Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eliminacje MŚ 2010
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #106
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Grupa A
RPA
Meksyk
Urugwaj
Francja

Bardzo wyrównana grupa. Są tam gospodarze, którzy na pewno będą chcieli wyjść do kolejnej rundy. Jest świetny Meksyk i Urugwaj. Do tego Francja, która zawsze jest silna. Chciałbym, żeby awans uzyskały Meksyk i Urugwaj, ale nie wierze w to, że Francji zabraknie w 1/8.

Grupa B
Argentyna
Nigeria
Korea Południowa
Grecja

Tutaj wygrać może każdy. Argentyna nie gra jakoś wybitnie pod wodzą Maradony, ale mimo wszystko do kolejnej rundy powinna awansować. Nigeria z Korea i Grecją będą walczyć o 2 miejsce, ale ciężko z pomiędzy nich wskazać jakiegoś zdecydowanego faworyta. Liczę na to, że Park godnie poprowadzi kadrę w tych Mistrzostwach Świata.

Grupa C
Anglia
USA
Algieria
Słowenia

Łatwo trafili Anglicy. Są murowanym faworytem do zajęcia pierwszego miejsca w grupie. O drugie powinno powalczyć USA ze Słowenią. Nie przekreślałbym Europejskich zawodników przed tym pojedynkiem. W eliminacjach i meczach sparingowych (grali w tym roku z Anglią chyba...) pokazali, że trener Kek bardzo dobrze ich poukładał taktycznie i grają ładną piłkę. Algieria powinna być outsiderem tej grupy, ale myślę, że nie wyjadą do domu, bez żadnego punktu.

Grupa D
Niemcy
Australia
Serbia
Ghana

Kolejna wyrównana grupa. Niemcy to faworyt do pierwszego miejsca. O kolejne powinni powalczyć Serbowie z Ghaną i Australią. Ciężko stwierdzić, kto awansuje. Ja będę za Vidą i Tosicem i ich Serbią.

Grupa E
Holandia
Dania
Japonia
Kamerun

Holandia bez większych problemów powinna zająć pierwsze miejsce. Pozostałe drużyny prezentują wyrównany poziom. Osobiście liczę na Japonie, mimo, że ma ona najmniejsze szanse z tej trójki na awans do kolejnej rundy.

Grupa F
Włochy
Paragwaj
Nowa Zelandia
Słowacja

Wszyscy skreślają już na starcie Nową Zelandię, ale to właśnie oni w Pucharze Konfederacji ulegli po wyrównanym meczu Włochom 4-3. W walce o awans nie powinni się liczyć, ale jakimiś chłopcami do lania zapewne nie będą. Awansują Włosi, a o drugie miejsce powalczą Słowacy z Paragwajem. Stawiam na Paragwaj.

Grupa G
Brazylia
Korea Północna
Wybrzeże Kości Słoniowej
Portugalia

Zdecydowanym faworytem jest Brazylia. O drugie miejsce powalczy WKS z Portugalią. Stawiam na Wybrzeże. Korea może być najsłabszą drużyną tych Mistrzostw.

Grupa H
Hiszpania
Szwajcaria
Honduras
Chile

Faworyt całych MŚ Hiszpania, awansuje z pierwszego miejsca. O drugie powalczy Chile ze Szwajcarią. Stawiam na Chile.

maju, nie gorączkuj, się będę mieć jutro czas to napiszę, o to nie musisz się martwić. Dzisiaj po prostu nie mam czasu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
04-12-2009 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #107
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Może coś od siebie, jakieś swoje zdanie, przemyslenia, czy cokolwiek, bo tyle to mogę wyczytać na głupim wp :roll:

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
04-12-2009 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #108
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Grupa A

wydaję się być mocno wyrównana, ponieważ wszystkie zespoły są na zbliżonym poziomie, chciałbym, żeby wyszli Meksykanie i pewnie wyjdą gospodarze, Francuzi niech pokutują za baraże :twisted:

Grupa B

Też wyrównana grupa. Argentyńczycy nie zachwycali w eliminacjach, więc awans na pewno tak łatwo im nie przyjdzie. Pozostałe 3 zespoły mogą sprawić im trudności. Wydaje się, że każdy może wygrać z każdym. Mój typ: Argentyna i chyba Grecy.

Grupa C

Łaskawy okazał się los dla Anglików. Awans jest w ich zasięgu i nie powinni mieć z tym problemów. USA to stały uczestnik Mistrzostw, w przeciwieństwie do Algierczyków, ale to nie oznacza, że też awans będą mieli na 100%. Anglia i Jankesi Wink

Grupa D

Kolejna wyrównana grupa. Niemcy faworytem, ale o drugie miejsce na pewno pozostałe zespoły stoczą zażartą walkę. Mój typ Niemcy i Serbia.

Grupa E

Holendrzy jeśli będą grać na swoim wysokim poziomie to awans mają w kieszeni. Pozostała trójka także wyrównana. Holandia i chciałbym Kamerun.

Grupa F

W porównaniu z kilkoma poprzednimi ta grupa ma i faworyta i outsidera. Odpowiednio Włosi i Nowa Zelandia, która gra na MŚ chyba dzięki temu, że Australia rywalizowała z strefie Azjatyckiej. Obok obrońców trofeum chciałbym, żeby awansowali nasi sąsiedzi Wink

Grupa G

Grupa śmierci :twisted: Korea Północna to niewiadoma, pozostała trójka to mocne ekipy i może być bardzo ciekawie, ale raczej doświadczenie weźmie górę i awansują Brazylijczycy i Portugalczycy, chyba że ci drudzy utrzymają formę z eliminacji to mogą mieć problemy.

Grupa H

Hiszpanów czeka spacerek. Chile i Honduras to nie ta półka. Poza mistrzami Europy awans wg. mnie wywalczą Helweci.
04-12-2009 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #109
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
A ja grupy śmierci upatrywałbym w grupie A. W G wiadomo - Brazylia, Portugalia i WKŚ, ale jednak co by tu nie mówić WKŚ nie namiesza dwóm potentatom. A pojęcie grupa śmierci nei dotyczy grupy, w której są największe marki, tylko tej, gdzie walka będzie najbardziej zacięta, do ostatniej kolejki.

RPA, Urugwaj, Meksyk i Francja to jednak zestawienie, w którym trudno wyselekcjonować na teraz dwójkę, która będzie w stanie wyjść dalej. Francja wydaje się jednak takim małym faworytem. Ale Meksyk to cholernie silna ekipa i nie zdziwiłbym się, jakby ugrali 3 pkt na żabojadach. Urugwaj w eliminacjach też pokazał sporą klasę, a i RPA chociażby w PK była silna.

W grupie G scenariusz jest prosty. WKŚ będzie próbowało ukąsić tych największych, ale na chwilę obecną Brazylia (obok Hiszpanii) gra na nieosiągalnym dla wszystkich (poza Hiszpanią oczywiście) poziomie. Portugalia też powinna odprawić WKŚ bez jakichś megaoporów. A Korea oberwie od każdego po koli.

Apropos Francji. 3,5 roku temu sytuacja wokół tej reprezentacji (i nie mam tu na myśli zachowania Henry'ego) była podobna. Też im nikt nie wróżył ważnej roli na Mundialu (ze względu właśnie na osobę Domenecha), a doszli do samego finału. Także kto wie.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
04-12-2009 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #110
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Dobrze, że nie trafiliśmy na Niemców albo Brazylię.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
04-12-2009 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #111
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Grupa A
Niełatwo wskazać tu faworyta. Tak naprawdę każda drużyna ma szanse na awans. Moim faworytem w tej grupie jest Meksyk. Do tego chciałbym by z grupy wyszedł Urugwaj. Gospodarze łatwo na pewno się nie poddadzą.

Grupa B
Tu również może się wszystko zdarzyć. Argentyna pod wodzą "boskiego" Diego nie zachwyca i wielce się nie zdziwię, gdy odpadną już w fazie grupowej. Chciałbym by awansowała Korea (przez wzgląd na naszego Parka). Mimo wszystko typuje awans Argentyny no i Parka Wink

Grupa C
Awans: Anglia i USA, jeśli będzie inaczej będę wielce zdziwiony. Nie oszukujmy Algieria i Słowenia odstają poziomem od dwóch wcześniej wymienionych reprezentacji.

Grupa D
Grupa ciekawa. Wydaje mi się, że możemy być świadkami emocjonujących spotkań. Ghanie i Australii nie daje zbyt wielkich szans na awans, jednak wydaje mi się, że mogą sprawić wiele problemów zarówno Niemcom jak i Serbom.

Grupa E
Faworytem oczywiście Holandia, która według mnie bez jakiś większych problemów powinna wygrać tę grupę. Dania i Kamerun powalczą o drugie miejsce. Nie wydaje mi się by Japonia mogło tu coś ugrać, no ale zobaczymy...

Grupa F
Faworytem Włosi, outsiderem Nowa Zelandia. Paragwaj i Słowacja powalczy o drugie miejsce w grupie. Moim zdaniem awansują Ci pierwsi.

Grupa G
Brazylia i WKS. Nie wróżę wielkich sukcesów Portugalii pod wodzą CQ. W eliminacjach grali słabo i mieli problem z awansem. Ciekaw jestem co zaprezentuje Korea Płn.

Grupa H
Hiszpania i Szwajcaria. Zdecydowanymi faworytami są Ci pierwsi, to nie ulega wątpliwości. Szwajcarzy pod wodza Otmara Hitzfelda radzą sobie naprawdę dobrze. Do tego moją bardzo zdolną młodzież. Chile i Honduras nie powinny stanowić wielkiego zagrożenia dla wcześniej wymienionej dwójki.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-12-2009 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #112
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Mimo, że Francuziki awansowały na mundial w takim, a nie innym stylu przewyższają inne reprezentacje. Zapowiada się naprawdę ciekawa batalia o drugie miejsce w grupie premiowane grą w 1/8. Pierwszy raz mistrzostwa odbywają się na czarnym lądzie i czaj najwyższy aby tamtejsze reprezentacje zaczęły grać na miarę oczekiwań. Druga lokata rozstrzygnie się w meczu pomiędzy RPA, a Meksykiem.

1. Francja 2. RPA 3. Meksyk 4. Urugwaj

Kolejna wyrównana grupa. Na papierze Argentyna wydaje się być poza zasięgiem innych reprezentacji , ale tylko tam. Postawa w eliminacjach Albiselentes nie powalała na kolana, wręcz wołała o trwogę Big Grin Grecy jak to Grecy, stać ich na wiele, o awans powalczą z Nigerią, Korea najlepsze lata ma już za sobą czyt. MŚ 2002. Diego i MŚ? Nierealne. Grupę wygrają ale z pierwszym lepszym teamem dostają i Leoś wraca do domciu z pochyloną głową.

1. Argentyna 2. Grecja 3. Nigeria 4. Korea Południowa

Synowie Albionu trafili naprawdę na jedną z łatwiejszych grup. Ciekawie zapowiada się mecz z Jankesami, dwa pozostałe powinni wygrać bez większych problemów. Mam nadzieję, że to właśnie za kadencji Capello Anglia wróci do elity, czas na znaczący sukces - właśnie im będę kibicował i liczę na medal Smile Druga lokata dla Amerykanów, next Słowenia i Algeria.

1. Anglia 2. USA 3. Słowenia 4. Algieria

Znów ciekawa grupa, Niemcy wydają się być poza zasięgiem pozostałych reprezentacji ale Ghana i Serbia nie odda pola łatwa, może dojść do niespodzianki, jednak jest ona dość wątpliwa. W ostatnich MŚ Ghana wyszła z grupy teraz również powalczą o awans. Choć Serbowie wygrali grupę eliminacyjną tylko dwukrotnie zremisowali z Francją. Czy będą wstanie ograć Niemców - śmiem wątpić. Mistrzostwa w Afryce więc pasowałoby aby tamtejsze reprezentacje powalczyły dalej niż tylko w fazie grupowej.
1. Niemcy 2.Ghana 3. Serbia 4. Australia

Wieczni zwycięscy eliminacji Holendrzy nie powinni mieć problemów z awansem. Wreszcie trafili do 'normalnej' grupy, a nie 'śmierci'. Dla mnie jeden z kandydatów do końcowego triumfu. Japonia raczej skazana na pożarcie, Duńczycy chyba za mocni dla Kamerunu. Ku takiej kolejności skłaniałbym się. Kamerun może namieszać, ale nie musi.

1. Holandia 2. Dania 3. Kamerun 4. Japonia

Włochy zdecydowany faworyt wyprzedzający rywali przynajmniej o jedną klasę. Nowa Zelandia to raczej chłopcy do bicia, Słowacy zamurują bramkę i będą liczyć na jakąś kontrę - może się uda, może nie. Na tle Italii najlepiej prezentuje się Paragwaj i to on powinien awansować bo ciężkich bojach z Nową Zelandią i Słowacją. Słabiutka grupa.

1. Włochy 2. Paragwaj 3. Słowacja 4. Nowa Zelandia

Czas na tzw. grupę śmierci przynajmniej wg mnie. WKS od dawien dawna przejawia aspiracje do zdobywania laurów. Najprawdopodobniej ostatni wielki turniej Drogby, mogą okazać się czarnym koniem całej imprezy - nie mam nic przeciwko. Brazylia, wielka Brazylia... Raczej awansują kosztem Portugalii, ciężko powiedzieć o podopiecznych Carlosa Queiroza wiele dobrego, męczyli się okrutnie z BiH w barażach, w grupie strasznie zawodzili, dzięki dobrej końcówce leca do RPA. Koreańczycy dostarczycielami bramek - oczywiste.

1. WKS 2. Brazylia 3. Portugalia 4. Korea Północna

Słabiutka grupa, chyba nawet najsłabsza, jakby odjąć Hiszpanów, to kto chciałby ich oglądać w takiej Polsce Big Grin Bez trudu komplet punktów wywalczonych przez Xaviego i spółkę. Szwajcarzy mogą powalczyć, Chile wydaje się być sporą niewiadomą, mogą zaskoczyć, ale nie muszą. Honduras aplikuje 12 brameczek i wraca do domciu. Mimo wszystko stawiam na Szwajcarów. To mają być przełomowe mistrzostwa więc niech też takie będą.

1. Hiszpania 2. Szwajcaria 3. Chile 4. Honduras

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
05-12-2009 11:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #113
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Mata napisał(a):Mimo, że Francuziki awansowały na mundial w takim, a nie innym stylu przewyższają inne reprezentacje.
Na MŚ 2002 gdzie Francuzi byli jednym z głównych faworytów do końcowego zwycięstwa także trafili do wydawałoby się łatwej grupy z Senegalem, Danią, Urugwajem- jak się to potem skończyło wszyscy wiemy.

Jest prawdopodobne, że w fazie pucharowej zabraknie takich reprezentacji jak Francja, Argentyna i Portugalia.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
05-12-2009 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #114
Re: Mistrzostw Świata 2010 - RPA
[Obrazek: 5407_f14d.jpeg]

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-12-2009 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #115
Re: Mistrzostw Świata 2010 - RPA
Capello jest dobrym trenerem i szczęśliwym szkoleniowcem. Wg Williama Hilla największe szanse na złoto mają Hiszpanie, a dalej są właśnie Anglicy.

Rooney i spółka sięgają po złoto i Waza zgarnia złotą piłkę - krótka prognoza, co wydarzy się w 2010 roku Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
09-12-2009 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #116
Re: Mistrzostw Świata 2010 - RPA
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/m/2 ... tory.shtml

Mam nadzieję, że wśród tych piłkarzy nie ma Evry, to nie w jego stylu. Jak to pierwszy raz przeczytałem to pomyślałem podejrzany może być Benzema, którym SAF się interesuje. Mogłoby to definitywnie skreślić jego szanse na transfer.


Edit- Nowe wiadomości. Jednym z podejrzanych jest Ribery, drugim piłkarz grający Hiszpanii, a trzecim zawodnik z klubu z południa Francji.
18-04-2010 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości