Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eliminacje MŚ 2010
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #91
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Szkoda Irlandczyków. Astrolog uratowany do mistrzostw. Dla mnie specjalne zagrania ręką to zawsze wiocha.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-11-2009 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #92
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Niezmiernie mi ich szkoda, ale futbol potrafi być niesprawiedliwy. Cieszy za to awans Słoweńców kosztem Rosjan

Irlandczycy mają teraz polskiego odpowiednika Webba, ale 2 punkty na EURO, a awans na MŚ to jednak duża różnica.
19-11-2009 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #93
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
http://www.youtube.com/watch?v=5-ARMmT52...r_embedded

co za chuj

Pele good, Maradona better, George Best
19-11-2009 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #94
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
A potem Henry będzie promował fair playSmile.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-11-2009 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #95
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
To Henry przechuj, którego kocham Big Grin Lubię u niego to, że w polu karnym zawsze potrafi zachować się, jak cwany lis. W tym przypadku wiedział, że sędzia nie zauważy wykroczenia i pomógł sobie. Taki football. Z drugiej strony sdzia nie gwizdnął Francuzom karnego. Pozamiatane.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
19-11-2009 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #96
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Wiedział, że nie zauważy? :lol: No chyba, że się tak ustawili w tunelu.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
19-11-2009 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #97
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Cytat:- Jestem w polu karnym. Jest dwóch obrońców naprzeciwko mnie. Piłka zatańczyła na mojej ręce. Sędzia nie widział, więc grałem dalej - powiedział po meczu bez cienia zażenowania Thierry Henry. - Nie zmienia to niczego poza tym, że jestem szczęśliwy, bo awansowaliśmy - wypalił.

Henry szczery do bólu. Irlandczycy wysłali do FIFA prośbę o powtórzenie meczu, wątpię, żeby im się powiodło, ale próbować zawsze można.
20-11-2009 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #98
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Tomek91 napisał(a):Irlandczycy wysłali do FIFA prośbę o powtórzenie meczu, wątpię, żeby im się powiodło, ale próbować zawsze można.

Nie powiodło im się

Cytat:Światowa Federacja Piłkarska (FIFA) odrzuciła wniosek federacji irlandzkiej w sprawie powtórzenia meczu Francja - Irlandia, którego stawką był awans do finałów mistrzostw świata. Irlandczycy wnioskowali o wyznaczenie terminu nowego spotkania, gdyż Francuzi strzelili bramkę niezgodnie z przepisami.
- FIFA nie może powtórzyć meczu, gdyż przepisy gry w piłkę nożną wyraźnie mówią, iż sędzia ma pełną autonomię w podejmowaniu decyzji i to właśnie podjęte przez niego decyzje są ostateczne - powiedział rzecznik prasowy FIFA Nicolas Maingot.

Pele good, Maradona better, George Best
20-11-2009 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #99
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Szkoda Johna i Darrona, na pewno marzył im się awans na wielką piłkarską imprezę. Tym przyjemniej będzie się oglądało klapę Francuzów na mistrzostwach, bo w zdolności trenerskie wielkiego astrologa zwyczajnie nie wierzę. Chyba że będzie korzystny układ gwiazd.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
20-11-2009 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #100
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Mimo, że nigdy nie przepadałem za Henrym, w tym wypadku trochę mi go szkoda. Ludzie zawsze go tak uwielbiali i cenili, a nagle trach, po wszystkim. No ale cóż, life is brutal. Nie powinien tego robić. Tym bardziej jako ambasador UNICEFU, człowiek kojarzony z grą fair play, piłkarski wzór. Irlandczyków też mi szkoda. Jeśli FIFA zajmie się sprawą, Francuz prawdopodobnie zostanie zawieszony na pierwsze mecze Mundialu. I tak mało, o ile w ogóle do tego dojdzie.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
22-11-2009 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #101
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
O tej sytuacji wypowiedziało się dwóch byłych Diabłów:

Roy Keane

Cytat: - Byłem zaskoczony zamieszaniem w ciągu ostatnich dni. Oczywiście, Henry zagrał ręką, ale zastanawia mnie, dlaczego piłka nie została wybita? - powiedział Roy Keane.

- Bardziej niż Thierrym Henrym, przejmowałabym się postawą mojego bramkarza i obrońców. Jak można pozwolić na to, by piłka znalazła się w polu bramkowym - zastanawia się Keane. - Jak można było pozwolić na to, by Henry doszedł do futbolówki w polu bramkowym? Wtedy zadałbym sobie pytanie: "Gdzie do diabła był nasz bramkarz?" - dodał były zawodnik m.in. Manchesteru United i Celticu Glasgow.

Keane zapytany o to, czy czuje sympatię do obecnych reprezentantów Irlandii po tym, co wydarzyło się w meczu z Francją, odpowiedział: "Nie. Nawet trochę."

- Jeśli przyjrzeć się sytuacjom, których nie wykorzystali w tym dwumeczu, to nie mogą mówić o tym, że zasłużyli na awans - stwierdził.

Były podopieczny Alexa Fergusona, skrytykował również Irlandzką Federację Piłki Nożnej.

- Jak zareagowała Irlandzka Federacja Piłki Nożnej (FAI)? "Zostaliśmy oszukani, to niesprawiedliwe" - mówi Keane. - W jednym ze spotkań grupowych, o ile pamiętam z Gruzją, Irlandii przyznano rzut karny. To była jedna z najgorszych decyzji sędziowskich, jaką kiedykolwiek widziałem. Robbie Keane wykorzystał jedenastkę i Irlandia wygrała mecz. Nie przypominam sobie, aby ktokolwiek z FAI protestował i mówił: "Powinniśmy pokazać im powtórkę" - powiedział jeden z najbardziej brutalnych piłkarzy w historii.

Czy zdaniem Keane'a, Henry jest oszustem?

- Myślę, że to było zachowanie instynktowne. Kiedy chcesz zdobyć piłkę, wystawiasz rękę, nogę itp. Czy nazwałbym Henry'ego oszustem? Nie, nie wydaje mi się. Oczywiście złamał zasady, ale w każdym meczu ciągle oglądamy podobne sytuacje. Piłkarze oszukują, przewracają się w polu karnym, wymuszają faule - zakończył.

Eric Cantona

Cytat: - Najbardziej zszokowało mnie nie jego zagranie ręką, ale to, że zaraz po meczu przysiadł się przed telewizyjnymi kamerami do jednego z Irlandczyków i zaczął go pocieszać chwilę po tym, jak w haniebny sposób pozbawił go szans na zwycięstwo - przyznał Cantona, który nie mógł zrozumieć bezczelnego zachowania francuskiego napastnika.

Cantona, który swego czasu wsławił się kopnięciem jednego z kibiców, powiedział, że gdyby był Irlandczykiem, Henry nie przetrwałby nawet trzech sekund.

Po meczu Henry próbował usprawiedliwiać swoje zachowanie. - Nie jestem oszustem. Na powtórce dokładnie widać, że moje zagranie ręką było instynktowne. To nie jest tak, że zaplanowałem sobie to wszystko.

Cały Eric :*

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
23-11-2009 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #102
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Ja gdzieś czytałem, że Eric powiedział, że na miejscu Irlandczyków by po prostu z miejsca w mordę strzelił sędziego Smile


Fan United od 1992 roku
23-11-2009 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #103
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Już dzisiaj w Kapsztadzie odbędzie się losowanie grup Mistrzostw Świata. W środę drużyny zostały podzielone na koszyki:

koszyk 1: Brazylia, Hiszpania, Holandia, Włochy, Niemcy, Argentyna, Anglia, RPA,
koszyk 2: Japonia, Korea Północna, Australia, Korea Południowa, USA, Honduras, Meksyk, Nowa Zelandia,
koszyk 3: Wybrzeże Kości Słoniowej, Algieria, Ghana, Kamerun, Nigeria, Chile, Urugwaj, Paragwaj,
koszyk 4: Szwajcaria, Dania, Francja, Słowenia, Serbia, Słowacja, Portugalia, Grecja.

Dużo się mówi, o tym, że w 4 koszyku znalazła się Francja. Ma to być kara, za "pana rączkę".

Transmisja z losowania rozpocznie się o 17:15 w TVP Sport.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
04-12-2009 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #104
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Czary napisał(a):Dużo się mówi, o tym, że w 4 koszyku znalazła się Francja. Ma to być kara, za "pana rączkę".

FIFA brała pod uwagę notowanie rankingu z października bodajże, jeszcze przed meczem z Irlandią. Wtedy Francja zajmowała miejsce poza najlepszą "7", podobnie jak Portugalia. Obydwie reprezentacje awansowały po meczach barażowych, z tego co pamiętam Francja na 5 a Portugalia na 7.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
04-12-2009 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #105
Re: el. Mistrzostw Świata 2010
Wzięli skąd im pasowało.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
04-12-2009 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości