Barca to klasowi zawodnicy,ale nie tworzący drużyny praktycznie w żadnym stopniu.Przecież lepiej się pokiwać niż podać Wink
Niemniej jednak trzeba będzie bardzo uważać na Eto.Tak jak Benzema potrafi łupnąć w bramkę mimo,że kilku obrońców przy nim.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
13-04-2008 09:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
$^ZegZ^$ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
Barcelona słaba w tym sezonie. Manchester United jest lepsze od Barcy o pare klas. Jak widziałem mecz Barcelony z Schalke to widac było że sie męczyli.
13-04-2008 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
$^ZegZ^$ napisał(a):Jak widziałem mecz Barcelony z Schalke to widac było że sie męczyli.

Bo Schalke wbrew pozorom slaba druzyna nie jest.. Ale i tak taka firma jak Barcelona powinna rozprawic sie z nimi szybko i bezbolesnie. Jedak wszyscy wiemy w jakim stylu zagrali pilkarze Barcy.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
13-04-2008 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #14
 
Po meczu powiecie, ze juz go gdzies widzieliscie. Barca strzeli pierwsza, ale my odpowiemy dwoma bramkami strzelonymi przez rezerwowych po rzutach roznych :wink: Gdzies chyba juz to było 8)

amor patriae nostra lex
15-04-2008 18:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Barcelona strzeli gola w 1 minucie Etoo po czym my odpowiemy golami C.Ronaldo i Rooneya. 4 minuty po tragieniu Rooneya na 2:1 dla nas w 57 minucie gola strzeli Messi. 10 minut poznie swoje 2 trafienie zalicza Ronaldo i jest 2:3 dla nas ale w 73 minucie drugi raz trafia takze Etoo i mecz konczy sie wynikiem 3:3. Mecz bedzie sedziowal Gunter Benko z Austrii obchodzacy w tym roku swoje 53 urodziny.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
15-04-2008 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości