Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(03.05) Manchester UNITED vs West Ham United 4:1
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1
(03.05) Manchester UNITED vs West Ham United 4:1
W najbliższą sobotę o 13:45 czeka nas już ostatni mecz w tym sezonie na Old Trafford, z West Hamem.Jak wiadomo po ostatniej porażce z Chelsea,zrównaliśmy się punktami z The Blues,i myśląc o tytule musimy wygrać w najbliższych dwóch spotkaniach.Młoty to mogłoby się wydawać od taki sobie zwykły ligowy rywal,a jednak nic bardziej mylnego,Londyńczycy ostatnio wybitnie nam nie leżą,przegraliśmy z nimi ostatnie 3 mecze!po za tym każdy fan United myśląc o West Hamie,przypomina sobie 1995 rok,wtedy na Upton Park w ostatnich sekundach sezonu straciliśmy tytuł,chyba nikt sobie nie wyobraża by ta sytuacja się powtórzyła.

Wygląda na to że chcąc wygrać w sobotnie popołudnie będziemy musieli się nieźle napocić,liczę przede wszystkim na naszych kibiców,że wreszcie w tym sezonie zgotują w Teatrze Marze, małe piekiełko dla rywala,a także na Giggsa i Scholesa,to moment dla nich by wzięli wyniki drużyny na swoje barki.

CONCILIO ET LABORE
27-04-2008 09:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
Danny93 napisał(a):po za tym każdy fan United myśląc o West Hamie,przypomina sobie 1995 rok,wtedy na Upton Park w ostatnich sekundach sezonu straciliśmy tytuł,chyba nikt sobie nie wyobraża by ta sytuacja się powtórzyła.
o nie chcem powtorki z 95' wtedy tytuł zdobył blackburn chyba.



W ogóle źle mi się kojarzy West Ham. W poprzednim sezonie to oni byli pod presją bo musieli sie utrzymać w lidze natomiast teraz (jak kazdy wie) to my jesteśmy pod presją. Ale licze że na OT zwyciężymy, ale nie chcem powtórki z tamtego sezonu.

we're FC United - we're going up
27-04-2008 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Po pierwsze to chyba jest najbardziej nie leżący nam przeciwnik w lidze. Najbardziej się obawiam własnie tego meczu. Nie ma juz miejsca na pomyłki i stracenie punktów. 180 minut dzieli nas od mistrzostwa i to my musimy strzelić gola wiecej niż przeciwnik. Liczę na Crisa i Roo, mam nadzieję że Nani też zagra od pierwszych minut z Andersonem bo prawda jest taka, że jeśli zagramy defensywnie, to poprostu z tytułem się pożegnamy w tym sezonie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-04-2008 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Normalnie, to nie miałbym jakichkolwiek obaw co do tego spotkania, ale teraz, gdy gramy o tytuł i gramy pod presją może być inaczej. Najwyższy czas na przełamanie tej przeklętej passy, która trwa zdecydowanie za długo, pomimo, że to 3 spotkania, tak nie powinno być. W zeszłym sezonie jak wiadomo przegraliśmy 0:1 na OT po bramce Teveza, jednak to była inna sprawa, już mieliśmy tytuł i chyba każdy tylko czekał na uroczystą koronację. Teraz musimy sobie taką koronację zapewnić między innymi wygrywając w sobotę z West Hamem. Trzeba wyjść najlepszym i najsilniejszym składem, dwóch napastników Roo-Tevez, Ronaldo na skrzydle i na pewno wygramy. Żadnych cudowań z taktyką itp. Mam nadzieję, że Fergie wyciągnie wnioski z ostatnich meczów, w których kombinował z tym składem aż do przesady. Tu musi być wygrana, nic innego.

UNITEEEEEEEEEED!

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-04-2008 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Zapewne zagrają Ci ktorzy jutro beda odpoczywac, ja raczej sie nie przejmuje tym spotkaniem, każdy wie że trzeba to wygrac,więc zrobią wszystko i nie ma co wracac wstecz do meczu z zeszłego zesonu,bo my już mistrza mieliśmy,a oni walczyli o utrzymanie :wink:

Curbishley wspomnial cos że da zagrac 1-2 piłkarzom z akademii ,a fani Chelsea już płaczą że West Ham jest wrogiem niebieskich i sie podłoży,albo to:

Cytat:to było pewne.. przeciez w tamtym sezonie MU odpuściło sobie mecz żeby WHU sie utrzymało w lidze..

że niby teraz oni nam podarują prezent? :lol:
Wygramy 3:0 :!:
28-04-2008 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
To z mojej strony krótko - po co te mądre wywody skoro:
a) wszyscy doskonale wiemy, że wygramy z WHU
b) wszyscy doskonale pamiętamy te trzy ostatnie mecze i nie ma po co tego przypominać


UNITED :!:
29-04-2008 09:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Tym postem Maciek zamyka dyskusję aż do rozpoczęcia spotkania Big Grin


Mi się wydaje, że w tej kolejce zdobędziemy mistrzostwo...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
01-05-2008 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Vincent Valentine Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
KanT napisał(a):Tym postem Maciek zamyka dyskusję aż do rozpoczęcia spotkania Big Grin


Mi się wydaje, że w tej kolejce zdobędziemy mistrzostwo...

Wielce prawdopodobne tym bardziej ze Chelsea moze sie potknac grali w koncu dogrywke w lidze mistrzow to kosztuje troche sil...
03-05-2008 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #9
 
Vincent Valentine napisał(a):
KanT napisał(a):Tym postem Maciek zamyka dyskusję aż do rozpoczęcia spotkania Big Grin


Mi się wydaje, że w tej kolejce zdobędziemy mistrzostwo...

Wielce prawdopodobne tym bardziej ze Chelsea moze sie potknac grali w koncu dogrywke w lidze mistrzow to kosztuje troche sil...
Tylko, jak już o tym pisałem, FA układa terminarz pod Chelsea, także na brak sił w ekipie Granta bym nie liczył...

je**ć FA :!:
03-05-2008 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
No własnie bo Chelsea wypoczywa aż do poniedziałku o ile sie nie myle

ps. Grant i tak jest uposledzony Big Grin

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
03-05-2008 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mashutd Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
może ktos wie czy bedzie relacja live?
03-05-2008 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
500 tysięcy Funtów kary dla Naniego na miejscu Fergusona bym zarządził za debilizm czystej wody
03-05-2008 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
Niech przekaze zdobyte w ten sposob pieniadze Ferdinandowi ktorego Ashton po swojej przewrotce zostawil na pastwe psychologa Jana Blecharza.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
03-05-2008 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Vincent Valentine Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
Jesli Młoty doprowadza do remisu kibice mu nie wybacza tym bardziej ze ostatnio cos za bardzo chce sie pokazac a mu nie wychodzi...
03-05-2008 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #15
 
Maciek napisał(a):500 tysięcy Funtów kary dla Naniego na miejscu Fergusona bym zarządził za debilizm czystej wody

Faktycznie Nani dał sie zbyt łatwo sprowokowac i zachował sie beznadziejnie ,ale dziwi mnie że asystent sędziego nie widzial prowokacji Neila :roll: Żółta sie należala jak nic.

Dobre tempo w pierwszej odslonie meczu,ładne bramki i dużo emocji,oby drugie 45 min było również tak emocjonujące :!:

p.s - drugi hattrick Ronaldo?
03-05-2008 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości