Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ManUtd.pl awards - komentarze
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
KanT napisał(a):Asysta/podanie sezonu: Podanie/asysta (nie jestem pewien czy był z tego gol) Paula Scholesa - bliźniacze do tego przeczutu nad defensywą Milanu w poprzednim sezonie

Nie wiem co to Smile ale chyba i tak nie wygra bo nikt tego nie podał Smile

bela napisał(a):Bramka sezonu:Ronaldo z pięty z kim ?

Aston Villa na 1-0 mecz na OT tak?

roo1410 napisał(a):Największe zaskoczenie: dwie porazki z City + dobry powrót Parka na boisko po kontuzji

Uznam tylko porażki z City.

roo1410 napisał(a):Obrona sezonu: Kuszczak z Portsmout / wyjazd

znczy się Birmingham.

Pejter napisał(a):Niezapomniany moment sezonu: Finał LM - za kilkanaście lat tylko to będziemy pamiętać.

Ty i tak nie będziesz pamiętał Tongue

Pejter napisał(a):Asysta/podanie sezonu: Rooney do Teveza albo Tevez do Rooneya w meczu Premier League z kimś tam - potwierdza się teza, że niedużo pamiętam. Chodzi o tę akcję, w której rozegrali piłkę piętką na małej przestrzeni w polu karnym.

3-1 z M'boro na OT.


Przypomnijcie sobie i zróbcie edit postów. Jeśli chodzi o niezapomniany moment to są takie typy: karne w finale, zwycięstwo w finale. Mam to traktować osobno no nie?

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
24-05-2008 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Fred The Red napisał(a):Jeśli chodzi o niezapomniany moment to są takie typy: karne w finale, zwycięstwo w finale. Mam to traktować osobno no nie?

Ja bym to traktowal jako jedno Tongue

Osobiscie piszac "final LM" mialem chyba jednak glownie na mysli te rzuty karne. Za 10 lat bedzie sie pamietalo nie tylko to, ze wygralismy ten final, ale i to ze wygralismy go po rzutach karnych i to w nieprawdopodobny sposob Wink
To tak samo jak po finale w Barcelonie... kazdy chyba pamieta te 2 bramki w ostatnich minutach, a nie tylko fakt ze zdobylismy puchar Smile

W kazdym razie dla mnie jedno jest scisle powiazane z drugim Big Grin

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
24-05-2008 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
Fred The Red napisał(a):Nie wiem co to Smile ale chyba i tak nie wygra bo nikt tego nie podał Smile

KanTowi pewnie chodziło o to zagranie Scholesa do Ronaldo w drugiej połowie meczu z Liverpoolem na Old Trafford.Portugalczyk znalazł się wtedy sam na sam z Reiną ale nie potrafił umieścić piłki w siatce.

CONCILIO ET LABORE
24-05-2008 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
Skull napisał(a):Transfer sezonu: Anderson (Carlos jest narazie tylko wypożyoczony)

Post roku :lol: Czekalem tylko jak zatypujesz i bedziesz " ubliżał " Tevezowi. W tym momencie to ja w miejsce walczaka wpisuje Kuszczak a nie Rooney'a. Such a shame huh ? :roll:

Skull napisał(a):Asysta/podanie sezonu: Rooney do Teveza w meczu z Boro

Pamietaj, ze byla to 2 sek wymiana pomiedzy Tevezem a Rooneyem! Wiec jak juz to Tevez - Rooney Rooney - Tevez jak Ty mozesz byc taki ? :? 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
26-05-2008 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
O co ci chodzi Wojtek? Skull uznał, że wypożyczenie to nie transfer i ma do tego prawo.

A Carlos w tej akcji nie zaliczył asysty, więc dlaczego ma na niego typować? Akcję rozegrali razem, ale asystę zaliczył Rooney, a kategoria brzmi Asysta/podanie sezonu...
26-05-2008 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Fred The Red napisał(a):roo1410:

Obrona sezonu: Kuszczak z Portsmouth / wyjazd

niemożliwe bo on nie grał w tym meczu Wink Może miałeś na myśli tą paradę sezonu?
uuuuuu aaaaa sory jeb*o mi się troszkę... oczywiście miałem na myśli Birmingham !!!

we're FC United - we're going up
26-05-2008 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Nie sraj już żarem Pejter, wiem, ze ma do tego prawo a ja mam prawo napisac posta na forum. Nie zwalam sie ani nic w tym stylu, po to ten temat jest zalozony by komentowac czyjes typy, nie zgadzac sie itp. Dla mnie to niezrozumiale i wypisuje, nie napisalem nigdzie, ZMIENIAJ TYP.

Co do tej akcji Rooney - Tevez jakos inni potrafili zauwazyc duzy wklad w ta akcje rowniez i Teveza Wink I tu tez wyryzama swoje zdanie.

Under The Boardwalk - United Warriors
26-05-2008 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Wojtek3 napisał(a):Dla mnie to niezrozumiale

Dla ciebie jest niezrozumiałe to, że Skull nie jest tak optymistycznie nastawiony dla Teveza. Powinieneś jednak zrozumieć, że nie z powodu tej "niechęci" uznał Andersona za najlepszy transfer, a twój post znowu to sugeruje.

Wojtek3 napisał(a):Co do tej akcji Rooney - Tevez jakos inni potrafili zauwazyc duzy wklad w ta akcje rowniez i Teveza

No ja akurat napisałem jak napisałem, bo nie pamiętałem dokładnie kto do kogo podawał :lol: A nikt inny tej bramki nie wytypował, więc nie wiem, gdzie masz tu tych "innych". Gdybym wiedział od razu, że to Rooney to bym napisał po prostu - "podanie piętką Rooneya do Teveza przy golu..." i nie widzę tutaj żadnego umniejszania Carlosowi :wink: Cała akcja tej dwójki była świetna i obu zawodnikom należą się brawa, ale asystę zaliczył Rooney, więc moim zdaniem niepotrzebnie się czepiasz.
26-05-2008 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Ja już nawet nie bede komentowal tego wypadu Wojtka bo chlopak jest upierdliwy jak stara babka.
Zreszta Pejter wszystko fajnie wytlumaczyles ,bo widocznie Wojtkowi oprocz opowiadania kawału odrazu trzeba tlumaczyc jego sens by złapał :roll:
26-05-2008 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
:lol: :lol: :lol: :lol:

No tak, pilkarz w koncu biega z tabliczka, LOAN na plecach i jego jako transfer uwzglednic nie mozna. Ok, podobal Ci sie bardziej Anderson, piszesz Anderson, a tak to wygladalo, jakbys wiedzial, ze Tevez byl najlepszy z obecnie dokonanych transferow, ale znalazles chaczyczek, zeby go nie wybrac. Ale ok Wink Spac festyniarz :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
26-05-2008 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #26
 
Wojtek3 napisał(a):to wygladalo, jakbys wiedzial, ze Tevez byl najlepszy z obecnie dokonanych transferow, ale znalazles chaczyczek

No i? :roll: sam sie czepiles kogos jak zaglosowal ze najlepszym napastnikiem byl Ronaldo, wiec dlaczego? skoro ten czesto gral w napadzie :wink:

po drugie to tylko zabawa,po trzecie ja pierwszy nazwałem Cie festyniarzem 8)

teraz ide spac a na drugi raz nie bede bral udzialu w takich zabawach skoro ludzie naskakują na cudze wybory...

aha jeszcze jednego nie kumam:
Wojtek3 napisał(a):Czekalem tylko jak bedziesz " ubliżał " Tevezowi

:roll: :? :lol: Wyskoczyles z tym jak filip z konopii :lol: bo to że krytykowalem Teveza swego czasu,zresztą kiedy mu sie należało (poczatek sezonu) nie znaczy że ubliżam mu na każdym kroku,bo potrafie wylapac rowniez jego dobrą gre,wyluzuj i wyjmij słome z buta :wink:
26-05-2008 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Skull napisał(a):teraz ide spac a na drugi raz nie bede bral udzialu w takich zabawach skoro ludzie naskakują na cudze wybory...
Dajcie luzu ludzie, poobrażacie się jeszcze na siebie Tongue
Skull napisał(a):Wyskoczyles z tym jak filip z konopii bo to że krytykowalem Teveza swego czasu,zresztą kiedy mu sie należało (poczatek sezonu) nie znaczy że ubliżam mu na każdym kroku,bo potrafie wylapac rowniez jego dobrą gre,wyluzuj i wyjmij słome z buta
Nie bój nic, mi też będą zawsze już wypominać dobrą grę głową Henry'ego :lol:

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-05-2008 10:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Oto jak rozłożyły się wasze głosy:



Zawodnik sezonu: Cristiano Ronaldo 22-0

Bramkarz sezonu: Edwin van der Sar 22-0
Obrońca sezonu: Rio Ferdinand 17-5 Nemanja Vidic
Pomocnik sezonu: Cristano Ronaldo 19-3 Michael Carrick
Napastnik sezonu: Carlos Tevez 15-6-1 Rooney-Ronaldo

Najlepszy piłkarz młodego pokolenia(U23): Anderson 13-9 Nani
Najlepszy z ławki: Nani 19-2-1 Giggs-Tevez
Waleczne Serce: Wayne Rooney 17-2-1-1-1 Tevez-Rio-Hargreaves-Anderson
Najlepszy w Wielkich Meczach: Rio 7-6-3-2-1-1-1-1 Vidic-VdS-Anderson-Giggs-Ronaldo-Darren-Tevez
Najbardziej niedoceniany zawodnik: Wes Brown 6-5-4-3-1-1-1 Park-Evra-Pique-Anderson-Rooney-Carrick-Hargreaves
Największa osobowość: Fergie 17-3-2 Giggs-Evra
Transfer sezonu: Tevez 15-5-1-1 Hargreaves-Anderson-Nani

Najlepszy indywidualny występ w meczu: Ronaldo vs. Newcastle 11-5-1-1-1-1 Fletcher vs. Arsenal-Anderson vs. Lfc-Rio vs. Lfc-Hargreaves vs. City-Ronaldo vs. Villa
Najlepszy występ całego zespołu w meczu: vs. Arsenal (FA CUP) 14-5-1-1-1 vs. Lfc-vs. Newcastle-vs. Roma-vs. Barcelona
Największe zaskoczenie: porażki z city 15-3-1-1-1-1 postawa nowych-karne w Moskwie-porażka z Pompey-męczarnie z Derby-jeszcze lepsza gra Ronaldo niż w poprzednim sezonie
Niezapomniany moment sezonu: Finał LM 12-9-1 Karne w finale-obchody 50 rocznicy Monachium

Bramka sezonu: Scholes vs. Barca 9-4-2-2-2-1-1-1 Ronaldo vs. Pompey-Ronaldo vs. Roma-Ronaldo vs. Villa-Tevez vs. West Ham-Tevez vs. M'boro-Nani vs. M'boro-Ronaldo vs. Sporting(rzut wolny)
Asysta/podanie sezonu: Carrick do Nani z Arsenal 7-3-2-2-2-1-1-1-1-1-1 piętka Ronaldo do Tevez vs. Birmingham-Rooney do Tevez vs. M'boro-Brown do Ronaldo w finale LM- Wayne do Rio vs. Newcastle-Carvalho do Rooney-Zambrotta do Scholes-Giggs do Rooney vs. Derby-Ronaldo piętą do Rooney vs. Villa-Scholes do Ronaldo vs. Roma- coś tam Scholes do kogoś jakoś (nie wiem :lol: )
Obrona sezonu: Foster vs. Derby 10-7-2-1-1-1 PIG vs. Birmingham-Edwin karnego Anelki-PIG vs. Bolton-Edwin "strzał" Rio w finale-Edwin w Rzymie był
Mecz sezonu: Finał LM 19-3 vs. Arsenal w FA CUP

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
30-05-2008 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości