Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #391
Re: Primera Division
rimas napisał(a):Nikt się już nie śmieje z GD? Dlaczego, co się stało?
Mecz na bardzo wysokim poziomie, ciekawy. To oczywiście nie jest powód ( reszta ostatnich spotkań także prezentowała się pod tym względem z reguły podobnie ), bo takowy po prostu nie istnieje. Kabaret dalej trwa w najlepsze. Ostatnio nikt swoją postawą boiskową nie wkurza mnie tak jak Alexis Sanchez. Niech mnie ktoś oświeci, a tutaj zapytuje przede wszystkim samcro, czy w Udinese także non stop symulował ? Okropny jest facet.

Niektóre kartki z dupy, faule odgwizdane nie wiadomo dlaczego. teatralne/ nie wiadomo z jakiego powodu ( chociaż wiadomo ) pady. Zresztą po co ja o tym piszę - ostatnio tak przecież jest zawsze. Jeśli zaś idzie o nowości, to do grona błaznów dołączył Pepe. Rośnie nowy Sergio.

I niesamowita publiczność na Camp Nou wiwatująca "Messi, Messi", czy "Leo, Leo" na cześć Argentyńczyka specjalnie atakującego nogi Pepe. Po takich zagraniach nie raz widzieliśmy podobne reakcje, szkoda tylko, iż najpierw chcieli wieszać gracza Realu za nadepnięcie ręki, a potem szaleją i kipią z ekstazy na podobne zagranie Leona.

Komentatorzy znowu dali radę :lol: Nie powiem, raz na jakiś czas mogę sobie posłuchać co tam ciekawego mają do pogadania, ale nie wyobrażam sobie, aby tydzień w tydzień zasiadać przed telewizorem z poczuciem, iż czeka na mnie wczorajsza, albo poprzednio tygodniowa para. I pan Rabij po wyrównaniu dla Realu wyraźnie zgasł, praktycznie się nie udzielał ( albo mnie się tylko tak wydaje ). Cóż, w końcu fan Barcelony od Mondiale 86 jeśli dobrze pamiętam...
26-01-2012 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #392
Re: Primera Division
Kwas napisał(a):Alexis Sanchez. Niech mnie ktoś oświeci, a tutaj zapytuje przede wszystkim samcro, czy w Udinese także non stop symulował ?

W Udinese w tycz spotkaniach co widziałem to nie widziałem takich zachowań u niego mimo że to niby Włochy to ojczyzna aktorstwa, widziałem jedynie jak upadał ale jak był kontakt ale tego co teraz to nie było na pewno.W listopadowym czy grudniowym(nie pamiętam) już w pierwszych minutach machał ręką sędziemu by kartkę pokazał( zdziwił mnie bo z tej strony go nie znałem, szybko przesiąkł klimatem)Tak samo Mascherano jak wiecie w Liverpoolu był twardzielem. Szkoda że nie oglądałem Sevilli jak Alves tam grał, ciekawe czy on tam tak samo tak robił ale ja mam teorię (czy prawdziwa to nie wiem , tylko moja), że Barca zrobiła sobie markę opartą na "więcej niż klub" Guardiola pięknie mówi na konferencjach i fair play, nie karać przeciwników(jak Pepe) gramy pięknie swoje i w ogóle piękne opakowanie a wewnątrz klubu wręcz uczą chłopców do wszelkich sposobów by wygrać jak wywieranie presji na sędziach, symulki itp.Czysta hipokryzja.
To tylko moja teoria, pewnie mnie zjadą ale co tam.Teoria spiskowa, na czasie będęWink
26-01-2012 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #393
Re: Primera Division
Środowe GD było bardzo ciekawe, chyba najbardziej zacięte od czasu przyjścia Jose do Realu. W końcu Madryt zagrał otwarcie, pressingiem, przez co w ciągu meczu było kilka zwrotów akcji. Fajnie się to oglądało.

Muszę stwierdzić, że w środę to Real niestety zaprezentował się trochę lepiej od Barcelony, ale na szczęście rywalizacja trwała 180 minut, a nie tylko 90, a w pierwszym spotkaniu, to FCB zdominowała rywali i potrafiła wygrać na ich terenie, co Białym się nie udało.

Znów było sporo kontrowersji, niestety. Sędzia nie panował nad wydarzeniami, mylił się strasznie, ale na szczęście w obie strony. Uważam, że nie wypaczył wyniku meczu. Jednak lista jego grzechów jest naprawdę spora.

Na korzyść Barcelony sędzia pomylił się w sytuacji, kiedy do końca meczu Alves nie powinien dokończyć spotkania na murawie, tylko poza boiskiem. Zasłużył na dwie żółte kartki za dużą ilość fauli, Cesc za dużo dyskutował, tak jak zresztą Sanchez. Pod koniec meczu Ramos nie powinien dostać czerwonej kartki za uzbieranie dwóch żółtych, ale on z kolei powinien zakończyć spotkanie już po 45 minutach, brak żółtej kartki dla Busquetsa za faul na Ronaldo.

Na korzyść Realu sędzia pomylił się, odgwizdując dwa spalone, których nie było, a najprawdopodobniej piłkarze Barcelony strzeliliby dwie bramki po tych akcjach, bo wychodzili na czyste pozycje sam na sam. Lass powinien wylecieć za dwie żółte kartki, tak jak Ramos. Obaj już w pierwszej połowie. Brak czerwonej kartki dla Pepe, za dwa żółtka. Pierwsze powinien dostać za specjalne uderzenie Fabregasa w twarz. Pod koniec meczu dostał żółtko, ale to powinno być już jego drugie. Tutaj widać to zagranie: http://www.youtube.com/watch?v=1LKTtKl9 ... e=youtu.be

Znów rozczarował mnie Pique, przez którego padł gola na 2:2. Nie rozumiem, dlaczego Pep wystawia Hiszpana kosztem Mascherano, który na środku obrony radzi sobie dużo lepiej od naszego byłego piłkarza.

I jeszcze coś dla kibiców Realu( i tak chyba tutaj takich nie ma), którzy zawzięcie twierdzą, że sędzia wyrolował Królewskich. już nawet madryckie gazety piszą, że tak nie było: http://blogfcb.com/fanie-realu-madryt-p ... ennikarzy/

Z niecierpliwością czekam na kolejne GD. Oby Real zagrał znów ofensywnie, a będziemy mieć ciekawe widowisko. Jednak to zależy od sytuacji w tabeli przed tym meczem. Jeśli Królewscy będą mieć nadal 5 punktów przewagi nad FCB lub przynajmniej 4, to myślę, że Mou jednak zdecyduje się na defensywne ustawienie swojego zespołu.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
27-01-2012 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #394
Re: Primera Division
Jaroldz, a co z nieuznaną bramką Ramosa? Był tam faul? Czy może nie było, ale Ramos powinien wcześniej wylecieć z boiska więc wyszło na zero?

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
28-01-2012 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #395
Re: Primera Division
http://www.weszlo.com/news/9303-Rywal_o ... _sie_sama_

Nic dodać, nic ująć. Prawda jest taka, że Real w tym sezonie prezentuje się stabilniej, gra równo tak na Santiago Bernabeu, jak i na wyjazdach. Barcelona tylko u siebie gra na najwyższym poziomie, a na wyjazdach strasznie się męczy.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
29-01-2012 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #396
Re: Primera Division
[Obrazek: di-49NQ.gif]
Puyol jak ZidaneWink
02-02-2012 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #397
Re: Primera Division
Losy majstra chyba są już przesądzone aczkolwiek wszystko jest możliwe szczególnie przy tak żenującym poziomie sędziowania w PD. Niestety omyłki sędziów są tylko na korzyść Barcy i Realu Madryt m.in Betis powinien dostać 2 karne ale grał przeciw Realowi więc sędzia nie gwizdnął ani razu.
15-03-2012 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #398
Re: Primera Division
Cytat:Mourinho odchodzi do City...

José Mourinho przyjął ofertę pracy od Manchesteru City i w przyszłym sezonie, po dwóch latach spędzonych w Madrycie, zasiądzie na ławce trenerskiej angielskiego klubu - tak twierdzi José Antonio Abellán, hiszpański dziennikarz, który podał tę informację ubiegłej nocy na falach radia ABC .


Portugalczyk miał podjąć decyzję o zmianie pracodawcy już kilka tygodni temu. Natychmiast przekazał ją prezesowi klubu Florentino Pérezowi, który rozpoczął poszukiwanie następcy Mourinho. W grę wchodzą teraz dwa nazwiska. To trener reprezentacji Niemiec Joachim Löw i obecnie bezrobotny Rafa Benítez.

Sam dziennik ABC przypomina natomiast, że plotki o odejściu Mourinho powtarzają się od kilku miesięcy i mogą mieć na celu zdestabilizowanie sytuacji w klubie, który wchodzi właśnie na ostatnią prostą sezonu mierząc w Mistrzostwo Hiszpanii i Ligę Mistrzów.

Realmadrid.pl

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
30-03-2012 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #399
Re: Primera Division
Kolejna plota wyssana z palca. Na potwierdzenie tego umieszczam króciutki fragment konferencji prasowej przed meczem z Osasuną

Cytat:-Czy mógłby pan zaprzeczyć temu, że pan lub ktoś z pańskiego otoczenia negocjował lub negocjuje z Manchesterem City?
-Mogę zaprzeczyć.
Źródło jw: realmadrid.pl

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
30-03-2012 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #400
Re: Primera Division
Przecież nawet jeśli jest to prawda, to tego teraz nie potwiedzi Smile

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
30-03-2012 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #401
Re: Primera Division
Nie sądziłem, że Jose będzie wykonywał krok w tył ;o
30-03-2012 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #402
Re: Primera Division
A z Realu to ile możliwych jest kroków do przodu poza piłką reprezentacyjną? United, Barca... Chelsea? Milan? Pierwsze dwa wiadomo, że odpadają, więc jeśli miałby odejść z Realu, to albo krok w tył albo skok w bok na zupełnie inną ścieżkę.

Gdzie jest Groszek?
30-03-2012 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #403
Re: Primera Division
Niech w Polonii popróbuje, ciekawe ile by się utrzymał na stanowisku.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
30-03-2012 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #404
Re: Primera Division
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4PoIIm0ytis[/youtube]
...

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
09-04-2012 09:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #405
Re: Primera Division
Hmm propo tego meczu. Remis w tym meczu daje 3 pkt przewagi Realu nad Barceloną i jeżeli Barca wygra na CN to wyprzedza Real??
09-04-2012 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości