Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fraizer Campbell
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Fraizer Campbell
Nawet gdyby to Moyes nie pozwoliłby siedzieć na ławce takiemu zawodnikowi jak Rooney.
15-08-2008 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Fraizer Campbell
Red napisał(a):Bo zauwaz michal, ze niestety ostatnio SAF woli wydac wiele milionow na zawodnika niz wpuscic jednego z naszych swietnych badz co badz juniorow

I co Ty uwazasz, ze Campbell jest tym lekiem na te całe nieszczescie z naszymi napastnikami, ktore polega na tym, ze nie mamy tego ktory przede wszystkim gra super w powietrzu ? Bez jaj. Ja odnosze wrażenie, ze SAF im starszy tym bardziej boi sie wprowadzać talenty w I ekipe seniorską. Od 20002 roku przyszli tylko Fletch, Sheasy i Kieran. Nikt juz pozniej sie nie przebił. David Jones nie mial szans z Keanem i Scholsem itp itd. Ja daje Campbellowi okrądle 0 % szans na zaistnienie na Old Trafford a prawdopodobnie jutro z nami bedzie juz Dimitar. Wtedy Campbell stanie sie, jesli stanie sie tez to co powiedzial Ferguson, 5 napastnikiem. A kto wie, czy Wellbeck go tam na 6 nie przecisnie.

Under The Boardwalk - United Warriors
15-08-2008 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Fraizer Campbell
Cytat:Hull City złożyło "konkretną" ofertę za Fraziera Campbella - informuje "BBC Radio Humberside". 20-latek ma już za sobą przygodę z "Tygrysami", ponieważ w minionym sezonie Anglik przebywał w drużynie z KC Stadium na zasadzie rocznego wypożyczenia.


O ile spłynęła po mnie sprzedaż Sahy, to Campbell musi zostać. Nawet jeśli przejdzie Berbatov, potrzebny nam będzie jeszcze jeden zmiennik, bo w razie kontuzji podstawowego napastnika, nie będziemy mieli żadnego rezerwowego napastnika Big Grin
30-08-2008 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Fraizer Campbell
Campbell prawdopodobnie przenosi sie do Hull za 6 mln, Fergie zaakceptował tę sumę. To jakby jeszcze sprzedać Naniego to jest szansa na troche kasy Wink Ale tym bardziej albo Carlos musi zostać, albo musimy w jego miejsce kogoś kupić, bo wydaje mi się że jeden z dwójki Wlebeck-Macheda może pójść gdzieś na wypożyczenie, zrobi sie nam mało napastników...

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
07-06-2009 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #20
Re: Diabły na wypożyczeniach
Szkoda że Manucho w Hull furory nie zrobił, może chcieliby go kupić.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-06-2009 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Burżuj Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Diabły na wypożyczeniach
pan_opticum napisał(a):może chcieliby go kupić.
Ponoć chcą go wykupić właśnie.. Nie wiem ile w tym prawdy, ale media rzadko sieją ploty na temat tego typu transferów, bo i tak za małe zainteresowanie nimi jest.
07-06-2009 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Fraizer Campbell
Kurczę. Ja bym zostawił jeszcze na ten sezon Fraizera. Może być z niego o wiele lepszy napastnik od Machedy. Ta informacja o jego sprzedaży jest już potwierdzona czy jeszcze nie?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-06-2009 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #23
Re: Diabły na wypożyczeniach
No niby jeszcze nic pewnego, póki co do porozumienia doszły kluby, Hull musi jeszcze ustalić z Campbellem warunki kontraktu, ale jak dla mnie to już tylko formalność.

Osobiście uważam, że to zły ruch ze strony United. Według mnie Campbell miał szansę, żeby w przyszłości być przynajmniej tym solidnym napastnikiem "numer 3". Jednak po tych wszystkich wypożyczeniach - na dobrą sprawę - nie dostał ani jednej szansy. Więc może mi ktoś powie, po co to wszystko było?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-06-2009 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #24
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tak. Na oficjalnej stronie Hull City można znaleźć oświadczenie, że zaakceptowaliśmy ich ofertę za Campbella i pozostało tylko dogadać się z samym piłkarzem.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
07-06-2009 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Fraizer Campbell
Wielka szkoda, bo wiązałem duże nadzieje z tym zawodnikiem. Tak naprawdę nie dostał nigdy poważnej szansy w United. Przynajmniej cena za transfer jest bardzo dobra.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-06-2009 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Diabły na wypożyczeniach
A ja myślę, że Fergie wie co robi, mamy dość młodzieży, widać część jest lepsza. Ja osobiście najbardziej wierzę w Welbecka, ale co będzie to zobaczymy.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
07-06-2009 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #27
Re: Diabły na wypożyczeniach
Dla samego piłkarza to chyba jest najlepsze rozwiązanie. W United byłby (w przypadku pozostania Teveza) napastnikiem nr 4 a taka pozycja na pewno by go nie zadowalała- a tak wraca do Hull gdzie zapewne będzie czołową postacią i na regularne występy może śmiało liczyć.
Jednakże podobnie jak Czary i RedLucas chciałem żeby w tym sezonie został włączony do pierwszej drużyny United, bo faktycznie nie otrzymał szansy aby zaistnieć w MU.
Tylko niestety ostatnio praktykuje się proceder ściągania do klubu zawodników za grube miliony zamiast dać szansę młodym, dobrze zapowiadającym się wychowankom :/
Jak widać SAF nie uznał go za potrzebnego w składzie Diabłów, chociaż wypowiadał się kiedyś że Fraizer to przyszłość MU.
Doświadczyliśmy już czegoś podobnego z Rossim teraz z Campbellem a później pewnie Welbeck pójdzie w podobne ślady.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-06-2009 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #28
Re: Diabły na wypożyczeniach
Nawet w przypadku odejścia z OT Teveza, Campbell byłby max naszym 4-tym napastnikiem (Roo, Berba, Ronaldo). Od chwili kiedy Welbeck i Macheda pokazali, że drzemią w nich duże możliwości czułem w kościach, że dla Fraziera nie będzie miejsca. Mamy dwóch innych młodych napastników, którzy wydają się mieć większy potencjał niż Campbell, więc Fergie zapewne zdecydował, że to na nich będzie stawiać.

Cytat:Może być z niego o wiele lepszy napastnik od Machedy.
:shock:
Campebll w wieku Macheda nie wiedział co to seniorska piłka.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-06-2009 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #29
Re: Fraizer Campbell
Przeniosłem tutaj posty dotyczące Fraizera z tematu o piłkarzach wypożyczonych.


Fan United od 1992 roku
07-06-2009 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #30
Re: Fraizer Campbell
Moim zdaniem dobrze, że go sprzedaliśmy. Zarówno dla niego jak i dla klubu. 6 milionów piechotą nie chodzi a on i tak u nas by sobie już nie pograł. Tak jak pisze Michał, są Macheda i Welbeck, którzy zdają się mieć większy potencjał. Campbell w tym sezonie w Tottenhamie nie potrafił przebić się nawet do pierwszego składu i myślę, że to przypieczętowało jego los. Skoro tam nic nie pokazał to u nas tym bardziej by nie pograł. A on we wrześniu skończy 22 lata więc nie ma też co się łudzić, że nagle jego talent wybuchnie. Za późno już.

W Hull go lubią, to w dużej mierze dzięki niemu awansowali do Premiership więc na pewno będzie mu tam dobrze.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
07-06-2009 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości