Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
Tomi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Primera Division
Mata napisał(a):Barca gra jak Messi , Henry , Xavi i Eto.

Henry jest słaaaby. Umie tylko dobrze wrzucać.

Mata napisał(a):Na chwilę obecną United chowa się przy Barcelonie

A Barcelona gra w lidze angielskiej?
Prawdę mówiąc to liga hiszpańska jest słabsza niż w tamtym sezonie i temu tak łatwo Barcelona ogrywa każdego.
Czekam na jakieś godnego rywala w LM, chociażby Inter i śmiejącą się twarz Zlatana i rozkapryszoną Messiego..
13-12-2008 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Primera Division
Wszyscy podniecają się tak tą FCB, ba uwielbiają ją, upiększają jej żelazną obronę.

Mata napisał(a):Na chwilę obecną United chowa się przy Barcelonie

Chyba nie musi. Nie gramy z nią w lidze hiszpańskiej, a podejrzewam, że gdyby piłkarze FCB graliby z CFC, Arsenalem, CFC i United nie zdobyliby nawet kilku punktów. To tylko przypuszczenia moje, a tak samo jest w przypadku spotkania Gran Derbi. Przyjście Ramosa już im dało zastrzyk energii, mimo Schuster był już kolosalnie zmęczony tym, że po każdym meczu jego posada wisi na włosku, a to dobrze nie wpływało na zespół. Teraz jest inaczej, już po meczu z Zenitem Real dostał poważnego kopa w tył, aby lekko przyspieszyć. Nawet Dudek twierdzi, że biegają o pół metra dalej niż zawsze.

Hala Madrid!
13-12-2008 12:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #33
Re: Primera Division
Miko weź sobie obejrzyj jeden mecz Barcy i zobacz co oni wyprawiają . Takiej sile się nikt nie oprze. Powiesz mi może , że w Europie obecnie ktoś gra lepiej niż Barca?

Miko napisał(a):Przyjście Ramosa już im dało zastrzyk energii, mimo Schuster był już kolosalnie zmęczony tym, że po każdym meczu jego posada wisi na włosku, a to dobrze nie wpływało na zespół. Teraz jest inaczej, już po meczu z Zenitem Real dostał poważnego kopa w tył, aby lekko przyspieszyć. Nawet Dudek twierdzi, że biegają o pół metra dalej niż zawsze.

To jest i tak za mało! Real jest w kryzysie. Wygrywając mecz o pietruszkę z Zenitem nie wyszedł z niego na pewno...Chyba , że się mylę :?

Miko napisał(a):Wszyscy podniecają się tak tą FCB, ba uwielbiają ją, upiększają jej żelazną obronę.
Ja tam ich nie uwielbiam, gry grali przeciwko CFC w LM zawsze byłem za tymi drugimi ^^ Ja widzę tylko co oni wyprawiają na boisku. Obrona Barcy^^ Taka Valencia przez cały mecz nie stworzyła sobie żadnej dogodnej sytuacji. O czymś to chyba świadczy , albo się znowu mylę i wyprowadź mnie z błędu :roll:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-12-2008 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #34
Re: Primera Division
Mata napisał(a):Powiesz mi może , że w Europie obecnie ktoś gra lepiej niż Barca?
Nikt nie gra lepiej, ale w spotkaniach z drużynami typu United czy Chelsea, przecież Barca grałaby zupełnie inaczej. Szachy w środku pola, a nie rozjeżdżanie wszystkich po kolei. W champions league najbardziej obawiam się trafić w następnych rundach na katalończyków, bo są w niesamowitej formie, ale jeśli przyjdzie nam z nimi grać to dwumecz będzie wyglądał bardzo podobnie do tego co się działo przed rokiem.

Jak będzie z Realem, nie wiem, ale również stawiam na gospodarzy spotkania.

Tomi napisał(a):Henry jest słaaaby. Umie tylko dobrze wrzucać.
Thierry powoli wraca do formy, a to dla rywali Barcy nic dobrego.


Fan United od 1992 roku
13-12-2008 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Primera Division
sebos_krk napisał(a):W champions league najbardziej obawiam się trafić w następnych rundach na katalończyków, bo są w niesamowitej formie

A ja chcę najlepszych, jesteśmy najlepsi w Europie musimy pokonywać najlepszych. Niech sobie Barca wygrywa w Primera Division, gdyby przyszli do Premiership walczyli by o pierwszą piątkę. I taka jest prawda, liga hiszpańska jest coraz słabsza z roku na rok. Zresztą zobaczymy przez ile utrzymają tą formę..
13-12-2008 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #36
Re: Primera Division
Tomi napisał(a):A ja chcę najlepszych, jesteśmy najlepsi w Europie musimy pokonywać najlepszych.
Niby tak, ale z drugiej strony spotkań w sezonie bardzo wiele, gramy na kilku frontach, dlatego im mniej ciężkich bitew, tym lepiej. Bo to może później pod koniec sezonu wiele kosztować.
Tomi napisał(a):Niech sobie Barca wygrywa w Primera Division, gdyby przyszli do Premiership walczyli by o pierwszą piątkę.
Tylko my i chelsea prezentujemy ten sam poziom, więc uważam, że grubo przesadziłeś z tą pierwszą piątką Smile


Fan United od 1992 roku
13-12-2008 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Primera Division
Tomi napisał(a):A ja chcę najlepszych, jesteśmy najlepsi w Europie musimy pokonywać najlepszych.

No dobra, ale zwróć uwagę na aktualną formę drużyn. Barca rozjeżdża powoli kolejnych zawodników (z Sevillą 3:0, z Valencią 4:0),a my męczymy się z takimi Sunderlandem do ostatniej minuty.

Tomi napisał(a):Niech sobie Barca wygrywa w Primera Division, gdyby przyszli do Premiership walczyli by o pierwszą piątkę.

A to jakoś do mnie nie trafie :?
13-12-2008 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Primera Division
Carlito napisał(a):No dobra, ale zwróć uwagę na aktualną formę drużyn. Barca rozjeżdża powoli kolejnych zawodników (z Sevillą 3:0, z Valencią 4:0),a my męczymy się z takimi Sunderlandem do ostatniej minuty.

Mój Boże boję się dosłownie :lol: Te mecze są dopiero w lutym, a nawet gdyby miały być teraz bo to nie ma się czego obawiać.

Carlito napisał(a):A to jakoś do mnie nie trafie

Atletico nie zachwyca, Villarreal też. Deportivo się męczy w UEFIE. To kto gra dobry w tej lidze hiszpańskiej bo nie wiem?
13-12-2008 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Primera Division
Tomi napisał(a):Mój Boże boję się dosłownie :lol: Te mecze są dopiero w lutym, a nawet gdyby miały być teraz bo to nie ma się czego obawiać.

Tyle, że Barcelona gra jak na razie najlepszą piłkę w Europie (tak jak ktoś już to tutaj powiedział). I nie mówię tu o lutym tylko o aktualnej formie (o chwili obecnej).

Tomi napisał(a):Atletico nie zachwyca, Villarreal też. Deportivo się męczy w UEFIE. To kto gra dobry w tej lidze hiszpańskiej bo nie wiem?

A co mają do tego wymienione przez ciebie zespoły? Wspomniałeś o tym, że Barca walczyłaby o pierwszą 'piątkę'. W lidze hiszpańskiej gra dobrze...Barca Wink. Stwierdzeniem "To do mnie nie trafia, miałem na myśli, co by było gdyby Barcelona trafiła do Premier League Big Grin
13-12-2008 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Primera Division
Carlito napisał(a):najlepszą piłkę w Europie

Najlepszą piłkę w Hiszpanii. Tongue

Carlito napisał(a):A co mają do tego wymienione przez ciebie zespoły?

Mają to do tego, że z kto ma rywalizować z Barcą? Sporting Gijon czy Recreativo Huelva?

Może zacznijmy się podniecać Dynamem Kijów bo ogrywa każdego w lidze ukraińskiej? ;>
Poza tym Inter w porównaniu do Barcy ma tylko o jeden remis więcej od Barcy i jakoś nim się nikt nie podnieca.
13-12-2008 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Primera Division
Tomi napisał(a):Może zacznijmy się podniecać Dynamem Kijów bo ogrywa każdego w lidze ukraińskiej? ;>
Poza tym Inter w porównaniu do Barcy ma tylko o jeden remis więcej od Barcy i jakoś nim się nikt nie podnieca.

Porównujesz ligę ukraińską go hiszpańskiej? :mrgreen:
Nikt się nie podnieca Interem, bo to Barca odprawi z kwitkiem Sevillę i Valencię waląc im kilka bramek.

Tomi napisał(a):Carlito napisał(a):najlepszą piłkę w Europie


Najlepszą piłkę w Hiszpanii. Tongue

To kto w Europie gra piłkę przyjemniejszą dla oka niż w obecnym czasie Barcelona?
13-12-2008 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #42
Re: Primera Division
Tomi, zwróć uwagę na to, jak Barca rozjeżdża kolejnych przeciwników. 6:1 z Atletico, 4:0 z Valencia, 3:0 z Sevillą... mało? A Eto'o, 4 bramki w 44 minuty, magik Messi będący w stanie wkręcić w ziemię całą obronę nawet klasowego zespołu, Xavi, czyli moim skromnym zdaniem najlepszy środkowy pomocnik aktualnie na świecie, obrona praktycznie bez słabego punktu, Henry wracający do wielkiej formy. Po prostu drużyna grająca magiczny futbol, IMO aktualnie najlepsza drużyna Europy. A te zespoły nie są słabe, a ten skład jest świetny, po prostu cud, miód i orzeszki. A jeśli uważasz, że Atletico, Valencia czy Sevilla to słabe zespoły, to chyba piszesz tu o zupełnie innych klubach.

Co do Gran Derbi to powiem jedno: BARCA! Real nie wygra, może zremisuję, ale na Camp Nou... to niezbyt.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
13-12-2008 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #43
Re: Primera Division
No i Gran Derby dla Barcelony. Całkowita dominacja Katalończyków, choć szczerze mówiąc 100% okazji mieli niewiele, bramki też mocno fartowne. Real miał mniej okazji, ale były za to groźniejsze.

Z Barcy w pierwszej połowie brylował Messi, a w przeciągu całego spotkania znakomicie zagrał Daniel Alves. Co do Messiego, to Real odwalił totalną chamówę. Nie wiem czy to irytacja czy założenia Juande Ramosa, ale Argentyńczyk był ciągle kopany po nogach. Myślałem, że nie zdoła dograć do końca.

Gra Realu bardzo słaba. Całkowita dziura w środku pola. Ale czasem nieźle kontrowali. Drenthe sam na sam, Palanca (nie pytajcie kto to jest Big Grin ) też miał dobrą okazję.

W sumie to spodziewałem się lepszego meczu. Mawia się o tym Derby Europy, ale nic na to wczoraj nie wskazywało. A piękna gra Barcelony wynika ze słabej gry obronnej przeciwnika. No sorry, ale jak Yaya Toure przebiega pół boiska nie wykonując żadnego dryblingu, tylko po prostu balansując ciałem to coś tu jest nie tak. Strasznie dużo miejsca Real zostawiał. Z kolei Barcelona włożyła mnóstwo sił w to spotkanie. Agresywny pressing już na połowie rywala i Królewscy się gubili. Zobaczymy jak Barca zagra z jakąś angielską drużyną. Podejrzewam, że ich gra nie będzie tak piękna jak na hiszpańskich boiskach.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
14-12-2008 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Primera Division
muszeq napisał(a):Nie wiem czy to irytacja czy założenia Juande Ramosa, ale Argentyńczyk był ciągle kopany po nogach.

Messi taki kozak, a płakał po każdym kopnięciu. Dobrze mu tak, bo zgrywa ważniaka na meczu a jak dostanie kilka razy to już jest spokojny.

muszeq napisał(a):piękna gra Barcelony

Szczerze mówiąc to nie widziałem wczoraj pięknej gry Barcelony. Sporadyczne przebłyski piłkarzy, a Real nie chciał się otwierać by nie stracić bramki.
Ogólnie Atletico, Sevilla i Valencia niezłe taktyki ustaliły pod Barcelonę. Grają otwartą piłkę i się tylko otwierają a Barca to wykorzystuje. Gdyby grały tak jak Real wczoraj to na pewno nie mieli by tak łatwo.

Zobaczymy na wiosnę jak Real będzie miał pełny skład, a Barcelona kilka kontuzji podstawowych graczy..
14-12-2008 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #45
Re: Primera Division
Tomi napisał(a):Messi taki kozak, a płakał po każdym kopnięciu. Dobrze mu tak, bo zgrywa ważniaka na meczu a jak dostanie kilka razy to już jest spokojny.

Na początku tak tez mówiłem. Ale później stało się to naprawdę chamskie. Faule były zajebiście ostre, np. Drenthe. Mam wrażenie, że nienawidzisz Messiego i czepiasz się o byle co. Swoja drogą też go nie lubię Smile

Co do pięknej gry Barcelony to miałem na myśli tą grę w ogólnym sensie. Nie tylko we wczorajszym meczu.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
14-12-2008 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości