Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(21.05) Manchester UNITED vs Chelsea 1-1 ( 7-6 ) CHAMPIONS!!
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #91
 
Ja tak jeszcze a propos wczoraj - jak zobaczyłem, że do siódmej serii wytyczony jest Anelka i jak zaczął iść w kierunku pola karnego, to powiedziałem głośno i wyraźnie bez chwili, a może i po krótkiej chwili, namysłu, że jego kariera, jej przebieg, jest wręcz idealnie napisana, żeby teraz podszedł i spieprzył tego karnego... no i stało się, najbardziej dramatyczna postać teraźniejszej piłki dopełniła dzieła

O wykonanie karnego przez http://youtube.com/watch?v=Lu-UkTv8tVk i Naniego byłem jakoś dziwnie spokojny, wiedziałem już, że opatrzność (mówie to ja, ateista) jest z nami i że mamy to wygrać, tylko czekałem aż Chelsea spudłuje Smile
22-05-2008 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
Maciek napisał(a):http://youtube.com/watch?v=Lu-UkTv8tVk


hahahaha ta piesn po prostu miazdzy, chcialbym uslyszec wykonana przez nich wlasnie piosenke o Andersonie Big Grin

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
22-05-2008 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #93
 
Ja kiedy zobaczyłem Anelkę podchodzącego do piłki,pomyślałem sobie i powiedziałem:on nie strzeli,czuję że on to spartoli i puchar będzie nasz 8)

CONCILIO ET LABORE
22-05-2008 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #94
 
Anelka to jakoś tak bez uczuciowo do tego karnego podszedł, jakby mu zupełnie nie zależało, ale czego chcieć od faceta, który przejechał pół Europy, zagrał prawie w każdej lidze europejskiej i żadnego przywiązania do jakiegoś klubu chyba nie ma, tym bardziej do Chelsea, w której gra pół roku.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-05-2008 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #95
 
Anelka LM już wygrał, więc może w imię Allaha zrobił kumplom dowcip, a ci żartu nie skumali i zaczęli płakać...chociaż z tym, że podszedł bezuczuciowo to nie bardzo się z przedstawicielami takiego poglądu zgadzam, ja tam widziałem to inaczej, widziałem osobiście, że się facet troche załamał po swoim strzale
22-05-2008 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #96
 
każdy przeżywał na swój sposób, na pewno było mu bardzo smutno, ale dla nas to lepiej
22-05-2008 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #97
 
Jest mała afera na angielskich forach bo kiedy Drogba otrzymywal czerwona kartke, Terry podbiegl do Tevez'a i niby wycieral nos w koszulke a w jednym czasie wysmarkal sie na szyje Tevez'a w bezczelny sposob, na youtube jest jedno takie ujecie. TERRY YOU FUCKIN CUNT.

Tak jak pisalem, limit szczescia mamy juz wyczerpany w LM do 4078 roku..

Under The Boardwalk - United Warriors
23-05-2008 01:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #98
 
[Obrazek: aylrn6.gif]

What a fuck?!

Prawdziwa szmata :!: :? O tym incydencie oczywiście żadne media mówić nie będą, bo łączą się w cierpieniu z BYŁYM JUŻ kapitanem rep. Angli! Mam nadzieję, że Fabio nie zapomni o tym w swoim czasie... Widać, że Mihel całą sytuację miał jak na tacy, i od niego będzie zależało jak cała ta sprawa dalej się potoczy. Nie mam już jakiegokolwiek szacunku dla tego prostaka :evil: Drogba już dawno stracił w oczach chyba wszystkich, a teraz przez Vidę będzie musiał latem spierd*lać z Angli, bo ani sobie przy nim nie pogra i czekałby go rewanż za tego "liścia".

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
23-05-2008 02:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #99
 
Ja pierdole co za kurwa smiec. I pomyslec, ze z paroma ziomkami staralismy sie mu poklaskac na koniec kiedy odbieral medal i ryczal, jednak i tak z tylu polecial wrzuty na niego. Jebane smiecie z Chelsea.

Terry u fuckin prick!

Under The Boardwalk - United Warriors
23-05-2008 02:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #100
 
Zawsze miałem szacunek do Terry'ego,za jego charakter,ale teraz go straciłem.Od teraz kapitan Chelsea jest dla mnie zwykłym prostakiem,to co zrobił nie przystoi piłkarzowi,szczyt bezczelności.

Swoją drogą wielkie brawa dla Teveza że nie dał się sprowokować,bo jeszcze wyleciał by z boiska.

CONCILIO ET LABORE
23-05-2008 07:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #101
 
Terry jak ulał pasuje do Chelsea, tam przeważnie grają śmiecie i prostaki ze wsi. Nie pisze tego w takim kontekście jak 11 letni sezonowcy, ale sami patrzcie na takich delikwentów jak:
Obi Mikel - sprzedawczyk, cham na boisku.
Ballack - sprzedawczyk i prawdziwy cham.
Drogba - sk******n
Terry - obrazek wyżej

Zero szacunku dla takich szmaciarzy boiskowych. Tyle się pier***i o rasiźmiena boisku a o takim chamstwie to się milczy. Jak na boisku powiesz do jakiegoś czarnego ze mieszka w murzyńskiej chacie i tam jego miejsce w Afryce, to cię zawieszą i będzie skandal. A jak na meczu chwycisz za "dzwona" swojego przeciwnika jak Drogba to swego czasu robił, to nikt nawet na to uwagi nie zwróci. Żałośni są.

[Obrazek: Ole201.jpg]
23-05-2008 07:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #102
 
Gol Ronaldo pierwsza klasa, a w przekroju całego meczu zostawił w cieniu Cole'a i Essiena razem wziętych. Karny przemilczę tylko ze względu na zwycięstwo, bo gdybyśmy tego nie wygrali... Tongue To mógł być najważniejszy strzał w jego życiu, co zresztą pokazał po paradzie Edwina, kiedy wszyscy podbiegli pod bramkę Van der Sara, a Cris leżał i płakał Wink

Świetna jedenastka Owena - petarda pod poprzeczkę i żaden golkiper na świecie nie miałby nic do powiedzenia. Zachowanie The Blues skwitujmy milczeniem, na więcej nie zasłużyli.

Także 68', 99', 08' - teraz mamy szansę obronić to trofeum jako pierwszy zespół w historii turnieju Smile

UNITED!

capo di tutti capi

MUSC PL
23-05-2008 08:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #103
 
Coś mi już ojciec podczas meczu gadał, że chyba Terry opluł Teveza, zrobił coś innego, jednak nie zmienia to faktu, że zachował się jak skończony kretyn, myślałem, że John jest tam wśród całej drużyny jednym z tych normalniejszych, ale się zawiodłem. Żenada.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
23-05-2008 08:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #104
 
Ciampel napisał(a):Także 68', 99', 08'
Matematycznie powinniśmy wygrac znowu w 2049 roku by zachować ciągłość Tongue
Oby to się nie sprawdziło i byśmy obronili tytuł Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
23-05-2008 08:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #105
 
Stojkovic napisał(a):Matematycznie powinniśmy wygrac znowu w 2049 roku by zachować ciągłość Razz
Oby to się nie sprawdziło i byśmy obronili tytuł

Na szczęście matematyka bywa przewrotna Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
23-05-2008 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości