Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eliminacje MŚ 2010
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #31
Re: Mistrzostwa Świata 2010
Cytat:Wichniarek
Chuj mu w dupę, primabaleronowi.
Cytat:Przez rok piął się do góry, teraz od roku wszystko się pierdoli w tej reprezentacji.
Chuja tam roku. Ładnie pasuje do tezy, ale do faktów już słabiej.
Cytat:Grali ładniej, ale ugrali mniej niż za Janasa.
Tyle samo. Jak dla mnie dwa punkty więcej kadry Janasa to za mało żeby mówić o "ugraniu więcej". Zwłaszcza że jedyny pozytyw jaki można zapamiętać z mundialu to postawa Boruca z meczu z Niemcami. Przy czym była to 90-minutowa obrona Częstochowy.
Cytat:Za takie sprawy odpowiedzialny jest on. I czemu mamy go nie rozliczać tak surowo jak Janasa?
Z powodu ogólnonarodowego orgazmu jaki spowodował awans do ME. Teraz niektórzy w poczuciu winy próbują zetrzeć ślady z dywanu. Czemu służyć miałoby zwolnienie Beenhakkera teraz? Przyjdzie inny trenejro i dotknięciem czarodziejskiej różdżki uzdrowi kadrę? Jeśli nie awansujemy do mistrzostw w RPA to należy podziękować Leo za prowadzenie kadry i zatrudnić kogoś nowego.
Przy okazji: skoro jest taki chujowy, to czemu martwisz się że nie szkoli Ulatowskiego (ptaszka tam wiemy jak to wygląda).
Cytat:Takie zapychanie dziur w drużynie, co dwa lata, przez kolesia, który po EURO zapowiedział budowanie drużyny na kolejny czempionat europejski
Żeby budować to trzeba mieć z czego. Ktoś widzi młodego Żewłakowa albo Bąka?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-09-2008 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #32
Re: Mistrzostwa Świata 2010
Miko napisał(a):Wichniarek zachowuje się jakby był mega wielkim piłkarzem, a takim nie jest :>
Nie jest, ale jest według "Kickera" najlepszym piłkarzem sierpnia w Bundeslidze. Strzelił 4 gole, jest w gazie więc czemu ma nie być sprawdzony w takiej chwili, kiedy jest w jak najlepszej formie. A nie zdziwiłbym się gdyby Benhałer wyczekał moment gdy przyjdzie słabszy okres gry 'Króla Artura' i wtedy powoła Wichniarka, żeby mu udowodnić jak i całemu światu, że jest chujowy i w kadrze nie ma czego szukać.

Ponoć, w kadrze mieli grać tylko ci co są w najwyższej formie, no to czemu nie dać mu szansy, skoro jest chyba w najwyższej formie na chwile obecną ze wszystkich graczy grających za granicą.
Miko napisał(a):Bramki w polskiej lidze nie strzelił od listopada ubiegłego roku (jeśli dobrze pamiętam)
Strzelił 31 sierpnia 2008 r. w debry Krakowa. Jeszcze wcześniejszą strzelił w listopadzie. W jakimś wywiadzie, bądź podsumowaniu sezonu 2007/2008, trener Skorża powiedział, ze dla niego największym zaskoczeniem ubiegłego sezonu była postawa Rafała Boguskiego. Ale jak kiedyś ktoś kiedyś powiedział, żeby dostać sie do kadry, to trzeba być rezerwowym w Górniku Zabrze Wink I śmieszne i prawdziwe.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
09-09-2008 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #33
Re: Mistrzostwa Świata 2010
Cytat:A nie zdziwiłbym się gdyby Benhałer wyczekał moment gdy przyjdzie słabszy okres gry 'Króla Artura' i wtedy powoła Wichniarka, żeby mu udowodnić jak i całemu światu, że jest chujowy i w kadrze nie ma czego szukać.
Specjalnie został selekcjonerem żeby upokarzać Wichniarka. Bardzo cwane.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-09-2008 16:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #34
Re: Mistrzostwa Świata 2010
pan_opticum napisał(a):Jak dla mnie dwa punkty więcej kadry Janasa to za mało żeby mówić o "ugraniu więcej".
Ładnie pasuje do teorii, ale do faktów już słabiej. Jeżeli dla ciebie 3=1 to, ok. Tyle, ze w futbolu liczą się punkty, a tych więcej mieli i Engel i Janas. Takie są fakty.
pan_opticum napisał(a):Chuj mu w dupę, primabaleronowi.
Tak jak według mnie Krzynówkowi czy Rogerowi.
pan_opticum napisał(a):Zwłaszcza że jedyny pozytyw jaki można zapamiętać z mundialu to postawa Boruca z meczu z Niemcami. Przy czym była to 90-minutowa obrona Częstochowy.
No bo na ME tych pozytywów było na 4 kartki A4 :lol: Boruc, długo nic, potem Roger, a po Rogerze, jeszcze tylko Saganowski.
pan_opticum napisał(a):Z powodu ogólnonarodowego orgazmu jaki spowodował awans do ME.
Orgazm był jeszcze większy jak awansował Engel do MŚ, a po mistrzostwach wieszali wszyscy na nim psy.
pan_opticum napisał(a):Czemu służyć miałoby zwolnienie Beenhakkera teraz? Przyjdzie inny trenejro i dotknięciem czarodziejskiej różdżki uzdrowi kadrę?
A gdzie ja napisałem, że trzeba zwolnić Beenhakkera? Mówie tylko, ze to jego wina jak tak kadra się teraz prezentuje.
pan_opticum napisał(a):Przy okazji: skoro jest taki chujowy, to czemu martwisz się że nie szkoli Ulatowskiego (ptaszka tam wiemy jak to wygląda).
Gdzie napisałem, że jest chujowy? Wytykam mu błędy, co nie znaczy, że jest chujowy, a założenia były takie, że Ulatowski ma być następcą, a skoro tak, to bardziej z nim by wypadało konsultować kto ma wejść na boisko, a nie z gościem który uczy bramkarzy fachu.

E:
pan_opticum napisał(a):Specjalnie został selekcjonerem żeby upokarzać Wichniarka. Bardzo cwane.
:lol:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
09-09-2008 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #35
Re: Mistrzostwa Świata 2010
Wichniarek - obecnie jest w życiowej formie, ma już 30 lat( mogę się mylić o rok) i to najprawdopodobniej będzie jego ostatni dobry sezon, no może jeszcze w przyszłym sezonie coś pociągnie a potem to pewnie będzie sobie grał w II lidze niemieckiej i brał kaskę Wink
Artur nie pasuje do koncepcji Beenhakker? Ciekawe... gramy z jednym zawodnikiem na szpicy, aby grać tym systemem i wygrywać potrzeba szybkiego napastnika, który potrafi wykorzystać akcję i strzelić bramkę.

"Król Artur"
- w tym sezonie strzela bramkę za bramką, nie potrzebuje kilku sytuacji by strzelić starczy mu właściwie jedna, tak na prawdę to on w meczu ma tylko tą jedną sytuacje no czasem jeszcze ze dwie może trzy, ale taki ma zespół i nic na to nie poradzi. Jest do tego bardzo szybki. Najważniejsze jest to że strzela bramki. A takiego zawodnika właśnie w tym momencie nasza rep. potrzebuje. No ale nie Leo sobie tam coś ubzdurał i go nie będzie powoływał no bo przecież mamy napastników, którzy strzelają bramkę za bramką.

Piszczek - w klubie gra na lewej bądź prawej stronie pomocy
Zahorski - rzeczywiście super napastnik
Brożek, Lewandowski - w tej dwójce nasza nadzieja, tylko że obecnie Brożek kontuzjowany, a Robert nie wiedzieć czemu w poprzednim meczu nie zagrał ani minuty...
Saganowski - będzie grał w LM w swym zespole jest podstawowym zawodnikiem, a u Leo nie ma go nawet na liście rezerwowych, gdyby nie kontuzja Brożka to by go nie było. Jak już grał w kadrze to Leo go wystawiał na prawym czy to lewym skrzydle :| albo wpuszczał na ost. 10 min
Jeleń - znów sobie coś Leo ubzdurał... może Jeleń też nie pasuje do koncepcji :lol:

Z tego co czytałem to skład na dzisiejszy mecze ma wyglądać następująco: (od razu mówię, że czytałem to na onecie Wink )
Fabiański
Wojtkowiak ---- Jop <świr>---- Żewłakow ---- Gancarczyk
-----------------------Lewandowski----------------------------
Kuba -------------------- Roger ---------------------------- Ebi
-------------------------Piszczek--------------------------------
-----------------------Saganowski -----------------------------

Przy czym Ebi i Piszczek mają się wymieniać pozycjami...



Mój Blog: Pod presją czasu
10-09-2008 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Mistrzostwa Świata 2010
To samo podało TVP Sport, a gdyby info byłoby nie sprawdzone, to w TV nie byłoby o ty mowy. Ale mimo wszystko to: Czemu Piszczek nie pójdzie na lewą, a Lewy w miejsce Piszczka?! Nie czaje Benhałera.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
10-09-2008 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Mistrzostwa Świata 2010
maju napisał(a):Czemu Piszczek nie pójdzie na lewą, a Lewy w miejsce Piszczka?! Nie czaje Benhałera.

Ty chyba śmieszny jesteś. Mariusz jest defensywnym pomocnikiem, czasami grywał nawet jako stoper. Jak już to Roger.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
10-09-2008 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Mistrzostwa Świata 2010
Myślełem, że domyślicie się, że chodzi mi o Roberta

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
11-09-2008 07:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Mistrzostwa Świata 2010
maju napisał(a):Myślełem, że domyślicie się, że chodzi mi o Roberta

Tylko, że pseudonim Lewy należy od dawien dawna do Mariusza.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mariusz_Lewandowski Po prawej pseudonim Lewy.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Lewandowski Nie widzę żadnego pseudo (trzeba wybrać piłkarz jakby ktoś nie wiedział).

Cytat:Polska pokonała na wyjeździe 2:0 (1:0) reprezentację San Marino w swoim drugim meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata 2010. Trzy punkty biało-czerwoni zawdzięczają bramkom Euzebiusza Smolarka i debiutującego w kadrze Roberta Lewandowskiego.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
11-09-2008 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #40
Re: Mistrzostwa Świata 2010
paolo napisał(a):Tylko, że pseudonim Lewy należy od dawien dawna do Mariusza.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mariusz_Lewandowski Po prawej pseudonim Lewy.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Lewandowski Nie widzę żadnego pseudo (trzeba wybrać piłkarz jakby ktoś nie wiedział).
Ale się spieracie o szczegóły. A poza tym to tylko wikipedia. Żadna Britannica czy PWN to nie jest, więc jest spora dowolność w pisaniu tekstu do haseł Tongue


Fan United od 1992 roku
11-09-2008 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #41
Re: Mistrzostwa Świata 2010
Co nie oznacza, że maju musi być taki tajemniczy.

Dokładnie, nic się nie stanie jeśli napisze wyraz więcej.//pałlo

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
11-09-2008 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #42
Re: Mistrzostwa Świata 2010
Oto i kilka ciekawszych wyników (meczów) :

Finlandia - Niemcy 3:3 (2:2)
1:0 Johansson 33. min
1:1 Klose 38. min
2:1 Vayrynen 43. min
2:2 Klose 45. min
3:2 Sjolund 53. min
3:3 Klose 83. min

Bośnia i Hercegowina - Estonia 7:0 (2:0)
1:0 Misimović 25. min
2:0 Misimović 30. min (k.)
3:0 Misimovic 56. min
4:0 Muslimovic 58. min
5:0 Dżeko 60. min
6:0 Dżeko 73. min
7:0 Ibricić 88. min

Litwa - Austria 2:0 (0:0)
1:0 Danilevicius 53. min
2:0 Danilevicius 58. min

Szwajcaria - Luksemburg 1:2 (1:1)
0:1 Strasser 28. min
1:1 N'Kufo 43. min
1:2 Leweck 86. min

Irlandia Północna - Czechy 0:0

Portugalia - Dania 2:3 (1:0)
1:0 Nani 42. min
1:1 Bendtner 83. min
2:1 Deco 86. min (karny)
2:2 Poulsen 89. min
2:3 Jensen 92. min

Francja - Serbia 2:1 (0:0)
1:0 Henry 54. min
2:0 Anelka 64. min
2:1 Ivanovic 76. min

Hiszpania - Armenia 4:0 (2:0)
1:0 Juan Capdevila 7 min
2:0 David Villa 16 min
3:0 David Villa 79 min
4:0 Marcos Senna 82 min

San Marino - Polska 0:2 (0:1)
0:1 Smolarek 36 min
0:2 R. Lewandowski 67 min

Chorwacja - Anglia 1:4 (0:1)
0:1 Theo Walcott 26 min
0:2 Theo Walcott 59 min
0:3 Wayne Rooney 63 min
1:3 Mario Mandżukić 78 min
1:4 Theo Walcott 82 min

Brazylia 0:0 Boliwia

Peru 1:1 (0:0) Argentyna

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
11-09-2008 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Mistrzostwa Świata 2010
Niby wygraliśmy, ale nasza gra nie napawa optymizmem. Gramy totalną klapę. Wszyscy są bez formy. Znów znaczącą rolę odgrywa u nas bramkarz, który musi się gimnastykować, po błędach naszej obrony.
Wejście Krzynówka ożywiło trochę grę i od razu z przodu zaczęli biegać. Świetnie przygodę z kadrą rozpoczyna Robert Lewandowski Big Grin

A sędzia i tak dał dupy podczas meczu
11-09-2008 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Mistrzostwa Świata 2010
Ciekaw jestem jak sie spiszemy w meczach z Czechami i Słowacją. Patrząc na ostatnie mecze a szczególnie z San Marino gdzie sie bardzo męczyliśmy nie wygląda to dobrze. Z taką formą mozemy dostać w dupe i to ładnie. Mam jednak nadzieję że Leo coś z tym zrobił i teraz zaczniemy grać przyzwoicie. Jeżeli oczywiście nas nie wywalą z MŚ.
06-10-2008 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Mistrzostwa Świata 2010
A ja mam nadzieję, że do tych meczów dojdzie...

Ale porozmawiajmy sobie o meczu, którego może nie być:
Ci, którzy mnie znają dobrze, wiedzą, że do wielu spraw (np rep. Polski) podchodzę z dystansem, ale zawsze przy meczach naszych Orłów wierzę w nich. Jakoś to tak samo się dzieje i jestem dobrej myśli. Powiedzmy sobie szczerze: Czechy to nie jest ekipa sprzed 4-ech lat. Wtedy strach było z nimi grać. Myślę, że remis jest w naszym zasięgu.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
06-10-2008 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości