Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
DarkLady Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 5
Post: #451
RE: Primera Division
Jakie macie przewidywania na nowy sezon w Hiszpanii? Jak oceniacie szanse Atletico? Ja osobiście liczę na Valencię, bo to drużyna, którą darzę największą sympatią w Primera i mam nadzieje na powrót Nietoperzy do Ligi Mistrzów.

Nie mam uprawnień, żeby pisać w dziale Offtopic, więc: Cześć, jestem Marta i nie lubię, jak moje konto jest co tydzień usuwane z powodu braku postów, stąd takie dziwne ruszenie tematu z mojej strony Smile
04-09-2014 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #452
RE: Primera Division
Cześć . La liga obecnie najlepsza liga swiata, ruszyła i emocje za rogiem. Liczę ze bilbao , atletico i valencia bedą walczyły o top 5 . Jedno jest pewne. Bedzie sporo technicznego futbolu i warto pooglądać taki futbol czasem zamiast tych wielkich przesstrzeni miejsca. Będę śledził regularnie
04-09-2014 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Loverboy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Post: #453
RE: Primera Division
No bardzo ciekawy sezon się zapowiada... Liczę że wysoko zajdzie Bilbao. Grają bardzo ładny futbol. Oczywiście Real będzie się z Barceloną bił o mistrza, ale pewnie i tak Atletico (w końcu obrońca tytułu) będzie miało najwięcej do powiedzenia. Co do Realu i ich transferów, czyli tematu ostatnio bardzo głośnego. Wydali duuuuużo kasy na 23-latka. Odszedł za to Di Maria, jak oglądałem mecz Niemcy - Argentyna to mi się smutno zrobiło... To co on tam wyprawiał to niesamowite. A James... Nie interesuję się ligą franucuską. Nie wiedziałem czy jest dobry. Poznałem go dopiero na MŚ, zaprezentował się ładnie. Tyle.. ^^
Cześć Marta Smile
06-09-2014 07:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #454
RE: Primera Division
Takie o nad stadionem w meczu Realu


[Obrazek: Byi7i_dCAAAZzPv.jpg:large]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
27-09-2014 15:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #455
RE: Primera Division
A jak myślicie, kto był za sterami samolotu? Huh

Ukryty tekst:
[Obrazek: BymKeijCcAACfmv.jpg]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
28-09-2014 09:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości